forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Automobil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 17:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
eto, pošto namjeravam posle 9 maja da se povučem na kratko sa foruma, pošto imam posla preko glave

još samo ovo

kolko samo da pamtinite ko je bio i ostao najveći jebač ovog foruma

radost prvog snega


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 17:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

@Just_Charlie

Znači KRAS ima najveće vozilo. Kakav je njegov otisak?! Je li jedinstven ili je to samo nekakav prosjek?!



Pričam o osobnom vozilu, na jednoj temi se hvalisao, ne sjećam se sad kojoj.

Kras je posebna kategorija s ovim performansom danas i treba ga posebno obradit što i hoću, ali mi treba vremena.

Ako vas to raduje, Kras će da najebe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 17:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

No, da se vratim na temu prije nego to manhunter ucini.

Sto veci auto manji pimpek.
Da su vam pimpeki veci auti bi bili manji i mi ne bi imale problem s parkiranjem.
Daaa...naravno da su zene krive i ne znaju vozit.
Ko vam je kriv sto barem necim velikim morate impresionirati zene i podici svoje samopouzdanje.
I onda mi grebemo fasade..a,e.
Priznajte, to vas uzbudjuje.




Dobro je, ja vozim Golf 2 ali planiram uskoro neki Audi kupit. Napokon nakon 11 godina se rjesavam krntije i kupujem masinu, jooooj ako samo budu opet ponocne trke u gradu kao nekada...



I s tobom cu se zabavit kad mi se bude dalo.
Tebe je povela atmosfera ovdje pa i ti krenuo nategnut pimpeka da vidmo kolčkitje.





~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 17:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

super
ajd bar neko zarađuje

treba tebe češće banirat
da budeš milioner



za 18 godina poštenog rada već sam skoro stekao milion...
i trošilo se naveliko neću ništa da kažem

ali ja sam vam živi dokaz da se čak na ovom našem tamnom vilajetu može poštenim radom živjeti solidno
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 04/05/2015 : 17:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
I ja ovako na turistima zaradujem, ali na jedan sasvim drugi nacin. Kada smo vec ovako krenuli onda je posteno da vam kajem kako i ja zaradujem, ali na moj nacin. Odstampamo biblije i co. i prodajemo ih kao unikate po cijeni od 200 maraka, turisti ne znaju nasim parama pa zato dobro zaradujemo. Zatim prodaja ikona, e to je pravi bum na nasem trzistu i dobru lovu iskasiramo. I tako svake godine - ali nam dobro ide, jest da nije posteno ali mene nije briga
Medutim, i meni ide na zivce kada ovako pricaju kako neko ima dobra, velika kola i da je neskolovan. Eto ja nemam fakultet, imam samo srednju i zanat pa mi je opet dobro, a zasto? Zato sto se snalazim - nisam vjernik ali zato zaradujem na vjernicima. I imam para za rasip ali necu, jos cu malo ovaj Golf da vozam pa onda novi Audi kao prava gospoda. Dzaba obrazovanje kada ne mozes da puknes pare od toga...

Ima toliko nacina da se zaradi, moj jaran uskoro pocinje da pakuje vodu iz cistih izvora i da prodaje. Medutim, ja najvise zaradujem na turistima pa mi lijepa kuca imam love. Isto tako sa prijateljima se obucemo kao prava gospoda i pocnemo prodavati nakit turistima upakovane u sjajne kutije po jebenoj cijeni - i nije me briga
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 04/05/2015 : 17:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

No, da se vratim na temu prije nego to manhunter ucini.

Sto veci auto manji pimpek.
Da su vam pimpeki veci auti bi bili manji i mi ne bi imale problem s parkiranjem.
Daaa...naravno da su zene krive i ne znaju vozit.
Ko vam je kriv sto barem necim velikim morate impresionirati zene i podici svoje samopouzdanje.
I onda mi grebemo fasade..a,e.
Priznajte, to vas uzbudjuje.




