forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/11/2019 : 21:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
Svaka čast Marko, nisam imao pojma da toliko izdavanja imaš za ovaj meni jako dragi site, baš sam neugodno iznenađen cifrom, ali nisam u toj branši pa niti znam o kakvim se cifra a inače govori, to je nekakav pretpostavljam najduži period ili postoji mogućnost još dužeg perioda sa značajniji popustom?
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/11/2019 : 22:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

kiky je bio pravi bebač Vjerojatno mu je primarna parafilija oralna fiksacija dojkom. Sve to ga čini izvrsnim dilandogovcem, ali i problematičnim forumašem.



Sjećam se kad je Kiky priča da mu je majka zamjerila šta troši novce na Zagora a on njoj šta troši novce na blagoslov kuće

Znakovito je da mu je avatar uvijek bio neki lik sa bujnom kosom premda je on ćelav kao jaje.
Ima prekrasnih perika po povoljnim cijenama, moga bi se selfirat do sudnjeg dana
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/11/2019 : 22:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Znam da nije mjesto za to, ali kad već komentiramo onaj brutalni napad na Markosa, upala mi je u oko Markosova tvrdnja da ga ova stranica košta čak 300 Eura mjesečno i to 2010.

Ako sam dobro razumio, mogu samo da poželim dug život i dobro poslovanje Fibri!



Nisam ni ja zna za ovo, iskreno mislija sam da je to besplatno
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2019 : 23:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Spock
To je kao kad se u nogometu ne sudi penal zbog prekršaja koji je prethodio toj situaciji i zbog koje se nije ni došlo do mogućnosti za svirati penal.



Ako već hoćeš neku nogometnu paralelu:

Zamisli igrača koji je sto puta dobijao crvene kartone, bio suspendovan više puta, pljuvao je u javnosti po saigračima, sudijama, čitavoj ligi...Poznat je na terenu po provokacijama, simuliranju i prljavoj igri. I onda se vrati, malo se primirio i na naznaku starog ponašanja ga sudija usmeno u prolazu upozori. Umesto da klimne glavom i u sebi mu psuje majku, on mu se unese u lice i pljune ga. Šta bi po tvom mišljenju sledovalo tom igraču? Najverovatnije crveni karton i suspenzija.

E pa ovde kod nas je sudija morao da se još opravdava zbog crvenog kartona, da mu ga izbriše i preinači u žuti i da još sluša kako je nepravedan. Pa znaš kad će se to opet desiti? Nikad. Sad ću ja početi sa "no mercy" fazonom, pa kad mi se neko pobuni dobiće i on po njušci. Pa ćemo videti dokle ćemo stići tako. Što bih ja uvek izigravao nwkog dobricu i pokazivao samilost?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/11/2019 : 23:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Zato sto jesi dobrica, to si jednostavno ti.
I nemoj da se pokolebas, odlican si moderator bas takav kakav jesi. Svi ste vi razliciti i dobro radite svoj posao, svako na svoj specifican nacin. Forum nikad mirniji nije bio, to govori dosta toga.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 21/11/2019 : 23:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Spock
To je kao kad se u nogometu ne sudi penal zbog prekršaja koji je prethodio toj situaciji i zbog koje se nije ni došlo do mogućnosti za svirati penal.



Ako već hoćeš neku nogometnu paralelu:

Zamisli igrača koji je sto puta dobijao crvene kartone, bio suspendovan više puta, pljuvao je u javnosti po saigračima, sudijama, čitavoj ligi...Poznat je na terenu po provokacijama, simuliranju i prljavoj igri. I onda se vrati, malo se primirio i na naznaku starog ponašanja ga sudija usmeno u prolazu upozori. Umesto da klimne glavom i u sebi mu psuje majku, on mu se unese u lice i pljune ga. Šta bi po tvom mišljenju sledovalo tom igraču? Najverovatnije crveni karton i suspenzija.

E pa ovde kod nas je sudija morao da se još opravdava zbog crvenog kartona, da mu ga izbriše i preinači u žuti i da još sluša kako je nepravedan. Pa znaš kad će se to opet desiti? Nikad. Sad ću ja početi sa "no mercy" fazonom, pa kad mi se neko pobuni dobiće i on po njušci. Pa ćemo videti dokle ćemo stići tako. Što bih ja uvek izigravao nwkog dobricu i pokazivao samilost?



Okey, dokazao si poantu!

