forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Chico kolor 6 - "Horror Chico"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/08/2015 : 18:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by wolf

Danas nešto odmjeravam po kiosku i vidim da ovo još nije izašlo.



ima, prekjučer je stiglo posvuda...
neke tete se žale da su im kiosci "pretrpani" pa nema u izlogu-samo pitaj

46 god. Alan Forda u HR



Ma nije da mi se kupuje, nego sam primijetio na par mjesta da ga nema. A sve drugo što je od Zagora trebalo izaći je izašlo (redovni, extra, klasik, maxi, gigant). I od Dylana isto je sve izašlo što je trebalo, a i Tex.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4994 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 17/08/2015 : 09:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada je izlog pretrpan onda se miču stripovi da bi napravili mjesta raznim trač časopisima... tipično žensko ponašanje.



naravno, ista ta teta ne kupuje svom djetetu Zagora ili Bleka ("skupo je, jako je skupo", "Jednom se pročita i baci se...", "Čita se samo 20 minuta i gotovo...a skupo je" a istovremeno puši jednu za drugom i definira skupoću na neviđen način ¸¸ (naravno, istovremeno pod pultom lista najnoviji broj Mile ili nečega, iskapan jeftinom kavom i zgužvan od neprekidnog listanja po već pročitanim beskorisnim temama) ¸¸

Nitko da si prizna da su se prioriteti promijenili a čitanje
u zapećak pa tako i odgajaju


NEMA BAŠ SVE NA INTERNETU U ŽIVOTU ŽIVJELA POVRŠNOST

46 godina Alan Forda u HR DD Almanah XV u prodaji ?


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/08/2015 : 09:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Meni tete dozvole da udjem unutra i da biram sto me volja (sada neidem toliko cesto jer narucujem preko striparnica)

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/08/2015 : 09:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Meni tete dozvole da udjem unutra i da biram sto me volja (sada neidem toliko cesto jer narucujem preko striparnica)


Pa ni to nije loše, pogotovo ako je dobrodržeća polovnjača.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/08/2015 : 15:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam bio u kupovini i uzeo sve što je izašlo od Ludensa u zadnjih mjesec dana (a ima toga) ali potpuno zaboravio na Cicu.
Što je tu je, znači da će čekati do slijedeće prilike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2015 : 01:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Najgluplji Chicho specijal definitivno!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2015 : 08:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Rahazlam me podsjeca na onog piskarala Tihomira Dujmovica. Svaka recenica mu zavrsava usklicnikom/usklicnicima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2015 : 10:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da se Rahazlam vratio nakon 3 mjeseca, a slažem se s njime u vezi ovog specijala, bez uskličnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/08/2015 : 11:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Rahazlam me podsjeca na onog piskarala Tihomira Dujmovica. Svaka recenica mu zavrsava usklicnikom/usklicnicima.



Baš moraš?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2015 : 12:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisam htio povlaciti politiku, nego mi je Rahazlam digao zivac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 19/08/2015 : 12:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Jadan ti ako ti tuđ uzvičnik toliko ide na živce.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/08/2015 : 13:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nisam htio povlaciti politiku, nego mi je Rahazlam digao zivac.




Ma stavi ga na ignore...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/08/2015 : 13:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Jadan ti ako ti tuđ uzvičnik toliko ide na živce.





Drago mi je sto nemam pojma tko je Tihomir Dujmovic , vec jako dugo vremena ne pratim hrvatske medije, a pogotovo novine.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 19/08/2015 13:15:50
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2015 : 13:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Rahazlam me podsjeca na onog piskarala Tihomira Dujmovica. Svaka recenica mu zavrsava usklicnikom/usklicnicima.

E to mi je navika!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 19/08/2015 : 15:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by markotamara

Meni tete dozvole da udjem unutra i da biram sto me volja (sada neidem toliko cesto jer narucujem preko striparnica)


Pa ni to nije loše, pogotovo ako je dobrodržeća polovnjača.


nisu polovnjače jbga

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2015 : 11:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by tinton

Nisam htio povlaciti politiku, nego mi je Rahazlam digao zivac.




Ma stavi ga na ignore...


Ne vrijedi kad još uvijek mogu vidjeti kad ga netko citira.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 21/08/2015 : 12:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Ako neko ima HC Horror Chico (c/b) na prodaju, neka mi javi...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 10:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kupio juće u Crikvi zadnjeg Čika i sa užitkom pročitao tog horrorca...
Neznam kakav smisao za humor imaju neki ali mene ti Čiki baš zabave...
Možda je taj jedan lošijih što se humora tiće ali nije ni loš...
Gamba ko rođen za crtanje tih Čiko avantura, meni bolji od Ferija na toj ediciji...
Isto tako nemam primjedbe na kolor koji je malo mračniji jer su takve scene u stripu...
Več sljedeći ČIKO TRAPER bit če puno živahnijeg kolora, prevladovat će verovatno zelena...
Me meni trenutno uz MALOG RENDŽERA najbolje izdanje na kioscima...
Da dodam samo da mi i taj miris boje u stripu odgovara..
Možda sam samo omamljen tim mirisom, pa mi je taj strip fantazija...
Trenutno (čast Alan Fordu) boljeg humora nema na kioscima...a u ovo ozbiljno doba, Čiko je blagoslovljen...
1298 primjeraka je prosjek po broju prodanih Čika, potrudit ču se da ga dignem na 1330, jer to zaslužije.

