forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Automobil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/07/2022 : 12:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ušao u topik samo zato jer vidim da se charlie vratila :))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/07/2022 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Mercedes je po svemu naj auto.
Od dizajna unutra, tu ga malo noviji audiji prate u stopu, ali ima status kako god htjeli. Nije to stvar drustvenog prestiza, evo u bogatom Luksemburgu nije sve bajno da su svi bogati. Tko ima, ima. Vecina tko ima love, gledam domace voze Audije i Bmw-ove.Ali vecinom europske i korejske, jer ljudi vole putovati, a ne se razmetati, razmetljivost je mana ljudskog karaktera.
Ima Meca, ali ne toliko. Visa srednja klasa, obiteljski ljudi, ne gledam one penzice i samce voze SUV-ove, jer su prakticni zbog visine praga, laksi ulaz-izlaz.
Ovdje vecinom balkanci vole na silu kupiti makar ne imali sta jesti samo da im susjedu crkne krava i da se lokalci izjedu od ljubomore.
Nazalost, evo ja se klonim balkanaca, jer svaki razgovor u sredini pocne da je promijenio kola, jer je neko njegov isto tako, pa zena mora isto, jer je neka tamo digla nos sa novim A3 i slicno.

Pa i ja koji cent do dva metra mi vise odgovara SUV, nebitno koja marka. Dobar je i Hyundai Santa Fe, Tucson je nesto manji, kao Kuga i Tiguan. Trebam veci gepek. Ne hvalim se, to je samo zelja, ali GLE Meca mi je u planu za koju godinu. Veci prag, gepek, pouzdanost, ali i Hyundai ima to sve i jos 7 godina garancije! Odrzavanje je za Mecu skuplje, ali uglavnom ulozeno je i puno dobiveno sa podrskom klijentima i dugogodisnjom garancijom.
Samo su svi polovni otisli vrit sa cijenama, pa cekamo da se situacija stabilizira sa uljem, psenicom i auto dijelovima.



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/07/2022 14:19:45
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/07/2022 : 14:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Koliko para toliko muzike.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 29/07/2022 : 18:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dobra večer ljudi :)
Sinoć sam malo čitala forum i naišla na ovu temu pa se vraćam nazad da pitam nešto oko onog AMG na Mercedesu novije generacije.
Znam što znači ali ne znam koja je razlika tih auta od onih koji ne nose tu oznaku.. znam da je nešto woow, valjda..
Pukla me ljubav na prvi pogled neki dan.. Dvije prekrasne dame sjele su u Mercedes A 180 cdi AMG (2019.g), s kolegicom sam stajala s poštovanjem, dok je lagano klizio pored nas. Osvojila me bijela boja te elegancije i dizajn i sve ostalo mi je kliknulo, što mi se jako rijetko dogodi..
Ugl. što mislite o mom budućem i koja je razlika u ta tri slova, osim u tom nekom "Woow" i tome što se više nikad neću udati, jer tko želi ženu s tim autom (no, to je već neka druga tema i zajebancija na istu )




