forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 21 - Prolaz između tisućljeća
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/04/2015 : 22:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Espositovcima treba uvaliti jaaako puno scenarija, a posebno one koje dobivaju fantastična braća Cassaro ili "propao Mister No, pa crtamo Zagora" braća Di Vitto... Iako potonje mogu podnijeti.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 27/04/2015 : 22:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Oko braće Di Vitto se ne slažem s većinom foruma, pa čak ni s ljudima s kojima inače dijelim sličan ukus. Vjerojatno sam i ja pomalo subjektivan zbog Mister Noa, ali ne bi ih nikako stavljao u "ajme majko" ligu :)

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/04/2015 : 23:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam čitao Krv Apača i ostao šokiran kakvu odličnu priču su dali ''fantastičnoj dvojci''. Kada je u pitanju neka glupost ne bude ti ni žao ali ovo baš bode za oči.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 28/04/2015 : 12:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
u najkraćim crtama, jer sam sve ljenji za bilo što napisat

- dvije ultra jednostavne i pravocrtne pričice, povezane isključivo mjestom radnje i vizijom na kraju. 81 stranica za onu u prapovijesti

- nakrcano akcijom u toninellijevskim količinama. to odgovara braći eksplozito, koji vole crtati ljude u pokretu, letu, makljaži

- akrobat shane ima stanovitu karizmu, i njega ću najbolje zapamtiti odavde. zagoru pašu ti likovi sa nekom čudnom osobinom. eksplozitovci su mu dali vrlo karizmatičan izgled, a čovjek se može ogledati sa zagorom na njegovom terenu, u krošnjama drago mi je da nije poginuo, i nadam se da ćemo ga vidjeti još neki put


Go to Top of Page

mesar
Junior Member

385 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 28/04/2015 : 19:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Kada ovaj strip stiže u Sloveniju kupiču odmah i prečiteču na mah,jer to je Zagor.Meni lično su sve epizode zakon,volim taj strip,odrastao sa Ferrijem i Donatelijem.Ne smetaju mi novi crtači(več navikao).Imam sve od SD i LUD,Libellus kolekciju popuniču uskoro.A sa bivše Yuge nabaviču legendarnu 13 ZS i to je to,naravno pratiču sve što stigne novo od Zagora,lp.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/04/2015 : 19:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odličan nick!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/04/2015 : 19:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tellerov sin? :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/04/2015 : 19:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Tellerov sin? :D


I ja sam pomilsio isto! Ima nesto u nacinu pisanja, ta direktnost, odmah u kost.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2015 : 20:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa mora ići do kosti i opravdati svoje ime, kakav bi to mesar bio da fušeri.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2015 : 22:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Lako moguće da je tellerov sin, ali i da posta što mu tata kaže.
A ako se osobno teller vratio, evala!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/04/2015 : 00:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Prigodan nick uz naslovnicu jer će Zagor napraviti tigrove snicle

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/04/2015 : 08:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na početku maxija Chico pjeva pjesmu Graziana Romanija o sebi. Dobra Burattinijeva fora.
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

385 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 29/04/2015 : 11:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Teller je samo jedan kao i Zagor, a obojica su legende.I ja čekam da se vrati na forum,jer su njegovi komentari super,lp.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/04/2015 : 14:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
TO bi mi se moglo svidjeti.
quote:
Originally posted by VALTER

Na početku maxija Chico pjeva pjesmu Graziana Romanija o sebi. Dobra Burattinijeva fora.

Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 29/04/2015 : 23:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao upravo...
Odlično! Akcija punim gasom od prve do zadnje strane.
Jedan od boljih maxija, ovako po sjećanju uz Ratnike možda i najbolji.
Buratini je pokazao da može, a o crtežu se neću ponavljati.
Kao što je neko prije napisao - Shane je negativac s potencijalom za daljnju upotrebu.
Moja preporuka!

