forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ideje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sickboy
Starting Member

2 Posts

Member since 02/04/2015

Posted - 23/04/2015 : 19:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sickboy a Private Message  Reply with Quote
Bok,

prije nekog vremena sam tražio nekog tko zna crtati u stilu Star Warsa...nitko se nije javio..sve OK.

Sada ću probati još jednom ali drugačije. Ima li netko, tko ima svoje likove, svoj stil, nešto zanimljivo...da je zainteresiran za suradnju da napravimo u partnerstvu igru sa tom temom..

Imam firmu u UK, tako da bi se išlo na Kickstarter i onda u samu realizaciju..podjela udjela po dogovoru..

Hvala na čitanju
Vanja

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/04/2015 : 20:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav
Cini se zanimljivo uci u suradnju sa takvom tematikom.

Koliko sam vidio na internetu crtaci koji sudjeluju u takvim projektima moraju biti potkovani znanjem iz raznih crtackih programa koji i previse suruju sa programima koji koriste arhitekti,strojari i informaticari.

Amateri poput mene ne stignu niti paint program nauciti kako treba zbog drugih zivotnih obaveza i kratkog vremena za hobije i tek cu polako uci u te vode skoro kad kupim tablet za crtanje.

Ima ovdje na foruma par ljudi koji su vicni raznim obradama slike,sad mi na pamat padaju koloristicke obrade,a nadam se da ce ti se netko javiti ..sretno i may Force be with You! :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000