forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 10:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Navikao sam ja na to, ponekad me atakiraju neki tipovi na forumu za koje nisam ni znao da postoje. Hoce da budu kraljevi umjesto kralja. :D
Ne, ozbiljno, mislim da je cijela zbrka samo zbog dokazivanja tebi, inace nije bas ovoliko haoticno. :D
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/08/2017 : 10:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
A ja ti sad zadnji put kazem da me vise ne uvlacis u te spike :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 11:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mislim da je stvarno postalo degutantno ovo vaše ophođenje prema devojkama na forumu.
Ja ne znam gde još funkcionišu te mužjak-ženka fore, najozbiljnije?
Možda me je Švica smekšala, kako se šapuće po forumu, ne znam. Ali znam da i na Balkanu te scene "parkirao sam traktor ispred prodavnice, pa dok ubijam ladno pivo dobacujem devojkama koje prolaze" ne pale više.

Ne obraćam se nikome posebno, najozbiljnije, samo glasno razmišljam. I razmišljam kao osoba, ne moderator.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 11:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Vjerovatno bi najbolje za forum bilo da se ukinu svi pdf koji nemaju veze sa stripovima.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 11:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ako najbolje za forum znači da kroz pet godine ostane bez aktivnosti, onda se slažem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/08/2017 : 11:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
S druge strane, ostace samo ljudi koji vecinom pisu o stripovima, ostali bi iz dosade otisli. Nije tajna da su najveca zarista svastara i sportski pdf. ;)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 12:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Za forum bi najbolje bilo da ljudi normalno komuniciraju.

Na žalost, isuviše je klanova vremenom nastalo, Bonellijevci, Antibonellijebci, Zagorovci, Antizagorovci, moderatori i njihovi dežurni kritičari. Intelektualci i ruralci, nacionalisti i liberalci...

Tako da je možda problem u svima nama pomalo, ko bi ga znao?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 12:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

No, salu na stranu, mislim da jos imas sanse ako pozuris ;)





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/08/2017 : 12:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Na sportski pdf ne zalazim. Sve me strah otvoriti pa vidjeti sto neki forumasi za koje mislim da su civilizirani i odgojeni tamo pišu. No sport je tradicinalno ispusni ventil za razne frustracije, ispucavanje testosterona i to.

A u svastari bi samo trebalo teme nazvati pravim imenom.
Npr. "Kolekcija ludosti itd." preimenovati u "Agitprop topic", "Vicevi" u "Tolerancija mi nije jača strana", itd., te još otvoriti jedan genericki topic za slanje drugih forumasa u pm i zasebni pdf "Erotika" i prebaciti pola tema tamo...

Edited by - vukozec on 19/08/2017 13:57:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2017 : 12:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Na sportski pdf ne zalazim. Sve me strah otvoriti pa vidjeti sto neki fotumasi za koje mislim da su civilizirani i odgojeni tamo pišu. No sport je tradicinalno ispusni ventil za razne frustracije.

A u svastari bi samo trebalo teme nazvati pravim imenom.
Npr. "Kolekcija ludosti itd." preimenovati u "Agitprop topic", "Vicevi" u "Tolerancija mi nije jača strana", itd., te još otvoriti jedan pdf "Erotika" i prebaciti pola tema tamo...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 13:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Za forum bi najbolje bilo da ljudi normalno komuniciraju.

Na žalost, isuviše je klanova vremenom nastalo, Bonellijevci, Antibonellijebci, Zagorovci, Antizagorovci, moderatori i njihovi dežurni kritičari. Intelektualci i ruralci, nacionalisti i liberalci...

Tako da je možda problem u svima nama pomalo, ko bi ga znao?


Za forum bi bilo najbolje da ljudi komuniciraju uopće.
Prava rasprava sjeverno od panišera dogodi se svakih pola godine, forum trune.
Sad mi objasni, jel' za forum važnije da postoji kakva-takva aktivnost ili da bude smrtno ozbiljan i apsolutno pročišćen od spama?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 13:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Forum je prije 12 godina bio puno stroži po pitanju spama.
I sve je funkcioniralo kako treba.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/08/2017 : 13:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Na sportski pdf ne zalazim. Sve me strah otvoriti pa vidjeti sto neki fotumasi za koje mislim da su civilizirani i odgojeni tamo pišu. No sport je tradicinalno ispusni ventil za razne frustracije.

A u svastari bi samo trebalo teme nazvati pravim imenom.
Npr. "Kolekcija ludosti itd." preimenovati u "Agitprop topic", "Vicevi" u "Tolerancija mi nije jača strana", itd., te još otvoriti jedan pdf "Erotika" i prebaciti pola tema tamo...







