forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/08/2017 : 15:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Malo ti je jadno ovo šiljenje k...., kao "sad ćete vi vidjeti" i to. Ok, skontali smo, bićeš stroži. Izbacuj sve za koje misliš da su prekardašili, na prvoj stranici napišeš zbog čega i niti se poslije pravdaš ikome, niti se širiš kako si sad zajeban.
Zapravo ti onda samo gazda može reći da smanjiš doživljaj, ako mu taj način moderacije ne odgovara.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2017 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Već sam pomislio da se manhunter udostojao odgovoriti na pitanje Nesvrstanog.
Ne, on je samo editirao prvi post, i to da bi banirao Vladimira zbog šale.
Svaka čast.





Evo baš gledan šta je to napisa vlladimir i čime je zaslužija izbacivanje.
Čovik se zajebava i ima duha. Pretpostavljan da je u tome problem.
Manhunter je ka pandur koji te pendreči jer mu se ne sviđa tvoja frizura i boja očiju.




Da citiram ovaj put Goethea: Ajde sta si se uspizdio.
Ako hoces stvarno nesto dokazati, trebas konkretnije argumente, citate, tko je prvi poceo, tko je sto rekao, i trebas tretirati svaki uvredljivi komentar jednako, ergo, ne mozes reci da je usagijeva reakcija na izivkovo "Cadzo" fakt jer se stavljas u poziciju da nisi uvjerljiv.
Ja zapravo mislim da ti nacelno jesi u pravu oko suspektnosti moderiranja u ovih nekoliko slucajeva, ali ova halabuka koju proizvodis nikome ne pomaze, doslovno se samo stavljas na listu za odstrel.
Ili ti je to taktika? Mozda pokusavas popusiti ban na temelju antipatije i time dokazati to sto cijelo vrijeme tvrdis?
Nemam pojma, zbunjujes me. Znam da imas argumente, a umjesto toga pricas o pandurima i tome tko je "dobar covik", a na forumu to ionako nema apsostrumfno nikakve veze.

@ Dule
Barem si za moju cast propatio. Ima li boljeg razloga? :)

@ paro
Znam da te boli sto je netko objavio svoju ljubav prema supermarku prije nego sto si ti to stigao, ali takav je zivot. Tko prvi djevojci, njegova djevojka :)
No, salu na stranu, mislim da jos imas sanse ako pozuris ;)




Prvi bold.
Mrzin glupi forum jer nekad triba napisat 3 posta da bi objasnija jedan.
Ja neman pojma šta su oni jedan drugome pisali. Tu i ne mogu neke argumente ponudit. Ono šta san ja napisa je bilo na osnovu Dwayneovog upisa.
Usagi je izletija zbog prepirke s Kingon. Tu san vidija šta su pisali, i mislin da su oboje pretjerali i tribali bit upozoreni. O sukobu izivko-usagi neznan ništa i ne pišen o tome, u sukobu KW-Usagi vidin školski primjer dvostrukih mjerila.

Drugi bold
Meni ima, a svaštara je fenomenalna za filtriranje.


Mrkvo jesi li ti za pravicu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 15:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Malo ti je jadno ovo šiljenje k...., kao "sad ćete vi vidjeti" i to. Ok, skontali smo, bićeš stroži. Izbacuj sve za koje misliš da su prekardašili, na prvoj stranici napišeš zbog čega i niti se poslije pravdaš ikome, niti se širiš kako si sad zajeban.
Zapravo ti onda samo gazda može reći da smanjiš doživljaj, ako mu taj način moderacije ne odgovara.



U pravu si. Iz iskustva znam da ima dosta ljudi kojima treba par puta ponoviti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 16:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ja neman pojma šta su oni jedan drugome pisali. Tu i ne mogu neke argumente ponudit. Ono šta san ja napisa je bilo na osnovu Dwayneovog upisa.


????????????????????????

Usagi je izletija zbog prepirke s Kingon.