Mnogi modeli A i B klase Mercedesa imaju ugradjen Renaultov motor.
Iako vizuelno puno privlacniji, mnogi te modele porede sa rumunjskom Daciom, koja takodjer ima Renaultov motor.
Po mom skromnom misljenju, kupovinom modela Mercedesa sa tim motorom, vise novaca se ulaze u brand nego u kvalitet.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/07/2022 : 19:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kao da svabi transplatiras francuzovo srce.
Nije da ulazu s tim u kvalitet, nego da usparaju. Ako vec stavljaju Renaultov motor onda neka izvole spustiti ionako previsoku cijenu Mercedesu, sta glume onda svabe i nichtobergefickte(😁) tehniku.
To je ionako samo mjera spasavanje europske ekonomije. Nijemci spasavaju ionako neke europske auto kuce, to su ucinili sa udruzivanjem Audi, Seat, VW, Porsche, Lambo sta vec.
Jedno je kad dizajnom dignes Seat, a uvalis mu motor od VW, a nista jeftiniji nije Leon od Golfa, tu su negdje, milja eura dole. A kad uzdanicu Mercedes ides kofigurirati sa francuskim motorom to je izdaja povijesti i narusavanja imidza. Prije par godina sam se iznenadio da je u A klasi bio motor od SsangYonga, pokazao mi kolega. Znaci, jeftinij motor ubacis, a prodajes kao Mecku, made in Germany, original, ma daj, give me a break!
Iskreno, nisu losi ni juzno korejci, a ni juzne svabe, Bavarci sa BMW-om.
Serija GLE (nekadasnja M klasa) je dizajn straznjeg dijela uzela, kopirala, hommageirala, kako hocete od BMW serije X6 mislim, isti su.
Ja u Fordu imam nesto od Peugeota mislim elektronika i elektrika, Volvo isto koristi fordove motore itd.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/07/2022 19:34:52
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 29/07/2022 : 19:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Da, nekad nezamislivo da Nijemci ukrstaju svoju tehnologiju sa stranom.
Ali sve cesce se upotrejava izraz „baugleich mit…“
Sto se tice Bavaraca, mogu iskazati velike pohvale.
U posjedu sam X3, vec pet godina.Vanredni troskovi reparature u tih pet godina iznose 280,00 € (Lambdasonda).
Dosao poznanik od sina sa softverom za dijagnostiku, locirao problem i za 5 min. sredio.
Kaze da proizvodjaci cesto programiraju pojajivanje greske nakon odredjenog vremenskog perioda ili prijedjene kilometraze, kao prevencije radi.
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 29/07/2022 : 20:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Da, nekad nezamislivo da Nijemci ukrstaju svoju tehnologiju sa stranom.
Ali sve cesce se upotrejava izraz „baugleich mit…“
Sto se tice Bavaraca, mogu iskazati velike pohvale.
U posjedu sam X3, vec pet godina.Vanredni troskovi reparature u tih pet godina iznose 280,00 € (Lambdasonda).
Dosao poznanik od sina sa softverom za dijagnostiku, locirao problem i za 5 min. sredio.
Kaze da proizvodjaci cesto programiraju pojajivanje greske nakon odredjenog vremenskog perioda ili prijedjene kilometraze, kao prevencije radi.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2022 : 20:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dobra večer ljudi :)
Sinoć sam malo čitala forum i naišla na ovu temu pa se vraćam nazad da pitam nešto oko onog AMG na Mercedesu novije generacije.
Znam što znači ali ne znam koja je razlika tih auta od onih koji ne nose tu oznaku.. znam da je nešto woow, valjda..
Pukla me ljubav na prvi pogled neki dan.. Dvije prekrasne dame sjele su u Mercedes A 180 cdi AMG (2019.g), s kolegicom sam stajala s poštovanjem, dok je lagano klizio pored nas. Osvojila me bijela boja te elegancije i dizajn i sve ostalo mi je kliknulo, što mi se jako rijetko dogodi..
Ugl. što mislite o mom budućem i koja je razlika u ta tri slova, osim u tom nekom "Woow" i tome što se više nikad neću udati, jer tko želi ženu s tim autom (no, to je već neka druga tema i zajebancija na istu )




Mnogi modeli A i B klase Mercedesa imaju ugradjen Renaultov motor.
Iako vizuelno puno privlacniji, mnogi te modele porede sa rumunjskom Daciom, koja takodjer ima Renaultov motor.
Po mom skromnom misljenju, kupovinom modela Mercedesa sa tim motorom, vise novaca se ulaze u brand nego u kvalitet.


