forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Automobil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/03/2019 : 20:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://automobili.hr/novosti/zanimljivosti/video-vozac-spavao-za-volanom-automobila-pri-brzini-od-120-kmh
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/04/2019 : 15:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nova Mazda 3! Imaš ju u limuzina verziji i u hatchback verziji.



Recenzija.

https://www.youtube.com/watch?v=Z5s6E94E0Go&t=741s

Još nešto slika.

https://www.caricos.com/cars/m/mazda/2019_mazda3/images/17.html

Cjenik.

https://mazda3.cdn.mazda.media/c19e97c8fee047ceaee7b50e50e53ee8/d1d91a7342594cb7bdcf824dbb865f44.pdf?4949a8



Postoji li koji auto u toj klasi da nudi više?

Edited by - nagor on 22/04/2019 20:36:50
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/04/2019 : 22:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
https://www.roadandtrack.com/new-cars/future-cars/news/a32196/new-ford-bronco-official-photos-info/

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/04/2019 : 20:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/nova-studija-poremetila-racune-elonu-musku-teslin-model-3-za-okolis-stetniji-od-dizelasa/8761622/

Električni automobili nisu rješenje za smanjenje emisija CO2 i ne doprinose borbi protiv klimatskih promjena, pokazuju to rezultati najnovije studije njemačkog IFO instituta.

U obzir su uzeli to da se za proizvodnju baterija za električne automobile i dalje koristi ugljen. Točnije, proizvodnja baterija zahtijeva obradu kobalta, mangana i litija. Uspoređujući ugljični otisak jednog i drugog motora zaključili su stoga da je električni automobil od 11 do 28 posto štetniji za okoliš od dizelaša.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/04/2019 : 21:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/nova-studija-poremetila-racune-elonu-musku-teslin-model-3-za-okolis-stetniji-od-dizelasa/8761622/

Električni automobili nisu rješenje za smanjenje emisija CO2 i ne doprinose borbi protiv klimatskih promjena, pokazuju to rezultati najnovije studije njemačkog IFO instituta.

U obzir su uzeli to da se za proizvodnju baterija za električne automobile i dalje koristi ugljen. Točnije, proizvodnja baterija zahtijeva obradu kobalta, mangana i litija. Uspoređujući ugljični otisak jednog i drugog motora zaključili su stoga da je električni automobil od 11 do 28 posto štetniji za okoliš od dizelaša.





eto nakon hajke na dizele hladan tuš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2019 : 15:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.autoblog.com/2019/05/15/vw-golf-mark-8-spy-photos-interior/#slide-7578952
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/05/2019 : 12:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/05/2019 : 16:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/auto/clanak/auto-legende-bivse-jugoslavije-u-utrci-ubrzanja-moze-li-yugo-biti-najbrzi/2088778.aspx

Dobar video. :D
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/06/2019 : 11:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
https://www.autoexpress.co.uk/mazda/3/107211/mazda-3-vs-ford-focus-vs-volkswagen-golf
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/07/2019 : 12:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kako je voziti auto s automatskim mijenjanjem brzina? Nisam nikad.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/07/2019 : 12:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kako je voziti auto s automatskim mijenjanjem brzina? Nisam nikad.




super, ne trebaš ništa raditi sa lijevom nogom, samo desna (gas i bremza).
Za žene i penzionere je avtomatik najbolje riješenje, za mene nije, jer ja volim brzu vožnju, volim preticati pa mi je ručni mijenjač bolji, da se prilijepim izza drugog automobila, snizim prestavu dolje , nabijem obrate, preduhitrim auto ispred onda 4 odmah 5, 6 wroom i več me ne vidiš. Volim zvuk motora, tako znam koliko još imam snage za preduhitriti i bude li išlo ako neki drugi automobil dolazi sa suprotnog pravca,..a kod automatika sve ti sam radi pa si prepušten na milost i nemilost automobila....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/07/2019 : 12:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
uz to kažu da su servisi skuplji za one sa automatskim mijenjačem i da se više kvare od ručnog...e sad ja ne bi znao jer me automatski ne zanima ali za penzionere i žene mislim da če vam bit automatski super!
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 15/07/2019 : 18:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kako je voziti auto s automatskim mijenjanjem brzina?

