forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 15:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kome se da pisati kada ti dolete razno razni verabi, berabi, valter, balteri, morski, riječki itd... sa svojim predavanjima o tome kako si babilonac ako kupiš Libellus strip.


Da su mogli svoju bi pamet bi vec odavno negdje unovcili, a ne solili pamet drugima koji eto, vole I kupuju bilokakve/nekakve/ikakve stripove. I to za svoje pare, naravno... Tako da od neduznog hobija koji veseli I razgaljuje neke tamo skroz njima nepoznate ljude, o kojima doticni ni slova ne znaju, prave mracnu sektu, kvazi filozofiskim I demagogijskim ispisima... Pravdajuci se javnim servisom, koji je podlozan raspravi, a koji to zaista I jest ako se civilizirano raspravlja, ali ne kontinuirano, dosadno kapati zuc I druge izlucevine po kako rekoh, sasvim njima nepoznatim osobama. Tada to nije nikakva konstruktivna forumska rasprava vec bezobrazluk I agresija kojima slijedi bojkot. I tko je tu bolestan pitamo se?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 20/09/2019 : 15:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kome se da pisati kada ti dolete razno razni verabi, berabi, valter, balteri, morski, riječki itd... sa svojim predavanjima o tome kako si babilonac ako kupiš Libellus strip.



....pa ako kupiš Libellusov strip u sk Babilon onda valjda jesi babilonac.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 19:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Eh, da, i pogriješili ste u vezi Reema.
Nije se njega trebalo izbaciti.



Koliko god on meni bio simpatičan, u čemu je razlika između njegovog i Valterovog (na primer) spama? Svi su imali dva dana da izbrišu spam i offtopic, nisu to uradili i eto...
Evo, oslobodio sam ih, sad da vidimo koju su priču protiv zločestog mene smislili.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/09/2019 : 19:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
kad bi se gospon škovacin bar malo potrudio možda bi apgrejdao iz kolosalnog neshvaćala u obično scom (polu)shvaćalo. 
mali trud i malo razumijevanja... pa se neće svaki put kad netko spomene "manjak mozga iz njemačke" vikati: "jel' me netko tražio?".

no u jednom g. škcin. ne griješi, reema nije trebalo banirati. uostalom, kao ni ostale, jer se i bez moderiranja "rasprava" sama od sebe ugasila. ništa se s ovim baniranjem nije dobilo osim mogućeg žvakanja teme i nastavka nepotrebnog prepucavanja na drugom topiku (kao što to sad lolek i bolek rade).

i usput, kakva je to slinava kazna od dva dana? ako već dereš deri muški :)

evo za kraj, u revijalnom tonu ovih loleka i boleka...  

još jednom za sve ponavljače, ja nikad ni jednom riječju nisam spominjao nečije kolekcije, još manje ih omalovažavao, gurao nos u tuđe novčanike, prigovarao o cijeni LL (ili bilo čijih drugih) izdanja, o tiražu, poslovanju, odnosu prema kupcima... ali kolosalnim neshvaćalima to ionako nije bitno, ona imaju svoj zakonik lišen svake logike i smisla s čijih stranica i dalje trube o jednom te istom. o vlastitom neshvaćanju ko šipak punog patetičnih preduvjerenja o progonu, hejtu ili već koječemu... lako je dok se bave samo stripovima,... ili dok šetaju šumom. wink, wink...   

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 19:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Sledeća kazna će biti po redu, ili i preko reda, ne brini. ;) Samo nastavite ovu priču i dalje.

Nisam odavno nikog izbacio, pa sam malo ispao iz forme. Evo, vežbam malo, pa ću tek bljesnuti u punom sjaju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/09/2019 : 19:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Najbolje je da nam blokirate ulaz u temu
Libelus ako je tehnicki izvodljivo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 19:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nema potrebe.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/09/2019 : 19:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Da, to bi ti htio. Da se sad krene salvom prigovora na tebe kako bi si podigao ego. Ali varaš se. Od mene nećeš čuti baš ništa. Ti si svoje pokazao izjednačavanjem jednog od najpozitivnijih članova sa pacijentom koji ni sam više ne zna što bi sa sobom. A da ne spominjem i to kako si morskog uredno izostavio iz cijele priče.