??????????????????????????????????
Tu san vidija šta su pisali, i mislin da su oboje pretjerali i tribali bit upozoreni. O sukobu izivko-usagi neznan ništa i ne pišen o tome, u sukobu KW-Usagi vidin školski primjer dvostrukih mjerila.




Jel ti ovo sad mene stvarno zajebavaš?????????????
Pa tek sad mi nije krivo što sam te izvređao, a na ivici sam da te sad onako bez razloga izbacim na par dana.

Da sumiram da sve ostale ovde: ti u stvari pojma nemaš zbog čega je usagi izbačen, ali znaš da je nepravedno udaljen sa foruma????

Ti u stvari misliš stvarno da sam ja čoveka samo tako izbacio zato što podržavam Kinga?

Neke stvari koje dvoje ljudi pišu komentarišeš na osnovu upisa treće osobe, a onda svoje mišljenje prodaješ za ispravno????

I onda sam povrh svega ja kriv za sve to i imam dvostruka merila??


JESI LI TI BRE NORMALAN?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/08/2017 : 16:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Već sam pomislio da se manhunter udostojao odgovoriti na pitanje Nesvrstanog.
Ne, on je samo editirao prvi post, i to da bi banirao Vladimira zbog šale.
Svaka čast.





Evo baš gledan šta je to napisa vlladimir i čime je zaslužija izbacivanje.
Čovik se zajebava i ima duha. Pretpostavljan da je u tome problem.
Manhunter je ka pandur koji te pendreči jer mu se ne sviđa tvoja frizura i boja očiju.




Da citiram ovaj put Goethea: Ajde sta si se uspizdio.
Ako hoces stvarno nesto dokazati, trebas konkretnije argumente, citate, tko je prvi poceo, tko je sto rekao, i trebas tretirati svaki uvredljivi komentar jednako, ergo, ne mozes reci da je usagijeva reakcija na izivkovo "Cadzo" fakt jer se stavljas u poziciju da nisi uvjerljiv.
Ja zapravo mislim da ti nacelno jesi u pravu oko suspektnosti moderiranja u ovih nekoliko slucajeva, ali ova halabuka koju proizvodis nikome ne pomaze, doslovno se samo stavljas na listu za odstrel.
Ili ti je to taktika? Mozda pokusavas popusiti ban na temelju antipatije i time dokazati to sto cijelo vrijeme tvrdis?
Nemam pojma, zbunjujes me. Znam da imas argumente, a umjesto toga pricas o pandurima i tome tko je "dobar covik", a na forumu to ionako nema apsostrumfno nikakve veze.

@ Dule
Barem si za moju cast propatio. Ima li boljeg razloga? :)

@ paro
Znam da te boli sto je netko objavio svoju ljubav prema supermarku prije nego sto si ti to stigao, ali takav je zivot. Tko prvi djevojci, njegova djevojka :)
No, salu na stranu, mislim da jos imas sanse ako pozuris ;)




Prvi bold.
Mrzin glupi forum jer nekad triba napisat 3 posta da bi objasnija jedan.
Ja neman pojma šta su oni jedan drugome pisali. Tu i ne mogu neke argumente ponudit. Ono šta san ja napisa je bilo na osnovu Dwayneovog upisa.
Usagi je izletija zbog prepirke s Kingon. Tu san vidija šta su pisali, i mislin da su oboje pretjerali i tribali bit upozoreni. O sukobu izivko-usagi neznan ništa i ne pišen o tome, u sukobu KW-Usagi vidin školski primjer dvostrukih mjerila.

Drugi bold
Meni ima, a svaštara je fenomenalna za filtriranje.


Mrkvo jesi li ti za pravicu?



