forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2019 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja sam napisao jedan komentar tamo,ali brzo i obrisao,nisam htio riskirati,jer sam se sjetio da imam jednu aukciju koju nisam smio propustiti,na kraju je ispalo dobro što sam tako napravio....

Pametno si napravio

quote:
Originally posted by wolf

Pa kad je tako vrijeme je da odrastem i maknem se odavde. Ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zapravo pretposljednji, jer još ću se obratiti ljudima s kojima sam imao ili još uvijek imam suradnju kroz aukcije.

Zbogom i svako dobro onima koji to zaslužuju.

Nemoj Wolf ići, meni si uvijek zanimljiv za čitat, a i volim tvoj humor koji povremeno ubaciš u svojim postovima

quote:
Originally posted by izivko

Moderator se samo pridržava pravila. Ništa više ni manje.
Izbačen Reem na 2 dana! So what! Na und! Alah ga mazo nije smak svijeta.

E baš ti hvala. I to dolazi od jednog Dinamo fana.

quote:
Originally posted by manhunter

Eto, sledeći put ću svakome od vas smanjiti kaznu za ovih par sati koje ste duže proveli.

Lijepo da znamo, ali ja se nadam ipak da sljedećeg puta neće bit

quote:
Originally posted by Dukidule

A u tri mile majke!
Na početnoj/glavnoj stranici foruma trenutno svaki novi post na svim temama -> ReemCP.
Nije nadoknadio još ni 5% zaostatka, a vikend kojem se inače veselio tek pred njim.
Eto šta ste uradili čovjeku.



Jesam, zasad sam nadoknadio 95% što sam mislio napisat

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/09/2019 22:05:22
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/09/2019 : 22:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Manhunter, kompa dragi, pogledaj veraba opet, u jednom postu dvije direktne uvrede, znači čovjek je letio, vratio se, prvi post i dvije uvrede, reci mi molim te što poduzeti?
Da mu ja jednostavno napišem da pošiljka nije primljena i da se vraća pošiljatelju? U redu, ja nemam problem s time, i takve osobe koje kao on šire negativu, uopće me ne zanimaju.
Ali ovdje se dovodi u pitanje i pravila foruma, i autoritet moderatora i radi se kaos na forumu, i to sve trpjeti zbog jednog čovjeka punog frustracija i loše frekvencije?!
Meni stvarno ne smeta, ako ti( i ostali moderatori ) radi pojedinca dozvoljavate gore navedene stvari, nije više moj problem.

Stvarno sam kontra izbacivanja, ali reda mora biti, čovjek upozoren, izbačen, vrati se i opet nastavlja po svome:
- Vrijeđa druge
- Ismijava vas kao moderatore

Lijepo redovna kazna, pa neka samo nastavi, forum neće propasti zbog njega, mene, Šime ili Luke što se namuse pa ne dolaze.
Ovo je jedno od rijetkih mjesta na internetu gdje možeš normalno komunicirati, i krivo mi je kada vidim ovaj kukolj.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 20/09/2019 22:14:36
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2019 : 22:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja sam mislio da se on meni obraća??

Stavi ga na ignore i to je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/09/2019 : 22:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam mislio da se on meni obraća??

Stavi ga na ignore i to je to.


Nisam nikoga pa neću ni njega, nema potrebe.
Kako sam rekao mene to ne pogađa niti malo, prije bi ja letio na godinu dana jer bi me isprovocirao.
Kažem, nije meni problem, ali tako će se zakačiti s nekim drugim pa će ponavljati.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 22:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Mislim da nije rjesenje ta ignore opcija. Ali civilizirano raspravljanje jest. No neki nemaju tu evolucijsku platformu pa vrijedaju, I to konstantno, isti. Recidivisti. Malo samo treba obratiti paznju, pa ih , kako da kazem, izmoderirati.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2019 : 22:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Da, to bi ti htio. Da se sad krene salvom prigovora na tebe kako bi si podigao ego. Ali varaš se. Od mene nećeš čuti baš ništa. Ti si svoje pokazao izjednačavanjem jednog od najpozitivnijih članova sa pacijentom koji ni sam više ne zna što bi sa sobom. A da ne spominjem i to kako si morskog uredno izostavio iz cijele priče.

