forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kojim stripovima se nadate u Fibrinom izdanju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 15/01/2019 : 12:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Marko, mislim da sve već fibra hvata od želja pa su takvi ... morati ćeš im staviti nove najave na Fibrin sajt ili bar dodatke Izdavačkom planu 2019 ;o))))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/01/2019 : 13:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
A i meni je velika želja upoznati Scarlett Johansson...:)



+1

A nadam se prije od tebe.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/01/2019 : 14:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Shang Chi napokon!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/01/2019 : 14:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by izivko
Sve je to dobro i fino ali kako je dobar ovaj Julian Boisvert!
Crtež koji se rijetko viđa, a kako je još obojan! Grom gromova.
Još mi je ostao zadnji album.



+1

Čitao sam 2 albuma na engleskom.

Jedini prigovor mi je da priča djeluje sabijeno, dojam mi je da bi bila bolja da je razrađena na više stranica.


Da, ja sam čak nakon prvog albuma očekivao nastavak.

Have mercy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/01/2019 : 15:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Dukidule

Jeste da je Bushido ono šarenilo razvukao po ekranu, al’ da bi pravo valjalo, e pa bi.




Ovaj strip ima jedan od najjebačkijih završetaka ikad.



Jebački, pa i gorkosladak definitivno jest.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 15/01/2019 : 15:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Jeste odličan, ali ovo je Tie in u Secret invasion, tako da bi ovo bio samo mali djelić veće priče i ne bi baš imao smisla kao samostalno izdanje, isto kao Darkwoodovi Marveli.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/01/2019 : 16:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ajde Markose, stavljaj više najave...počeće ljudi ovde još i film Black Panther da hvale kako je krenulo :(
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/01/2019 : 16:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dobar je film. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/01/2019 : 16:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Film je odličan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4849 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/01/2019 : 16:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Snowpiercer je odličan film.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2019 : 16:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se složio s vama, Black Panther film mi je vjerojatno i najlošiji od svih Marvelovih filmova. Hrpa klišeja, nezanimljivi likovi i slabašne scene borbe...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/01/2019 : 17:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

Jeste odličan, ali ovo je Tie in u Secret invasion, tako da bi ovo bio samo mali djelić veće priče i ne bi baš imao smisla kao samostalno izdanje, isto kao Darkwoodovi Marveli.


Jest tie-in, ali su reference minimalne i može se bez problema čitati samostalno.

Meni je zapravo uvijek smetalo što su trejdu zalijepili naslov Secret Invasion, jer čak i nije dobar odraz radnje ovog konkretnog stripa. Originalni naslov je bio puno bolji i efektniji - See Wakanda and Die.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 15/01/2019 17:37:21
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/01/2019 : 17:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, trebali su uvrstiti i taj naziv, jer je bio na sveskama.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 15/01/2019 17:39:30
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/01/2019 : 17:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Markose, a Rokamboleske od Manu Larceneta? Jeste da stoji da nije kraj, ali 5 album je izašao pre 10 godina, mislim da je to to.
Pošto je Darkwood očigledno batalio sav noviji BD, pa ne vredi da se nadamo ikada nastavljanju serijala...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/01/2019 : 20:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajd kad se priča o tome da DW ne mari za BD.
Da ja pitam ima li ikakvih planova za Valeriana?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/01/2019 : 20:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajd kad se priča o tome da DW ne mari za BD.
Da ja pitam ima li ikakvih planova za Valeriana?



Ma kako li ti samo to pade na pamet....hm?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/01/2019 : 21:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo ne znam di ću pa ću pitati ovdje: Kakvi su oni Star trek/Alien/Predator stripovi?
Je li to netko čitao?
Veliki sam ljubitelj sva tri serijala (naročito Star terka) ali ja nisam pročitao ali niti jedan jedini strip koji je objavljen iz tih franšiza (a čini mi se da ih ima dosta, vidio sam imaju u SNK dosta toga na engleskom) pa me čisto zanima - je li to netko čitao i vrijedi li išta?
A ako vrijedi - onda eto, je li, khm, mogao bi i Veliki Šef to izdati, ne...

P.S. Ima i hrpa SW stripova ako se ne varam. Nisam toliki ljubitelj serijala ali mi je čudno da to isto nitko nije probao izdavati.
Mislim ono, izdavanje Star Wars stripa, što može krenuti krivo?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 16/01/2019 : 22:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo


Mislim ono, izdavanje Star Wars stripa, što može krenuti krivo?


Možda to što toga ima mali milion?
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 16/01/2019 : 22:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Star Trek stripovi postoje od samog početka, te su ih izdavali i Marvel i DC, ti su relativno dobri.
Ne znam kakvi su novi što iz izdaje IDW.
Alien i Predator Omnibusi od Dark Horsea su čisto zlato.
Počeli su opet da ih štampaju 2018 tako da se mogu naći za normalnu cijenu.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/01/2019 : 23:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by mladjo


Mislim ono, izdavanje Star Wars stripa, što može krenuti krivo?


