forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2019 : 20:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ mlađo,nisi triba izbacit ovu trojicu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2019 : 20:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
U moderatorskom zboru svoje predstavnike imaju:
- zagrebački malograđani
- nogometni huligani (nogometni huligani općenito, a Torcida posebno)
- Srbi (Srbi općenito, a Srbi iz rasejanja posebno).

Trebalo bi zato razmisliti o tome da i druge različite skupine dobiju svog predstavnika-moderatora.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 19/11/2019 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

@ mlađo,nisi triba izbacit ovu trojicu.


ma lako za to, nije on triba bit moderator. nigdje i nikad.

više ih je zbog njega otišlo s foruma nego ih je zbog markosa došlo.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/11/2019 : 00:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

U moderatorskom zboru svoje predstavnike imaju:
- zagrebački malograđani
- nogometni huligani (nogometni huligani općenito, a Torcida posebno)
- Srbi (Srbi općenito, a Srbi iz rasejanja posebno).

Trebalo bi zato razmisliti o tome da i druge različite skupine dobiju svog predstavnika-moderatora.


niti sam torcida,niti huligan...
drugo,vrijeđaš Srbe...a i malograđane...
a vidi,nisam ni znao...sljedeća kazna ti je godina...neka me ispravi malograđanin Mladjo...a ti valtere sa malim v,piskaraj još malo...nećeš dugo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/11/2019 : 00:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
a je...godina ti je...laku noć...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 20/11/2019 : 11:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

@ mlađo,nisi triba izbacit ovu trojicu.


ma lako za to, nije on triba bit moderator. nigdje i nikad.

više ih je zbog njega otišlo s foruma nego ih je zbog markosa došlo.


Ima li negdje spisak tko je zbog koga napustio forum?

teller zbog Curunira
mogorovic zbog lwooda
obi wan zbog vladimira
.
.
.
(molim pomoć za dalje)
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/11/2019 : 12:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Dobro je mladjo postupio... sasjekao je u startu mogućnost da se na topicu Interliber na strpovskom sajtu, forumu i podforumu naziva "Stripovi" piše o knjigama jer tu se svašta može provući kako se i pokušalo.
A globinjo bez milosti, kako i treba.

loading...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/11/2019 : 12:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Mnogo je, kume, mnogo je. Nije on lose mislio, svi znamo da nije nacionalista, to je bila ironija, pa poznajemo Valtera. Zamolio bih te da jos jednom razmislis, nije to bilo za ban. Kada je kriv onda je kriv, ali ovoga puta je bilo prestrogo. Ne ulazim inace u rad moderatora, ali razmisli jos jednom o ovome, kao sto je nedavno i Hunter. Uvijek je bolje kad se prespava pa mirne glave odluci.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 20/11/2019 : 12:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Mnogo je, kume, mnogo je. Nije on lose mislio, svi znamo da nije nacionalista, to je bila ironija, pa poznajemo Valtera. Zamolio bih te da jos jednom razmislis, nije to bilo za ban. Kada je kriv onda je kriv, ali ovoga puta je bilo prestrogo. Ne ulazim inace u rad moderatora, ali razmisli jos jednom o ovome, kao sto je nedavno i Hunter. Uvijek je bolje kad se prespava pa mirne glave odluci.


+1

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/11/2019 : 13:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Nije miš iščupao repu.

Tip ima na kontu tridesetak "ironija" ili politika ili spoilanja ili što već bez kazne. Evo, 31. put je konačno proradilo moderiranje.

Podrška Torci... ovoga, moderatoru!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 15:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Mnogo je, kume, mnogo je. Nije on lose mislio, svi znamo da nije nacionalista, to je bila ironija, pa poznajemo Valtera. Zamolio bih te da jos jednom razmislis, nije to bilo za ban. Kada je kriv onda je kriv, ali ovoga puta je bilo prestrogo. Ne ulazim inace u rad moderatora, ali razmisli jos jednom o ovome, kao sto je nedavno i Hunter. Uvijek je bolje kad se prespava pa mirne glave odluci.



Stinky, iako pomilovan, više ne dolazi na forum. Bojim se da i neće!
Ovo je već drugi par postola. Mislim da je VALTEROV dosje prebogat, a i ovo je direktno vrijeđanje barem dva moderatora bez nekog povoda.
Znao sam ga i braniti, ali mislim da ipak treba biti neka granica dobrog ukusa.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 15:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Stinky, iako pomilovan, više ne dolazi na forum. Bojim se da i neće!
Ovo je već drugi par postola. Mislim da je VALTEROV dosje prebogat..