Je, i ja.
Pravdu treba istjerati argumentima, a ne se boriti protiv vjetrenjaca namjerno, bas iz "dispeta". Ono sto je tebi ocito, drugima nije, to sam naucila najvise iz tog sto sam zensko ovdje.
Glupo je da se sad pozivam na to kako si super osoba uzivo, to nije moj stil, ali bas me tjeras. Ako imas toliko strpljenja i razumijevanja uzivo, steta je da opet izletis bezveze pri sljedecem prijestupu jer ti se ne da tri puta ponavljati isto. Stvarno mi se cini da si bas covjek na mjestu i da ti samo fali strpljenja.
I sad ako nekom nije bilo jasno: NESVRSTANI je dobro reagirao, ovako s trece tocke gledista, nevezano za moje simpatije prema njemu.
Ali isto tako, suditi ikome je j*beno tezak posao i ljudi grijese. Zato postoji konkretnost, argumenti. Ako ce svi biti tako mlaki, ja cu ih podastrijeti, nije problem.
Ali ne na mobitelu i u busu ili autu ili s dosadnog sastanka.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1400 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/08/2017 : 16:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
Najbolja je ona vlast koja najmanje vlada.

Ja bih prekinuo svo moderiranje osim u slucaju spamanja (PRAVOG spamanja, tipa otvaranje besmislenih topica, postanja nonsensa kao da je bot postao itsl.) i raspacavanja materijala koji su npr. pedofilski ili poticu na neki oblik mrznje, nasilja ili kriminala.

Jaka stvar, neki neznanac ti je natipkao nesto prosto, podsmijehnuo se tvom nogometnom klubu ili te "omalovazavao" zato sto si zensko, pravoslavac, Rom ili Dalmatinac. Osim ako "tvoja strana" za puno manje prijestupe redovito leti s foruma - sta te briga?!
Dosta vise te balkanske inacice mikroagresijske demencije i snowflakanja!

Cim sam ja dosao na forum, netko mi je napisao da sam "bolesnik" i pozvao na skupljanje novaca za moje lijecenje. (Zato sto sam napisao nekakav clanak u kojem sam kritizirao programsku koncepciju CRS-a.) I sjecam se da mi tada ni na kraj pameti nije bilo da se nekome obracam da me "zastiti". Nisam tada ni znao da postoje moderatori u tom smislu. Ta je besmislica (mikromoderiranje) novijeg datuma i dosla je ruku pod ruku s jednako apsurdnim uvjerenjem da na svijetu postoje nekakvi "hejteri". Dajte, molim vas, jeste ikad u realnom zivotu sreli nekoga tko je "pun mrznje"? Kad se ljudski um napuni mrznjom, tijelo razvije cir ili unutarnje krvarenje i prekine to ludilo. Ljudi imaju razlicite stavove i drze do njih, to je sve. Kakvo "hejtanje"? Ima, naravno, odredjen postotak kretena, ovakvih ili onakvih, ali dok ti od njih ne prijeti nikakva direktna opasnost - to je jednostavno name of the game na ovom svijetu. Ne svidja ti se sto ili kako netko pise? A sto mislis kako bi pisao tvoj prvi susjed, kakve stavove on ima? Ides li mu lupati na vrata i govoriti mu sto ga ide zbog toga sto bi on napisao da je kojim slucajem forumas? Ne, zivis, civilizirano i mirno, pored njega, kazes "Dobar dan" kad ga vidis i vratis mu gace kad ih vjetar odnese s njegovog susila na tvoj balkon. Koliko te onda manje treba dirati pisanje nekoga koga nikad neces ni vidjeti?
Jedini problem su zapravo moderatorske nepravde, razliciti kriteriji i koristenje te infinitezimalno male kolicine moci da se na beskrajno apsurdan nacin "gura" neka svjetonazorsko-politicko-ideoloska linija. A to se uvijek dogodi, jer su moderatori naprosto ljudi. Zato bih ja jednostavno prekinuo moderiranje i pustio forumase da na forumu zive jednako kao i u realnom zivotu. Trenutno, moderatori sluze da rjesavaju probleme koje sami stvaraju i kojih bez njih ne bi bilo.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 19/08/2017 16:22:09
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 16:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ja govorim o 2005. i 2006.