Kao što ti je Euro napisao: dosadno.

Koji je konkretno u pitanju? Danas se sve podvodi pod automatike – DSG, CVT, obični automatizovani, različiti pravi automatski... Generalizovano, ti pravi automatski se ipak ređe kvare ali su održavanje i popravka skuplji, naročito kod nas.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/07/2019 : 19:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kako je voziti auto s automatskim mijenjanjem brzina?

Kao što ti je Euro napisao: dosadno.

Koji je konkretno u pitanju? Danas se sve podvodi pod automatike – DSG, CVT, obični automatizovani, različiti pravi automatski... Generalizovano, ti pravi automatski se ipak ređe kvare ali su održavanje i popravka skuplji, naročito kod nas.


Smarta zelim. Zelim promjenu i fora su mi. Ovih dana sve gledam i svi su automatik, uglavnom.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2019 : 19:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Od prosle godine vozim automatik, prvi auto s tim sistemom i jako je zahvalno u guzvama.
Prosle godine bio u Medveji, Istra i na povratku na granicnim guzve i nisam ni osjetio umora kao sa rucnim mjenjacem. Kroz Sloveniju do Ljubljane magistralnim i kasnije kroz Bavarske selendre da se izbjegne guzva na autoputu pokazalo se pravom stvari.
Odsada samo kupujem samo s automatskim mjenjacem.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/07/2019 : 20:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Odbija me prije svega cijena (uvijek su za par tisuća evra skuplji) i užitak pri vožnji. Ručni mjenjač te bolje poveže s cestom. Imaš taj osjećaj kontrole. Još ručna kočnica i sreći nema kraja. :)
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/07/2019 : 21:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nemaš više ni ručne kao nekad. Samo neki gumb.

Inače kupio sam Tiguana prije 2 tjedna kao što sam i planirao. Dovezao ga direktno iz Njemačke, platio carinu, porez. Auto je grom na autocesti.
Još mi Nijemci trebaju vratiti PDV

Zaboravih nadodat: Usput natrpao po gepeka stripova.

Have mercy

Edited by - izivko on 15/07/2019 21:02:39
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2019 : 22:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Nemaš više ni ručne kao nekad. Samo neki gumb.

Inače kupio sam Tiguana prije 2 tjedna kao što sam i planirao. Dovezao ga direktno iz Njemačke, platio carinu, porez. Auto je grom na autocesti.
Još mi Nijemci trebaju vratiti PDV

Zaboravih nadodat: Usput natrpao po gepeka stripova.


To je ono sto si pisao davno da ces kupiti.
I koliko si becalio, koliko star auto?
Ja cu isto u buducnosti preci na VW, pa gledam kako idu cijene, tj.kako padaju.
Sto se tice Tiguana me zanima Allspace model, 22cm duzi od obicnog.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/07/2019 : 00:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

uz to kažu da su servisi skuplji za one sa automatskim mijenjačem i da se više kvare od ručnog...e sad ja ne bi znao jer me automatski ne zanima ali za penzionere i žene mislim da če vam bit automatski super!


Ma ti imaš predrasude, unatoč svojoj sportskoj vožnji
Najmanje vidim penzionere u smartovima, ali vidim zgodne likove i žene, naravno.. I mene si strpao u taj koš stereotipa jer i meni će smart u kojeg sam se zaljubila biti drugi auto jer mogu mijenjati sve redom ali uvijek će jedan biti polo za sportsku vožnju, toliko savršen u svim performansama na cesti i sreća ga je voziti. Ali osjećam umor i zamor i želim tu malenu igračku koju mogu ugurati svuda jer sam umorna od gužvi na cestama, radova, parkinga i grada..pa makar morala učiti iznova kako se vozi automatik.
Jer, ovdje sam saznala da je komotno i ugodno, baš za promet u kom se nalazim..ali mene više brine kako se vozi. Taj dio..hoću li znati pokrenuti auto? Koja je razlika i kako to voziš, ubrzavaš, usporavaš, staneš..to me zanima, ako ste shvatili. Nemam predodžbu i možda se unaprijed previše brinem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/07/2019 : 00:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

uz to kažu da su servisi skuplji za one sa automatskim mijenjačem i da se više kvare od ručnog...e sad ja ne bi znao jer me automatski ne zanima ali za penzionere i žene mislim da če vam bit automatski super!


