forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor gigant 7 - Očajnička utrka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

jaki
Advanced Member



Croatia
25864 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2015 : 07:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prljavi pokvareni Ludens!
kako su se usudili iskoristiti žeđ ljudi za bonellijevom konfekcijom?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25864 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2015 : 07:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Moze se reci i da manipulira onim kupcima koji ne znaju da ce se isto ovakvo izdanje pojaviti i u redovnoj seriji pa kupuju isto izdanje (nenamjerno) dvaput


kako nešto možeš nenamjerno kupiti?
teta na kiosku ti uzme takujin i kupi strip za tebe?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19358 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/07/2015 : 08:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, nije potpuno u krivu, ja sam prije dolaska na forum kupovao neke iste stripove s razlictim naslovnicama dvaput jer nisam znao da su iznutra isti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/07/2015 : 09:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Nije Ludens toliko lud koliko nam se cini. Oni ce da objave ovu pricu u Gigantu, a posle 5 godina opet u redovnoj. I ko ce na kraju da kupi to? Naravno, mi kolekcionari... Oni da sada odjednom pocnu da izdavaju Zagora tacno kada se pojavi i u Italiji, ne bi mogli da zgrne pare od epizoda koje su preskocili. Oni su vidili da ovdasnji stripasi sline za Nucciom, i sada to iskoristavaju. Ne bi me cudilo da sljedece godine objave 7 Hellingena u Gigant formatu, a pogotovo me ne bi cudilo kada bi odlucili da svaki 6 mjesec objave novi Gigant...


Slažem se, iskorištavaju nas, evo meni je jutros zaposlenik Ludensa došao na vrata i natjerao me pod prijetnjom puške da kupim giganta!



I sta ti njemu velis?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/07/2015 : 10:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Bure mi ni malo ne ulijeva povjerenje stoga ovo preskačem unatoč crtežu.
No da je u pitanju novi Hellingen(i) bila bi to druga pjesma.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/07/2015 : 14:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da cu u Snk kad budem isao pokupiti D.J.-evo izdanje uzeti jos storiju o Betty Wilding,ali ovo nema smisla..zar nije tako i bilo kad su onog Marka,valjda prica sa mumijom ili koja vec epizoda je bila,izbacili u specijalnom izdanju pa onda opet u redovnoj...ispravak ako grijesim oko naslova ali oko samog postupka sam siguran...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/07/2015 : 18:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by supermark

Moze se reci i da manipulira onim kupcima koji ne znaju da ce se isto ovakvo izdanje pojaviti i u redovnoj seriji pa kupuju isto izdanje (nenamjerno) dvaput


kako nešto možeš nenamjerno kupiti?
teta na kiosku ti uzme takujin i kupi strip za tebe?



Eto pitaj tintona
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/07/2015 : 19:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, nije potpuno u krivu, ja sam prije dolaska na forum kupovao neke iste stripove s razlictim naslovnicama dvaput jer nisam znao da su iznutra isti.



koje stripove?

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 09/07/2015 19:28:40
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19358 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/07/2015 : 19:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zagor prica klasik i Duh sa sjekirom gigant na primjer.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/07/2015 : 20:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja eto sada razmisljam da li mi vrijedi da uzimam obadvije naslovnice. Mislim, obadvije su odlicne pa sto da ne...?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/07/2015 : 20:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja eto sada razmisljam da li mi vrijedi da uzimam obadvije naslovnice. Mislim, obadvije su odlicne pa sto da ne...?


ima se za dvije a mene burek žica

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/07/2015 : 20:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja eto sada razmisljam da li mi vrijedi da uzimam obadvije naslovnice. Mislim, obadvije su odlicne pa sto da ne...?


ima se za dvije a mene burek žica



Nista. De ti meni za onaj burek posalji pare pa cemo onda da uzmemo samo jednu naslovnu, a onu drugu cemo sljedeci dan...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/07/2015 : 21:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Da se vratim na vlastito pitanje sa prve stranice- ima li koga da je kupio samo gigant sa Ferrijevom naslovnicom?
Go to Top of Page

Access Virus
Starting Member

53 Posts

Member since 19/09/2014

Posted - 09/07/2015 : 21:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Access Virus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Moze se reci i da manipulira onim kupcima koji ne znaju da ce se isto ovakvo izdanje pojaviti i u redovnoj seriji pa kupuju isto izdanje (nenamjerno) dvaput


Upravo to. Iako sumnjam da postoji netko tko ne zna da će ovo izdanje izaći ponovo kod nas za neko vrijeme
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 09/07/2015 : 22:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Da se vratim na vlastito pitanje sa prve stranice- ima li koga da je kupio samo gigant sa Ferrijevom naslovnicom?


Jos ni izaslo na kioske,ali kada izade ja cu uzeti Ferrievu

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/07/2015 : 22:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja eto sada razmisljam da li mi vrijedi da uzimam obadvije naslovnice. Mislim, obadvije su odlicne pa sto da ne...?