Zapravo, jedina moderatorska greška je otvaranje ovog topika.
Trebalo ga je ostavit na prvih par postova i zaključat odmah.

I trebalo bi uvesti globinjova pravila pod hitno, pa da onda vidimo koliko bi spama bilo.


Naravno da ne bi bilo spama. Kao ni ikakvih drugih postova.
Otprilike ovo bi bio vaš ideal foruma:
http://www.libellus.hr/forum/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 16:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter



Ti si nepopravljiv.

Divne si primere našao, Pavela/Zoska i Kikyja.

Hoćeš da ti dočaram kako je bilo ranije? Koristiću se Globinjovom rečenicom: "Ovdi ti je tako, a ako ti se ne sviđa, širok ti je internet".


Zosko i kiky su jedini primjeri koje sam našao?
Čak i da jesu jedini, kakve veze ima kakvi su oni s time da izmišljate da se nije moglo raspravljati o moderatorskim odlukama?
Hvala na toj rečenici, mene ćete morati banirati doživotno ako ćete htijeti da prestanem pisati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 16:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter



Pa tek sad mi nije krivo što sam te izvređao, a na ivici sam da te sad onako bez razloga izbacim na par dana.


Baš si džek.

A ako hoćeš, usagija si izbacio i Kinga upozorio istim postom.
Logično je bilo za zaključiti da je izbačen zbog te svađe.
I da, radilo se o dvostrukim mjerilima. Meni su obojica ok, ali činjenica jest da je King prijetio, a usagi vrijeđao. Izbaciti samo usagija je van svake logike.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 16:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Izvini, jesam li sa tobom pričao?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24647 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 16:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Slobodno nemoj da komentarišeš kad pričam sa drugima. Ili si ti to njegov zastupnik?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 16:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Baš si džek.

A ako hoćeš, usagija si izbacio i Kinga upozorio istim postom.
Logično je bilo za zaključiti da je izbačen zbog te svađe.
I da, radilo se o dvostrukim mjerilima. Meni su obojica ok, ali činjenica jest da je King prijetio, a usagi vrijeđao. Izbaciti samo usagija je van svake logike.


Drugar, ne kenjaj barem ti. Taj Usagi, Dosada ili koji je vec, napao me na pravdi Boga i izvrijedjao, nikad prije sa njim kontakta nisam imao. Kada sam ga ja onda u protivnapadu pritisnuo, onda je promijenio pjesmu. Pravo svakog slobodnog covjeka je da se odbrani. Kada ja njega budem prvi napao, pa njega moderatori izbace, onda pricaj o dvostrukim mjerilima.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 16:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
I, ljudi, manite se tih napada u coporu. Nije prvi put da udarite na moderatora u grupama, odjednom sve junak do junaka.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 17:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Izvini, jesam li sa tobom pričao?


Izvini, jesi. Samo si te poruke, čini se, preskočio.

quote:
Originally posted by manhunter

Slobodno nemoj da komentarišeš kad pričam sa drugima. Ili si ti to njegov zastupnik?


Ovo je forum, a ne chat vas dvojice. Ne moram biti ničiji zastupnik da bi nešto komentirao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 17:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tinton

Baš si džek.

A ako hoćeš, usagija si izbacio i Kinga upozorio istim postom.
Logično je bilo za zaključiti da je izbačen zbog te svađe.
I da, radilo se o dvostrukim mjerilima. Meni su obojica ok, ali činjenica jest da je King prijetio, a usagi vrijeđao. Izbaciti samo usagija je van svake logike.


Drugar, ne kenjaj barem ti. Taj Usagi, Dosada ili koji je vec, napao me na pravdi Boga i izvrijedjao, nikad prije sa njim kontakta nisam imao. Kada sam ga ja onda u protivnapadu pritisnuo, onda je promijenio pjesmu. Pravo svakog slobodnog covjeka je da se odbrani. Kada ja njega budem prvi napao, pa njega moderatori izbace, onda pricaj o dvostrukim mjerilima.


