forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 131 - Junaci Teksasa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/08/2015 : 21:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne može Tex biti toliko loš koliko meni epizoda može biti dobra, kod westerna je već sve postalo izlizano tako da mi to nije nedostatak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2051 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 05/08/2015 : 16:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Je l' neko pazario ovog Texa jučer u SNK... šta je u najavi za idući broj ?

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/08/2015 : 16:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
broj 132

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"

Edited by - piquet on 05/08/2015 16:11:36
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/08/2015 : 16:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
bjegunci...ne piše boja...


"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/08/2015 : 17:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a onda na 600!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/08/2015 : 17:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Dodu i Tinu ćemo pokloniti VČ Texove da ne slušam više njihovu kukznjavu za nepreskakanjem.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2942 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 05/08/2015 : 17:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
nedavno je VČ izdao prvoga Texa u boji ikad na ovim prostorima: "Došao je i taj dan", zato, šteta da nije i ovaj broj 500 u boji, iako kužim Ludens ako ga objave i u CB, ali ono što ne kužim je ako nastave od 501 ali otom potom nitko me ne tjera da kupujem pa ni neću
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19341 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/08/2015 : 17:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Dodu i Tinu ćemo pokloniti VČ Texove da ne slušam više njihovu kukznjavu za nepreskakanjem.



Kako se možeš zadovoljavati da onakvi crtači budu u ONAKVOM otisku?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 05/08/2015 17:45:07
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/08/2015 : 17:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

a onda na 600!!!


Ništa od toga, a ima nas malo više koji ne žele preskakanje.

quote:
Originally posted by Tex Willer
Jos malo pa da pocnem da menjam i ovu trulez od otiska u VC


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/08/2015 : 20:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bilo bi neprofesionalno da jubilarac ne izdaju u koloru..nesto mi govori da ide kolor i onda Mefisto...moze i tako zbog mene, imam samo prvih 15 Vc i jedino su prevod i mat nslovnica plus prema Ludensu...a ako preskoce pocinjem ganjat od 15 VC nadalje brojeve.
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 06/08/2015 : 10:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
"Junaci" dostupni na kioscima!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/08/2015 : 11:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Bilo bi neprofesionalno da jubilarac ne izdaju u koloru..nesto mi govori da ide kolor i onda Mefisto...moze i tako zbog mene, imam samo prvih 15 Vc i jedino su prevod i mat nslovnica plus prema Ludensu...a ako preskoce pocinjem ganjat od 15 VC nadalje brojeve.


tako se razmišlja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/08/2015 : 11:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by teller

Bilo bi neprofesionalno da jubilarac ne izdaju u koloru..nesto mi govori da ide kolor i onda Mefisto...moze i tako zbog mene, imam samo prvih 15 Vc i jedino su prevod i mat nslovnica plus prema Ludensu...a ako preskoce pocinjem ganjat od 15 VC nadalje brojeve.


tako se razmišlja.


fala care, samo zelim imati sve ili sto vise od Texa a to bez VC nikako nije moguce...bojim se da i sa njim to ostaju pusti snovi...
Nemam neke zamerke na VC, stripovi su korektni, jedino otissk ponekad sepa ali ne toliko da bi me odvratio od citanja...
Strip na kioscima je blagoslov i treba ga podupirat koliko se moze...
Ovo Libellus je vec perverzija...ali skupa...steta sto na nasim prostorima Tex nema status Zagora...niko sretniji od mene...
Uz Tellera nesti najbolje is SBE, mozda jos samo pilot je tu negdje...za moj ukus razumije se...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2015 : 12:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U slučaju preskoka (kojega ipak neće biti) situacija se mijenja pa bih tada i ja gledao da nabavim VČ izdanja, između slabog otiska i ničega biram slabi otisak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6584 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/08/2015 : 13:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nije samo lošiji otisak već i smanjene dimenzije ali ja mu se uvijek obradujem. Ima i to izdanje svoj šarm, recimo uvodna priča koja je u 90% slučajeva dobrodošla za epizodu.
Ipak, preskok je najbolje rješenje i neizbježan je; čak i ako ga u početku ne bude nakon prve 3-4 epizode osjetit će Ludens grešku odluke i tad ga napraviti.

loading...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/08/2015 : 14:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by teller

