forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/03/2018 : 05:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu pomoći...jedino biti stroj i brutalizirati ignoriranjem provokacije.
Ja sam primjer da se može, samo moraš promjeniti kod sebe neke stvari.
Ne shvaćam vaša odlaženja, ja sam trebao 500 puta otići, i znam da me dosta ovdje ljudi ne podnosi a i dosta onih koji me omalovažavaju.
Njihovi problemi u njihovim glavama, lijepo mi je ovdje i da zbog desetak ljudi odem, ne pada mi na pamet.
I dalje odgovaram na provokacije ali to je sada potpuno druga priča, neusporediva, zato nema više baniranja.
Trebaš sebe mijenjati ali na bolje, svaki dan!
Na kraju krajeva, sam odlučuješ hoćeš li sebi dopustiti da budeš baniran ili nećeš.



a ti si se ka ono prominia na bolje?
meni pari da si uškopljen.
al dobro svakom njegova zabava.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/03/2018 : 05:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.

Edited by - VALTER on 19/03/2018 07:50:16
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/03/2018 : 09:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila:

1. Najstrože je zabranjeno vrijeđanje na nacionalnoj, vjerskoj, rasnoj, političkoj i sličnoj osnovi, ili bilo kakvoj osnovi. Ovaj sajt i njegovi članovi potiču toleranciju, dijalog i razumijevanje i svi članovi koji budu prekršili ovo pravilo biti će izbačeni sa Foruma. "

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 10:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Tonka24

Solar se promijenio otkako je postao moderator.
Nikada ne bih za njega rekao ali očito ga je to promijenilo.
Vidi se da nema svojega stava.Odluke su mu definitivno kao da nisu njegove.
Puno je bolji bio kao " forumaš " kako su moderatori proglašeni Bogovima ne smatram ih forumašima



Ne slazem se. Solar je isti cak je i bolji jer ovlascenja moderatora koristi kako bi editovao uvodne postove tema pocevsi od stiki tema do pojedinacnih Ludens najava, i dalje je najsveziji donosilac vesti preko Jadrankse bare, ne koristi svoja ovlascenja da izbacuje niti se izivljava nad bilo kim, cak mislim da bi trebalo da bude malo ostriji prema spamerima i ostalima u Bonelli podforumu.



Dobro, poštujem mišljenje, meni to ne izgleda tako, meni osobno je bio bolji kad nije imao ovlasti moderatora, u više navrata imao sam osjećaj kao da na neke gleda s visoka, pogotovo kad je upozoravao,prije takav nije bio.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 10:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu pomoći...jedino biti stroj i brutalizirati ignoriranjem provokacije.
Ja sam primjer da se može, samo moraš promjeniti kod sebe neke stvari.
Ne shvaćam vaša odlaženja, ja sam trebao 500 puta otići, i znam da me dosta ovdje ljudi ne podnosi a i dosta onih koji me omalovažavaju.
Njihovi problemi u njihovim glavama, lijepo mi je ovdje i da zbog desetak ljudi odem, ne pada mi na pamet.
I dalje odgovaram na provokacije ali to je sada potpuno druga priča, neusporediva, zato nema više baniranja.
Trebaš sebe mijenjati ali na bolje, svaki dan!
Na kraju krajeva, sam odlučuješ hoćeš li sebi dopustiti da budeš baniran ili nećeš.



a ti si se ka ono prominia na bolje?
meni pari da si uškopljen.
al dobro svakom njegova zabava.


Uškopljen
Da ja sam se promjenio na bolje a ti si slobodan misliti što god hoćeš
U vezi zabave, potpuno se slažem, neki gentlemanaju a neki bojkotiraju stripovska izdanja zbog moderatora i čekaju da isti bilo što napiše tako da ga mogu izujedati do kosti

Edited by - Tonka24 on 19/03/2018 10:46:50
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 10:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila:

1. Najstrože je zabranjeno vrijeđanje na nacionalnoj, vjerskoj, rasnoj, političkoj i sličnoj osnovi, ili bilo kakvoj osnovi. Ovaj sajt i njegovi članovi potiču toleranciju, dijalog i razumijevanje i svi članovi koji budu prekršili ovo pravilo biti će izbačeni sa Foruma. "




Navikni se.
Možda ga izbace, nisu još vidjeli.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/03/2018 : 11:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/03/2018 : 11:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu pomoći...jedino biti stroj i brutalizirati ignoriranjem provokacije.
Ja sam primjer da se može, samo moraš promjeniti kod sebe neke stvari.
Ne shvaćam vaša odlaženja, ja sam trebao 500 puta otići, i znam da me dosta ovdje ljudi ne podnosi a i dosta onih koji me omalovažavaju.
Njihovi problemi u njihovim glavama, lijepo mi je ovdje i da zbog desetak ljudi odem, ne pada mi na pamet.
I dalje odgovaram na provokacije ali to je sada potpuno druga priča, neusporediva, zato nema više baniranja.
Trebaš sebe mijenjati ali na bolje, svaki dan!
Na kraju krajeva, sam odlučuješ hoćeš li sebi dopustiti da budeš baniran ili nećeš.



a ti si se ka ono prominia na bolje?
meni pari da si uškopljen.
al dobro svakom njegova zabava.


