forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/09/2019 : 17:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

I old-school društvene mreže umiru, sad su u điru appovi koji služe za slanje šaljivih sličica i dosjetki za instant upotrebu i brzi zaborav.

A prije nego je umro, Facebook (na što 99% ljudi misli kad kaže "društvena mreža") je ionako odavno bastardizirao u čudovište koje je sve manje bilo "društvena" mreža iz svojih početaka kad je služio da se ljudi međusobno digitalno druže, a sve više agresivna marketinška platforma. Tako da neka krepa što prije. Ove nove tzv. "društvene mreže" (appovi sa početka priče) su već u startu po svom dizajnu još infatilnije od facebooka, a odmah ih je zahvatila i ista vrsta bastardizacije.

Tako da kad se sve zbroji i oduzme još uvijek ne postoji zamjena za dobri stari Internet forum. Zato on "umire" već 15 godina, no baš i nije umro. Sigurno je forum manje popularan oblik komunikacije nego što je bio u pre-facebook dobu kad nije imao toliko alternativa kao danas, no za one koji traže mogućnost malo konkretnije i direktnije razmjene mišljenja preko Interneta, k tome lišene "sugestije" sadržaja, forum je i dalje najbolje mjesto za to. Zato njega neće dokrajčiti nikakav faacebook ni snapchat, kao što kino nisu dokrajčili ni televizija, ni vhs, ni dvd ni blu-ray. Jer je alternativa inferiorna.

Nisam znao da je fejs umro. Mislio sam da ga koriste još, barem ovdje u HR. Znam da ga ovi lokalni seljoberi imaju svi, a koliko samo nepismenosti vlada na njemu kad vidiš nekakve upise, bože sačuvaj.

Na društvene mreže kad netko spomene, meni prva asocijacija i ono što prvo padne napamet je twitter ili instagram, pa i fejs. Mislim da je twitter još najpopularniji, bar kad gledam u Americi - pogotovo UFC i njihovi borci, svi su na tom.

Drago mi je ovo što pišeš za forum ako će tako ostati, a u biti sve ovisi i o nama samima koji pišemo i koliko samo aktivni. Samo bi volio da su ljudi ovdje malo više opušteniji i veseliji, da se vole zezat. Imam osjećaj (a možda se i virtualno varam) da ih je dosta "ukočeno" ovdje i da su većinom ozbiljni (možda ih i godine stisle, ne znam). Čak se ponekad i kod nekih upisa predomislim i napišem nešto drugo, da ne bi netko nešto krivo pomislio i uvrijedio se. Pa još i napustio forum, kako ljudi znaju otići zbog neke sitnice.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/09/2019 : 18:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
Samo čisto srce Reem, i ničeg se ne boj ;)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/09/2019 : 21:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da je Ivanlo zbog sveg svog spama (i to ne samo onoga koji se sastoji od "LL" poruka) prije zaslužio jedno jednomjesečno hlađenje.



Zar tvoj integritet ne podrazumijeva odbojnost prema cinkerima i tužibabama?



"Osudimo pojave, spasimo drugove!"

Ovdje se radi o tome da Ivanla treba spasiti od njega samoga, poslati mu adekvatno upozorenje dok nije dublje potonuo u spam i besmisao.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/09/2019 : 22:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Taj glupi spam traje već misecima, ima li uopće moderatora na ovom forumu? Iritantno je.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/09/2019 : 22:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Upozorenje za što? Skupljanje Libellusa i osobno druženje s pojedinim izdavačima?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/09/2019 : 11:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Taj glupi spam traje već misecima, ima li uopće moderatora na ovom forumu? Iritantno je.