Ne, ti mi nisi ni najmanje bitan. Ono što je u cijeloj priči puno bitnije je to što su praktično svi oni koje se tamo prozivalo i nazivalo svim i svačim pokazali da nemaju svoje ja, niti muda da bilo što kažu. Kako bi jedan rekao 'Nešto sam napisao ali sam brže bolje obrisao.' Dno dna. Slali mi neki čak i mailove i poruke tipa 'Svaka čast kako si ih razvalio.' Nisam ja nikoga razvalio. Razvalili ste sami sebe što niste imali hrabrosti izboriti se da vas se ne ponižava i ne vrijeđa.
A vlasnik portala je tu posebna priča. Dok se kupuju Fibra izdanja sve je ok, a kad se i te kupce naziva bolesnicima za stati istima u obranu on nema vremena jer su to dječja posla.

Pa kad je tako vrijeme je da odrastem i maknem se odavde. Ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zapravo pretposljednji, jer još ću se obratiti ljudima s kojima sam imao ili još uvijek imam suradnju kroz aukcije.

Zbogom i svako dobro onima koji to zaslužuju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 20:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Steta wolfe. Steta, da odes. I ja sam to jednom mislio kad sam se povlacio s ovima koji povlace lesine, ali ostao sam. Ipak je ovo site o stripovima, koji su nam svima vazni I bitni. Razmisli. Ostani. A ako ipak odes imas pozdrav od mene! Ja im necu popustiti...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/09/2019 : 20:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
daj wulf ne pretjeruj. vrati se. bez tebe nije isto. zadnje što ovom forumu treba je sterilnost.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2019 : 20:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Baš je fora izbacivati ljude zbog nečeg što su napisali unazad tjedan dana i 16 stranica topica, i to potpuno beznačajnih sitnica koje su i sami autori u međuvremenu zaboravili (u tome leži najveći razlog zašto ih nisu izbrisali).
Ma bravo, vrhunski potez našeg vrhovnog moderatora povratnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/09/2019 : 20:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Zato ja dobijem trbušinu makar netko kraj mene pojede griz prasetine...
Eto, ovo je post zbog kojeg sam ja izletio???? Ma bravo, bolje da niti nisi objašnjavao zašto je tko izbačen. Jer ako moderatori zbog ovoga izbacuju ljude sa foruma onda će uskoro moći umjesto foruma otvoriti viber grupu da se međusobno dopisuju jer će svih poizbacivati. I zašto nisu izbačeni Bubo i Morski. Slanje poljubaca ima veze sa Libellus temom? Drmanje kaveza isto? Postovi isto nisu izbrisani. Stoje još uvijek. Ili nisu kriteriji za svih isti? Ha? Po čemu je moj post veći offtopic nego post od Bube ili Morskog, ha?
I više si kaznio mojim izbacivanjem svog gazdu nego mene jer nisam mogao sudjelovati na njegovim aukcijama pa sam pare potrošio u knjižari. Nisam mogao u poruke pa i one kojima sam trebao uplatiti za osvojene aukcije sam morao ostaviti za ponedjeljak jer nisam mogao doći do broja računa.


Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11692 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/09/2019 : 20:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Moderator se samo pridržava pravila. Ništa više ni manje.
Izbačen Reem na 2 dana! So what! Na und! Alah ga mazo nije smak svijeta.

Apsolutna podrška manhunteru!

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/09/2019 : 20:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Da, to bi ti htio. Da se sad krene salvom prigovora na tebe kako bi si podigao ego. Ali varaš se. Od mene nećeš čuti baš ništa. Ti si svoje pokazao izjednačavanjem jednog od najpozitivnijih članova sa pacijentom koji ni sam više ne zna što bi sa sobom. A da ne spominjem i to kako si morskog uredno izostavio iz cijele priče.

