forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 131 - Junaci Teksasa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/08/2015 : 20:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Šef kaže da ide u boji i za 18 kn.
Pa vi pljucajte po Ludensu.


berni care!...da nema njega i ludensa trebali bi jih izmislit...
Boje u jubilarcu ko u svim jubilarcima..korektne.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/08/2015 : 21:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Šef kaže da ide u boji i za 18 kn.
Pa vi pljucajte po Ludensu.


More!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2942 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 30/08/2015 : 16:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
jedini i zadnji Mohikanci stripa u Hrvatskoj, kolor za 18 kn ma da je i za 25 nebi riječ rekao. poštene cijene za ljude i svatko to može sebi priuštiti
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2015 : 17:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
25 kn bi bila nekakva realna cijena za 110 stranica u koloru, ako će stvarno ići za 18 bilo bi pošteno od stripofila da podrže izdavača kupovinom u većem broju nego inače.
Samo nek' je nama Ludensa još dugi niz godina bez obzira što izdaju samo provjerene stare serijale a ništa novoga, zbog povjerenja kupujem gotovo sva njihova izdanja iako dosta toga i ne pročitam već samo spremim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/08/2015 : 18:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ajde ovo su stvarno dobre vijesti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/08/2015 : 22:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Evo obicne i jednostavne racunice...
Kad bi svaki citatelj i texoljubac kupio samo broj viska,..dakle duplirao tiraz texa bi bio preko 2000 primjeraka i
Texa bi citali mjesecno, ko citamo Zagora...
Znam da je kriza i 18 kuna ili 2.5 eura nekima pogotovo pred platu predstavlja trosak ali mozda bi ipak umjesto 8 dobili 10 Texa mjesecno...
Slaba je nada ali mene nece sprecit da 10 eura odvojim za 4 primjerka tog kolorca...
Mozda nekome poklonim ili ostavim primjerak na poslu da pokazem kolegama da je strip opet u modi...i to u koloru po 18kunica.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/08/2015 : 22:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Lako je tebi govoriti kad čitaš samo Bonelli. ;)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2015 : 22:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali zato sve od Bonellija kupuje po 2-3 primjerka pa to ispadne kao da uzima i neke druge stvari.
Iako do sada ništa nisam uzeo u 2 primjerka obećavam da ovoga jubilarca hoću ako stvarno bude 18 kn, samo ne na istome mjestu da me čudno ne gledaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 30/08/2015 : 23:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ali zato sve od Bonellija kupuje po 2-3 primjerka pa to ispadne kao da uzima i neke druge stvari.
Iako do sada ništa nisam uzeo u 2 primjerka obećavam da ovoga jubilarca hoću ako stvarno bude 18 kn, samo ne na istome mjestu da me čudno ne gledaju.


Podržavam ideju! Kupujem 2 primjerka, a ako ugledam u najavi sljedećeg broja Mefista (iliti originalni broj 501) poklanjam i dosada izašle Texove od Veselog četvrtka u dobrotvorne svrhe

---

<b></b>
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/08/2015 : 07:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Lako je tebi govoriti kad čitaš samo Bonelli. ;)


djelomicno si u pravu ali uzimam i dosta bd stvari koje su mi poznate od prije...
Mozemo reci tradicionalista i nostalgicar...uzeo bi i vise novina ali nemam vremena citat a ni volje sakupljat...nemam nijedne mange a od amerikana sve spajdermen/x mene od bookglobea...80% bonelli i 20% francuzi i ameri..meni ok razmerje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 31/08/2015 07:16:19
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/08/2015 : 09:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
El Morisco,pocni praznit policu sa vc texom.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 31/08/2015 : 09:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

El Morisco,pocni praznit policu sa vc texom.


Gracias hermano!

---

<b></b>
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2015 : 10:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne treba brzati s time jer što ako Ludens nakon 5-6 ili više brojeva ipak napravi preskok zbog slabe prodaje?
Nadam se da do toga neće doći ali na nama je da to spriječimo redovitom kupovinom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2015 : 10:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by tinton

Lako je tebi govoriti kad čitaš samo Bonelli. ;)


djelomicno si u pravu ali uzimam i dosta bd stvari koje su mi poznate od prije...
Mozemo reci tradicionalista i nostalgicar...uzeo bi i vise novina ali nemam vremena citat a ni volje sakupljat...nemam nijedne mange a od amerikana sve spajdermen/x mene od bookglobea...80% bonelli i 20% francuzi i ameri..meni ok razmerje.