Ipak, svaki moderator bi dobro razmislio prije rigorozne kazne od godinu dana.
To bi pravilo trebalo preinačiti (smanjiti) jer se pretvorila u lakrdiju situacija s magarećom klupom.

Moja reakcija je ponajviše bila iz razloga što si prekinuo konstruktivnu temu koja nikome nije štetila niti koga ugrožavala.
Što misliš zašto se onoliki broj članova pobunio?

Ja nemam repove ni sa kim sa sajta (iako dosta članova znam osobno) i dobro je da si stavio onaj link, pa da mi bude i jasnija pozadina svega.

To što si popustio je dobra odluka, iako je epilog isti.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 22/11/2019 : 01:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message

Vratio se sada s posla i taman pogledao , ban je prošao. Vjerujem da ima onih koji će se složiti sa mnom, samo ih je možda strah napisati da ne popiju ban (koji ću ja vjerojatno opet dobiti gledajući vašu logiku baniranja) jer im treba acc za aukcije itd. Pa da napišem. Ostao sam prilično iznenađen ovim banom i postupkom moderatora zbog komentara na interliber topicu.I iskreno ne bi niti znao da nisam pisao Marku da mi nešto ne valja sa log in, pa mi je linkao.  Velika većina nas je u današnje vrijeme interneta prisutna na vise foruma raznih tematika sto pasivno, sto aktivno. I mislim da većina nas dobro zna  bonton pisanja, pa tako i jačine kazni po forumima. 1.Zna se dobro tko i zašto dobije ban, 2.zna se kada moderatori samo obrisu post i 3.zna se kada moderatori upute žuti karton ili upozorenje prije bana, 4. zna se kada nekoga moderator udalji trajno sa foruma i izbriše mu se acc. Ovo je jedan od rijetkih foruma koji zahtijevaju oficijalni mail , ako ne i jedini na ovim prostorima. Mislim da bi već to trebalo imati težinu i značiti nešto jer je već tu selekcija....Ako se netko potrudio registrirati na takav forum, nije ovdje došao da zajebava. Barem ne u 90% slučaja. Uvijek postoje pacijenti, ali oni se saniraju vidi gore napisano pod 4. Znaci ja sam dao mail na kojem se vidi moja ip adresa, unio osobne podatke jer ih moraš dati i za aukcije itd. Pristao sam na tu cijelu zajebanciju oko registracije (raspitivanje i traženje informacije kakav je to mail od poslužitelja jer se to gotovo nigdje ne traži, pa onda nac mail bneta jer je pitajboga gdje zametnut itd).Ukratko  dao sam si oko toga previše truda za jedan sajt. A sve zato jer me zainteresirao dotični sajt pošto sam relativno nedavno počeo uz knjige skupljati i stripove.I htjeo sam sudjelovati bez nekakvih zlih, podlih, podjebavajućih namjera. Da bi vi mene instant banirali kao zadnjeg trola i budalu nakon 10 postova, za ono napisano na interliber topicu što realno niti u jednom svemiru, a ne forumu nije razlog za ban. Za opomenu da, ali za ban nikako.. Svi mi griješimo i ponekad odemo u offtopic, to je normaIno na forumima. Jos čitam da se tamo naslađujete na topicu sa komentarima no mercy i te spike. Malo sam nakon svega otišao pročitati pravila i moram napisati božesačuvaj kazni(godina dana ban kazna i to kad uzmeš u obzir zbog čega ste u stanju banirati... pa kaj ste vi normalni??). Preozbiljno ste shvatili svoje uloge moderatora. Puuno preozbiljno. Ovo je samo forum na kraju krajeva, a ne natječaj za poticaje eu fondova u iznosu milijun eura kojeg morate voditi. Pa pola vam ekipe odustane već na onoj zajebanciji od registriranja, jer nije forum i sajt nešto bez čega se ne može. A umjesto da privučete malo ekipu koja je ipak došla, vi suprotno. Sa ovakvim stavom treniranja nekakve kvazi strogoće i liječenja  kompleksa „moči“, niste napravili nikakav pozitivan efekt osim da novog člana odbijete od daljnjeg pisanja i sudjelovanja jer mu se ne da misliti hoće li ga gestapo moderator banirat ako slučajno napise rečenicu koja ne sadrži riječ strip u sebi. Pa ako vam je to cilj, dobro vam ide.



