forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slučaj Roswell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/05/2015 : 18:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
nevezano za roswell,
općenito, da bi se raspravljalo o ovoj temi treba ju prvo temeljito proučiti i sagledati sve činjenice. onaj koji na ovu temu gleda letimično i podrugljivo bez da je sam zagrebao u more podataka (i sam pokušao razlučiti žito od kukolja) nema šta o njoj raspravljati osim na nivou "ja vjerujem ili ja ne vjerujem". previše je stvari koji ovaj fenomen izdižu iznad sfere puke mašte.(pri tome mislim na izjave svjedoka iz svih djelova svijeta, bivših vojnih dužnosnika, pilota, zaposlenika u raznim vojnim bazama koji su odlučili progovoriti o svemu što znaju, postoje tisuće i tisuće zabilježenih snimaka, fotografija, za koje je ustanovljeno da nikako ne mogu biti krivotvorene, zatim izjave ljudi pod hipnozom koji svjedoče o stvarima kojih se inače niti ne sjećaju, tu su implantati koji su napravljeni od nepoznatog materijala, ljudi imaju fizičke tragove opeklina za koje je nemoguće utvrditi uzrok, ljudi s raznih krajeva svijeta iz svih sfera društva imaju potpuno ista svjedočenja, itd, itd. materijala ima u nedogled i ako je samo jedan posto od toga istina, a ne vidim nikakvog logičnog razloga da ne bi moglo biti istina, onda je sve jasno. i čista je zabluda da se sve događa samo amerima. daleko od toga. koga zanima ova tema, neka se sam uputi u istraživanje i neka sam donese sud.

skepticizam je odlična stvar ako je povod da se utvrdi prava istina. ali slijepi skepticizam koji niječe bilo kakvu mopgućnost ičega bez nekog pravog argumenta, ili sa stavom "vjerovat ću kad vidim", zadržao bi nas još na zemlji kao ravnoj plohi.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/05/2015 : 20:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jebga, ljudi su izrazito isključiva vrsta.
več je uspjeh ako se ne koljemo.
dobro smo i do ovog stupnja došli.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/05/2015 : 05:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by Just_Charlie

To me bas sjetilo na slucaj Medjugorje.
Jednima se ukazala Gospa, drugima NLO.
Sraz religije i znanosti.
Palo mi na pamet da pitam da li bi dokaz postojanja vanzemaljaca pobio teoriju postanka odn. postojanje boga?



meni se nije ukazala gospa ali mi se ukazao nlo, tri puta. tko zna, možda ga je vozila baš gospa.



O-ooo! Sad si gotov, kažu da pri četvrtom susretu slijede analne sonde!

@Charlie, pa ako je stvorio nas, onda je stvorio i ostalo... odnosno, ako je uspio stvoriti nas ovakve, cijeli ostali univerzum bila mu je šala stvoriti. Nas 7 dana, a ostatak svemira u pola sata osmog dana, prije doručka.





Ne to.. ne mogu se sjetiti da li je igdje predviđeno postojanje ikoga osim ljudske vrste u svetim knjigama. Dopušta li religija tu mogućnost? Ako ne, onda bi vanzemaljci vjernicima došli poput otkrića vanbračnog djeteta kojeg je bog zatajio u svom odnosu sa zemljanima. I što onda? Tko je stariji rođeni sin? Tko ima pravo biti s desna ocu? Mislim da su Zemljani naučili imati monopol nad Bogom kao takvim.Vanzemaljcima može biti strani pojam to sve naše mambo-jumbo..onda se Zemljani pobune na te vanzemaljske ateiste, pa ih hoće smjestiti u jednu religiju jer se mora znati kojoj pripadaju, ako ne vjeruju, nisu dobri...oooodosmo mi u intergalaktički rat.
Da, mislim da je cijelom svemiru znano kakve budale ovdje žive pa im se ne da imati posla s nama i zato se pojavljuju u tragovima, slučajno viđeni..nikad dokazani. Bla..bla...bla..Zemljani. Mi smo za njih glupi šator nasred savskog nasipa između dvije crvotočine.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stray_cat
Starting Member

23 Posts

Member since 13/05/2015

Posted - 19/05/2015 : 11:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stray_cat a Private Message  Reply with Quote
ima li ovdje jos freakova koji prate Ancient Aliens? http://www.imdb.com/title/tt1643266/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/05/2015 : 11:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stray_cat

ima li ovdje jos freakova koji prate Ancient Aliens? http://www.imdb.com/title/tt1643266/



Ma koji Roswell, koji NLO...
Ovo je cudo!
Zena!
Reci, potvrdi da si jos jedna zena u ovoj AREA 51

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2406 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 19/05/2015 : 14:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/vijesti/clanak/papin-astronom-vanzemaljci-su-nasa-braca-ali-isus-ih-nije-posjetio/386697.aspx
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 19/05/2015 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by stray_cat

ima li ovdje jos freakova koji prate Ancient Aliens? http://www.imdb.com/title/tt1643266/



Ma koji Roswell, koji NLO...
Ovo je cudo!
Zena!
Reci, potvrdi da si jos jedna zena u ovoj AREA 51



Hahahaha
Ovo je predobro!
Dvije žene na istom topicu. Očekujem da će uskoro ovaj forum progutati vanzemaljska mini crna rupa
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/05/2015 : 23:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Naravno da nevjerujem u tu pricu,sto onda neko od njih prije smrti nije olakso dusu,boli ga k... sta ce bit poslije ionako je bio ateist!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2015 : 23:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Naravno da nevjerujem u tu pricu,sto onda neko od njih prije smrti nije olakso dusu,boli ga k... sta ce bit poslije ionako je bio ateist!!



Smrt je brža, ne stigne se čovjek ni olakšati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 25/07/2015 : 20:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000