Nekako slično je i kod mene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 31/08/2015 : 14:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne treba brzati s time jer što ako Ludens nakon 5-6 ili više brojeva ipak napravi preskok zbog slabe prodaje?
Nadam se da do toga neće doći ali na nama je da to spriječimo redovitom kupovinom.


Slažem se u potpunosti. Velika većina fanova Texa kupit će svoj primjerak. Mislim da onaj prosjek prodanih Texova ako i padne sa cca 1450 na 1370 neće Ludens odvesti u propast (ako uopće dođe do pada). Ionako izlazi samo 6-7 Texova u godini. A i prisjetio sam se razgovora s Bernardom na prošlom Interliberu. Čovjek tvrdi da s preskakanjem Dylana u obje edicije ništa nije dobio u porastu prodaje, čak i lagani pad.

---

<b></b>
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/08/2015 : 14:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To za dd je i meni reka.
izdana͵neizdana͵u boji͵kompletna prica ili u nastavcima nista ne utjece na prodaju puno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7887 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 31/08/2015 : 15:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

To za dd je i meni reka.
izdana͵neizdana͵u boji͵kompletna prica ili u nastavcima nista ne utjece na prodaju puno.



logicno.
ne verujem da svi koji kupe strip na kiosku spadaju u kolekcionare..
primer-komsija kupuje zagora i texa od v.c ali me vise puta pita dokle se stiglo sa izdanjima jer je propustio nekoliko brojeva.neke procita a neke samo kupi i slozi.nepati od numeracije,otiska,skena,prevoda...eto ima jos takvih nefanova

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2942 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 31/08/2015 : 17:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
tek drugi Tex u boji koji je ikad napravljen na našim prostorima, prvi je "Došao je i taj dan", drugi će biti ovaj broj, za razliku od npr Zagora i čak Mister Noa koji su češće objavljivani u boji
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/08/2015 : 17:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio si Usamljenog jahača.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2942 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 31/08/2015 : 20:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
uz "Čitače tragova" ovo je najbolja suradnja Boselli-Marcello, baš mi je lijepo sjela ova priča
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/08/2015 : 21:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni je dobra, ali daleko ispod Nepobjedivih i Sedmorice ubojica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2015 : 23:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne treba brzati s time jer što ako Ludens nakon 5-6 ili više brojeva ipak napravi preskok zbog slabe prodaje?
Nadam se da do toga neće doći ali na nama je da to spriječimo redovitom kupovinom.


Slažem se u potpunosti. Velika većina fanova Texa kupit će svoj primjerak. Mislim da onaj prosjek prodanih Texova ako i padne sa cca 1450 na 1370 neće Ludens odvesti u propast (ako uopće dođe do pada). Ionako izlazi samo 6-7 Texova u godini. A i prisjetio sam se razgovora s Bernardom na prošlom Interliberu. Čovjek tvrdi da s preskakanjem Dylana u obje edicije ništa nije dobio u porastu prodaje, čak i lagani pad.



Apsolutno mu vjerujem, jer osluškujući forum u ovih 5,5 godina jasno mi je da oni koji kupuju nekog junaka i baš ga vole, kupuju sve živo, i to je taj neki krug od par tisuća ljudi, manje više, i to je to.
Naravno, zagorovci prednjače, ali eto, ima ih dosta koji će duplati VČ i Ludens Texa... Ja neću, kao što ni ne duplam DD...
Osim ovoga u boji, tu si ipak ne mogu pomoći
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2015 : 23:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

jedini i zadnji Mohikanci stripa u Hrvatskoj, kolor za 18 kn ma da je i za 25 nebi riječ rekao. poštene cijene za ljude i svatko to može sebi priuštiti




Dijelim apsolutno ovo mišljenje, svaka čast Ludensu i VČ-u na svemu što rade
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 01/09/2015 : 07:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

quote:
Originally posted by jaki

El Morisco,pocni praznit policu sa vc texom.


Gracias hermano!



Prodaj meni VČ iznad broja 35 ;)

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/09/2015 : 07:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Šef kaže da ide u boji i za 18 kn.
Pa vi pljucajte po Ludensu.



Znao sam Zato i nastavljam sa Ludensom
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000