Mislio sam da je jasno sto je pjesnik htio reći: Velika većina linkova koje se postavlja u taj topic je političke prirode, gdje postavljač ima agendu za koju agitira.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 13:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
@tinton


Jel znaš kad je krenulo to "propadanje"?
Kad su se pojavili prvi klovnovi na forumu. Isti oni koje sam ja upozoravao, a dosta forumaša mi je pričalo "ma pusti ga, mnogo je ozbiljan forum, neka zabavlja ljude". Tada je severno od Punishera bilo aktivnosti i to prilične. Pa je onda došao još jedan, pa još jedan. Pa su iz Svaštare domileli na Sever i krenuli sa zabavljanjem ljudi, pošto je forum bio "preozbiljan".

U međuvremenu je dosta ljudi otišlo iz severnog dela. I nije da mi se nisu javljali, naprotiv. Razlog je uvek bio- spam, offtopic, zajebancija i kad treba i kad ne treba.

Sad smo došli u situaciju da je spam poželjan, samo da se nešto dešava...

A ja vas pametnjakoviće koji misle da sam idiot i da vršim neku torturu mogu da pitam:

Da li je vama jasno da je nekad davno ovde jedan Kerac ocenjivao crteže crtača amatera, a jedan Macan ocenjivao scenarija za strip? Da su ovde pisali Parlov i Džuka? Da smo dobili dozvolu od Bonellija da uradimo ekskluzivnu epizodu Zagora samo za članove foruma? Da su ljudi preko ovog foruma dobili posao u nekim od velikih stranih izdavačkih kuća? Da je čovek koji je ovde prvo sramežljivo predstavio svoje crteže do sad izdao tri autorska stripa?

Pa malo li je? Ali to je sve bilo u vreme kad su moderatori bili strogi, kad nije bilo spama kao danas, kada je ovde bilo ljudi koji su voleli da pišu na nekom višem nivou, a ne da se zezaju uvek.




I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 19/08/2017 13:41:50
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2017 : 13:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Na sportski pdf ne zalazim. Sve me strah otvoriti pa vidjeti sto neki fotumasi za koje mislim da su civilizirani i odgojeni tamo pišu. No sport je tradicinalno ispusni ventil za razne frustracije.

A u svastari bi samo trebalo teme nazvati pravim imenom.
Npr. "Kolekcija ludosti itd." preimenovati u "Agitprop topic", "Vicevi" u "Tolerancija mi nije jača strana", itd., te još otvoriti jedan pdf "Erotika" i prebaciti pola tema tamo...







Mislio sam da je jasno sto je pjesnik htio reći: Velika većina linkova koje se postavlja u taj topic je političke prirode, gdje postavljač ima agendu za koju agitira.



gluposti,baš bude zanimljivih stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 13:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Prije forumašima nije padalo na pamet da dovode u pitanje odluku moderatora...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/08/2017 : 13:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Nista ja nisam rekao po pitanju zanimljivosti i nezanimljivosti
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2017 : 13:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Nista ja nisam rekao po pitanju zanimljivosti i nezanimljivosti



i šta ti onda smeta? jel naslov topica kolekcija ZANIMLJIVOSTI...
prema tome

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 14:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Prije forumašima nije padalo na pamet da dovode u pitanje odluku moderatora...



Naravno da nije.
Ali opisao sam gore.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/08/2017 : 14:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

@tinton


Jel znaš kad je krenulo to "propadanje"?
Kad su se pojavili prvi klovnovi na forumu. Isti oni koje sam ja upozoravao, a dosta forumaša mi je pričalo "ma pusti ga, mnogo je ozbiljan forum, neka zabavlja ljude". Tada je severno od Punishera bilo aktivnosti i to prilične. Pa je onda došao još jedan, pa još jedan. Pa su iz Svaštare domileli na Sever i krenuli sa zabavljanjem ljudi, pošto je forum bio "preozbiljan".

U međuvremenu je dosta ljudi otišlo iz severnog dela. I nije da mi se nisu javljali, naprotiv. Razlog je uvek bio- spam, offtopic, zajebancija i kad treba i kad ne treba.

Sad smo došli u situaciju da je spam poželjan, samo da se nešto dešava...

A ja vas pametnjakoviće koji misle da sam idiot i da vršim neku torturu mogu da pitam:

Da li je vama jasno da je nekad davno ovde jedan Kerac ocenjivao crteže crtača amatera, a jedan Macan ocenjivao scenarija za strip? Da su ovde pisali Parlov i Džuka? Da smo dobili dozvolu od Bonellija da uradimo ekskluzivnu epizodu Zagora samo za članove foruma? Da su ljudi preko ovog foruma dobili posao u nekim od velikih stranih izdavačkih kuća? Da je čovek koji je ovde prvo sramežljivo predstavio svoje crteže do sad izdao tri autorska stripa?

Pa malo li je? Ali to je sve bilo u vreme kad su moderatori bili strogi, kad nije bilo spama kao danas, kada je ovde bilo ljudi koji su voleli da pišu na nekom višem nivou, a ne da se zezaju uvek.







