forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 247

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
1949 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/07/2019 :  09:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zaboravljate jednu stvar, recenzije nisu samo tu za ljude koji su procitali strip, vec i za one kojima se moze nesto da preporuci. Ja sam u vise navrata uzeo neki strip upravo nakon procitane recke. Zato treba naci odredjeni balans u pisanju recenzija, dotaknuti se teme ali ne odati previse.

Slažem se sa svim od slova do slova!
I ja pri pisanju recenzija, a posebno komentara na forumu se vodim mišlju da zainteresiram potencijalne čitatelje za taj strip ili junaka. Pokušavam otkriti što manje, iako je ponegdje jako teško napisati dobru recenziju bez ogromnih spoilera.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member

10643 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/07/2019 :  12:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Recenzije su drugo, Problem ovdje je da netko kod najave stripa (ono što stavlja Ludensov Potrčko), gdje skoro nitko nije čitao taj strip, i dođe netko i kaže "ubojica je Šerif" npr....mislim totalno bezveze....
Ljudi idu na najavu stripa iz više razloga:

-da vide datum izlaska
-da pročitaju neki osvrt o čemu se radi u priči (npr radi se o Zagorovoj prošlosti ili unutra se pojavi neki poznati Zagorov prijatelj/ neprijatelj,...takve stvari)
-komentiraju se naslovnice, priča, scenarij, crtež,...takve stvari

A NIKAKO SE NE SMIJU ODAVATI BITNI DETALJI VEZANI UZ PRIČU!

Jer najava stripa NIJE recenzija i ne smije biti! TAČKA! zabranjeno uopšte recenzirati u NAJAVI STRIPOVA. Jer netko bi mogao kliknuti na najavu nakon što j estrip več 21 dana na kisoku pa bi mu isto tako smetalo da čita tko j eubojica ili šta več.

Treba razlikovat NAJAVU STRIPOVA i recenzije.

A ovdje sve više recenzirate u najavi stripova!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3392 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/07/2019 :  13:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Recenzija i sinopsis su dvije totalno različite stvari. Kvalitetna recenzija će ući u sve pore priče, tako da su spojleri skoro pa neminovni, ali treba imati obzira pa upozoriti na njih, naročito ako je u pitanju neki veliki obrat, ubica je batler i slično. Naravno, bezobrazno je u razmjenama na forumu spojlati, to treba odmah sankcionisati hlađenjem.
Go to Top of Page
Page: of 247  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000