Uškopljen
Da ja sam se promjenio na bolje a ti si slobodan misliti što god hoćeš
U vezi zabave, potpuno se slažem, neki gentlemanaju a neki bojkotiraju stripovska izdanja zbog moderatora i čekaju da isti bilo što napiše tako da ga mogu izujedati do kosti



Uzimaš li kakve medikamente?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/03/2018 : 12:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Valter daj smiri se.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2018 : 12:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka



Djelomično si upravu, omalovažavanje je gori oblik iskazivanja prema ljudima nego samo direktno i konkretno vrijeđanje. Vrijeđanje je često spojeno sa emocijom, iliti emotivni ispad, ljudi ga često smatraju primitivnim oblikom komunikacije, a ne emotivnim.

Razlika je između pod.ebanta ili za.ebanta. Valter je pod.jebant.

Stinky ima problem što ne shvaća da se ne nalazi u Beogradu 2002 godine gdje u lice može reći što hoće. Ipak su to bila druga vremena.

Edited by - Kruger on 19/03/2018 12:16:53
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/03/2018 : 12:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Ma, što se mene tiče, stinky me je sa onim baljezganjima u "Šta se danas kupili..." debelo razočarao. Gotivim simpatične trolove poput VALTERA i ostalih koji dođu, opale jednim postom pa se povuku i uz kokice prate višestruke i preemotivne reakcije. Stinky mi je bio više od toga, trol čije sam filosofske digresije po stripovskim temama rado, iako uz muku, pratio i pored svih onih epizoda besmislenog nabijanja redova... ali one nacionalne bljuvotine sa polaznom VČ-LU tačkom, i to kao replika solaru i goingu goingu, dvojici prekorektnim i preaktivnim STRIPOVSKIM forumašima, mi je dno dna. Respekt za sve: filozofija sekirom, diskusije koje je pokretao i teorije koje je izbacivao, ali ONAKVO ponašanje guli obraz i najsvetijima

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 19/03/2018 12:53:48
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2018 : 13:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Što se Valtera tiče, on je sam svojim pisanjima par redaka ispred pobio tvoju tvrdnju o simpatičnom trolu koji opali postom i povuče se uz kokice.
A što se stinkiya tiče, na žalost kao društvo evouliramo u puno podliju, zamaskiranu, zakulisanu i nekorektnu okolinu. Nekad smo bili opušteniji i veseliji, pa i prirodniji.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Nema tu pomoći...jedino biti stroj i brutalizirati ignoriranjem provokacije.
Ja sam primjer da se može, samo moraš promjeniti kod sebe neke stvari.
Ne shvaćam vaša odlaženja, ja sam trebao 500 puta otići, i znam da me dosta ovdje ljudi ne podnosi a i dosta onih koji me omalovažavaju.
Njihovi problemi u njihovim glavama, lijepo mi je ovdje i da zbog desetak ljudi odem, ne pada mi na pamet.
I dalje odgovaram na provokacije ali to je sada potpuno druga priča, neusporediva, zato nema više baniranja.
Trebaš sebe mijenjati ali na bolje, svaki dan!
Na kraju krajeva, sam odlučuješ hoćeš li sebi dopustiti da budeš baniran ili nećeš.



a ti si se ka ono prominia na bolje?
meni pari da si uškopljen.
al dobro svakom njegova zabava.


Uškopljen
Da ja sam se promjenio na bolje a ti si slobodan misliti što god hoćeš
U vezi zabave, potpuno se slažem, neki gentlemanaju a neki bojkotiraju stripovska izdanja zbog moderatora i čekaju da isti bilo što napiše tako da ga mogu izujedati do kosti



Uzimaš li kakve medikamente?


what's up with it vanilla face.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
@lwood
A vidiš u vezi veselja, ima i onih koji imaju ispade nedostojne za čovjeka, koji su za svaku osudu i onda imaš još one koji mogu to sankcionirati ali očito pokazuju manjak samopouzdanja,dvostruka pravili ili manjak karaktera da to isto i naprave, vidiš, raznolika su veselja na ovom forumu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka


Kako dostojanstveno?
Kad bi upotrijebio samo 15% riječi kojim se koristi VALTER dobio bi odmah ban.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/03/2018 : 13:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Ni med cvetjem ni pravice. Ali ti ionako nemaš naročito bogat vokabular.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2018 : 13:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kako dostojanstveno?
Kad bi upotrijebio samo 15% riječi kojim se koristi VALTER dobio bi odmah ban.