Već godinama vozin najbolje auto na svitu-službeni.
Nažalost zadnje 3 godine je to Dacia Sandero. Jedino šta na tome autu valja je taj Ranaultov motor.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 29/07/2022 : 21:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Potpuno se slazem, za Daciu je Renaultov motor odlicna reklama, razlog vise za kupnju.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 29/07/2022 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Ja znam da se dugo ovdje u ovim balkanskim krajevima govori :
Zena moze biti i sa sela, ali auto mora biti njemacko

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/07/2022 : 22:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@nesvrstani

Haha, svastika narucila Daciu Sandero preko volje, rekao sogor nema para za golfa (non-stop problemi sa sadasnjim golfom) ili A2,vozi sta dobijes. 😁

@ponki

Istina😁, svastika je i mislila njemacko, ali dzep kaze drugacije. Ove neke nove generacije misle preko noci sve imati na pladnju, neki brzi konzumerizam, sve, sad i odmah. Sandero 15000€ nov.

Kao sto sam pisao u gornjim postovima, neki bi crkli samo da kupe nesto da se sepure okolo pogotovo sad za godisnje odmore i za rodni kraj.

Kad vidim Cehe, Slovake i Poljake kad dolaze sa makinama na ljeto velim si, a i neka im je tako, sa srecom, zaradili su, skromni su, ne kocopere se i ne zna se za njih.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/07/2022 : 01:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ušao u topik samo zato jer vidim da se charlie vratila :))


Srdačan pozdrav

I moram reći da me ulovio smijeh jer sam na ovo "charlie se vratila" u sebi pomislila - cirkus je stigao u grad

Htjela bih objasniti ovo, ali ni sebi ne vjerujem da su istine svi moji doživljaji zadnjih godina, kad je riječ o mom autu, servisima raznim i nekim njihovim vlasnicima.. Moram biti jako dobro raspoložena i komična da podnesem sve to i pospremim nazad u zaborav. Inače bih bila smrknuta i mračna i imala bih potrebu psovati.
Nisu mi ništa sfušarili na autu, doslovno nisu ništa, uzalud sam čekala termin za neke usluge i izgubila vrijeme jer ukratko:
- s jednim sam nakon dugog poznanstva i ponovnog viđenja otišla na kavu ali mi nije bilo ni lijepo ni ugodno i ostala sam na "Vi"..
- jednom se nisam dala osvojiti i spavati s njim i skužila sam da je to što trebam uvjetovano s tim i da mogu zaboraviti
- jednog sam odbila pozvati na pivo navečer kod sebe a on si je poželio doći,,mogla sam zaboraviti i na taj servis i obećan broj mobitela nekoga tko se bavi nečim drugim što mi treba..
-nakon ovog iz 2.stavke, našla sam drugog limara koji mi je napravio dobro, ali pogrešno i ispravak pogreške, odn.trošak toga htio je meni podvaliti, prodati priču., Slučajno ili ne, prolazio je blizu mene taman u vrijeme kad sam trebala po auto i nazvao me da me usput poveze. I došao je po mene i slušam ja njega cijelim putem i u sebi mislim - samo ti pričaj. Nećeš, razbojniče!
I platim mu dogovorenu cijenu, uzmem iz novčanika 50 kuna i pružim mu za uslugu što me vozio, ostao je nijem i ukopan. Nije mu upalilo. Sjednem u auto i odem.

No, sad trenutno sam u mirnim vodama s jednim servisom, jako zadovoljna uslugom i odnosom prema meni kao mušteriji, čak previše zadovoljna, toliko da sam odbila ponudu da me odveze tamo kuda sam pošla nakon što sam ostavila auto jer mi je puštala jedna cijev i mijenjala sam prednje diskove i brisače, usput novu cijev intercoolera.. Ja dovezem auto, kažem glavni, početni problem i usput mi se sve pregleda i preventivno mijenja..
Cijena ovog posjeta 1650 kuna.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 30/07/2022 : 07:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dobra večer ljudi :)
Sinoć sam malo čitala forum i naišla na ovu temu pa se vraćam nazad da pitam nešto oko onog AMG na Mercedesu novije generacije.
Znam što znači ali ne znam koja je razlika tih auta od onih koji ne nose tu oznaku.. znam da je nešto woow, valjda..
Pukla me ljubav na prvi pogled neki dan.. Dvije prekrasne dame sjele su u Mercedes A 180 cdi AMG (2019.g), s kolegicom sam stajala s poštovanjem, dok je lagano klizio pored nas. Osvojila me bijela boja te elegancije i dizajn i sve ostalo mi je kliknulo, što mi se jako rijetko dogodi..
Ugl. što mislite o mom budućem i koja je razlika u ta tri slova, osim u tom nekom "Woow" i tome što se više nikad neću udati, jer tko želi ženu s tim autom (no, to je već neka druga tema i zajebancija na istu )


Pa gdje si Charlita, sunce moje, gdje nestade? Super da si se javila... morao bi te nešto pitati...