Da ovi koji su me napadali kad sam izbacio stinkyja imaju malo obraza, ne bi se ni javljali u ovoj situaciji. Ili bi reagovali isto kao ranije.

Stinkyjev dosije nije prebogat? Valter je vređao dva moderatora? Stinky je vređao na najgore SVE moderatore, a i Markosa. Njemu su svi forumaši bili glupe ovce, jadnici i seljaci. Pa je svejedno dobio dva-tri pomilovanja. Tako da on nije merodavan kao primer.

Ja sam pojeo najobičnije govno time što sam ga vratio i tako mi i treba.

Sve ovo nema veze sa (ne)ispravnošću Valterovog izbacivanja. Njemu smo takođe sto puta gledali kroz prste.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/11/2019 : 16:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Spock


Stinky, iako pomilovan, više ne dolazi na forum. Bojim se da i neće!
Ovo je već drugi par postola. Mislim da je VALTEROV dosje prebogat, a i ovo je direktno vrijeđanje barem dva moderatora bez nekog povoda.
Znao sam ga i braniti, ali mislim da ipak treba biti neka granica dobrog ukusa.


Druze, da se na lazemo, ti si moderatora mnogo jace pritisnuo (ili sta vec) prije nekoliko dana nego sto je to Valter sada uradio:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=258&TOPIC_ID=46582#2282346

Stvar je u tome da ljudi ulete i prema simpatijama brane ili kude ljude koje vole ili ne vole. Stinky mi je izuzetno drag, ali cak je i Hunter presao preko one njegove "tornjaj se sa topica".
Valter nije bas omiljen na forumu, cak mislim da nema nijedna osoba ovdje kome je drag , u vise navrata sam se s njim sukobio, ali ovo jednostavno nije ok. Da je to kazna od nekoliko dana pa hajde, ali ne vidim razlog da se zbog ovog prekrsaja covjek izbaci na godinu dana. Jos manje je ok da sada njegovi neprijatelji lajkuju i pozdravljaju ovu odluku.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 16:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0

Evo čitajte šta je vama dragi stinky mislio (i još uvek misli) o ovom forumu, mideratoru i forumašima.
Mala pomoć, tamo je pisao pod nickovima PingvinPatuljak i Bimbo Sullivan. A ovi ostali su isto tako "nepravedno baniran" Kiky.

Uživajte, mnogo dobra stvar.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/11/2019 16:08:27
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 16:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
@Manhunter:
Stinkyjeva reakcija (priznajem dosta pretjerana) se mogla donekle opravdati tvojim nepotrebnim upadom u situaciji gdje nije bilo nikakve opasnosti za eskalaciju ili međusobnog vrijeđanja.

Sve jasno piše u mojim postovima i ja stojim iza svake svoje napisane riječi, a ti si dobio što si htio: riješio si se stinkyja.

VALTERA mi je iskreno žao, jer mi je, unatoč svemu ili zbog svega, simpatičan negativac, ali mogu razumjeti da ga je Globinjo zbog ovoga izbacio upravo zato što je prvi napao i počeo vrijeđati (sa stilom, ali) bez povoda. Neki bi rekli mučki!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Da je pri ovim novom izbacivanja bio stinky umesto ovog novog ili sawitcha bi verovatno pokrenuo peticiju za njegovo oslobađanje i pisao pamflete o ugnjetavanju.. Ovako, nikom ništa.

A stinkyja se nisam rešio, niti to želim. On se uvek vraća, tako je bilo poslednjih petnaestak godina, takp će i ostati.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/11/2019 16:17:50
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 16:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Znači da je (da uzmem kao primer) mladjino "upadanje" bilo potrebno? Da je tamo bio stinky umesto ovog novog ili sawitcha bi verovatno pokrenuo peticiju za njegovo oslobađanje i pisao pamflete o ugnjetavanju.. Ovako, nikom ništa.

A stinkyja se nisam rešio, niti to želim. On se uvek vraća, tako je bilo poslednjih petnaestak godina, takp će i ostati.



Oni su izbačeni na par dana, baš kao i Reem (dobri duh ovog foruma) radi totalne gluposti, nekoliko dana prije situacije sa stinkyjem.
Za takve stvari ne treba dizati graju.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 20/11/2019 16:18:40
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 16:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by manhunter

Znači da je (da uzmem kao primer) mladjino "upadanje" bilo potrebno? Da je tamo bio stinky umesto ovog novog ili sawitcha bi verovatno pokrenuo peticiju za njegovo oslobađanje i pisao pamflete o ugnjetavanju.. Ovako, nikom ništa.