Dobro je, ja vozim Golf 2 ali planiram uskoro neki Audi kupit. Napokon nakon 11 godina se rjesavam krntije i kupujem masinu, jooooj ako samo budu opet ponocne trke u gradu kao nekada...



I s tobom cu se zabavit kad mi se bude dalo.
Tebe je povela atmosfera ovdje pa i ti krenuo nategnut pimpeka da vidmo kolčkitje.








Ama. Ne kupuju svi muskarci kola da bi se kurcili ili kako ti kazes da imaju mali, da ne lajem pred moderatorima... Na mene je najvise utjecao djed, on i zeli da uzmem dobra kola, imam love ali mi se ne kupuje... Ali posto je djedova zelja...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 17:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

I ja ovako na turistima zaradujem, ali na jedan sasvim drugi nacin. Kada smo vec ovako krenuli onda je posteno da vam kajem kako i ja zaradujem, ali na moj nacin. Odstampamo biblije i co. i prodajemo ih kao unikate po cijeni od 200 maraka, turisti ne znaju nasim parama pa zato dobro zaradujemo. Zatim prodaja ikona, e to je pravi bum na nasem trzistu i dobru lovu iskasiramo. I tako svake godine - ali nam dobro ide, jest da nije posteno ali mene nije briga
Medutim, i meni ide na zivce kada ovako pricaju kako neko ima dobra, velika kola i da je neskolovan. Eto ja nemam fakultet, imam samo srednju i zanat pa mi je opet dobro, a zasto? Zato sto se snalazim - nisam vjernik ali zato zaradujem na vjernicima. I imam para za rasip ali necu, jos cu malo ovaj Golf da vozam pa onda novi Audi kao prava gospoda. Dzaba obrazovanje kada ne mozes da puknes pare od toga...

Ima toliko nacina da se zaradi, moj jaran uskoro pocinje da pakuje vodu iz cistih izvora i da prodaje. Medutim, ja najvise zaradujem na turistima pa mi lijepa kuca imam love. Isto tako sa prijateljima se obucemo kao prava gospoda i pocnemo prodavati nakit turistima upakovane u sjajne kutije po jebenoj cijeni - i nije me briga



Je li to neka nova droga od danas na tržište puštena pa mnogi probali?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 04/05/2015 : 17:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

I ja ovako na turistima zaradujem, ali na jedan sasvim drugi nacin. Kada smo vec ovako krenuli onda je posteno da vam kajem kako i ja zaradujem, ali na moj nacin. Odstampamo biblije i co. i prodajemo ih kao unikate po cijeni od 200 maraka, turisti ne znaju nasim parama pa zato dobro zaradujemo. Zatim prodaja ikona, e to je pravi bum na nasem trzistu i dobru lovu iskasiramo. I tako svake godine - ali nam dobro ide, jest da nije posteno ali mene nije briga
Medutim, i meni ide na zivce kada ovako pricaju kako neko ima dobra, velika kola i da je neskolovan. Eto ja nemam fakultet, imam samo srednju i zanat pa mi je opet dobro, a zasto? Zato sto se snalazim - nisam vjernik ali zato zaradujem na vjernicima. I imam para za rasip ali necu, jos cu malo ovaj Golf da vozam pa onda novi Audi kao prava gospoda. Dzaba obrazovanje kada ne mozes da puknes pare od toga...

Ima toliko nacina da se zaradi, moj jaran uskoro pocinje da pakuje vodu iz cistih izvora i da prodaje. Medutim, ja najvise zaradujem na turistima pa mi lijepa kuca imam love. Isto tako sa prijateljima se obucemo kao prava gospoda i pocnemo prodavati nakit turistima upakovane u sjajne kutije po jebenoj cijeni - i nije me briga



Je li to neka nova droga od danas na tržište puštena pa mnogi probali?