Možda to što toga ima mali milion?



Pa dobro, nekakva Best of edicija?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/01/2019 : 23:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Star Trek stripovi postoje od samog početka, te su ih izdavali i Marvel i DC, ti su relativno dobri.
Ne znam kakvi su novi što iz izdaje IDW.
Alien i Predator Omnibusi od Dark Horsea su čisto zlato.
Počeli su opet da ih štampaju 2018 tako da se mogu naći za normalnu cijenu.




Da ali na našem jeziku bi to sve bilo puno bolje

Mislim, nemam pojma o tim izdanjima. Ne znam ništa, nisam ni Googlao...Volim čak koji put i prije Googlanja, malo "popričati" sa ekipicom koja zna nešto o tome.
Evo jedno konkretno pitanje:Koliko su npr. ti Alien/Predator stripovi kvalitetni u odnosu na Fibrine Daredevila/Skalpirane/Transmetropolitan/100 metaka...?
Znam, znam, ukusi/ima milion izdanja/ma teško ti je to uspoređivati/preširoka je to tema/daj rađe čitaj Zagora...:D
Sve kužim ali čisto da povedemo raspravu, pa da vidimo koliko je to ljudi uopće čitalo i kakvi su im utisci

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 17/01/2019 : 09:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Malo sam skeptičan prema ti stripovima rađenim prema filmovima i serijama tako da nisam puno čita. Pročita sam par Darth Vadera i par Doctor Aprha iz Star warsa, Star trek mi nisu legli. Alien i Predatori, bacio oko, čitljivo. Jedino što redovno pratim je Evil Dead i Army of darkness.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1545 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/01/2019 : 17:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Za sve ljubitelje Zvjezdanih staza i stripova, od prosle godine izlazi kolekcija najboljih stripova fransize Star Trek Graphic Novel Collection, planira se 80 knjiga i to bez specijalnih izdanja.

Vise ovdje, salju u sve zemlje EU po istim uvjetima: https://shop.eaglemoss.com/star-trek-graphic-novels-

A na polici bi to trebalo izgledati ovako:






Ja sam poceo s ovim i edicija je do sad dosla otprilike do 50. knjige. Mijesaju sve edicije Star Trek stripova, ali teziste je uglavnom na IDW-u i Kelvin Universeu, s tim da pomalo izdaju inkarnacije svih izdavaca (Marvel, DC, Malibu, Gold Key, novinske stripove, UK stripove, itd.) i cross-overe takodjer. Uglavnom, kad zavrsi, edicija ce biti reprezentativan presjek ST stripova. Pisao sam i prije da sam zadovoljan opremom i kvalitetom izdanja i da do sad jos nisam nikad platio punu cijenu jer uvijek budu neke ponude.

Sto se kvalitete stripova tice, to varira. IDW-ov Kelvin ima solidnih epizoda, a super su mi Alien Spotlight. U dosta starijih epizoda (Marvel) se crtaci muce s anatomijom i perspektivom. Prastare Gold Key su crtali neki Texovi crtaci. UK epizode su fenomenalno nacrtane, u stilu Dena Derija. Novinski stripovi imaju funkcionalne i ne toliko glupe scenarije, ali crtez prema kraju bude katastrofalan.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/01/2019 : 17:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja imam ona dva luksuznija i skuplja Aliens-a, nekavo 40th anniversary edition oversized turbo dizel i meni se to sviđa.
U usporedbi sa Skalpiranima, 100 metaka i sličnima se iskreno može sakrit. Dobri, ali ništa sada ekstra, ajed ova dva što ja imam (svaki po 150-ak strana ako se sjećam) imaju npr odličan crtež, pogotov prvi koji je c/b. Imam i npr sva 4 Tomb Raider Archives i oni su mi odlični(isto oversized, 350-500 strana po knjižurini), ali to ti je čista akcija koja nema veze s ničim i predivan crtež, opet u usporedbi s ovim Fibrinima ni blizu, ali to je po meni kao da uspoređuješ Expendabalse sa npr Heat-om, meni je to sve dobro, zavisi kako sam raspoložen taj dan ;)
Uglavnom mi se od stranih izdavača najviše i sviđa em DHC-ov opus, em kvaliteta izdanja, odlično su napravljeni.

Imam i njihove Mass Effect omnibuse, SC, ali prošiveni, teški debeli papir, samo je sadržaj jad i bijeda. Baš me razočaralo.

I općenita preporuka svima za I Am A Hero Omnibusi, manga ala TWD.
Trenutno je vol 8 od 11 vani. Baš odlična manga, šteta samo što je SC i dosta malen format.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 17/01/2019 17:41:41
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/01/2019 : 17:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajde momci paljba sa moje teme sa tim bezveznim predlozima - znate već na šta mislim.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000