Tonka, polako, još će te banirati zbog ovog trola, upozoren je.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Kako dostojanstveno?
Kad bi upotrijebio samo 15% riječi kojim se koristi VALTER dobio bi odmah ban.




Tonka, polako, još će te banirati zbog ovog trola, upozoren je.


Povodom kojeg prekršenog pravila?
U pravu si mogu me banirati bez razloga, to se slažem.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/03/2018 : 13:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Ni med cvetjem ni pravice. Ali ti ionako nemaš naročito bogat vokabular.


Kad već imaš toliku potrebu uspoređivati, kada pogledaš svoje postove koje ostavljaš i moje( u zadnjih 5-6 mj. ), to što si napisao ispada ti netočno,pomalo smiješno
I da kad već uspoređuješ, za bilo kakvu usporedbu sa mnom bi trebao prestati direktno vrijeđati ljude.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/03/2018 : 13:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Kako dostojanstveno?
Kad bi upotrijebio samo 15% riječi kojim se koristi VALTER dobio bi odmah ban.




Tonka, polako, još će te banirati zbog ovog trola, upozoren je.


Povodom kojeg prekršenog pravila?
U pravu si mogu me banirati bez razloga, to se slažem.



Pa to, upustit ćeš se u bezveznu raspravu s njim i tko zna kako se to može protumačiti.

Pijani Patak, evo upravo te Valter pobija što se tiče njegovg posta s pod.ebavanjem i odlaska s kokicama.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/03/2018 : 13:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Valter, udaljen si na 48 sati.
Ajde odmori malo i stani sa malicioznim pisanjem.

Jedno je zjbvanje, a jedno je (očito) pdjbavanje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/03/2018 : 14:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka



Valter u biti najviše prca tebe odnosno uvijek koristi priliku da se popiša na zagorologiju (zlobno, a ne zajebantsko) odnosno na tvoje uvodne tekstove D.J.-ovoga izdanja, a ti mu se samo smješkaš. Lijepo je biti tolerantan, ali ja ga na tvom mjestu ne bih branio.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/03/2018 : 17:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Pijani Patak, evo upravo te Valter pobija što se tiče njegovg posta s pod.ebavanjem i odlaska s kokicama.


Zato što se ljudstvo primilo na prc kao muve na go...lepak

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 19/03/2018 17:12:24
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 19/03/2018 : 17:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Žalosno je u što se Stinky pretvorio: od jednog od najduhovitijih forumaša, autora "Pisma Zagoru" iz 2002., do gotovo pa zagorologa i primitivnog nacionalističkog huškača, kojem hijenski aplaudiraju malograđanin Nagor i bezlično zanovijetalo Logo111.



Mene samo zanima do kada će se dopuštati svakodnevno vrijeđanje ostalih forumaša u svakom postu ovog lika kad su pravila jasna :

"Pravila: ...



Ovakve prozivkice ne krše nikakvo pravilo. Ili mu odgovori dostojanstveno ili iskuliraj. VALTER je dežurni prco koji ne propušta priliku da nekoga pročačka



Valter u biti najviše prca tebe odnosno uvijek koristi priliku da se popiša na zagorologiju (zlobno, a ne zajebantsko) odnosno na tvoje uvodne tekstove D.J.-ovoga izdanja, a ti mu se samo smješkaš. Lijepo je biti tolerantan, ali ja ga na tvom mjestu ne bih branio.


1. Nije na meni da branim svoje tekstove. Koliko ja znam po nepostojećim povratnim informacijama, možda i jesu za podsmeh
2. Ne branim ga. Pokušavam nagovestiti koliko je tupavo ložiti se na njegove izjave pošto mu je to, koliko god banalno zvučalo, na kraju krajeva i cilj. Sa te strane gledano, dabome da je smešno. Lik se toliko trudi da je urnebesno.
3. Pišanje po zagorologiji: ne mogu noćima da spavam zbog toga

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/03/2018 : 17:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

@lwood
A vidiš u vezi veselja, ima i onih koji imaju ispade nedostojne za čovjeka, koji su za svaku osudu i onda imaš još one koji mogu to sankcionirati ali očito pokazuju manjak samopouzdanja,dvostruka pravili ili manjak karaktera da to isto i naprave, vidiš, raznolika su veselja na ovom forumu



ma naravno nego san pomislia da te nisu..
ko ove
https://en.wikipedia.org/wiki/Castrato

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000