Ne, ti mi nisi ni najmanje bitan. Ono što je u cijeloj priči puno bitnije je to što su praktično svi oni koje se tamo prozivalo i nazivalo svim i svačim pokazali da nemaju svoje ja, niti muda da bilo što kažu. Kako bi jedan rekao 'Nešto sam napisao ali sam brže bolje obrisao.' Dno dna. Slali mi neki čak i mailove i poruke tipa 'Svaka čast kako si ih razvalio.' Nisam ja nikoga razvalio. Razvalili ste sami sebe što niste imali hrabrosti izboriti se da vas se ne ponižava i ne vrijeđa.
A vlasnik portala je tu posebna priča. Dok se kupuju Fibra izdanja sve je ok, a kad se i te kupce naziva bolesnicima za stati istima u obranu on nema vremena jer su to dječja posla.

Pa kad je tako vrijeme je da odrastem i maknem se odavde. Ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zapravo pretposljednji, jer još ću se obratiti ljudima s kojima sam imao ili još uvijek imam suradnju kroz aukcije.

Zbogom i svako dobro onima koji to zaslužuju.


Ajde wolfe ne budi blesav.
Ovaj forum ima funkciju "ignore" koja nije savršena al pomaže.
Ako ti VALTER ili bilo ko drugi ide na živce, ako ti se ne čitaju nečiji proljevi, staviš ga na ignore i ćao.
Čemu drame, pa ti si bar uvik bija normalan?


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/09/2019 : 21:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
wolf, nemoj ići.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Da, to bi ti htio. Da se sad krene salvom prigovora na tebe kako bi si podigao ego. Ali varaš se. Od mene nećeš čuti baš ništa.



Evo, čitaj iznad ovog posta i videćeš da sam u pravu bio sa "salvom prigovora". A ti si veoma principijelan kad kažeš da od tebe neću čuti ništa, a onda mi napišeš kilometarski post šta sam i kako pogrešno uradio.. Niko te ne tera sa foruma, a ako želiš da odeš, ja te na žalost ne mogu sprečiti u tome.



quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš je fora izbacivati ljude zbog nečeg što su napisali unazad tjedan dana i 16 stranica topica, i to potpuno beznačajnih sitnica koje su i sami autori u međuvremenu zaboravili (u tome leži najveći razlog zašto ih nisu izbrisali).
Ma bravo, vrhunski potez našeg vrhovnog moderatora povratnika.



Dobili ste upozorenje, spucali ste još 13 stranica offtopica i pored tog upozorenja, dobili ste još jedno upozorenje i dva dana vremena da izbrišete postove, bili ste na tom topicu, videli upozorenje i ignorisali ste ga. Šta nije jasno u svemu ovome? Retoričko pitanje.



quote:
Originally posted by sumohrvat

Zato ja dobijem trbušinu makar netko kraj mene pojede griz prasetine...
Eto, ovo je post zbog kojeg sam ja izletio????





Ne, naravno da nisi zbog toga dobio dva dana bana. Oni postovi su samo kao primer, da se vidi na koje sam postove mislio. Ovaj tvoj je samo primer, ima ih još, ne brini.
Smajliće i +1 ne mogu da okarakterišem kao klasičan spam (osim ako se ne ponavljaju često), zato ovi drugi nisu izbačeni.

A gazdu aposolutno nemam. Ni u stvarnom, ni u virtuelnom životu.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/09/2019 21:09:50
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Moderator se samo pridržava pravila. Ništa više ni manje.
Izbačen Reem na 2 dana! So what! Na und! Alah ga mazo nije smak svijeta.

Apsolutna podrška manhunteru!