Ma ti imaš predrasude, unatoč svojoj sportskoj vožnji
Najmanje vidim penzionere u smartovima, ali vidim zgodne likove i žene, naravno.. I mene si strpao u taj koš stereotipa jer i meni će smart u kojeg sam se zaljubila biti drugi auto jer mogu mijenjati sve redom ali uvijek će jedan biti polo za sportsku vožnju, toliko savršen u svim performansama na cesti i sreća ga je voziti. Ali osjećam umor i zamor i želim tu malenu igračku koju mogu ugurati svuda jer sam umorna od gužvi na cestama, radova, parkinga i grada..pa makar morala učiti iznova kako se vozi automatik.
Jer, ovdje sam saznala da je komotno i ugodno, baš za promet u kom se nalazim..ali mene više brine kako se vozi. Taj dio..hoću li znati pokrenuti auto? Koja je razlika i kako to voziš, ubrzavaš, usporavaš, staneš..to me zanima, ako ste shvatili. Nemam predodžbu i možda se unaprijed previše brinem.



samo opušteno. Ne znam kako je kod Smarta, jer ima i razlike između ovih automatskih mijenjača, nisu svi isti, neki imaju i sportsku vožnju, pa nekakve pakete, pa 4 wheels drive pa šta ja znam šta sve nemaju, pa onda možeš nastaviti podvozje (znači tvrdo za sportsku vožnju ili mekano za normalnu vožnju itd,...) ali smart ovakve stvari ionako nema, to imaju vozila od 60.000+ dalje.
Obično je tako da imaš slova npr D-drive, N-neutral, R-rear drive,...i onda kada želiš voziti staviš u D i dodaš desnom nogom gas i dok voziš držiš gas, kada želiš stati staneš na kočnicu i držiš je, onda kada se želiš pokrenuti pomakneš nogu sa bremze na gas i tako,....super u gužvi gdje se vozi npr 5 km na sat i stane svakih 5 metara,...recimo Mercedes automatik kojeg sam j avozio imao je "kick down" to znači da kada ideš preticati moraš stisnutu gas do kraja i time aktiviraš taj kick down i to ti je nekakav turbo i automobil tada ide brže,...mislim trebaš se naviknuti, ima tu svega i svačega.
Sve više automobila ide na automatik i ljudi to vole, polako če ionako svi automobili na elektriku i autonomnu vožnju itd,...
Najbolje ti je, da pitaš prodavača u salonu pa če ti on sve objasniti, možda ako ima testno vozilo, da ideš da ga isprobaš malo prije ga kupiš, da vidiš kako ide. Nije teško ali je drukčije....trebaš znati kako ga pokrenuti u rikverc, kako u neutral, kako u drive,...imaš slova na mijenjaču umjesto brojeva,....
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 16/07/2019 : 01:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

uz to kažu da su servisi skuplji za one sa automatskim mijenjačem i da se više kvare od ručnog...e sad ja ne bi znao jer me automatski ne zanima ali za penzionere i žene mislim da če vam bit automatski super!


