forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/06/2019 : 21:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Jasno da je okidač bilo spojlanje ali ja govorim da se moralo opravdati izbacivanje da ne ispadne da je izbačen zbog norme koja nije postojala. Zato je lijepo stavljeno "politika". A politika su Dežulovićeve kolumne dugo tolerirane. I dovoljna je ta politika, "bezobrazluk" je stavljeno da izgleda opasnije, kad se ne držimo striktno pravila što ne bi bio izbačen zbog spojlanja dva-tri dana nakon što je strip izašao. Nije stavio ni oznaku "spojler" niti išta.

Sto puta je bio na magarećoj klupi za nešto za što bi drugi bili izbačeni. To vam nije smetalo? Nema spojlanja dva dana nakon izlaska Zagora

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 09/06/2019 21:32:45
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/06/2019 : 21:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Jedina nepravda ovdje je ta što bi, da su forumska pravila poštovala od početka, on sada bio na jednogodišnjem hladjenju, a ne na jednomjesečnom.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/06/2019 : 22:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Izbaciti ga zbog kolumni je savim ok, ali minimum pristojnosti je to onda napisati na topicu gdje je napravio prekršaj.
Ovo su gluposti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/06/2019 : 22:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Izbaciti ga zbog kolumni je savim ok, ali minimum pristojnosti je to onda napisati na topicu gdje je napravio prekršaj.
Ovo su gluposti.



Ne slažem se. Takve stvari nemaju veze sa temom pa zašto bi se dodatno uništavao topic?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/06/2019 : 22:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Topic bi bio, malo je reći, devastiran da se napisalo: "Valtere, izbačen si zbog postavljanja političkih linkova."

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 09/06/2019 22:37:13
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 09/06/2019 : 22:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
Valter uvijek kaže da Mlađo slijepo slijedi pravila, pa je s onim spoilerom htio ukazati na manjkavost pravila, a naročito onih koji ih slijepo slijede.

Tintone odmori se, ne treba mu bolji advokat od mene.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/06/2019 : 00:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Pa nisam ga ja udaljio a i nije udaljen zbog spoilanja nego (opravdano) zbog onoga što je i napisano.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/06/2019 : 00:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ja sam ga izbacio.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/06/2019 : 09:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Fin decko ne znam sto mu bi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/06/2019 : 17:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

Fin decko ne znam sto mu bi



Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 02/07/2019 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
a moglo se Valtera i otključati. dovoljno je bez veze gulio.....

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/07/2019 : 15:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Fakat
Ocekujemo ocjenu nasilja nad darkvudom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/07/2019 : 01:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Ne znam koji me je od moderatora najurio sedam dana sa foruma, ali tko god da jesi brate mili ne moderiraš Glas Koncila nego stripovi.com. Izbačen sam na sedam dana jer sam provokatoru i troleru koji nikad nije čuo za Asima Kurjaka ili za prezime Kurjak napisao da se ne blamira jer ispada glup ????????? Nekome reći da ispada glup zaslužuje sedam dana izbacivanja sa foruma ???? Trolanje i provociranje je dozvoljeno, ali se zato strašnom uvredom smatra napisati takvoj osobi da je ispala glupa. Mislim da ni u samostanu za ovu uvredu ne bi dobio ni strofu od Zdravo Marije, a ovdje dobijem sedam dana izbacivanje. Ma bravo tko god da jesi.
Primjer 1.... Ko je ova pederčina (autor teksta)?
Pederu, ko god da si, sve dok ti trošiš vrijeme na nas, znači da smo ti bitni u zivotu.
Dok si ti, pederčino, nama nebitan.
Niko te ne jebe ni pet posto, da bi skrenuo paznju na sebe morao si da pišeš o Zagoru. Tek sada si bitan, tek sada si neko i nešto. Ali bez obzira da li si sada postao neko uz pomoć Zagora ili si još uvijek nula, bio si i ostao pederčina, uz duzno izvinjenje svim homoseksualcima i što te u bilo kojem obliku stavljam sa njima u isti koš, jer i homoseksualci su ljudi kao i svi mi, dok si ti jedna obična pederčina.....
Nikakva kazna...
Primjer 2...usput, ovom navodno poznatom i priznatom Zografu bih stukao vilicu iako me Zagor ne pali kao nekad i blizu sam prestanka redovne serije. Nema kazne.
Primjer 3....momak, ispao si pglu ( glup si ko kurac) kazna sedam dana ???
Ma možeš me izbaciti i doživotno, zabranit mi da čitam sajt ne možeš nikako tako da mi je svejedno. Ne radiš mi štetu izbacivanjem, ali ovdje se nisu puno gore stvari sankcionirale od toga da nekom kažeš da je glup( ko kurac)
Bilježim se sa štovanjem.