Negativni aspekti koje si opisao su neizbjezna posljedica koja uvijek dolazi sa rastom popularnosti. Pitanje je sto se zeli postici sa forumom, elitizam ili populizam? Da forum bude otvoren za mase ili ga strogo ograniciti na probrane. Znamo kakve su mase.

Jebiga, ni na neki npr. NBA forum otvoren za svakog jadu s ulice poput mene se ne registriram ocekujuci da cu tamo razgovarati sa Greggom Popovichem i Patom Rileyem.

Edited by - vukozec on 19/08/2017 14:16:08
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/08/2017 : 14:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Skroz sam prekardasila s ovim postovima u topicu koji generalno smatram blesavim, ali moram jos ovo reci: tko se jos nije nasao u situaciji da nesto mora suditi, ne treba suditi moderatorima.
Kad sam tek pocela raditi u skoli, moj se zivot svodio na dokazivanje. Tko me zna uzivo, reci ce vam da sam sitna i mladolika pa sam se prirodno nasla u situaciji da se konstantno preispituje moje ocjena na usmenom. A zasto ovo ili ono kmeeee? (jer za sicusnu profu uvijek nekako mislis da joj mozes kenjati - ili je pretuci)
Dosla sam do ruba zivaca gdje vise ni sama nisam znala je li neka odluka pravedna ili nije. No, onda sam uvela detaljne kriterije (cak do te tancine da se broj zastajkivanja pri odgovoru mogao smatrati greskom) i odjednom su sva djeca sutjela. Je li se ocjena ikada razlikovala od one koju bih ja dala i da nisam drndala s tablicama i detaljima odgovora? Ne. Ali makar se nisu usudili pisnuti pred ogromnim birokratskim aparatom koji bih im predstavila na pocetku godine.
Pa eto neki prijedlog moderatorima: neka sami forumasi izglasaju izmedu nekoliko kriterija moderiranja koje cete napraviti. To bi trebalo usutkati sve i uciniti ovaj topik nepotrebnim.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2017 : 14:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Možda bi bilo korisno da budete konkretniji.
Kada "prije" se nije raspravljalo o moderatorskim odlukama?

2012.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154&whichpage=147
2009.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=4&TOPIC_ID=32999#844812
2007.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=28170

Ovo je samo ono na što sam nasumično naletio. Dakle, unazad deset godina se raspravlja o moderatorskim odlukama, žali na iste, prigovara.
Mogu sada linkati i topice sa spamom unazad deset godina ako treba.
A ako mislite na još dalje razdoblje, tipa sami početci foruma, onda ok, moguće da tada nije bilo spama i prigovaranja moderatorima. No ne znam kakve to veze ima, jer je forum cvjetao i 2011. kada sam ja došao. Možda jest prije bilo bolje, ali tada se nikako nije moglo pričati o propadanju. Bez obzira na spam i razgovore s moderatorima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/08/2017 : 15:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Ja govorim o 2005. i 2006.

Zapravo, jedina moderatorska greška je otvaranje ovog topika.
Trebalo ga je ostavit na prvih par postova i zaključat odmah.

I trebalo bi uvesti globinjova pravila pod hitno, pa da onda vidimo koliko bi spama bilo.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 15:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Možda bi bilo korisno da budete konkretniji.
Kada "prije" se nije raspravljalo o moderatorskim odlukama?

2012.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154&whichpage=147
2009.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=4&TOPIC_ID=32999#844812
2007.? http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=28170

Ovo je samo ono na što sam nasumično naletio. Dakle, unazad deset godina se raspravlja o moderatorskim odlukama, žali na iste, prigovara.
Mogu sada linkati i topice sa spamom unazad deset godina ako treba.
A ako mislite na još dalje razdoblje, tipa sami početci foruma, onda ok, moguće da tada nije bilo spama i prigovaranja moderatorima. No ne znam kakve to veze ima, jer je forum cvjetao i 2011. kada sam ja došao. Možda jest prije bilo bolje, ali tada se nikako nije moglo pričati o propadanju. Bez obzira na spam i razgovore s moderatorima.



Ti si nepopravljiv.

Divne si primere našao, Pavela/Zoska i Kikyja.

Hoćeš da ti dočaram kako je bilo ranije? Koristiću se Globinjovom rečenicom: "Ovdi ti je tako, a ako ti se ne sviđa, širok ti je internet".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/08/2017 : 15:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Ja govorim o 2005. i 2006.

Zapravo, jedina moderatorska greška je otvaranje ovog topika.
Trebalo ga je ostavit na prvih par postova i zaključat odmah.

I trebalo bi uvesti globinjova pravila pod hitno, pa da onda vidimo koliko bi spama bilo.



Upravo to. Ja polako idem Globinjovom stazom, uskoro će ovi što se prave pametni to i primetiti..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000