Da li bi ti donirala koju svoju fotku za tvoj topik?


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/07/2022 : 10:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Misljenja sam da bi se trebala otvoriti zasebna tema u kojoj bismo otvoreno progovorili o svijetu koji je otisao skroz, skrenuo, senuo i ne znam odakle vise krenuti s popravljanjem mentalnog zdravlja covjecanstva.
Ljudi su se toliko udaljili od nekadasnjih vrijednosti, postovanja, zbog manjka samopostovanja cega nisu uopce svjezni.. Internet je stvorio jednu novu "kulturu", bagatelizirao tezinu postupaka i rijeci i to se odrazava u mnogima, pogotovo sto su uvjereni da sve znaju i mogu jer i svi ostali tako funkcioniraju.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 30/07/2022 : 11:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Misljenja sam da bi se trebala otvoriti zasebna tema u kojoj bismo otvoreno progovorili o svijetu koji je otisao skroz, skrenuo, senuo i ne znam odakle vise krenuti s popravljanjem mentalnog zdravlja covjecanstva.
Ljudi su se toliko udaljili od nekadasnjih vrijednosti, postovanja, zbog manjka samopostovanja cega nisu uopce svjezni.. Internet je stvorio jednu novu "kulturu", bagatelizirao tezinu postupaka i rijeci i to se odrazava u mnogima, pogotovo sto su uvjereni da sve znaju i mogu jer i svi ostali tako funkcioniraju.:)



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38906

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/07/2022 : 15:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by ken2

ušao u topik samo zato jer vidim da se charlie vratila :))


Srdačan pozdrav

I moram reći da me ulovio smijeh jer sam na ovo "charlie se vratila" u sebi pomislila - cirkus je stigao u grad

Htjela bih objasniti ovo, ali ni sebi ne vjerujem da su istine svi moji doživljaji zadnjih godina, kad je riječ o mom autu, servisima raznim i nekim njihovim vlasnicima.. Moram biti jako dobro raspoložena i komična da podnesem sve to i pospremim nazad u zaborav. Inače bih bila smrknuta i mračna i imala bih potrebu psovati.
Nisu mi ništa sfušarili na autu, doslovno nisu ništa, uzalud sam čekala termin za neke usluge i izgubila vrijeme jer ukratko:
- s jednim sam nakon dugog poznanstva i ponovnog viđenja otišla na kavu ali mi nije bilo ni lijepo ni ugodno i ostala sam na "Vi"..
- jednom se nisam dala osvojiti i spavati s njim i skužila sam da je to što trebam uvjetovano s tim i da mogu zaboraviti
- jednog sam odbila pozvati na pivo navečer kod sebe a on si je poželio doći,,mogla sam zaboraviti i na taj servis i obećan broj mobitela nekoga tko se bavi nečim drugim što mi treba..
-nakon ovog iz 2.stavke, našla sam drugog limara koji mi je napravio dobro, ali pogrešno i ispravak pogreške, odn.trošak toga htio je meni podvaliti, prodati priču., Slučajno ili ne, prolazio je blizu mene taman u vrijeme kad sam trebala po auto i nazvao me da me usput poveze. I došao je po mene i slušam ja njega cijelim putem i u sebi mislim - samo ti pričaj. Nećeš, razbojniče!
I platim mu dogovorenu cijenu, uzmem iz novčanika 50 kuna i pružim mu za uslugu što me vozio, ostao je nijem i ukopan. Nije mu upalilo. Sjednem u auto i odem.