Kao što rekoh, Reem mi je neizmerno simpatičan lik i volim da ga čitam ovde na forumu. Ali se nažalost poveo za lošim primerom i ispao kolateralna šteta..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12529 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2019 : 21:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
Vratio se ja sa "hlađenja". Kako se osjećam? Malo promrzlo Nikada otkad sam na forumima (od debija tamo 2009. godine) nisam bio na hlađenju. A kako kažu, za sve postoji prvi put. Pa i za ovo. Iako nisam očekivao. Iznenadio se totalno. Stavili su me na neku nepoznatu lokaciju, u jednu brvnaru u šumi, u strogo kontoliranim uvjetima. Nešto poput ove:



Ne znam gdje se točno nalazi jer sam imao kapuljaču na glavi dok su me do tamo prevozili u nekakvom kombiju. Čuo sam samo glasove Mladje i Solara: "Stigli smo!" Manhunter je otključavao upravo vrata brvnare i tad su mi objasnili da se ta brvnara nalazi nekih 200 km udaljena od civilizacije, snijeg svuda okolo-naokolo i da ću tu za kaznu boravit 2 dana. Iako su oni mislili svi da je to za mene kazna, nisu znali da to za mene predstavlja idealni godišnji odmor Još u toj brvnari puno polica sa izdanjima Libellusa (pretežno Zagor LL), nešto ima i kiosk izdanja Mikija i Kit Tellera. Manhunter prije nego je zalupio vratima pri odlasku, rekao mi je da će mi čitanje tih stripova bit kao još dodatna kazna. Ja sam nekako pognuo glavu snuždeno i rekao "Da, gazda..", a čim su oni otišli, skakao sam od sreće po brvnari

Iako mi nije ispočetka bila jasna ta dodatna kazna čitanja tih stripova. Slučajno sam pogledao gore, i vidim na jednoj drvenoj gredi urezana neka slova. Primaknem si jedan drveni stolac da stanem i vidim izbliza što piše. Kad ono urezano "Valter je bio ovdje..".

Hm Što bi sad to trebalo značit? I sine mi misao kroz glavu, čekaj, pa ovo je ona ista brvnara u koju redovito šalju Valtera na hlađenje i naravno da je prepuna izdanjima Libellusa. Reko, mora da su zamijenili brvnare i da sam ja dobio Valterovu Ajde, barem da malo imam sreće u toj nesreći. I da spomenem da je hrana tamo sasvim ok, čak sam dobio jedan kilogram u ova 2 dana. Ali ništa strašno što 1-2 jača treninga neće moći skinut.

-
-

Nego, ajmo sad "ozbiljno" Želim prvo reći da nemam ništa protiv odluke ili protiv Manhuntera u vezi mene, što je mene stavio na hlađenje. Nego mi je žao što su neki ostali završili. Pod time mislim na Dodsferd-Wolf-Sumohrvat-Tihomirduras-Željko ekipu... pošto mislim da sam ja kriv što su se nadovezali na neku moju šalu, jedan komentar što sam citirao iz arhive i onda su ljudi komentirali što su komentirali. Iako, poslije toga dolazi Velka pitajući gdje je nova tura LL-a i temu vraća opet na pravi kolosijek. Ako su ti ljudi već kažnjeni, onda sam ja definitvno zaslužio zbog toga jer da nisam ništa komentirao, ne bi onda oni ništa ni napisali i ne bi bili kažnjeni.

Žao mi je što je Sumohrvat kažnjen, čovjek koji je nakon više-manje one besmislene rasprave iskazao svoje mišljenje pa u dodatnom komentaru napisao, citiram jedan dio:

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ajde sad da pišemo u ovom topicu čemu on i služi... O izdanjima Libellusa.


Na ovo bi mu trebalo dat 5x ovih smajlića -

Jer se poslije opet vratilo na pravi kolosijek tema i počelo pričat o Deadwood Dicku, Zagor Originsu..odnosno, izdanjima Libellusa. Zato mi je glupo da je on kažnjen kad je ukazao da se rasprava vrati na ontopic, umjesto da se čovjeku čestita. Bzv. Tu je totalno promašeno moderiranje.