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 30/04/2015 : 16:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Da, jedan jako dobar maxi, iako malo prejednostavan u samoj radnji, ali za ova vremena i ne treba mi nista sto trazi bas previse mozganja,.. I zato palac gore!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/04/2015 : 17:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nije loša priča, naročito kada se imaju u vidu prethodni maxiji, od kojih su tek prva dva odlični. Ali 49 kuna ne vrijedi.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 20:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni se svidio prethodni a vjerujem da ni ovaj neće zakazati.
Bez obzira na kvalitetu priče ne vrijedi ni jedan 49 kn jer je to trenutno najskuplje kiosk izdanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/04/2015 : 21:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni se svidio prethodni a vjerujem da ni ovaj neće zakazati.
Bez obzira na kvalitetu priče ne vrijedi ni jedan 49 kn jer je to trenutno najskuplje kiosk izdanje.


Ne vridi ali da je izaša u HC izdanju bez problema bi iskešira 150 kn za njega, onda bi vridilo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 21:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni se svidio prethodni a vjerujem da ni ovaj neće zakazati.
Bez obzira na kvalitetu priče ne vrijedi ni jedan 49 kn jer je to trenutno najskuplje kiosk izdanje.


Ne vridi ali da je izaša u HC izdanju bez problema bi iskešira 150 kn za njega, onda bi vridilo.


Kako bi vrijedio? Koliko se sjećam (a dobro se sjećam) dok je Ludens radio HC verzije maxija bile su samo 1 kn skuplje od mekokoričnih tako da ti je usporedba skroz promašena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 30/04/2015 21:15:20
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/04/2015 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Mislio je Mpavin da objavi Libellus na kvalitetnijem papiru i u 350 primjeraka, puna cijena 196, promotivna 156. Tad bi vam bila puna usta kako to i nije puno.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 21:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nigdje nije naveo da je mislio na Libellus, ali o tome nema smisla ni počinjati raspravu jer su ogromne razlike u samoj kvaliteti izdanja i tiražu što opet ne znači da sva Libellusova izdanja vrijede toliko koliko koštaju.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/04/2015 : 22:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dovoljno nas Libellus i ovako "mrcvari" sa svojim izdanjima, neka ostane ovo pod Ludensom u SC :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2015 : 23:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Odlično da su Espositovci,ne bih kupio da je crtač Chiarolla,Di Vitto ili Cassarovi.



quote:
Originally posted by velka031

Espositovcima treba uvaliti jaaako puno scenarija, a posebno one koje dobivaju fantastična braća Cassaro ili "propao Mister No, pa crtamo Zagora" braća Di Vitto... Iako potonje mogu podnijeti.



quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas sam čitao Krv Apača i ostao šokiran kakvu odličnu priču su dali ''fantastičnoj dvojci''. Kada je u pitanju neka glupost ne bude ti ni žao ali ovo baš bode za oči.



kad sam već u priči oko Zagora,voleo bih prodiskutovati i oko nečega što mi je odavno zapalo za oko.

Ovde su Zagorovci (ili Zagorofili,kako god) momci/ljudi u kasnim dvadesetim,tridesetim,ali i četrdesetim.Znači ozbiljna publika sa popriličnim čitalačkim stažom.

Sa druge strane imamo braću Kasarove i Kjarolu,nesumnjivo kvalitetne crtače,iako su uneli prilično nesvakidašnji grafizam kod ovog serijala.Ajde da tu svrstam i Di Vitove,slična je priča.

Na velikom broju topika,puno je komentara kao ove što sam kvotovao.
I to me totalno zbunjuje.

Ajde,i meni su Kasarovi išli na qrac u Marti Misteriji dok sam bio klinac;kao što su mi išli na istu stvar i skoro svi crtači Kena Parkera.Sa vremenom se to promenilo.Zavoleo sam (što verujem da je i normalno) crtače kao što su Milaco,Kalegari,Trevisan,...ali i Kasarove i njima slične.Kjarolin crtež me je odmah kupio kod strica Martija,a i Di Vitovi su mi uglavom gotivni bili kod Mister Noa.

Još nisam imao u rukama Zagora kojeg potpisuju Vitovi,ali još kako sam uživao u Zagoru od Kasarovih i Kjarole.Meni epizode sa ovim crtačima deluje drugačije i ozbiljnije nego kod drugih crtača.I baš ih cenim i smatram jako dobrim.
Ali sa druge strane,vidim da se većina zgrožava sa njihovim crtežom.

wtf?


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/05/2015 23:36:23
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2015 : 23:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Sa druge strane imamo braću Kasarove i Kjarolu,nesumnjivo kvalitetne crtače




Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000