Neki dan su izbačeni vronski i Rakosi zbog međusobne razmirice, bez obzira na to tko je prvi počeo.
Jasno je meni da je on u vašoj raspravi prvi započeo vrijeđati tebe, ali isto tako mi je jasno da si ti njemu otvoreno prijetio (a prije toga i pari). Kao što rekoh, ništa osobno, ali da si zaslužio ban, jesi. Pogotovo ako ga je on dobio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 17:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Mislis to sto sam mu rekao da ostavi ime i adresu da mu dodjem na vrata da izmjerimo ciji je duzi, nakon sto mi je rekao da za sevu treba imati nesto medju nogama, da je to prijetnja? Ma kakvi, frende, to je samo ponuda za jedno musko mjerenje. Mozemo izmjeriti, uslikati i staviti slike na forum ako treba, nije problem.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2017 : 17:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ja neman pojma šta su oni jedan drugome pisali. Tu i ne mogu neke argumente ponudit. Ono šta san ja napisa je bilo na osnovu Dwayneovog upisa.


????????????????????????

Usagi je izletija zbog prepirke s Kingon.

??????????????????????????????????
Tu san vidija šta su pisali, i mislin da su oboje pretjerali i tribali bit upozoreni. O sukobu izivko-usagi neznan ništa i ne pišen o tome, u sukobu KW-Usagi vidin školski primjer dvostrukih mjerila.




Jel ti ovo sad mene stvarno zajebavaš?????????????
Pa tek sad mi nije krivo što sam te izvređao, a na ivici sam da te sad onako bez razloga izbacim na par dana.

Da sumiram da sve ostale ovde: ti u stvari pojma nemaš zbog čega je usagi izbačen, ali znaš da je nepravedno udaljen sa foruma????

Ti u stvari misliš stvarno da sam ja čoveka samo tako izbacio zato što podržavam Kinga?

Neke stvari koje dvoje ljudi pišu komentarišeš na osnovu upisa treće osobe, a onda svoje mišljenje prodaješ za ispravno????

I onda sam povrh svega ja kriv za sve to i imam dvostruka merila??


JESI LI TI BRE NORMALAN?




Ako moš malo veći font, ne vidin dobro.
Ne pravi se glup. Izbacija si Usagija zbog sukoba s Kingon.
Koje treće osobe?
Šta ti bulazniš?
jel ti znaš čitat?
A sa razumijevanjem?
I onda bre ti mene bre pitaš jesam li ja bre normalan bre?



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2017 : 17:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Dobro kako je moguće da jedini tinton ovde razumi o čemu se priča?

Kaže mladić:
"A ako hoćeš, usagija si izbacio i Kinga upozorio istim postom."
Jel treba još neki argument?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/08/2017 17:47:45
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2017 : 17:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

Najbolja je ona vlast koja najmanje vlada.

Ja bih prekinuo svo moderiranje osim u slucaju spamanja (PRAVOG spamanja, tipa otvaranje besmislenih topica, postanja nonsensa kao da je bot postao itsl.) i raspacavanja materijala koji su npr. pedofilski ili poticu na neki oblik mrznje, nasilja ili kriminala.

Jaka stvar, neki neznanac ti je natipkao nesto prosto, podsmijehnuo se tvom nogometnom klubu ili te "omalovazavao" zato sto si zensko, pravoslavac, Rom ili Dalmatinac. Osim ako "tvoja strana" za puno manje prijestupe redovito leti s foruma - sta te briga?!
Dosta vise te balkanske inacice mikroagresijske demencije i snowflakanja!