Pa ni to nije preveliki trošak ako se taj drugi primjerak uzme u remitendi u pola cijene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/07/2015 : 00:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Nije Ludens toliko lud koliko nam se cini. Oni ce da objave ovu pricu u Gigantu, a posle 5 godina opet u redovnoj. I ko ce na kraju da kupi to? Naravno, mi kolekcionari... Oni da sada odjednom pocnu da izdavaju Zagora tacno kada se pojavi i u Italiji, ne bi mogli da zgrne pare od epizoda koje su preskocili. Oni su vidili da ovdasnji stripasi sline za Nucciom, i sada to iskoristavaju. Ne bi me cudilo da sljedece godine objave 7 Hellingena u Gigant formatu, a pogotovo me ne bi cudilo kada bi odlucili da svaki 6 mjesec objave novi Gigant...


Slažem se, iskorištavaju nas, evo meni je jutros zaposlenik Ludensa došao na vrata i natjerao me pod prijetnjom puške da kupim giganta!



Nije to ništa. Meni poslali prijeteće pismo i rekli ako ne kupim oba da idući put šalju antraks
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/07/2015 : 00:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja eto sada razmisljam da li mi vrijedi da uzimam obadvije naslovnice. Mislim, obadvije su odlicne pa sto da ne...?


ima se za dvije a mene burek žica



To kao ona ekipa što žica kune po frekventnim raskrižjima, a onda ih pokupe BMW ili Mečka
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/07/2015 : 00:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, nije potpuno u krivu, ja sam prije dolaska na forum kupovao neke iste stripove s razlictim naslovnicama dvaput jer nisam znao da su iznutra isti.



A što te spriječilo da zaviriš unutra prije kupovine?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19358 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/07/2015 : 08:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Teta na kiosku?
A i nije mi palo na pamet da je moguce da se nesto dogodi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/07/2015 : 09:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
je, baš su bitange ti LUDEnsovci..
umjesto da izdaju Mister Noa i Martija na kioscima i častno propadnu, oni nam trpaju i prisiljavaju nas na čitanje
Zagora na sve načine, i još su toliko bezobrazni da od zarade nas naivnih kupaca izmišljuju uvjek nova izdanja, čak
i ona koje nema Bure u vitrini na makaronarskom...
čak idu tako nisko da znajući da neki stripfanovi nemaju pojma što kupuju, ni ne vrate novca kad ti shvate pogrešku...
ma gorih bitanga svijet na pozna...
idu se biznis i misle samo na zaradu...u tom segmentu su iznimka u našem društvu i treba jih ignorirat, bojkotirat i
sve njihove stripove u ime pravde spaliti na lomači.
evo ja iz protesta od sada umjesto svakog stripa trostruko uzimam samo po primjerak..
čak razmišljam da prestanem sa njihovim stripovima i sačekam na boljeg,ozbiljnijeg,korektnijeg izdavaća...ma čekam Dnevnik pa koliko god potrajalo...ti su bili pojam izdavaća sa sluhom za želje čitatelja...i to u onim za strip nezgodnim godinama.

Edited by - teller on 10/07/2015 10:00:34
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19358 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/07/2015 : 10:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa ja to nisam ni rekao. Upravo sam ja protiv uobicajenih pljuvanja na Ludens.
Ali samo mislim da im ne bi skodilo malo odnosa s kupcima. Meni vise nije bitno, ali nekome jest.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/07/2015 : 10:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa ja to nisam ni rekao. Upravo sam ja protiv uobicajenih pljuvanja na Ludens.
Ali samo mislim da im ne bi skodilo malo odnosa s kupcima. Meni vise nije bitno, ali nekome jest.


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/07/2015 : 10:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

je, baš su bitange ti LUDEnsovci..
čak razmišljam da prestanem sa njihovim stripovima i sačekam na boljeg,ozbiljnijeg,korektnijeg izdavaća...ma čekam Dnevnik pa koliko god potrajalo...


Nakon 24 godine još uvijek čekaš... e to se zove vrhunsko strpljenje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/07/2015 : 22:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

je, baš su bitange ti LUDEnsovci..
umjesto da izdaju Mister Noa i Martija na kioscima i častno propadnu, oni nam trpaju i prisiljavaju nas na čitanje
Zagora na sve načine, i još su toliko bezobrazni da od zarade nas naivnih kupaca izmišljuju uvjek nova izdanja, čak
i ona koje nema Bure u vitrini na makaronarskom...
čak idu tako nisko da znajući da neki stripfanovi nemaju pojma što kupuju, ni ne vrate novca kad ti shvate pogrešku...
ma gorih bitanga svijet na pozna...
idu se biznis i misle samo na zaradu...u tom segmentu su iznimka u našem društvu i treba jih ignorirat, bojkotirat i
sve njihove stripove u ime pravde spaliti na lomači.
evo ja iz protesta od sada umjesto svakog stripa trostruko uzimam samo po primjerak..
čak razmišljam da prestanem sa njihovim stripovima i sačekam na boljeg,ozbiljnijeg,korektnijeg izdavaća...ma čekam Dnevnik pa koliko god potrajalo...ti su bili pojam izdavaća sa sluhom za želje čitatelja...i to u onim za strip nezgodnim godinama.




Care, dobrodošao nazad
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000