+1
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 13:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Ohoho, nema me par dana I eto, vidim, neka me individua proziva. Kako je ovo javan servis, rekli bi smo, nalazim za shodno prokomentirati neke stvari jer ionako s transparentnoscu problema nemam.
Dakle, stvar je jednostavna, kao sto I inace treba traziti I teziti jednostavnosti u zivotu...
Individua konstantno gricka, provocira I trazi kavgu. No jednostavnim rijesenjem ga se 'bajpasira'. Sto je ocigledno i funkcionalno do sada.
Tako da i na svaku buducu repliku individue prema mojoj malenkosti, odgovaracu upravo onim jednostavnim bojkotom koji mu I draska cir na pokvarenom zeludcu.
Zna se koja je to carobna rijec...
A I inace, lako se iscita neciji history pa se lijepo vidi tko je kome, kad, i kako sto ispisao. Ja mu se i ne obracam i ne zanima me osim ocarobnog odgovora koji mu nikad nece izostati.
Spominje se I nekakav spam kao i hladenje...
Pa mogu reci da iako je americki, Spam je upravo nevjerovatno dobra konzerva. Moram priznati odmah uz bok nasem mesnom dorucku jednog i jedinog neprikosnovenog Gavrilovica... Inace ovdje medu azijskim narodima gdje sam proveo puno vremena, upravo ga obozavaju. U Korei gdje samm zivio sest mjeseci bas sam se 'navukao' na njega. Steta sto je nedostupan u Europi I kod nas... Spama sto se tice, a hladenja sto se tice, mislim da spomenuta individua koja za 'minule zasluge', sa svim nepodopstinama do sad koje je iznjedrila, zavrijeduje jednu godinicu hladenja, I to sto skorije jer je dovoljno bila civilizirano upozoravana.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 17/09/2019 02:03:10
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2019 : 13:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by mpavin

Taj glupi spam traje već misecima, ima li uopće moderatora na ovom forumu? Iritantno je.



+1


Libellus

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/09/2019 : 23:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nije me baš puno briga oko svega, ali kada je nepravda u pitanju onda me itekako briga.
Osobno s Valterom sam imao nekakve sitne trzavice, sada mi je lik ok i simpatičan, ali...
Dovoljno je vidjeti prvu stranicu ove teme i takozvanu " magareću klupu "... nevjerojatno koliko se Valteru progledalo kroz prste, dok neki i van svih pravila lete na godinu dana.
Takav poremećaj ovom genijalnom forumu nikako ne pomaže.
Moderatori bi trebali bolje moderirati barem kada je slučaj " Valter " u pitanju.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2019 : 06:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by shalilo6

Meni se čini da je ovdje jedini Valterov problem što ima svoj stav o nekim stvarima koji nije u skladu sa stavovima većine, i uvatili ste se lupat po njemu, i čini mi se da on nije ni jalan ni zavidan nego ste vi jalni i zavidni jer nemate cojones reć ono što mislite, nego kud svi turci tu i mali mujica. Valter respect


Meni se čini da ti nisi u toku, čovjek ima već skoro dvije godine svaki dan piše svoj kako ti kažeš " stav " o Libellusu i operira po ljudima koji kupuju isti.
Tebi je to sasvim normalno ponašanje?!
Reci jednom ali kada čovjek gleda kako on piše, rekao bi da mu je životna misija upropastiti firmu Libellus.



Repliciram ti ovdje, da ne nastavljamo na onoj temi. Drsko lažeš, čak klevećeš, kao i onaj smiješni Anto! Nađi mi jedan moj upis gdje sam se ja negativno izrazio o Libellusu - govorio sam o nečemu drugome, što se može lijepo vidjeti ako se pročitaju postovi od 270. stranice nadalje (ali i cijela tema). Vi bi uvodili verbalni delikt, ostracirali s foruma one koji napišu nešto što vam se ne sviđa... No, to je vaš problem, u temelju kojeg je nesigurnost.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/09/2019 : 07:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nitko ni ne tvrdi da si negativaqn prema izdavaču. Negativan si prema kupcima, i to preko svih granica. Tko je tu onda nesiguran?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2019 : 07:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Nikoga od kupaca nisam uvrijedio; druga je stvar što je danas moderno biti uvrijeđen. Čak nisam niti govorio o Libellusu, niti o kako ti kažeš "HC-u", nego o fenomenu kolekcionarstva. U raspravu sam ušao nakon što je onaj lumen iz Njemačke napisao kako mu je velika razlika čitati Kena Parkera u dva različita Fibrina izdanja.

Edited by - VALTER on 17/09/2019 07:13:09
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/09/2019 : 11:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
mislim da je to bilo trolovanje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/09/2019 : 16:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Nikoga od kupaca nisam uvrijedio; druga je stvar što je danas moderno biti uvrijeđen. Čak nisam niti govorio o Libellusu, niti o kako ti kažeš "HC-u", nego o fenomenu kolekcionarstva. U raspravu sam ušao nakon što je onaj lumen iz Njemačke napisao kako mu je velika razlika čitati Kena Parkera u dva različita Fibrina izdanja.