Ne, ti mi nisi ni najmanje bitan. Ono što je u cijeloj priči puno bitnije je to što su praktično svi oni koje se tamo prozivalo i nazivalo svim i svačim pokazali da nemaju svoje ja, niti muda da bilo što kažu. Kako bi jedan rekao 'Nešto sam napisao ali sam brže bolje obrisao.' Dno dna. Slali mi neki čak i mailove i poruke tipa 'Svaka čast kako si ih razvalio.' Nisam ja nikoga razvalio. Razvalili ste sami sebe što niste imali hrabrosti izboriti se da vas se ne ponižava i ne vrijeđa.
A vlasnik portala je tu posebna priča. Dok se kupuju Fibra izdanja sve je ok, a kad se i te kupce naziva bolesnicima za stati istima u obranu on nema vremena jer su to dječja posla.

Pa kad je tako vrijeme je da odrastem i maknem se odavde. Ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zapravo pretposljednji, jer još ću se obratiti ljudima s kojima sam imao ili još uvijek imam suradnju kroz aukcije.

Zbogom i svako dobro onima koji to zaslužuju.


Stvarno si bezobrazan. Javljaš mi se da ti ukinem kaznu jer završavaju Fibrine aukcije na kojima želiš sudjelovati i ja ti kažem da ne mogu i ne želim ulaziti u odluke moderatora itd itd i sad tu mene prozivaš da mi je samo bitno da netko kupuje Fibru?

Dajte shvatite da se ja ne miješam u moderaciju, osim ako baš baš baš BAŠ nešto gadno ne zeznu. I ne mogu ja ispravljati vaše krive Drine i rješavati vaše dječje svađe tko je kome rekao da je ovakav ili onakav. Jebote, stvarno ste ko mala djeca.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/09/2019 : 23:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Čitam sve ovo, i podsjeća me na situaciju s MaFesta otprije desetak godina kad sam prvi put išao sa ženom. Bio sam poprilično raspoložen, spreman upoznati se s ljudima i sve što ide uz takvo druženje. Došli smo u Book Cafe i sjeli uz red koji se formirao za crteže. Tada se nekoliko odraslih ljudi, debelo u četrdesetima, počelo naguravati i svađati tko je prvi došao. Meni je bilo toliko neugodno to slušati da sam izgubio volju s bilo kim se upoznavati.

Slično se osjećam čitajući sve ovo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 23:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Loše vibre,neuzvraćene ljubavi,svašta ima ovde...
Nešto prigodno:
https://youtu.be/BRhpkCdzCq4

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/09/2019 : 23:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
lolek i bolek, nitko vas ne vrijeđa, ne budite smiješni. čitajte s razumijevanjem i neće biti problema.
i bolek, ja s moderatorom nemam problema ni oni sa mnom. loš ti je pokušaj prebacivanja loptice u njegove ruke, da ima pet godina možda bi nasjeo pa se zaigrao, al' jbg nema. :((

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/09/2019 : 00:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
Moram i ja da se javim u ovoj temi prvi put, jer sam i izbačen po prvi put. Na libellus temu ne zalazim gotovo nikada jer ne kupujem izdanja istih ali povremeno pročitam zanimljivosti, tako da nisam niti vidio upozorenje tri stranice prije (mog post) da se ne offtopičari, kao niti upozorenje da se izbrišu postovi 6 ili 7 stranica poslije mog posta, inače taj moj jedan jedini post u tih 250+(zapravo mislim da mi je to i jedini post u toj temi) koliko ih je bilo od upozorenja da se neofftopičari je bio:
"gdje je bačva tu je pipa"
Sad razumijem da je to poprilična uvreda za sve ove bildere i pločicama obložene momke, pa će iskoristiti ovu prigodu i ispričati se svima koje sam uvrijedio.