Ma ti imaš predrasude, unatoč svojoj sportskoj vožnji
Najmanje vidim penzionere u smartovima, ali vidim zgodne likove i žene, naravno.. I mene si strpao u taj koš stereotipa jer i meni će smart u kojeg sam se zaljubila biti drugi auto jer mogu mijenjati sve redom ali uvijek će jedan biti polo za sportsku vožnju, toliko savršen u svim performansama na cesti i sreća ga je voziti. Ali osjećam umor i zamor i želim tu malenu igračku koju mogu ugurati svuda jer sam umorna od gužvi na cestama, radova, parkinga i grada..pa makar morala učiti iznova kako se vozi automatik.
Jer, ovdje sam saznala da je komotno i ugodno, baš za promet u kom se nalazim..ali mene više brine kako se vozi. Taj dio..hoću li znati pokrenuti auto? Koja je razlika i kako to voziš, ubrzavaš, usporavaš, staneš..to me zanima, ako ste shvatili. Nemam predodžbu i možda se unaprijed previše brinem.



Polovni »Fortu«? Uh. Sedi.

Znaćeš da ga voziš (skroz zaboraviš pedalu kvačila, zaboraviš ručicu menjača izuzev pri polasku, na nekim modelima možeš uticati na promene prostim pomeranjem poluga, dakle slično kao kod sekvencijalnog ili poluautomatskog), ali ako je to stariji »Smart Fortu«, on ima automatizovani klasični (dakle nije automatski). Takav u vožnji pruža na momente direktniji osećaj, ali pri menjanju brzina "cuka": cima, imaš osećaj kao da te vozi neko ko ne ume sa kvačilom (što zapravo i jeste slučaj). Ovo je ublaženo u drugoj generaciji. Dalje, auto je u proseku kratkog životnog veka i ne baš pouzdan (koliko znam, i ovo je ublaženo tokom proizvodnje druge generacije). Kupi, izigraj se malo i prodaj uskoro.

Ukoliko gledaš novi »Fortu« ili III generaciju, oni imaju klasični ili DSG prenos, i u globalu bolje i pouzdanije funkcionišu, al' su veći. (DSG je automatizovani klasični koji radi ukoliko su ga napravili »Folksvagen« ili »Porše«, a nije loš ni kod ostalih; ima grubo rečeno jedno kvačilo za prenos neparnih i drugo za prenos parnih brzina, oba kvačila su povezana na isti zamajac tako da jedno postupno "pušta" dok drugo postupno "hvata" - zato je gotovo eliminisano "cukanje" i, izuzev kod polaska, uglavnom u laganoj vožnji pruža udobnost i gotovo utisak bestepenog prenosa ili pravog automatika.)

Jedna pričica...

Ljudi iz moje okoline su se prvi put masovnije susreli sa automatikom u Kuvajtu, vozeći njihove »Hamvije« (originalni, vojni »Hameri H1«) – i mnogi su se sa vožnji vraćali razbijenih noseva. Prosto, čitavog života naviknuti na manuelce, nakon par sati vožnje bi se zaboravili i levom nogom pritisli do kraja široku pedalu kočnice, u podsvesnom uverenju kako stiskaju kvačilo (želeći da promene brzinu).

Ovo su rešili tako što su levu nogu zaglavljivali pod sedištem na dan-dva, dok se ne oslobode navike (naravno, pošto bi platili lekciju).


.

Edited by - motorista on 16/07/2019 01:16:20
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/07/2019 : 01:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

uz to kažu da su servisi skuplji za one sa automatskim mijenjačem i da se više kvare od ručnog...e sad ja ne bi znao jer me automatski ne zanima ali za penzionere i žene mislim da če vam bit automatski super!


Ma ti imaš predrasude, unatoč svojoj sportskoj vožnji
Najmanje vidim penzionere u smartovima, ali vidim zgodne likove i žene, naravno.. I mene si strpao u taj koš stereotipa jer i meni će smart u kojeg sam se zaljubila biti drugi auto jer mogu mijenjati sve redom ali uvijek će jedan biti polo za sportsku vožnju, toliko savršen u svim performansama na cesti i sreća ga je voziti. Ali osjećam umor i zamor i želim tu malenu igračku koju mogu ugurati svuda jer sam umorna od gužvi na cestama, radova, parkinga i grada..pa makar morala učiti iznova kako se vozi automatik.
Jer, ovdje sam saznala da je komotno i ugodno, baš za promet u kom se nalazim..ali mene više brine kako se vozi. Taj dio..hoću li znati pokrenuti auto? Koja je razlika i kako to voziš, ubrzavaš, usporavaš, staneš..to me zanima, ako ste shvatili. Nemam predodžbu i možda se unaprijed previše brinem.