A stinkyja se nisam rešio, niti to želim. On se uvek vraća, tako je bilo poslednjih petnaestak godina, takp će i ostati.



Oni su izbačeni na par dana, baš kao i Reem (dobri duh ovog foruma) radi totalne gluposti, nekoliko dana prije situacije sa stinkyjem.
Za takve stvari ne treba dizati graju.



Svi su kažnjeni PO KAZNAMA KOJE IM SLEDUJU. Pošto im je to prva kazna, sleduje im 48h. Da im je peta kazna u pitanju, bili bi izbačeni na duže. Isto kao što je to bilo u stinkyjevom slučaju. Ne znam da li nisi u stanju ili ne želiš da to shvatiš?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/11/2019 16:21:47
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 16:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by manhunter

Znači da je (da uzmem kao primer) mladjino "upadanje" bilo potrebno? Da je tamo bio stinky umesto ovog novog ili sawitcha bi verovatno pokrenuo peticiju za njegovo oslobađanje i pisao pamflete o ugnjetavanju.. Ovako, nikom ništa.

A stinkyja se nisam rešio, niti to želim. On se uvek vraća, tako je bilo poslednjih petnaestak godina, takp će i ostati.



Oni su izbačeni na par dana, baš kao i Reem (dobri duh ovog foruma) radi totalne gluposti, nekoliko dana prije situacije sa stinkyjem.
Za takve stvari ne treba dizati graju.



Svi su kažnjeni PO KAZNAMA KOJE IM SLEDUJU. Pošto im je to prva kazna, sleduje im 48h. Da im je peta kazna u pitanju, bili bi izbačeni na duže. Isto kao što je to bilo u stinkyjevom slučaju. Ne znam da li nisi u stanju ili ne želiš da to shvatiš?



Sve je shvaćam, čak i, ono što King naglašava, da sam svojom reakcijom u toj situaciji sam zaslužio kaznu (izbacivanje), ali ti nećeš da prihvatiš da je i tvoja reakcija bila u startu neprimjerena i nepotrebna. To je kao kad se u nogometu ne sudi penal zbog prekršaja koji je prethodio toj situaciji i zbog koje se nije ni došlo do mogućnosti za svirati penal.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 20/11/2019 16:32:03
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/11/2019 : 16:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Spock


Sve je shvaćam, čak i, ono što King naglašava, da sam svojom reakcijom u toj situaciji sam zaslužio kaznu (izbacivanje)


Ne, ne daj Boze. Nisi za to zasluzio kaznu, kao sto nije ni Valter sada. U tome je poenta onoga sto sam ja mislio da kazem.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 16:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Spock


Sve je shvaćam, čak i, ono što King naglašava, da sam svojom reakcijom u toj situaciji sam zaslužio kaznu (izbacivanje)


Ne, ne daj Boze. Nisi za to zasluzio kaznu, kao sto nije ni Valter sada. U tome je poenta onoga sto sam ja mislio da kazem.



Sve OK King.

Iskreno, meni bi bilo drago i ne bih imao ništa protiv da se Valter pomiluje - dapače, ali s obzirom na dosje i situaciju, razumijem ako do toga ne dođe.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/11/2019 : 18:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

Ima li negdje spisak tko je zbog koga napustio forum?

Mogao si otvoriti temu za takav spisak

quote:
Originally posted by Dexters

teller zbog Curunira
mogorovic zbog lwooda
obi wan zbog vladimira
.
.
.
(molim pomoć za dalje)

Evo, spomenuli ste Stinkya, pa da dodamo još neke, barem koliko smo mogli vidjeti po pisanju na forumu da je tako bilo:

stinky zbog manhuntera
wolf zbog manhuntera
vronski 3 zbog SA Kena? (tu je izbila neka svađa kad je počeo izlaziti taj Ken?!)

Ali to odlaženje zbog "nekoga" je posve smiješno i više - djetinjasto. Ako imaš ovdje cca 30 aktivnih forumaša i od svih njih te 3 lika živciraju, a imaš njih 10 s kojima si dobar i uživaš na forumu u raspravljanju s njima, čemu onda odlaziti s foruma? To je baš glupost i čak budem ljut na te osobe što odu i osjećaju se na neki način povrijeđenim. Pogotovo Teller koji ima status legende ovog foruma. Ima sigurno 15 članova (najmanje) koji ga vole i s kojima bi mogao i dalje komotno komunicirati i zayebavati se po forumu na specifičan način kako samo on zna. Ako te taj jedan lik živcira koji jednom tjedno dolazi na forum, onda kvragu sve! Da li je to razlog napustiti nas voljene? Pitam se.. pogotovo kad je njegov junak "življi" nego ikad na forumu/sajtu.