Edited by - karuro on 22/11/2019 01:57:14
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 22/11/2019 : 08:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message
Potpis

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2019 : 17:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Najveći mit koji se usvojio ovdje je da su moderatori na scomu natprosječno tolerantni jer postoji Punisher, jer se ponekad opravdavaju, jer se ponekad predomisle bla bla. To smo nekako prihvatili iako je očito da ljudi koji su započeli tu priču očito drugog foruma nisu vidjeli u životu. Osim možda Darkwood i Libellus.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/11/2019 : 18:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Onaj osjecaj kad se komentira rasorava otprije 10 godina...i ja sam sudjelovao ali ocito neutralno kad me niko ne spominje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2019 : 18:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Najveći mit koji se usvojio ovdje je da su moderatori na scomu natprosječno tolerantni jer postoji Punisher, jer se ponekad opravdavaju, jer se ponekad predomisle bla bla. To smo nekako prihvatili iako je očito da ljudi koji su započeli tu priču očito drugog foruma nisu vidjeli u životu. Osim možda Darkwood i Libellus.



al ne zaboravi bitnu činjenicu da se dosta ekipe poznaje u stvarnosti. To ovaj forum čini bitno drukčijim od drugih. Uostalom ima i fejs grupa di odma izbace likove ako počnu nešto laprdat šta nije u planu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2019 : 19:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Naravno da je to bitan faktor. Ali to još više doprinosi mojoj poanti da ovaj forum ne treba tretirati kao zatvor.
A još manje da treba pričati gluposti o drugim forumima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/11/2019 : 16:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

@ mlađo,nisi triba izbacit ovu trojicu.


ma lako za to, nije on triba bit moderator. nigdje i nikad.

više ih je zbog njega otišlo s foruma nego ih je zbog markosa došlo.


Ima li negdje spisak tko je zbog koga napustio forum?

teller zbog Curunira
mogorovic zbog lwooda
obi wan zbog vladimira
.
.
.
(molim pomoć za dalje)


Ma kakvog Vladimira...
Dio ekipe je postao nesnosan za moje (pre)tanke živce. Moj problem.
Zamolio sam (i dalje molim) da se napravi potpuno funkcionalna ignore opcija tako da se ni "qvotano" ne vidi tj. da mogu obrisati određene članove i nemati više posla s njima, a uživati na forumu.
Od toga za sada ništa (možda se i ne može) pa biram ne učestvovati. Izdržao sam evo nekako 7 mjeseci iako se svako jutro budim u suzama (ipak sam bio tu nekih 15-tak najboljih godinica).
Ako opcija ignore proradi, vraćam se naravno. A dotle će forum nekako morati bez mene, a ja bez foruma. Jedna od onih životnih katastrofa...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 24/11/2019 16:14:06
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/11/2019 : 16:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
mogorovic otiša zbog mene?? o čemu ti dexterse trabunjaš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/11/2019 : 22:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

mogorovic otiša zbog mene?? o čemu ti dexterse trabunjaš?


Imaš arhivu pa se podsjeti njegovog posljednjeg posta prije serije spamanja smajlića. Kako god, cilj mojih upisa nije da okrivljujem tebe ili vladimira itd, već se sprdam s paradigmom "napustiti forum zbog nekog".
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/11/2019 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

@ mlađo,nisi triba izbacit ovu trojicu.


ma lako za to, nije on triba bit moderator. nigdje i nikad.

više ih je zbog njega otišlo s foruma nego ih je zbog markosa došlo.


Ima li negdje spisak tko je zbog koga napustio forum?

teller zbog Curunira
mogorovic zbog lwooda
obi wan zbog vladimira
.
.
.
(molim pomoć za dalje)


Ma kakvog Vladimira...
Dio ekipe je postao nesnosan za moje (pre)tanke živce. Moj problem.
Zamolio sam (i dalje molim) da se napravi potpuno funkcionalna ignore opcija tako da se ni "qvotano" ne vidi tj. da mogu obrisati određene članove i nemati više posla s njima, a uživati na forumu.
Od toga za sada ništa (možda se i ne može) pa biram ne učestvovati. Izdržao sam evo nekako 7 mjeseci iako se svako jutro budim u suzama (ipak sam bio tu nekih 15-tak najboljih godinica).
Ako opcija ignore proradi, vraćam se naravno. A dotle će forum nekako morati bez mene, a ja bez foruma. Jedna od onih životnih katastrofa...


Jesi siguran da su to suze? Mozda si se upiskio tijekom noci
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/11/2019 : 01:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Iwood sa ovim zastrašujućim avatarom moga bi otjerat još 5-6 forumaša
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2019 : 05:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by lwood

mogorovic otiša zbog mene?? o čemu ti dexterse trabunjaš?


