forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

Kruger
Advanced Member



Croatia
16792 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/11/2019 : 21:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Stripofili su pomalo čvrknuti, neko ima hobi kockanje, netko opijanje, netko zamaranje ljudi s kojim radi, a netko ima hobi skupljanje stripova i piskaranje o njima.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/11/2019 : 21:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by manhunter

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0

Evo čitajte šta je vama dragi stinky mislio (i još uvek misli) o ovom forumu, mideratoru i forumašima.
Mala pomoć, tamo je pisao pod nickovima PingvinPatuljak i Bimbo Sullivan. A ovi ostali su isto tako "nepravedno baniran" Kiky.

Uživajte, mnogo dobra stvar.





Jebote, podzemlje strip scene je baš prljavo mjesto. Baš gadan topic, pun pokvarenosti prema s.comu i Markosu.




Stinky se posuo pepelom svojim povratkom na forum
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 22:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
On se od tad već tri puta vraćao i posipao pepelom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16792 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/11/2019 : 22:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Hm, teško je to sve uspoređivati. Ako se ne varam tada 2010 godine Markosa za nešto optužuje čovjek koji se pokazao u više navrata nepošten prema dosta forumaša s ovog foruma ili općenito stripofila. Na tom topicu se skupila ekipa koja je bila tada ljuta na s.com.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/11/2019 : 22:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by VALTER

U moderatorskom zboru svoje predstavnike imaju:
- zagrebački malograđani
- nogometni huligani (nogometni huligani općenito, a Torcida posebno)
- Srbi (Srbi općenito, a Srbi iz rasejanja posebno).

Trebalo bi zato razmisliti o tome da i druge različite skupine dobiju svog predstavnika-moderatora.


niti sam torcida,niti huligan...
drugo,vrijeđaš Srbe...a i malograđane...
a vidi,nisam ni znao...sljedeća kazna ti je godina...neka me ispravi malograđanin Mladjo...a ti valtere sa malim v,piskaraj još malo...nećeš dugo...


Vrijeđa malograđane tako što implicira da je mladjo malograđanin?
I Srbe tako što govori da su Srbi moderatori (tu ne znam na koga je sve mislio)?

Mislim, ovo za Srbe je očita sprdnja. Tko uopće može pomisliti da kod Valtera postoje neki šovinistički sentimenti?
Ok je da si ga izbacio ako procjenjuješ da je vrijeđao vas osobno, ali imputirati mu neki nacionalizam je nepošteno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7044 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/11/2019 : 23:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0

Evo čitajte šta je vama dragi stinky mislio (i još uvek misli) o ovom forumu, mideratoru i forumašima.
Mala pomoć, tamo je pisao pod nickovima PingvinPatuljak i Bimbo Sullivan. A ovi ostali su isto tako "nepravedno baniran" Kiky.

Uživajte, mnogo dobra stvar.



Razina komunikacije na ovom topicu s linka je ispod svake razine ljudskih vrijednosti.
Markos to nije zaslužio i ima čelične živce kad se uopće išao raspravljati s pojedincima sumnjivih namjera. Stinky se tu navukao na tanak led i priklonio se očitim provokatorima.
Ali očigledna je bila promjena, odnosno vraćanje pravim vrijednostima u zadnje vrijeme na forumu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/11/2019 : 23:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ja malograđanin?
Pa nisam iz Splita :D

Iznenadjen sam i uvredjen


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/11/2019 : 23:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Stinky je takođe ovaj Franz Xaver.. I još neko, nisam sve pohvatao. I nije se on navukao na tanak led, već je on činio Sveto Trojstvo protiv stripovi.com. On, zosko i kiky su organizovano otvorili i pokrenuli taj topic, sve zato što su odavde bili izbačeni zbog uvreda upućenih Markosu i ostalima (da, i tvoj ljubljeni stinky).
Ali dobro, nema potrebe da raspravljamo više o nebitnim stvarima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/11/2019 : 23:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
Trebalo je Valtera nogirati, povezati odredjenog moderatora sa Zagrebom je mučka provokacija.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/11/2019 : 23:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

Trebalo je Valtera nogirati, povezati odredjenog moderatora sa Zagrebom je mučka provokacija.