Edited by - teller on 23/08/2015 10:15:27
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/08/2015 : 10:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
sve se slazem ali da Gamba bolje crta od Ferria ove epizode to se nemogu sloziti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 10:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

sve se slazem ali da Gamba bolje crta od Ferria ove epizode to se nemogu sloziti


ma čuj, ja to malo iz protesta jer svi "samo prvih 5 brojeva valja"...
naravno da je maestro neponovljiv ali njega sam se več malo zasitio...
Gamba mi je malo osvježenje kako u Zagoru tako i tom serijalu...
koliko god čudno zvućalo...
ali, kažem Ferri je Bog (ali nije jedini)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/08/2015 : 10:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by markotamara

sve se slazem ali da Gamba bolje crta od Ferria ove epizode to se nemogu sloziti


ma čuj, ja to malo iz protesta jer svi "samo prvih 5 brojeva valja"...
naravno da je maestro neponovljiv ali njega sam se več malo zasitio...
Gamba mi je malo osvježenje kako u Zagoru tako i tom serijalu...
koliko god čudno zvućalo...
ali, kažem Ferri je Bog (ali nije jedini)!




GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/08/2015 : 17:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Da dodam samo da mi i taj miris boje u stripu odgovara..
Možda sam samo omamljen tim mirisom, pa mi je taj strip fantazija...

Tko zna kakvog alkohola stavljaju u tu boju samo da omame čitatelje i umanje im sposobnost prosuđivanja.
quote:
1298 primjeraka je prosjek po broju prodanih Čika, potrudit ču se da ga dignem na 1330, jer to zaslužije.


Znači da od sada kupuješ po 32 primjerka.
Ne bih ti bio u koži kada te žena pritisne zbog razbacivanja teško stečenog novca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/08/2015 : 17:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by markotamara

sve se slazem ali da Gamba bolje crta od Ferria ove epizode to se nemogu sloziti


ma čuj, ja to malo iz protesta jer svi "samo prvih 5 brojeva valja"...


Meni još ni sada nije jasno da li to ljudi govore samo zbog crteža ili i kvaliteta priča ima nešto s time.
Meni je prvi Chico story debelo precijenjen a svi ga nahvališe, barem polovina Burattinijevih ga nadmašuje, ako ne računam crtež.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/08/2015 : 17:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller
Da dodam samo da mi i taj miris boje u stripu odgovara..
Možda sam samo omamljen tim mirisom, pa mi je taj strip fantazija...

Tko zna kakvog alkohola stavljaju u tu boju samo da omame čitatelje i umanje im sposobnost prosuđivanja.
quote:
1298 primjeraka je prosjek po broju prodanih Čika, potrudit ču se da ga dignem na 1330, jer to zaslužije.


Znači da od sada kupuješ po 32 primjerka.
Ne bih ti bio u koži kada te žena pritisne zbog razbacivanja teško stečenog novca.



ajoj..baš sam glup, naravno tiraž če bit 1300, sve što je više od 3-4 primjeraka je previše i za mene.
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 25/08/2015 : 14:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Kupio juće u Crikvi zadnjeg Čika i sa užitkom pročitao tog horrorca...
Neznam kakav smisao za humor imaju neki ali mene ti Čiki baš zabave...
Možda je taj jedan lošijih što se humora tiće ali nije ni loš...
Gamba ko rođen za crtanje tih Čiko avantura, meni bolji od Ferija na toj ediciji...
Isto tako nemam primjedbe na kolor koji je malo mračniji jer su takve scene u stripu...
Več sljedeći ČIKO TRAPER bit če puno živahnijeg kolora, prevladovat će verovatno zelena...
Me meni trenutno uz MALOG RENDŽERA najbolje izdanje na kioscima...
Da dodam samo da mi i taj miris boje u stripu odgovara..
Možda sam samo omamljen tim mirisom, pa mi je taj strip fantazija...
Trenutno (čast Alan Fordu) boljeg humora nema na kioscima...a u ovo ozbiljno doba, Čiko je blagoslovljen...
1298 primjeraka je prosjek po broju prodanih Čika, potrudit ču se da ga dignem na 1330, jer to zaslužije.


Citiram "Mene ti Čiki baš zabave...", svaka čast na pozitivi...
iako sam čitao i Dnevnikovo specijalno izdanje (kriminalni prijevod) i Ludens c-b izdanje, mirne duše pišem - Horror Chico me zabavio i razveselio (ništa više od toga)... čak je i prevoditeljica uspjela pogoditi Sclavije igre riječi (znate svi kakav je Grouchov stil) i ima par zbilja odličnih verbalnih igri riječi. Naravno, Gambin crtež je neminovno slaba karika, da je ovaj 6-i nastavak Chica nacrtao Ferri 80% ljudi bi slinilo da je odličan... I konačno, za kolekcionare je neizostavni dio kolekcije jer se zbog trojice izvanzemaljaca izravno nastavlja na Fanta Chica...

---

<b></b>
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000