Ta mi je pjesma nekako ušla u uho kad su se počeli spominjati trbuh čak mislim da sam isti post pisao i na nekoj temi u svaštari, nije da nisam pomislio kao wolf, a koji klinac to tebi treba da te izbacuju zbog takvih banalni stvari ali opet mi je žao otići zbog takve banalne stvari, pa bi isto preporučio kolegi wolfu da malo pričeka prije nekih ishitrenih odluka a nije ni nevažno što sam tu već 15 god i što su mi stripovi.com i forum na istima dio svakodnevnog rituala pa mi je ovih 50+ sati izbacivanja djelovalo kao vječnost.
By the way hunteru ne zamjeram ništa njegova procjena je bila da sam u offtopicu što jesam bio, dao je priliku da se post obriše što nisam napravio i to je to, nevažno što ja nisam vidio ta upozorenja, pa čak i da sam vidio vjerovatno nebi obrisao post jer ga nisam smatrao nekim strašnim offtopičarenjem jer puno gore stvari čitam na gotovo svim ostalim topicima, uostalom ova kazna od 48h tkz magareća klupa potpuno bez veze ako je kazna onda je kazna redovna a ne izmišljati toplu vodu i na taj način pogodovati recidivistima, toliko od mene na tu temu odoh sad tipovati prije nego opet zaboravim.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2019 : 12:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by nagor

Dakle, zbog Valterovog kompleksa manje vrijednosti, tipa, koji je ionako morao biti trajno izbačen još prije par godina, odlaze ljudi iz foruma. Ma super...



U međuvremenu sam video koliko puta je Valter dobio ovih "mini banova", strašno. Da sam pre toga pogledao, već bismo drugaćije pričali, moja greška, izvinjavam se.



Umjesto što na ovakav način daješ perfidnu podršku hijenskom i zborskom vrijeđanju jednog forumaša ("pacijent", "kompleksaš"), dodvoravajući se tako čoporu, trebao bi sjesti i razmisliti o načinu svoga moderiranja. Kakvo brisanje postova, gdje to stoji u pravilima!? To je pokušaj svojevrsnog ponižavanja diskutanata, posve nepotreban. Drugo, zašto nije sankcionirana osoba koja se pojavila na temi kada je sve već bilo gotovo, a mi udaljeni, i obilato se ondje istovarila, baš kao da gotovo ugašeni požar polijeva kerozinom?

Edited by - VALTER on 21/09/2019 12:39:26
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/09/2019 : 12:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Najmešnije je kad kukaju ovo koji nisu ni bili izbačeni. Navikli da me vređaju na DW forumu kad se pojavim jednom u par meseci, pa im je krivo šte ovde ne mogu...


Daj, kakav DW, kakva vrijeđanja, ono je smiješno što smo tamo raspravljali
I ko ne smije, čovječe, da te vrijeđa? Ne vrijeđa te niko jer je 95% forumaša normalno i kulturno, to što se neko loži da je "pišeš gluposti" neka strašna uvreda na FORUMU tu mu ne mogu pomoći, ali ti stvarno misliš da je nekoga strah od moderatora na nekom forumu, hahah jbt
Sjajno
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 13:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Umjesto što na ovakav način daješ perfidnu podršku hijenskom i zborskom vrijeđanju jednog forumaša ("pacijent", "kompleksaš"), dodvoravajući se tako čoporu, trebao bi sjesti i razmisliti o načinu svoga moderiranja. Kakvo brisanje postova, gdje to stoji u pravilima!? To je pokušaj svojevrsnog ponižavanja diskutanata, posve nepotreban. Drugo, zašto nije sankcionirana osoba koja se pojavila na temi kada je sve već bilo gotovo, a mi udaljeni, i obilato se ondje istovarila, baš kao da gotovo ugašeni požar polijeva kerozinom?