Imaš arhivu pa se podsjeti njegovog posljednjeg posta prije serije spamanja smajlića. Kako god, cilj mojih upisa nije da okrivljujem tebe ili vladimira itd, već se sprdam s paradigmom "napustiti forum zbog nekog".

ma sičan se da je bilo nekog sitnog prepucavanja na pogađanju gradova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/11/2019 : 18:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Tek sada vidim kako je onaj sawitch izvrijeđao mladju.
Lik meni izvlači postove iz doba Adama i Eve.
Svaka čast pojedinim moderatorima što trpe... nema ove sve skupa smisla...mislim da ću i ja odlepršati, ionako sam to trebao davno napraviti zato što me 60 % foruma organski ne podnosi.
Ali dosta plakanja...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 25/11/2019 : 22:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Tek sada vidim kako je onaj sawitch izvrijeđao mladju.
Lik meni izvlači postove iz doba Adama i Eve.
Svaka čast pojedinim moderatorima što trpe... nema ove sve skupa smisla...mislim da ću i ja odlepršati, ionako sam to trebao davno napraviti zato što me 60 % foruma organski ne podnosi.
Ali dosta plakanja...



Ne odlazi, oni koji te ne podnose možda do podne ne podnose sebe a poslje podne sebe i sve oko sebe
Ako otiđeš dobrom dijelu foruma će bit žao
Oni koji te ne vole ko ih j.. e

Edited by - RAKOSI4 on 25/11/2019 22:28:40
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 27/11/2019 : 12:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Spock


Stinky, iako pomilovan, više ne dolazi na forum. Bojim se da i neće!
Ovo je već drugi par postola. Mislim da je VALTEROV dosje prebogat, a i ovo je direktno vrijeđanje barem dva moderatora bez nekog povoda.
Znao sam ga i braniti, ali mislim da ipak treba biti neka granica dobrog ukusa.


Druze, da se na lazemo, ti si moderatora mnogo jace pritisnuo (ili sta vec) prije nekoliko dana nego sto je to Valter sada uradio:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=258&TOPIC_ID=46582#2282346

Stvar je u tome da ljudi ulete i prema simpatijama brane ili kude ljude koje vole ili ne vole. Stinky mi je izuzetno drag, ali cak je i Hunter presao preko one njegove "tornjaj se sa topica".
Valter nije bas omiljen na forumu, cak mislim da nema nijedna osoba ovdje kome je drag , u vise navrata sam se s njim sukobio, ali ovo jednostavno nije ok. Da je to kazna od nekoliko dana pa hajde, ali ne vidim razlog da se zbog ovog prekrsaja covjek izbaci na godinu dana. Jos manje je ok da sada njegovi neprijatelji lajkuju i pozdravljaju ovu odluku.




To nije istina , sjećam se koliko je Kiky volija VALTERA a i VALTER je puno volija Kikija
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/11/2019 : 20:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Tek sada vidim kako je onaj sawitch izvrijeđao mladju.
Lik meni izvlači postove iz doba Adama i Eve.
Svaka čast pojedinim moderatorima što trpe... nema ove sve skupa smisla...mislim da ću i ja odlepršati, ionako sam to trebao davno napraviti zato što me 60 % foruma organski ne podnosi.
Ali dosta plakanja...


Kakvom si pobogu, empirijom dosao do tog 60 postotnog podatka o odnosu forumskog auditorija spram tebe?
Lijepo ti je Rakosi kazao i da je istina. Boli te .....

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 27/11/2019 : 21:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2019 : 07:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Tek sada vidim kako je onaj sawitch izvrijeđao mladju.
Lik meni izvlači postove iz doba Adama i Eve.
Svaka čast pojedinim moderatorima što trpe... nema ove sve skupa smisla...mislim da ću i ja odlepršati, ionako sam to trebao davno napraviti zato što me 60 % foruma organski ne podnosi.
Ali dosta plakanja...



https://ibb.co/44yQQBm

Je l' se lepo osecas sada kada se slihtas javno? Mislim, cisto da probam da razumem kako je to kada su ti samo pertle na vazduhu.

Edited by - sawitch on 29/11/2019 07:20:05
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2019 : 07:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
1. Ne znam zasto je zakljucan topic sa predlogom da se smeni moderator.
2. Ovo kaznjavanje nema smisla. Sta da prodajem na aukcijama ili kupujem nesto? Dobijem negativne komentare jer ne mogu da pridjem sajtu. Ili odvojiti forum od aukcija ili promeniti nesto.
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000