Sve je jasno na što aludiraš dečko, s tobom nema apsolutno nikakve rasprave sve dok se ne izliječiš od nekih stvari koje ovdje ne želim spominjati.
Imaš problem, pišem ti u dobroj namjeri.
Toliko od mene.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 18/09/2019 : 12:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message
Pa zar i Reem da nastrada?

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 18/09/2019 : 12:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by RadioClash

Pa zar i Reem da nastrada?



Ulažem prosvjednu notu zbog toga. Ako netko nije zaslužio hlađenje, onda je to Reem!!

Zbog ovakve diktature će forum opet opustjeti. Ne može se rangirati isto jednog Valtera i Reema!

Na kraju krajeva, zanimljivo je bilo vidjeti tu raspravu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/09/2019 : 14:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Ako će se neko toliko izbiti zbog 2 dana hlađenja, e jbg...
Nikad nigdje nije postojao, niti će, sistem koji je pravedan prema svima. Neko uvijek ima manju ili veću protekciju, neko je na zubu pandurima, svijet se okreće. Zato opušteno :D
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/09/2019 : 16:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by VALTER

Nikoga od kupaca nisam uvrijedio; druga je stvar što je danas moderno biti uvrijeđen. Čak nisam niti govorio o Libellusu, niti o kako ti kažeš "HC-u", nego o fenomenu kolekcionarstva. U raspravu sam ušao nakon što je onaj lumen iz Njemačke napisao kako mu je velika razlika čitati Kena Parkera u dva različita Fibrina izdanja.


Sve je jasno na što aludiraš dečko, s tobom nema apsolutno nikakve rasprave sve dok se ne izliječiš od nekih stvari koje ovdje ne želim spominjati.
Imaš problem, pišem ti u dobroj namjeri.
Toliko od mene.


Mislim da tu nije aludirao na tebe nego na ZoranaC, što mi je još neshvatljivije. 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2019 : 16:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Pridružujem se Spocku i RadioClashu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2019 : 22:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Manhunter je ovo moga rješit i na drukčiji način.
Da je recimo zapritija da će letit na godinu dana onaj koji prvi odustane od prepucavanja.
A svi uključeni ako ne napune 2 stranice dnevno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 18/09/2019 : 22:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Ja sam napisao jedan komentar tamo,ali brzo i obrisao,nisam htio riskirati,jer sam se sjetio da imam jednu aukciju koju nisam smio propustiti,na kraju je ispalo dobro što sam tako napravio....
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 19/09/2019 : 17:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by VALTER

Nikoga od kupaca nisam uvrijedio; druga je stvar što je danas moderno biti uvrijeđen. Čak nisam niti govorio o Libellusu, niti o kako ti kažeš "HC-u", nego o fenomenu kolekcionarstva. U raspravu sam ušao nakon što je onaj lumen iz Njemačke napisao kako mu je velika razlika čitati Kena Parkera u dva različita Fibrina izdanja.


Sve je jasno na što aludiraš dečko, s tobom nema apsolutno nikakve rasprave sve dok se ne izliječiš od nekih stvari koje ovdje ne želim spominjati.
Imaš problem, pišem ti u dobroj namjeri.
Toliko od mene.


Mislim da tu nije aludirao na tebe nego na ZoranaC, što mi je još neshvatljivije. 🤔

Ne zanimaju me njegovi dosadni postovi od 3 razlicite imenice ni kad je prisutan na forumu, a pogotovo ne komentiram sad kad je/ako je na hladjenju.

Edited by - ZoranC on 19/09/2019 17:22:54
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/09/2019 : 11:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Forum je praktički mrtav već dva dana!
Tko zna zašto

Jesu istekle dvodnevne kazne?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/09/2019 : 11:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kome se da pisati kada ti dolete razno razni verabi, berabi, valter, balteri, morski, riječki itd... sa svojim predavanjima o tome kako si babilonac ako kupiš Libellus strip.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/09/2019 : 12:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Eh, da, i pogriješili ste u vezi Reema.
Nije se njega trebalo izbaciti.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000