1. Dobili ste upozorenje da prestanete sa offtopicom. Jebalo vam se za upozorenje, nastavili ste po starom.

2. Dobili ste šansu da se pretvaramo da niste videli upozorenje i da pobrišete postove. Zašto ste dobili tu šansu? Zato što mi je glupo da odrasle ljude izbacujem zbog offtopica, uvek se nadam da će početi da se ponašaju u skladu sa svojim godinama. Jebalo vam se za tu šansu.

3. U pravu si. Nigde ne stoji u pravilima da se postovi brišu posle upozorenja. Ne znam samo da li je smešno ili tužno to što se baš ti pozivaš na pravila. Ti koji si bio izbačen 6 puta po pravilima, bio izbačen godinu dana, vratio se i sakupio još pet novih kazni po pravilima. Usput si sakupio još JEDANAEST kazni mimo pravila. Ukupno 22 kazne. Ili, ako ćemo po pravilima: tri godine van foruma i sad bi bio na još dve od četvrte godine kazne? Ne trebam ti ja da te ponižavam, nemam nikakve potrebe za tim. Ali ti to sasvim dobro radiš i bez mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 21/09/2019 13:17:14
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/09/2019 : 13:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Triba si napravit onako kako san reka.
I dodat: "sad nećemo stat dok neko ne prestane disat!"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2019 : 13:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Glupo je da ja sad pričam da su neke od tih kazni posve neopravdane (kao što je zadnja, gdje mi je lažno pripisano spojlanje), dok su ovi kako ti kažeš "mini-banovu" izricani za sitnice, dok su istodobno za daleko krupnije stvari sijači mržnje prolazili neokrznuti. No, to je tako, kad te moderatori zapamte, tako je i inače u životu kad uđeš u žrvanj. Zbog toga se ne žalim, ali logički je nonsens da zbog toga ne bih imao pravo upozoriti na kršenje pravila od strane moderatora, što zahtjev za brisanje postova jest. I nisi odgovorio zašto nisi udaljio Tonku!? Na stranu što je pisao gnjusne stvari, ali zar i to nije bio spam nakon upozorenja!?
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/09/2019 : 13:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
Šteta što se ne moderira i napravi reda malo po sportskom forumu posebice se to odnosi na dio o hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, a i trebalo bi "izmisliti" novog moderatora za sport
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 13:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/09/2019 : 16:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by wolf

A vlasnik portala je tu posebna priča. Dok se kupuju Fibra izdanja sve je ok, a kad se i te kupce naziva bolesnicima za stati istima u obranu on nema vremena jer su to dječja posla.



Stvarno si bezobrazan. Javljaš mi se da ti ukinem kaznu jer završavaju Fibrine aukcije na kojima želiš sudjelovati i ja ti kažem da ne mogu i ne želim ulaziti u odluke moderatora itd itd i sad tu mene prozivaš da mi je samo bitno da netko kupuje Fibru?




koji dvoličnjak, ajd bok i ne moraš se ni vraćati
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/09/2019 : 16:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja san svoj post izbrisa jer san pička. ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/09/2019 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.


To je zato jer si s vremenom postao emotivan. Hunter od prije nekoliko godina bi uskocio na tu temu i poizbacivao ih po abecedi. Hunter danas se odlucio za bijeg.
Znam kako ti je i ja imam slicnu transformaciju. Nedavno sam u gradu vidio nepoznatu djevojku i uhvatio je za dupe, ona mi udarila samar. To me toliko emotivno pogodilo da sam joj ljutito rekao da je sad sama kriva jer je nikad vise necu uhvatiti za dupe.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/09/2019 : 18:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.