Polovni »Fortu«? Uh. Sedi.

Znaćeš da ga voziš (skroz zaboraviš pedalu kvačila, zaboraviš ručicu menjača izuzev pri polasku, na nekim modelima možeš uticati na promene prostim pomeranjem poluga, dakle slično kao kod sekvencijalnog ili poluautomatskog), ali ako je to stariji »Smart Fortu«, on ima automatizovani klasični (dakle nije automatski). Takav u vožnji pruža na momente direktniji osećaj, ali pri menjanju brzina "cuka": cima, imaš osećaj kao da te vozi neko ko ne ume sa kvačilom (što zapravo i jeste slučaj). Ovo je ublaženo u drugoj generaciji. Dalje, auto je u proseku kratkog životnog veka i ne baš pouzdan (koliko znam, i ovo je ublaženo tokom proizvodnje druge generacije). Kupi, izigraj se malo i prodaj uskoro.

Ukoliko gledaš novi »Fortu« ili III generaciju, oni imaju klasični ili DSG prenos, i u globalu bolje i pouzdanije funkcionišu, al' su veći. (DSG je automatizovani klasični koji radi ukoliko su ga napravili »Folksvagen« ili »Porše«, a nije loš ni kod ostalih; ima grubo rečeno jedno kvačilo za prenos neparnih i drugo za prenos parnih brzina, oba kvačila su povezana na isti zamajac tako da jedno postupno "pušta" dok drugo postupno "hvata" - zato je gotovo eliminisano "cukanje" i, izuzev kod polaska, uglavnom u laganoj vožnji pruža udobnost i gotovo utisak bestepenog prenosa ili pravog automatika.)

Jedna pričica...

Ljudi iz moje okoline su se prvi put masovnije susreli sa automatikom u Kuvajtu, vozeći njihove »Hamvije« (originalni, vojni »Hameri H1«) – i mnogi su se sa vožnji vraćali razbijenih noseva. Prosto, čitavog života naviknuti na manuelce, nakon par sati vožnje bi se zaboravili i levom nogom pritisli do kraja široku pedalu kočnice, u podsvesnom uverenju kako stiskaju kvačilo (želeći da promene brzinu).

Ovo su rešili tako što su levu nogu zaglavljivali pod sedištem na dan-dva, dok se ne oslobode navike (naravno, pošto bi platili lekciju).


.


Hvala puno na svemu napisanom, sve ce mi pomoci. Posebno cu paziti na lijevu nogu jer znam da ce biti svega i svacega. Bit ce to zanimljiva voznja. Nekako me nije ni briga, cekam drugi tjedan da se lik vrati s puta i da kupim od njega taj autic ako sve bude u redu, jer sad znam vise nego prije, i na sto obratiti paznju, a nisam znala. Pa cu vidjeti sto cu..ili trazim dalje.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/07/2019 : 13:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
evo tutorial video:

https://www.youtube.com/watch?v=W7cKG0n9JHM
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/07/2019 : 00:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

evo tutorial video:

https://www.youtube.com/watch?v=W7cKG0n9JHM



Hvala tebi i svima na svemu napisanome, svaki savjet ili online poduka dobro dođu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 18/07/2019 00:52:43
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/07/2019 : 23:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Znate sto sam napravila
Kupila sam si skuter i super kacigu. Sad voziim automatik i osjecam se odlicno, preporođeno, rastereceno i sve ostalo na dva kotaca. Dugo nisam vozila ali sam odmah krenula i danas treci dan, vec rasturam

Ponukana pametnim savjetima, pripazit cu kakvog Smarta kupujem.
A ovo ljeto cu uzivati ovako, savrseno je. Eto.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000