Ja sam fini zagrebaćki dećko, molim lepo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6621 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/11/2019 : 00:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Uh, kako gadna rasprava 2010. na ovom linku. Nisam upućen što se tad događalo ovdje i nisam sve pročitao ali čudo je kako je Markos nakon ovih 10-ak pročitanih stranica pristao vratiti stinkyja i Marlowea (sadašnji KOMIKO, ako se ne varam).

loading...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/11/2019 : 02:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Sve manje sam na forumu, i pišem jako rijetko, jedino u temi UFC zbog Reema, krasnog dečka koji je pokazao da zna i umije kontra svoje tvrdoglavosti i ega ( svi mi se moramo boriti s egom, ja prvi ).

D odmah napomenem, nisam došao lešinariti nad tuđim " truplom ", ali imam pravo ( i neću to propustiti ) pozdraviti ne izbacivanje VALTERA, već pravdu i poštenje, barem na ovom malom forumu ako nigdje.
Svi znamo odnos Globinja i mene, ali ovo je čovjek napravio... nemam riječi, nakon toliko propusta i toliko nepravdi prema drugima glede pošteđivanja VALTERA a izbacivanja drugih, da ću doživjeti da ga izbaci Globinjo, ne znam...nemam riječi.
Žao mi je VALTERA ali pravda prije svega.
Volio bih da mi se odgovori na pitanje koje sam postavio prije pola godine ili godinu a ostalo je nejasno.
Nakon godine dana, kakav je sistem dalje, kazne od početka ili sljedeća kazna opet godina?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 21/11/2019 : 10:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Sve manje sam na forumu, i pišem jako rijetko, jedino u temi UFC zbog Reema, krasnog dečka koji je pokazao da zna i umije kontra svoje tvrdoglavosti i ega ( svi mi se moramo boriti s egom, ja prvi ).

D odmah napomenem, nisam došao lešinariti nad tuđim " truplom ", ali imam pravo ( i neću to propustiti ) pozdraviti ne izbacivanje VALTERA, već pravdu i poštenje, barem na ovom malom forumu ako nigdje.
Svi znamo odnos Globinja i mene, ali ovo je čovjek napravio... nemam riječi, nakon toliko propusta i toliko nepravdi prema drugima glede pošteđivanja VALTERA a izbacivanja drugih, da ću doživjeti da ga izbaci Globinjo, ne znam...nemam riječi.
Žao mi je VALTERA ali pravda prije svega.
Volio bih da mi se odgovori na pitanje koje sam postavio prije pola godine ili godinu a ostalo je nejasno.
Nakon godine dana, kakav je sistem dalje, kazne od početka ili sljedeća kazna opet godina?



čuj, da "pozdraviti pravdu i poštenje" hahaha
ovo je sve samo ne pravda i poštenje, pravedno i pošteno bi bilo da ga se udaljilo bezbroj puta prije kad je za to stvarno postojao razlog, a ne sad kad razloga nema. ništa ovdje nije vrijedno pozdrava... osim tvog ne likovanja, to treba cijeniti
najodvratniji nacionalistički upisi lika koji uživa zaštitu modova se beskrajno toleriraju i to uz titranje perjem oko guzice, a Valteru koji je sve samo ne šovinist to spočitavati je... a bolje da ne kažem što. kažeš pravda i poštenje? ne tonka, to je nepravda i nepoštenje proizašla iz nesposobnosti i traljavosti. i to nije ništa novo, to je lajtmotiv moderatorstva na scomu.
ajde, ruku na srce bilo je tu i sjajnih moderatorskih momenata... ovi crni ih čine još sjajnijima.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16792 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 21/11/2019 : 11:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Uh, kako gadna rasprava 2010. na ovom linku. Nisam upućen što se tad događalo ovdje i nisam sve pročitao ali čudo je kako je Markos nakon ovih 10-ak pročitanih stranica pristao vratiti stinkyja i Marlowea (sadašnji KOMIKO, ako se ne varam).



Ja sam pomalo šokiran, nikad ne bih očekivao takvo što od tih forumaša. Markos je ipak pokazao snagu, to je bilo prije skoro 10 godina, ne vjerujem da bi mu sad palo na pamet toliko se raspravljati i trošiti vrijeme o bezveznim temama sa bezveznjacima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2019 : 12:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kad vidiš prijatelja kako sa pedeset godina mora ponovo uciti hodati, shvatis neke stvari.

