forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 2018 FIFA World Cup qualification
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/11/2017 : 13:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Pa Novi Zeland je bio na svjetskom prije 3 godine i dobar dio igrača još igra, a sjeverna Koreja je prije 50 godina dobila Talijane, a prije 7 bila svjetski prvak dobili su Brazil u finalu mislim 7:3
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/11/2017 : 13:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Da to je bilo u JAR, a zaboravio sam da su i obranili naslov prvaka 2014, pobjedom protiv Brazila 8:1
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/11/2017 : 14:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Novi Zeland je bio na SP 2010., znači da je prošlo više od 7 godina.
Baš sam provjerio njihov roster i trenutno je nekih 4-5 igrača koju su tada igrali, a ne bi se ni onda kvalificirali da nisu imali ogromne sreće u ždrijebu kada su izvukli Bahrain i jedva ga prošli.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/11/2017 : 00:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danska nije uspjela pobijediti Irsku iako je imala 71-29 omjer u posjedu lopte.
U Africi Tunis nakon 12 a Maroko nakon 20 godina ponovo na SP-u, i to bez primljenog gola u 6 utakmica.
Kada se tome pridodaju Senegal koji se plasirao nakon 16 i Egipat nakon 28 godina afrički kontinent je doživio dosta velikih povrataka na svjetsku scenu.
Marc Wilmots opet doživio neuspjeh, prošle godine upropastio Belgiju a sada nije mogao Obalu Bjelokosti odvesti na prvenstvo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/11/2017 : 14:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne volim ove " bijele " afričke reprezentacije.
Kad igra afrički predstavnik to se mora sve " crniti " na terenu,da se zna da je Afrika u pitanju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/11/2017 : 14:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da hoće ovi žabari ispasti, pobijedila ih momčad koja ima jednog igrača u jakom klubu.


Taj film neces gledati. Repke poput Italije, Brazila i Njemacke sam djavo stiti u fudbalu. I kad su losi i bez ikakvog izgleda da prodju dalje, oni na ovaj ili onaj nacin zavrse na prvenstvu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19388 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/11/2017 : 15:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ne volim ove " bijele " afričke reprezentacije.
Kad igra afrički predstavnik to se mora sve " crniti " na terenu,da se zna da je Afrika u pitanju.


Reci mi da nisi ovo izjavio.
Mislim, svatko ima pravo na fetiše, ali ovakva generalizacija je stvarno izvan svih kategorija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/11/2017 : 21:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Da hoće ovi žabari ispasti, pobijedila ih momčad koja ima jednog igrača u jakom klubu.


Taj film neces gledati. Repke poput Italije, Brazila i Njemacke sam djavo stiti u fudbalu. I kad su losi i bez ikakvog izgleda da prodju dalje, oni na ovaj ili onaj nacin zavrse na prvenstvu.


Zar hoćeš reći da će FIFA sve napraviti da se plasiraju, čak i ako bude potrebna pomoć u obliku sudačkog poguranca.
Ako je suditi samo po njihovim igrama onda se ne bih čudio da ispadnu, ne sjećam se kada su u istim kvalifikacijama izgubili dvije utakmice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/11/2017 : 16:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

Ne volim ove " bijele " afričke reprezentacije.
Kad igra afrički predstavnik to se mora sve " crniti " na terenu,da se zna da je Afrika u pitanju.


Reci mi da nisi ovo izjavio.
Mislim, svatko ima pravo na fetiše, ali ovakva generalizacija je stvarno izvan svih kategorija.


Što te zanima?Pojasniti ću ti,nema problema
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/11/2017 : 19:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Da hoće ovi žabari ispasti, pobijedila ih momčad koja ima jednog igrača u jakom klubu.


Taj film neces gledati. Repke poput Italije, Brazila i Njemacke sam djavo stiti u fudbalu. I kad su losi i bez ikakvog izgleda da prodju dalje, oni na ovaj ili onaj nacin zavrse na prvenstvu.


Zar hoćeš reći da će FIFA sve napraviti da se plasiraju, čak i ako bude potrebna pomoć u obliku sudačkog poguranca.
Ako je suditi samo po njihovim igrama onda se ne bih čudio da ispadnu, ne sjećam se kada su u istim kvalifikacijama izgubili dvije utakmice.


Sacekaj vecerasnju utakmicu koja pocinje za sat vremena, mislim da ce ti onda mnogo toga biti jasnije.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11694 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/11/2017 : 20:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Predviđam bucanje Švedske

Have mercy
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29301 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/11/2017 : 21:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pol sata je prošlo 0:0, ali rijetko koji bunker izdrži do kraja, tak da sumnjam da će i švedski, ali nikad se ne zna....

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/11/2017 : 21:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Suci navlace za Talijane. Italija ce se vjerojatno spasit u 90.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/11/2017 : 22:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Talijani ispali!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 13/11/2017 : 22:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
bio je neki handball u svedskom 16tercu pred kraj ali nije svirao penal, nisam gledao sve al zadnjih 10 min mogli su talijani 5 golova zabit al eto
edit; gledao sam sad i sazetke situacija, dva vise manje cista penala su nesudjena s obje strane plus ono sto sam napomenuo pred kraj

Edited by - iggyk23 on 13/11/2017 22:52:13
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/11/2017 : 22:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Mimo svih očekivanja Šveđani su izdržali. Mislim da Italijani moraju protjerati ovu karikaturu od selektora.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/11/2017 : 22:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2017 : 22:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ace Ventura je uspio u nečemu što nije niti jednom talijanskom izborniku još od kvalifikacija za EP 1992.
Svaka čast sucu što nije pao pod utjecaj, bila je jedna sumnjiva situacija u 90. minuti gdje je mogao navući nekakav penal za Talijane, ali na svu sreću nije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2017 : 22:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Da hoće ovi žabari ispasti, pobijedila ih momčad koja ima jednog igrača u jakom klubu.