Nope, priznajem - ja sam kriminalac
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/05/2015 : 18:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ja cu riknut

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 18:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A samo sam jutros spomenula malene pimpeke.
Raspametili se u natezanju kolčki im je

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER


Ama. Ne kupuju svi muskarci kola da bi se kurcili ili kako ti kazes da imaju mali, da ne lajem pred moderatorima... Na mene je najvise utjecao djed, on i zeli da uzmem dobra kola, imam love ali mi se ne kupuje... Ali posto je djedova zelja...



upravo tako

ali malograđnka to ne razumije

ja sam uvije vozio dobra kola bmw5 ili mercedes124 odnosno noviju E klasu i sada mazdu 6...

ok, malo se i kurčim

ima se more se

ali ja nikad nebi sjeo u neku kantu tipa fiesta ili clio

readje pješke idem

to je isto ko sa garderobom

jakna boss od 800 eura nemože nikako biti isto što i sa buvljaka za 50 e

kolko para tolko muzike
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

A samo sam jutros spomenula malene pimpeke.
Raspametili se u natezanju kolčki im je




ali uvijek je bolje imat lovu i komplexe

nego nemat ni jedno ni drugo
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 18:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ako išta, upravo si nas provozao na vrtuljku malograđanskog sajma taštine.
Sad mi još daj šećernu vunu i doživljaj mi potpun.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/05/2015 : 18:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

pa iskreno, mislim da se jedino ovi švicarci mogu mjerit samnom murdoc i hunter



Čekaj, o čemu sad pričamo i o kakvom merenju? Ovo što je Charlie spomenula ili nešto drugo?? Mnogo mi je konfuzan topic, pa se ne snalazim baš...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
o parama breee

upravo rekoh da u sezoni zaradim i svih 10 tisuća eura

to se još jedino u švici može uzet

i tu mi jednino možete parirati

sve ostalo tu KRAS dominira

i neterjate me, molim vas da ga izvadim...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/05/2015 : 18:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Kazem ja , rikavela

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 04/05/2015 : 18:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Evo,ovako...
Ovo je moj svakodnevni.Da se ne lažemo - malen je,odan jednoj garaži,tehničar-lako se snađe u svakom prostoru...




Ovo je večernje rekreacijsko,drugo po redu omiljeno vozilo...




Elem,imade se i za laganog izlaska vanka oli za kakvog komfornijeg putešestvija...




A ovo je za kurčenja,redom tri prethodnika gornjeg auta koje sam vozikao u zadnje dvije godine...Sve redom mašine pimpovane do bola...Uredim,provozam,dosadi mi pa zamijenim.Na svakom izgubio po par tisućica ojri.Jebi ga,bog dao zdravlja i mogućnosti a ukinuo na razumu...






Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 18:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kras..plačeem od smijeha ali ću sad biti ozbiljna.
Ovo pismo gore koje si fotkao ti je pisala maloljetnica, tinejđerica..ti imaš puno godina.. ne znam da li je u redu da se tim hvališ. I moralno i pravno gledajući.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24618 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/05/2015 : 18:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

o parama breee

upravo rekoh da u sezoni zaradim i svih 10 tisuća eura

to se još jedino u švici može uzet

i tu mi jednino možete parirati

sve ostalo tu KRAS dominira

i neterjate me, molim vas da ga izvadim...




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
draga moja čarli, kad bi ti znala kako sam se je probahatio zadnju godinu, ništa te čudilo nebi

ljudi kopaju po kontejnerima

a ja gaće od 59 eura nosim

i ništa ne osjećam, nikakva savjest me ne peče
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
koležino bagiću

upravo zato jedino tebe na vorumu cijenim

pošteno radiš pošteno se moš i kurčit

ajde akademlije, valjda i vi nekog konja za megdana imate
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2015 : 18:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Rado?


Kras, jes to ti?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 04/05/2015 : 18:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Rado?


Kras, jes to ti?






Rade

jes taj sam

što jel se znamo
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2015 : 18:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
No, tu sad pada u vodu i tvoj fejk profil na fejsu s kog sam te stjerala jer ne mogu lagati bogu i ljudima i gledati kako te zovu pogrešnim imenom i prijateljuju s tobom..

uzmite kokice..ovo je sve luđe i luđe


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2015 : 18:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

pa svi se mi znamo



kakav fejkprofil?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000