To je zato jer si s vremenom postao emotivan. Hunter od prije nekoliko godina bi uskocio na tu temu i poizbacivao ih po abecedi. Hunter danas se odlucio za bijeg.
Znam kako ti je i ja imam slicnu transformaciju. Nedavno sam u gradu vidio nepoznatu djevojku i uhvatio je za dupe, ona mi udarila samar. To me toliko emotivno pogodilo da sam joj ljutito rekao da je sad sama kriva jer je nikad vise necu uhvatiti za dupe.



Nema šta pravi emotivac vidi se da te je to baš pogodilo.
Što se tiče moderiranja ako se hunter ne želi tim baviti na toj temi treba naći nekog drugoga, u svakom slučaju bi preporučio tex2 ali bojim se da on nije nimalo zainteresiran za taj vid rada na sport temi iako se možda i varam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/09/2019 : 20:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Razlog mog samoizgnanstva od godinu dana je bio pokušaj moderiranja tamo. Ljudi su mi fino i biranim rečima rekli da nisam poželjan na tom topicu, tako da se snalazite. Ili čekajte globinja.


Ko ti je reka da nisi poželjan?
Zašto nisi bija poželjan?
Globinjo ne moderira forum već godinama, mladjo je u SDP-u, tako da od njih dvojice koristi nema.
Ko je ono osin tebe moga izmoderirat?
Forum je prošlo lito dotaka dno.

Čisto hipotetski.
Da si odlučija moderirat ko je triba letit?
Thompsonovci ili orjunaši?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 21/09/2019 20:18:07
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/09/2019 : 21:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ko ti je reka da nisi poželjan?
Zašto nisi bija poželjan?


Više ne sećam, najozbiljnije. Ti si sigurno bio u toj raspravi, ali nisi mi ti lično rekao da ne ulazim na taj topic. Zašto nisam bio poželjan? Zato što sam rekao da je doček bio bezveze.

quote:

Globinjo ne moderira forum već godinama,


U trenutku kada su mi ljudi pričali da nemam šta da tražim na topicu o hrvatskoj reprezentaciji i dok su veličali određene pesme, globinjo je došao na topic o reprezentaciji Srbije i mene upozoravao da pripazim na politiku u tom topicu. (???)


quote:

mladjo je u SDP-u, tako da od njih dvojice koristi nema.


A kao da bi imalo koristi i da su u drugim strankama?



quote:

Ko je ono osin tebe moga izmoderirat?


Globinjo. Bio je prisutan na topicu i slavio sa ostalima.



quote:

Forum je prošlo lito dotaka dno.

Nije forum, ali određeni ljudi jesu.


quote:

Čisto hipotetski.
Da si odlučija moderirat ko je triba letit?
Thompsonovci ili orjunaši?


Svi do jednog. Apsolutno sam apolitičan i nisam nešto nacionalno ostrašćen. A i da jesam, na forumu je zvanično zabranjena politika. A mislim da sam više puta pokazao da sam nepristrasan. Tako da bi svi leteli po minimum mesec dana. Kao i sad, kad vidim šta se sve piše u tom topicu. Ali ja ga moderirati neću, to je sigurno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 21:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by Tonka24

Kome se da pisati kada ti dolete razno razni verabi, berabi, valter, balteri, morski, riječki itd... sa svojim predavanjima o tome kako si babilonac ako kupiš Libellus strip.



....pa ako kupiš Libellusov strip u sk Babilon onda valjda jesi babilonac.




If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/09/2019 : 21:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonka24

Eh, da, i pogriješili ste u vezi Reema.
Nije se njega trebalo izbaciti.



Koliko god on meni bio simpatičan, u čemu je razlika između njegovog i Valterovog (na primer) spama? Svi su imali dva dana da izbrišu spam i offtopic, nisu to uradili i eto...
Evo, oslobodio sam ih, sad da vidimo koju su priču protiv zločestog mene smislili.


Dobro, ovdje si u pravo glede brisanja, pogotovo ako je vidio poruku, ali mislim da nije.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000