Znam da moderatori imaju i svoj privatni život te nemaju vremena čitat sve što se piše na forumu. Mislio sam kako je i na drugim forumima, da su oni ti koji bi trebali brisat komentare ili ih selit u odgovarajuće teme. Ali ajde, ovaj forum je specifičan jer si sami neko vrijeme možemo brisat komentare. Nakon tog upozorenja, ja nisam išao sad ponovno sve čitat i tražit jesam li negdje otišao u off, ali i da jesam, vjerojatno ne bih obrisao onaj svoj komentar sa onom pjesmom "i need a dollar". Mislio sam da nije off, jer sam citirao Velku koji je pisao "samo da se dvije LL ture ne spoje u jednu", a ja tom pjesmom sugerirao u smislu ako se to dogodi, da će nam trebat para da ispratimo te dvije ture LL (samo nisam mislio da bi to trebalo dodatno pojašnjavati, već da se kuži misao napisanog). Zato bi bolje bilo da moderatori brišu komentare (kako je posvuda, na svim forumima) za koje oni misle da nisu "prikladni" u toj i toj temi, jer ja stvarno nisam znao da sam tu off.

PS. hvala forumašima na podršci (što su pisali ovdje u temi, ali i na p.m.)

PS2. Idemo dalje po starom, samo ću probat odsada dodatno pazit i možda bolje izbjegavat neke teme ubuduće (pogotovo tu temu "izdanja Libellusa" i još neke), pa da se ove stvari ne dogode više. Bit će da sam se previše ovdje opustio, pa ću odsad nastojat pazit više što ću napisat i gdje ću pisat.

PS3. @Manhunter - kad sljedeći put nekoga izbaciš, nemoj napisat sate, ono primjer "48h", napiši da smo u kazni do onog trenutka kad se ti sjetiš doći na forum i otključat nas. Tako je ipak pravednije, a ne da se zavaravamo pa da mislimo da će kazna stvarno toliko trajati sati koliko je navedeno.


I da..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/09/2019 : 21:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Dakle, zbog Valterovog kompleksa manje vrijednosti, tipa, koji je ionako morao biti trajno izbačen još prije par godina, odlaze ljudi iz foruma. Ma super...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP


PS3. @Manhunter - kad sljedeći put nekoga izbaciš, nemoj napisat sate, ono primjer "48h", napiši da smo u kazni do onog trenutka kad se ti sjetiš doći na forum i otključat nas. Tako je ipak pravednije, a ne da se zavaravamo pa da mislimo da će kazna stvarno toliko trajati sati koliko je navedeno.




48h znači dva dana. Izbačeni ste prekjuče, a otključani danas, tako da ne vidim u čemu je problem? Još ću i da gledam tačno u sat kad da vas otključam. Eto, sledeći put ću svakome od vas smanjiti kaznu za ovih par sati koje ste duže proveli.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Dakle, zbog Valterovog kompleksa manje vrijednosti, tipa, koji je ionako morao biti trajno izbačen još prije par godina, odlaze ljudi iz foruma. Ma super...



U međuvremenu sam video koliko puta je Valter dobio ovih "mini banova", strašno. Da sam pre toga pogledao, već bismo drugaćije pričali, moja greška, izvinjavam se.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/09/2019 : 21:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Meni su najsmješnije ove prijetnje superpolicajca :D
Kad se neko uživi u ulogu, al ono metod gluma jbt, zatvorski čuvari u Guantanamu stajl :D
Što se tiče napuštanja foruma, mogu samo vama koji se odlučite na to da poručim - ne budite pi...ce. Svaki lik na ovom forumu je dobrodošao svojom "osebujnošću" :D
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Koliko kukanja i plakanja zbog ničega, čak nije bio ni pravi ban.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 21:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Najmešnije je kad kukaju ovo koji nisu ni bili izbačeni. Navikli da me vređaju na DW forumu kad se pojavim jednom u par meseci, pa im je krivo šte ovde ne mogu...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/09/2019 21:34:03
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 20/09/2019 : 21:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
A u tri mile majke!
Na početnoj/glavnoj stranici foruma trenutno svaki novi post na svim temama -> ReemCP.
Nije nadoknadio još ni 5% zaostatka, a vikend kojem se inače veselio tek pred njim.
Eto šta ste uradili čovjeku.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000