Bilo bi neprofesionalno da jubilarac ne izdaju u koloru..nesto mi govori da ide kolor i onda Mefisto...moze i tako zbog mene, imam samo prvih 15 Vc i jedino su prevod i mat nslovnica plus prema Ludensu...a ako preskoce pocinjem ganjat od 15 VC nadalje brojeve.


tako se razmišlja.


fala care, samo zelim imati sve ili sto vise od Texa a to bez VC nikako nije moguce...bojim se da i sa njim to ostaju pusti snovi...
Nemam neke zamerke na VC, stripovi su korektni, jedino otissk ponekad sepa ali ne toliko da bi me odvratio od citanja...
Strip na kioscima je blagoslov i treba ga podupirat koliko se moze...
Ovo Libellus je vec perverzija...ali skupa...steta sto na nasim prostorima Tex nema status Zagora...niko sretniji od mene...
Uz Tellera nesti najbolje is SBE, mozda jos samo pilot je tu negdje...za moj ukus razumije se...




Tako je, svaki novi Tex na kiosku je blagoslov.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 06/08/2015 : 14:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Slobodna Dlamacija 31-original Tex 400, nije ni on izašao u boji, tako da ne mislim ni da će ovaj 132-original 500 izaći obojan.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2015 : 15:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još je taj broj 400 bio zadnji rad Galleppinija na Texu (i naslovnica i strip) pa opet nije pomoglo da bude objavljen u boji, barem u čast velikom majstoru.
Ludens po tom pitanju nije ništa bolji pa sumnjam da će sada napraviti iznimku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/08/2015 : 15:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ako 500 bude u boji bice to smece u boji. ako ga bude crno belo,onda ce biti crno belo govno. manje vise na isto mu dodje
zanimljivo da uskoro LL treba da izbaci 600, koji je pristojan Tex

Edited by - kasper on 06/08/2015 15:37:46
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/08/2015 : 15:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ako 500 bude u boji bice to smece u boji. ako ga bude crno belo,onda ce biti crno belo govno. manje vise na isto mu dodje
zanimljivo da uskoro LL treba da izbaci 600, koji je pristojan Tex


pa i govno kad je jubilarno nesto znaci....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/08/2015 : 15:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma ne vjerujem, kombinacija Nizzi-Ticci ne može zakazati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37322 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/08/2015 : 16:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

to ti mislis ;P


mada ... govno je mozda prejaka rijec



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/08/2015 : 16:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ajte ljudi, uzobiljite se. pa ono sa Kasterom je budalastina I reda, a ovo je daleko gore.
doduse Tici je sjajno nacrtao Kastera
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/08/2015 : 17:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

U slučaju preskoka situacija se mijenja pa bih tada i ja gledao da nabavim VČ izdanja, između slabog otiska i ničega biram slabi otisak.


tako se govori,Dode kralju!

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by teller

Bilo bi neprofesionalno da jubilarac ne izdaju u koloru..nesto mi govori da ide kolor i onda Mefisto...moze i tako zbog mene, imam samo prvih 15 Vc i jedino su prevod i mat nslovnica plus prema Ludensu...a ako preskoce pocinjem ganjat od 15 VC nadalje brojeve.


tako se razmišlja.


fala care, samo zelim imati sve ili sto vise od Texa a to bez VC nikako nije moguce...bojim se da i sa njim to ostaju pusti snovi...
Nemam neke zamerke na VC, stripovi su korektni, jedino otissk ponekad sepa ali ne toliko da bi me odvratio od citanja...
Strip na kioscima je blagoslov i treba ga podupirat koliko se moze...
Ovo Libellus je vec perverzija...ali skupa...steta sto na nasim prostorima Tex nema status Zagora...niko sretniji od mene...
Uz Tellera nesti najbolje is SBE, mozda jos samo pilot je tu negdje...za moj ukus razumije se...



svaka ti ko Njegoševa!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/08/2015 17:23:53
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/08/2015 : 21:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

od broja 500 na dalje čista dosada od priča, taj trend prati i maxi Aljaska, te priče su toliko izlizane i bezveze da je neke jako teško pročitati do kraja


Ništa Bonelli-evo na ovom svijetu nije lošije od Zagorovog maxija 19.
Ja baš i onaj najgori Texov i Zagorov shit pročitam do kraja, pa makar i neke stvari teže prolazile i legle, al' u tom slučaju odustao sam naprosto, ne pročitavši ni 70 stranica.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000