Cim sam ja dosao na forum, netko mi je napisao da sam "bolesnik" i pozvao na skupljanje novaca za moje lijecenje. (Zato sto sam napisao nekakav clanak u kojem sam kritizirao programsku koncepciju CRS-a.) I sjecam se da mi tada ni na kraj pameti nije bilo da se nekome obracam da me "zastiti". Nisam tada ni znao da postoje moderatori u tom smislu. Ta je besmislica (mikromoderiranje) novijeg datuma i dosla je ruku pod ruku s jednako apsurdnim uvjerenjem da na svijetu postoje nekakvi "hejteri". Dajte, molim vas, jeste ikad u realnom zivotu sreli nekoga tko je "pun mrznje"? Kad se ljudski um napuni mrznjom, tijelo razvije cir ili unutarnje krvarenje i prekine to ludilo. Ljudi imaju razlicite stavove i drze do njih, to je sve. Kakvo "hejtanje"? Ima, naravno, odredjen postotak kretena, ovakvih ili onakvih, ali dok ti od njih ne prijeti nikakva direktna opasnost - to je jednostavno name of the game na ovom svijetu. Ne svidja ti se sto ili kako netko pise? A sto mislis kako bi pisao tvoj prvi susjed, kakve stavove on ima? Ides li mu lupati na vrata i govoriti mu sto ga ide zbog toga sto bi on napisao da je kojim slucajem forumas? Ne, zivis, civilizirano i mirno, pored njega, kazes "Dobar dan" kad ga vidis i vratis mu gace kad ih vjetar odnese s njegovog susila na tvoj balkon. Koliko te onda manje treba dirati pisanje nekoga koga nikad neces ni vidjeti?
Jedini problem su zapravo moderatorske nepravde, razliciti kriteriji i koristenje te infinitezimalno male kolicine moci da se na beskrajno apsurdan nacin "gura" neka svjetonazorsko-politicko-ideoloska linija. A to se uvijek dogodi, jer su moderatori naprosto ljudi. Zato bih ja jednostavno prekinuo moderiranje i pustio forumase da na forumu zive jednako kao i u realnom zivotu. Trenutno, moderatori sluze da rjesavaju probleme koje sami stvaraju i kojih bez njih ne bi bilo.


???????????
Čitan cili upis, čitan, i čitan i čekan nešto nenormalno, kad ono ćorak.
Odličan post, odličan zaključak.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/08/2017 17:54:27
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 19:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro

Ja govorim o 2005. i 2006.

Zapravo, jedina moderatorska greška je otvaranje ovog topika.
Trebalo ga je ostavit na prvih par postova i zaključat odmah.

I trebalo bi uvesti globinjova pravila pod hitno, pa da onda vidimo koliko bi spama bilo.


Naravno da ne bi bilo spama. Kao ni ikakvih drugih postova.
Otprilike ovo bi bio vaš ideal foruma:
http://www.libellus.hr/forum/



Lijepo ti je manhunter napisao što bi ti globinjo poručio.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 19:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne razumijem zašto misliš da je važno što bi mi globinjo poručio?
A uostalom, odgovorio sam njemu. Ako mu smeta što pišem, može me izbaciti. I tako jednog po jednog, doći će i po tebe paro.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 19:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ne razumijem zašto misliš da je važno što bi mi globinjo poručio?
A uostalom, odgovorio sam njemu. Ako mu smeta što pišem, može me izbaciti. I tako jednog po jednog, doći će i po tebe paro.




Ako zaslužujem, neka dođu i po mene.
Vjeruj mi, da su neka druga vremena ne bi ti ovdje pametovao samo tako.

Globinjo vrati se na forum, počet ću navijat za Hajduka.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 19:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Danas Kruger izlazi iz pržuna

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 19/08/2017 : 19:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message
Stvarno vrijedi ono nepisano pravilo da ljudi poslije 32 godine prestanu prihvacati vecinu novih stvari tvrdeci da je prije bilo bolje 🤔
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 19:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Stvarno vrijedi ono nepisano pravilo da ljudi poslije 32 godine prestanu prihvacati vecinu novih stvari tvrdeci da je prije bilo bolje 🤔



Ili u tim godinama izgube volju za komunikaciju s trolovima i čitanjem hrpe spama na forumu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000