Edited by - sumohrvat on 04/07/2019 01:17:50
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/07/2019 : 01:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nema spojlanja dva dana nakon izlaska Zagora


Ali ima spojlanja tjedan dana prije izlaska Zagora ?

Druga sveska onda ide boljim pravcem, Thunderman i Marcus zajedno pokušavaju da se osvete Zagoru i onda dolazi do neočekivanog dijela kada se Čovjek-Munja u svom ludilu okreće protiv svog partnera. Mora se reći da priča od tog trenutka, pa sve do kraja, postaje interesantna i zanimljivo je pratiti novi razvoj događaja. Taj dio izvlači kompletnu priču, koja je počela kao totalni krš i tako smo na kraju dobili jednu sasvim solidnu epizodu.
Jedni smiju spojlat, a drugi ne smiju...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/07/2019 : 07:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nema spojlanja dva dana nakon izlaska Zagora


Ali ima spojlanja tjedan dana prije izlaska Zagora ?

Druga sveska onda ide boljim pravcem, Thunderman i Marcus zajedno pokušavaju da se osvete Zagoru i onda dolazi do neočekivanog dijela kada se Čovjek-Munja u svom ludilu okreće protiv svog partnera. Mora se reći da priča od tog trenutka, pa sve do kraja, postaje interesantna i zanimljivo je pratiti novi razvoj događaja. Taj dio izvlači kompletnu priču, koja je počela kao totalni krš i tako smo na kraju dobili jednu sasvim solidnu epizodu.
Jedni smiju spojlat, a drugi ne smiju...


Pa nije to baš spojler, nisam otkrio kraj već samo središnji dio. Takve stvari su u normalnim uslovima dopuštene i u recenzijama.
Ali ok, ispravio sam poruku i označio taj dio kao spojler.
Izvinjavam se ako ti je taj dio pokvario uživanje u čitanju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/07/2019 : 07:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
U recenzijama su spoileri dopušteni
Rekao bih, i dobrodošli
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/07/2019 : 08:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Pa ne baš. Spojler, u smislu otkrivanja kraja radnje, ključnog momenta kao ko je preživio na kraju ili ko je ubica, nije poželjan u recenzijama.
To je u suštini pravi spojler. Ne može se spojlerom nazvati bilo šta rečeno u vezi jednog stripa, inače bi i najave bile spojleri.
Evo jedan primer:


Trebao je to biti tjedan posvećen učenju! Jadna Pauline! Računala je na izolaciju u prijateljičinoj vikendici duboko u Bretanji kako bi se spremila za diplomski ispit iz ekologije. Ali kad je na bretonske šume pala noć, njezinom "spačeku" ponestalo je benzina baš ispred Erwanove kuće, dvadeset kilometara od najbližeg sela. Erwan je mulat smirene naravi, samotnjak koji živi jednostavnim životom, okružen neobičnim predmetima. Prijateljski joj ponudi da kod njega nešto pojede i prespava. Situacija je takva da Pauline nema druge i mora pristati. Dok ona jede, on čita stari grimorij koji opisuje takozvani "mali narod". Njoj su takve "djetinjarije" smiješne, ali nije ni svjesna da će za nju ovaj susret biti polazna točka prema drugoj dimenziji, drugom prostor-vremenu koje će stubokom promijeniti njezin cijeli život i sva njezina načela. Posljedice te pustolovine osjetit će ona, ljudi koji je okružuju, ali i cijelo čovječanstvo...
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50555