Trudim se biti fer i korektan prema svima, trudim se nikome ne uciniti nazao, a sad, kako to drugi vracaju, njima na dusu. Meni Stinky ne smeta ni najmanje, sto se mene tice, neka slobodno pise sto god hoce na moj racun, nema nikakvih problema. Ja sam presao preko svega sto je izreceno, ne dira me to, cak ni sinoc kad sam ponovo prosao pogledom te rasprave. Jedino mi zao sto sam uludo trosio vrijeme i zivce.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22159 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/11/2019 : 14:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Eh da, stara dobra vremena, legendarni meč na neutralnom terenu između tima scom (hunter, mladjo, nebojsa, markos i ja) protiv anti-scoma (stinky, kiky, zosko, marlowe i co.). Tim scom tada svi kao jedan, složni kao nikada prije ili poslije.
Borba teškaša, akteri kreativni, publika uz kokice pratila dešavanja, zabava zagarantovana.
Iako to na prvi pogled možda ne izgleda tako, protivnik se i pored svega poštovao. Neki od tih neprijatelja s vremenom postali prijatelji (stinky i ja, na primjer).
Danas više takvih epskih fajtova nema, sve je nešto u grču, nema kretivnosti ni humora, jednostavno su prepirke zadnjih godina dosadne.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/11/2019 : 14:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Scom vs scum! :D
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/11/2019 : 16:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Bacio sam pogled na taj link, pročitao 5 stranica (za više nemam vremena) i stvarno mi nije jasno kako su pojedinci imali obraza da se kasnije ovdje vrate.
Još me zanima zašto je ovaj profil zaključan, je li u pitanju korištenje radnji vezanih za svoje ime. https://www.stripovi.com/clan/lopov/1871/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 21/11/2019 : 17:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
kiky je bio pravi bebač Vjerojatno mu je primarna parafilija oralna fiksacija dojkom. Sve to ga čini izvrsnim dilandogovcem, ali i problematičnim forumašem.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/11/2019 : 19:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

kiky je bio pravi bebač Vjerojatno mu je primarna parafilija oralna fiksacija dojkom. Sve to ga čini izvrsnim dilandogovcem, ali i problematičnim forumašem.



Dobro, dobro...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7044 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 21/11/2019 : 19:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Znam da nije mjesto za to, ali kad već komentiramo onaj brutalni napad na Markosa, upala mi je u oko Markosova tvrdnja da ga ova stranica košta čak 300 Eura mjesečno i to 2010.

Ako sam dobro razumio, mogu samo da poželim dug život i dobro poslovanje Fibri!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/11/2019 : 19:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Sve manje sam na forumu, i pišem jako rijetko, jedino u temi UFC zbog Reema, krasnog dečka koji je pokazao da zna i umije kontra svoje tvrdoglavosti i ega ( svi mi se moramo boriti s egom, ja prvi ).

D odmah napomenem, nisam došao lešinariti nad tuđim " truplom ", ali imam pravo ( i neću to propustiti ) pozdraviti ne izbacivanje VALTERA, već pravdu i poštenje, barem na ovom malom forumu ako nigdje.
Svi znamo odnos Globinja i mene, ali ovo je čovjek napravio... nemam riječi, nakon toliko propusta i toliko nepravdi prema drugima glede pošteđivanja VALTERA a izbacivanja drugih, da ću doživjeti da ga izbaci Globinjo, ne znam...nemam riječi.
Žao mi je VALTERA ali pravda prije svega.
Volio bih da mi se odgovori na pitanje koje sam postavio prije pola godine ili godinu a ostalo je nejasno.
Nakon godine dana, kakav je sistem dalje, kazne od početka ili sljedeća kazna opet godina?



čuj, da "pozdraviti pravdu i poštenje" hahaha
ovo je sve samo ne pravda i poštenje, pravedno i pošteno bi bilo da ga se udaljilo bezbroj puta prije kad je za to stvarno postojao razlog, a ne sad kad razloga nema. ništa ovdje nije vrijedno pozdrava... osim tvog ne likovanja, to treba cijeniti
najodvratniji nacionalistički upisi lika koji uživa zaštitu modova se beskrajno toleriraju i to uz titranje perjem oko guzice, a Valteru koji je sve samo ne šovinist to spočitavati je... a bolje da ne kažem što. kažeš pravda i poštenje? ne tonka, to je nepravda i nepoštenje proizašla iz nesposobnosti i traljavosti. i to nije ništa novo, to je lajtmotiv moderatorstva na scomu.
ajde, ruku na srce bilo je tu i sjajnih moderatorskih momenata... ovi crni ih čine još sjajnijima.