King je napisao priručnik za odlaženje sa foruma (i još mi nije jasno zašto ovaj priručnik nema svoju sticky temu), pa bi bilo dobro da ga se ljudi drže, neka budu "ponosni" i samo neka odlaze kad se god nađu uvrijeđeni i osjete nepravdu:

quote:
Originally posted by King Warrior

Mali priručnik za sve one koji žele da odu zauvijek sa foruma:

1. Promijeniš lozinku u nešto čega se više nikad nećeš sjetiti.
2. Izloguješ se.
3. Pobrišeš scom sa favorita i ne ulaziš više na tu stranicu. Ako ljudi mogu da ostave cigarete, alkohol, drogu i da smršaju deset kg za mjesec dana, onda možeš i ti bez ovog foruma.


Nipošto uraditi sljedeće:

1. Nemoj napisati oproštajno pismo i objaviti na forumu. Uradiš li to, želiš pažnju i vratićeš se opet, na ovaj ili onaj način.
2. Ne optuživati nekog tamo nesrećnika za to što je tebi forum dopizdio.
3. Nakon oproštajnog pisma na forumu svaki minut sa suzama u očima izlogovan viriti i gustirati krike drugih kako treba da se vratiš.



PS. znam da je Valter imao kazni i sve to, opraštalo se, ali meni je ovo isto previše godinu dana. Za svakoga. Da ne znam koji je lik na forumu toliko iritantan, opet je previše godina. Maks bi trebalo biti mjesec dana što je isto prilično teška i duga kazna. Sve iznad je stvarno previše. Bile bi najbolje 48-satne i kazne u trajanju tjedan dana i to bi bilo sasvim dovoljno. Ne znam čemu ova pravila kazni, onda se jednom odgađa taj odlazak na godinu dana u smislu davanja "magarećih klupa", a nekoga se odmah šalje (razlog - piše u pravilima), pa budu dvostruki kriteriji. Smanjite kazne..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/11/2019 : 21:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Mladji se ne može zamjeriti što je tako postupio, birokratski gledano. Problem je što su se izvukli oni koji su zakuhali a nastradali oni koji nisu poštivali upozorenje moderatora.
Što se tiče stinkyja i Valtera, obojica ne poštuju autoritet, pišu na svoj način, stinky je pogotovo previše iskren i boli ga briga za to. Ali tehnički gledano stinky nije nikog posebno dirao ( osim tog nekog sukoba sa Markosom, a Marko je shvatio da ga ni ne treba previše doživljavati i nek piše svoje, valjda ), dok se Valteru puno više puta gledalo kroz prste zbog toga što mu je slijedeća kazna bila godina, pa je i razumljivo.
S obzirom kako već duže vrijeme vlada nekakav mir na forumu, nema nekih većih svađa i sukoba, možda bi trebalo opet raditi preinake kazni.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 20/11/2019 : 21:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
pa mislim kada te neko izbaci sa foruma na godinu dana, u prevodu znaci "ne vracaj se, nisi pozeljan", znas kad bi mu se vratio
ionako je sve ovo piskaranje samo ubijanje vremena, u tih godinu dana bi covek nasao neku drugu zanimaciju, zaboravio bi da ovo postoji
ko zna mozda bi vise citao stripove
a mozda su te kazne i zamisljene tako da ugase forum, koji je ionako stvar proslosti
mislim kad pogleda covek neke upise, komentare i diskusije, pita se da li ovi ljudi zaista postoje, gde oni zive, da li imaju kontakta sa realnim zivotom
cuj, kome je bitan forum u toj meri da se dozivljava kao religija - ne diraj u svetinje, kaznjen si, izbacen si, prognan si, anatemisan si
grow up

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/11/2019 : 21:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0

Evo čitajte šta je vama dragi stinky mislio (i još uvek misli) o ovom forumu, mideratoru i forumašima.
Mala pomoć, tamo je pisao pod nickovima PingvinPatuljak i Bimbo Sullivan. A ovi ostali su isto tako "nepravedno baniran" Kiky.

Uživajte, mnogo dobra stvar.





Jebote, podzemlje strip scene je baš prljavo mjesto. Baš gadan topic, pun pokvarenosti prema s.comu i Markosu.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000