Grubo gledajući, ova Markova najava je u istoj mjeri spojler kao i moj komentar na Zagorovu epizodu koji sumohrvat spominje.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/07/2019 : 08:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Pa mislim da je spojler i kad otkriješ ključan detalj u radnji makar se nalazilo u sredini stripa. Iako, po komentarima izgleda da je priča toliko loša da niti jedan spojler ne može pokvariti više ovaj strip nego što je to uradio Bure 😂😂😂😂
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2019 : 22:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
U pravu si, ne može.
A ni plastični i bezlični Espositovci se nisu proslavili.
Grozota za koju ću dati 70 kn, jer i ciljaju na ovakve luđake kao što sam ja.
I onda ću to kupiti i u redovnoj, blago izdavaču.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/07/2019 : 07:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
mislim kako se za gledokvar ne bi trbalo u forumski zatvor

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/07/2019 : 07:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa ne baš. Spojler, u smislu otkrivanja kraja radnje, ključnog momenta kao ko je preživio na kraju ili ko je ubica, nije poželjan u recenzijama.
To je u suštini pravi spojler. Ne može se spojlerom nazvati bilo šta rečeno u vezi jednog stripa, inače bi i najave bile spojleri.



Ne slažem se.
Jebeš recenziju ako će se pisac ograničavati u pisanju iste.
Iako mi nisu jasni ni takvi biseri koji krenu čitati recenziju pa se čude kad pročitaju spojler. Genijalci.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/07/2019 : 07:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

Pa ne baš. Spojler, u smislu otkrivanja kraja radnje, ključnog momenta kao ko je preživio na kraju ili ko je ubica, nije poželjan u recenzijama.
To je u suštini pravi spojler. Ne može se spojlerom nazvati bilo šta rečeno u vezi jednog stripa, inače bi i najave bile spojleri.



Ne slažem se.
Jebeš recenziju ako će se pisac ograničavati u pisanju iste.
Iako mi nisu jasni ni takvi biseri koji krenu čitati recenziju pa se čude kad pročitaju spojler. Genijalci.



+1

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/07/2019 : 08:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Što se tiče namjernog spoilanja, takvog da uletiš u topic jedino s namjerom da pokvariš užitak čitanja drugima (dakle to što je više puta napravio valter)... to bi morao biti najteži forumski prekršaj. Ma kakvi ustaše i partizani spike. To nije ništa u usporedbi da si takav pokvarenjak da namjerno uletiš, spoilaš i onda se smješkaš kako ti nitko ništa ne može. Takve bi trebalo zauvijek izbaciti iz ovakvih geekovskih strip-film foruma!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/07/2019 : 08:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa ne baš. Spojler, u smislu otkrivanja kraja radnje, ključnog momenta kao ko je preživio na kraju ili ko je ubica, nije poželjan u recenzijama.
To je u suštini pravi spojler.




Po meni u recenzijama nema spojlera, tu su baš zato da se analizira i nešto takvo, npr. koliko je dobar autorov izbor da je misteriozni ubojica X a ne Y i slično.
I, kako je supermark rekao, recenzije ne trebaju čitati oni koji nisu pročitali epizode na koje se odnose.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 05/07/2019 08:46:45
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/07/2019 : 09:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Zaboravljate jednu stvar, recenzije nisu samo tu za ljude koji su procitali strip, vec i za one kojima se moze nesto da preporuci. Ja sam u vise navrata uzeo neki strip upravo nakon procitane recke. Zato treba naci odredjeni balans u pisanju recenzija, dotaknuti se teme ali ne odati previse.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000