Taj film neces gledati. Repke poput Italije, Brazila i Njemacke sam djavo stiti u fudbalu. I kad su losi i bez ikakvog izgleda da prodju dalje, oni na ovaj ili onaj nacin zavrse na prvenstvu.


Zar hoćeš reći da će FIFA sve napraviti da se plasiraju, čak i ako bude potrebna pomoć u obliku sudačkog poguranca.
Ako je suditi samo po njihovim igrama onda se ne bih čudio da ispadnu, ne sjećam se kada su u istim kvalifikacijama izgubili dvije utakmice.


Sacekaj vecerasnju utakmicu koja pocinje za sat vremena, mislim da ce ti onda mnogo toga biti jasnije.


Ma jasno mi je bilo još prije prve utakmice da Šveđani imaju jednu veliku prednost - šašavog detektiva Venturu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/11/2017 : 23:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Imam osjećaj da je ovaj Ventura neki talijanski Muslin i da je uzimao pare za nastupe (bar kako Srbi pišu). Darmian ne bi igrao u kozjoj ligi, 8 nastupa u svim natjecanjima za United ove sezone (od 23 moguća), a ovdje kao da ga je morao ugurati pa eto najlakše je valjda bilo na lijevoj strani iako je desni bek. Nicola Sansone briljira u Villarrealu, ovaj ga nije ni zvao ako nisam propustio, kakav Jorginho ispred Insignea... tko su Florenzi i Bernardeschi? Ako su ovo najbolji Talijani u ovom trenutku onda su baš u banani.
Međutim, po meni, sve reprezentacije slabe, stvarno nikad slabija razina. I ne od danas, već ima 3-4 godine. Razlog ne mogu dokučiti, valjda idu takva vremena da je sve manje kvalitetnih igrača, da je teško složiti tim u par dana koliko reprezentacija dobije vremena u ovom svijetu. Dovoljno je da usporedite sa SP-om 2006. i EP-om 2008. Otvorite škvadre pa usporedite. Evo jedna povijesno jaka Nizozemska sad je sramotno prosječna i propušta već drugo natjecanje zaredom. Odlučio sam se testirati i nabrojati si što više Nizozemaca u minutu vremena. Jedva 6. Da ne pišem kakvih jaraca-staraca.
S druge strane, Island je evo već drugo veliko natjecanje uhvatio. Svaka čast ali ja sam i dalje na poznavanju 1 njihovog igrača kao i usred kvalifikacija za EP 2015. npr. Sjeverna Irska je dobila povijesnu priliku, Švedska ulazi... da, da, ajmo floskulu da danas nogomet igraju svi mada treba reći da sile ne igraju kao nekad.
I, općenito, mislim da ovaj reprezentativni nogomet ide u pogrešnom smjeru. Prvenstveno mislim na Europu. Proširenje EP-a s 16 na 24 reprezentacije je bila prva greška, pa 60% repki je dobilo priliku igrati a kad se uzmu u obzir reprezentacije poput Andore, San Marina, Luksemburga, Lihtenštajna itd. onda je stvarno bilo umijeće ne plasirati se. Međutim, UEFA je gledala samo to da će se okretati više love. I kakva je to sad Liga naroda koja će se igrati iza SP-a? Kakvo je sad EP 2020. u 13 država? Zar se stvarno želi slijediti košarka?? Onda će sami po sebi doći i otkazi nastupa za repku, to više nije to, sve gubi svoj šmek i moglo bi se sve odbiti o glavu.

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2017 : 23:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nogomet se sve više naštimava velikanima da ne bi slučajno netko od njih propustio kakvo natjecanje.
Engleska se nije plasirala na EP 2008., i čega se mafija sjetila nego povećati broj sudionika kako se to više ne bi događalo.
Kako su sada Talijani izvisili to će samo učvrstiti odluku da se 2026. i SP proširi. Nisu ta povećanja da bi male reprezentacije osjetile čar nastupa već da velike ne bi imale problema kvalificirati se.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/11/2017 : 23:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dosad su najveće bombe po plasmanima iz zadnjih kontinentalnih natjecanja da prvenstvo propuštaju:
- Čile prvak Južne Amerike i zajedničkog natjecanja Sjeverne, Srednje i Južne Amerike te...
- Wales, polufinalist Europskog prvenstva lani

loading...
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 14/11/2017 : 00:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
SP bez Italije,Usa i Nizozemske je velika stvar, nevjerojatno cak.
A evo kako ameri vide situaciju, pejstiram s neke njihove sport stranice;

Big names missing out
Here are some of the notable countries who failed to qualify:
United States
Ghana
Chile
Ecuador
Netherlands
Czech Republic
Turkey
Italy
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 14/11/2017 : 00:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
a talijani trebaju kompletan reboot napravit kao sto su svabe jednom napravili poslije neuspjeha, ne sjecam se kad, ne toliko davno.
oni i da su otisli na svjetsko ne bi igrali kao veceras protiv svedske da jure i pucaju sto na sat nego bi vjerovatno bilo kao na zadnjem svjetskom protiv urugvaja gdje je realno trebalo past 20 cistih ali cistih crvenih kartona
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2017 : 00:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš je šašav taj Ace, povukao najbolji potez kada više nema koristi.

http://sportnet.rtl.hr/vijesti/507529/nogomet-sp-2018/gigi-buffon-oprostio-se-od-reprezentacije-ventura-podnio-ostavku/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000