No, sad trenutno sam u mirnim vodama s jednim servisom, jako zadovoljna uslugom i odnosom prema meni kao mušteriji, čak previše zadovoljna, toliko da sam odbila ponudu da me odveze tamo kuda sam pošla nakon što sam ostavila auto jer mi je puštala jedna cijev i mijenjala sam prednje diskove i brisače, usput novu cijev intercoolera.. Ja dovezem auto, kažem glavni, početni problem i usput mi se sve pregleda i preventivno mijenja..
Cijena ovog posjeta 1650 kuna.





Hahaha, čak iako nisam dobro shvatio tko tu koga, dobrano se nasmijah na tvoj post, ispada da su svi tvoji serviseri opako napaljene zvjerke.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/07/2022 : 00:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Hahaha, čak iako nisam dobro shvatio tko tu koga, dobrano se nasmijah na tvoj post, ispada da su svi tvoji serviseri opako napaljene zvjerke.



pa razvedeni su duži niz godina.
Na njima je da probaju, na meni da odbijem i tražim drugi servis.

Čula sam večeras super stvar na radiju, pitala google koja je pjesma, on mi ju našao i sad slušam.. savršena stvar, ne da mi se više o tim iskustvima raznim..idemo dalje

https://youtu.be/u7qg9E3S6Gs

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 31/07/2022 : 09:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Plagijat pjesme Malena od grupe Idoli.
Go to Top of Page

Dopa
Starting Member



Croatia
31 Posts

Member since 25/08/2020

Posted - 02/08/2022 : 16:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dopa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Zna li netko koliko se cca. čeka drugi ispit vožnje? Idući ponedjeljak će biti točnih mjesec dana otkada sam pao. Instruktor me prijavio za idući ispit odmah dan kasnije, nije mi se ništa javljao nakon toga, a bon na mobitelu mi je istekao.
Pitam ovdje jer ne mogu naći onaj topic o vozačkom ispitu koji sam bio otvorio.



Ja sam isto prije mjesec dana pala vožnju i rekao mi je instruktor tek sredinom 9.mj. valjda uzimaju sad godišnji odmor, bar mi je tako rečeno
Go to Top of Page

Dopa
Starting Member



Croatia
31 Posts

Member since 25/08/2020

Posted - 02/08/2022 : 17:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dopa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Dopa

quote:
Originally posted by Qwertz

Zna li netko koliko se cca. čeka drugi ispit vožnje? Idući ponedjeljak će biti točnih mjesec dana otkada sam pao. Instruktor me prijavio za idući ispit odmah dan kasnije, nije mi se ništa javljao nakon toga, a bon na mobitelu mi je istekao.
Pitam ovdje jer ne mogu naći onaj topic o vozačkom ispitu koji sam bio otvorio.



Ja sam isto prije mjesec dana pala vožnju i rekao mi je instruktor tek sredinom 9.mj. valjda uzimaju sad godišnji odmor, bar mi je tako rečeno


Na čemu su Vas rušili?



Tek sam zavrsila faks, a ti kreces pa se osjecam staro kad kazes "Vi" pa slobodno koristi "ti"
Meni su javili tjedan dana ranije, ali znam ih dosta kojima su samo rekli "polazes za koji dan" hah. Ja sam bila uvjerena da cu proci, zadnje sate bi bez greske odvozila, ali je zato polaganje bilo zivi kriminal, uletila sam u ulicu iz koje sam se trebala u rikverc polukruzno okrenuti i s jedne strane mi uletio kamion s druge vozilo cistoce i uz to se jos neka zena nabila uz mene, a izmedu nas se provlace stranci, ugl u mom pokusaju izvlacenja sam umalo udarila u neko parkirano auto i instruktor je kocio... zao mi je sto se toga nisam odmah sa 18 rijesila jjer mi je sad teska tlaka hah zasto su tebe bacili?
Go to Top of Page