Zar nije čovjek uvrijedio direktno sve moderatore? Ili ja nešto krivo vidim i shvaćam?
Ovo aludiraš na Stinkya, ne znam, meni je ok lik, ali ako je zaslužio izbacivanje, ne mogu ništa reći kontra toga.
Valter, stvarno misliš da nije odavno zaslužio godinu dana?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 21/11/2019 : 20:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

a je...godina ti je...laku noć...


Sve manje sam na forumu, i pišem jako rijetko, jedino u temi UFC zbog Reema, krasnog dečka koji je pokazao da zna i umije kontra svoje tvrdoglavosti i ega ( svi mi se moramo boriti s egom, ja prvi ).

D odmah napomenem, nisam došao lešinariti nad tuđim " truplom ", ali imam pravo ( i neću to propustiti ) pozdraviti ne izbacivanje VALTERA, već pravdu i poštenje, barem na ovom malom forumu ako nigdje.
Svi znamo odnos Globinja i mene, ali ovo je čovjek napravio... nemam riječi, nakon toliko propusta i toliko nepravdi prema drugima glede pošteđivanja VALTERA a izbacivanja drugih, da ću doživjeti da ga izbaci Globinjo, ne znam...nemam riječi.
Žao mi je VALTERA ali pravda prije svega.
Volio bih da mi se odgovori na pitanje koje sam postavio prije pola godine ili godinu a ostalo je nejasno.
Nakon godine dana, kakav je sistem dalje, kazne od početka ili sljedeća kazna opet godina?



čuj, da "pozdraviti pravdu i poštenje" hahaha
ovo je sve samo ne pravda i poštenje, pravedno i pošteno bi bilo da ga se udaljilo bezbroj puta prije kad je za to stvarno postojao razlog, a ne sad kad razloga nema. ništa ovdje nije vrijedno pozdrava... osim tvog ne likovanja, to treba cijeniti
najodvratniji nacionalistički upisi lika koji uživa zaštitu modova se beskrajno toleriraju i to uz titranje perjem oko guzice, a Valteru koji je sve samo ne šovinist to spočitavati je... a bolje da ne kažem što. kažeš pravda i poštenje? ne tonka, to je nepravda i nepoštenje proizašla iz nesposobnosti i traljavosti. i to nije ništa novo, to je lajtmotiv moderatorstva na scomu.
ajde, ruku na srce bilo je tu i sjajnih moderatorskih momenata... ovi crni ih čine još sjajnijima.


Zar nije čovjek uvrijedio direktno sve moderatore? Ili ja nešto krivo vidim i shvaćam?
Ovo aludiraš na Stinkya, ne znam, meni je ok lik, ali ako je zaslužio izbacivanje, ne mogu ništa reći kontra toga.
Valter, stvarno misliš da nije odavno zaslužio godinu dana?



ne, nisam mislio na stinkyja, otkud ti to? pa stinky je milijun puta do sada baniran, ja sam pisao o jednoj zaštićenoj pasmini.

a što se tiče Valtera, odavno da, sad ne. (king i tinton objasnili...)

hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - verab on 21/11/2019 20:08:06
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/11/2019 : 21:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
Ajde sad deder ti Mladjo meni laiku objasni šta je to offtopic u priči o Modriću i njegovoj knjizi koju je promovirao i potpisivao na interliberu, i to zamisli na topicu koji je naziva Interliber 2019.
Od čitavih 5-6 dana trajanja interlibera najveća gužva je bila kad je najbolji svjetski nogometaš 2018. godine došao na potpisivanje svoje knjige, sad ako je bilo zabranjeno pisati samo isključivo o Modriću na toj temi trebao si me upozoriti i prije jer sam ga i prije spominjao,a možda je zabranjeno pisati samo o njegovoj knjizi kao takvoj stvarno ne znam i ne razumijem (razumio bi da je riječ o mein kamp-u kojeg sam i vidio na prodaji na jednom štandu).
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2019 : 21:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Znam da nije mjesto za to, ali kad već komentiramo onaj brutalni napad na Markosa, upala mi je u oko Markosova tvrdnja da ga ova stranica košta čak 300 Eura mjesečno i to 2010.

Ako sam dobro razumio, mogu samo da poželim dug život i dobro poslovanje Fibri!


Ako platiš dvije godine unaprijed, onda je "samo" 250.


Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000