Dopa
Starting Member



Croatia
31 Posts

Member since 25/08/2020

Posted - 02/08/2022 : 18:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dopa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Koliko sam shvatio, auto se smije ugasiti dvaput, a treći put je direktan pad. Mene je rušio zbog jednog gašenja auta. E, da. Kada sam došao do vrha, morao sam skrenuti u jednosmjernu ulicu koja se nalazi lijevo od te ceste gdje mi se auto ugasio. Nisam skrenuo odmah uz lijevi rub jer nisam htio riskirati da taknem rubni kamen, već sam bio malo dalje od ruba (ali na lijevoj polovici). Znači, pao sam zbog dvije greške koje sam napravio unutar jedne minute🙂. To i ne bi bio toliki strašan problem da je idući ispit u nekom normalnom roku, ali očigledno neće biti u normalnom roku 😐


Auh, ajde da nije bilo pred sam kraj pa i nekako, ali mogao te pustiti da je htio. A svi moji koji su polagali su imali svakakvih prica, ili su vozili uzas i napravili milijun gresaka pa bi ih ipak pustili ili su vozili skroz pristojno i zbog neke sitnice pali tako da sam i startu znala da ce ta polaganja biti malo znanja, malo srece i dobre volje ispitivaca... svakako ne zamaraj se sad s tim toliko, uzivaj dok faks ne krene, a kad tad cemo oboje to rijesiti
Go to Top of Page

Dopa
Starting Member



Croatia
31 Posts

Member since 25/08/2020

Posted - 02/08/2022 : 19:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dopa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by Dopa

quote:
Originally posted by Qwertz

Koliko sam shvatio, auto se smije ugasiti dvaput, a treći put je direktan pad. Mene je rušio zbog jednog gašenja auta. E, da. Kada sam došao do vrha, morao sam skrenuti u jednosmjernu ulicu koja se nalazi lijevo od te ceste gdje mi se auto ugasio. Nisam skrenuo odmah uz lijevi rub jer nisam htio riskirati da taknem rubni kamen, već sam bio malo dalje od ruba (ali na lijevoj polovici). Znači, pao sam zbog dvije greške koje sam napravio unutar jedne minute🙂. To i ne bi bio toliki strašan problem da je idući ispit u nekom normalnom roku, ali očigledno neće biti u normalnom roku 😐


Auh, ajde da nije bilo pred sam kraj pa i nekako, ali mogao te pustiti da je htio. A svi moji koji su polagali su imali svakakvih prica, ili su vozili uzas i napravili milijun gresaka pa bi ih ipak pustili ili su vozili skroz pristojno i zbog neke sitnice pali tako da sam i startu znala da ce ta polaganja biti malo znanja, malo srece i dobre volje ispitivaca... svakako ne zamaraj se sad s tim toliko, uzivaj dok faks ne krene, a kad tad cemo oboje to rijesiti


Nadam se. Nek' nam je sa srećom
Ovo s tom cestom mi se čini kao da je ispitivač pomislio: "Hmmm, ovaj još danas nije ništa s*ebao. Kamo bih ga mogao odvesti, da nešto fula?"


Vjerojatno je vec iskalkulirao koliko treba ljudi srusiti pa si mu bio na popisu
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/08/2022 : 17:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/autoklub/video/elektricni-sono-motors-sion-se-puni-na-suncevu-energiju-a-kao-filter-zraka-mu-sluzi-mahovina-15232186

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/01/2023 : 00:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Veceras imali diskusiju o hibridima.
Punac gleda blagi hibrid Kia Sportage.
Ja cu morati ove godine gledati frknuti fokusa ima vec 188.000km, necu cekati da bas rikne, pa snimati hibride. Fokus, kuga, sportage…
Imate li vi kakve hibride ili klasicne Greta provokatore?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/01/2023 : 01:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Veceras imali diskusiju o hibridima.
Punac gleda blagi hibrid Kia Sportage.
Ja cu morati ove godine gledati frknuti fokusa ima vec 188.000km, necu cekati da bas rikne, pa snimati hibride. Fokus, kuga, sportage…
Imate li vi kakve hibride ili klasicne Greta provokatore?



Nema hibrida do toyote
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000