forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Anegdote iz djetinstva i zivota.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 13:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nisam siguran da li postoji vec ovakav topic na forumu, i cak nakon duze potrage nisam ga uspio da nadem pa rekoh posto ovakve teme nema na forumu da je ja otvorim. Elem, ako imate kakvu zanimljivu pricu iz djetinstva ili zivota mozete je ovdje ispricati. Ja ih imam krcato dosta pa mislim da je red na vama da ispricate koju vasu, jer sam ja i onako ispricao iz tucet...

Edited by - WOLF-HUNTER on 19/08/2015 19:05:47

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 19/08/2015 : 13:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Kad sam se prepušio jedne biljke hahahahahahahah
Najbolje i najgore što mi se ikad desilo.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 13:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Kad sam se prepušio jedne biljke hahahahahahahah
Najbolje i najgore što mi se ikad desilo.



Inace, kakav je osjecaj kada se prepusis? Da li je gore od pijanstva?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/08/2015 : 13:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sergej sad već opasno spamaš.
Prestani ili ću te udaljiti sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 13:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, molim te samo nemoj ovaj topic da mi obrises - ovo je vec ozbiljan topic.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 19/08/2015 : 13:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Sergej sad već opasno spamaš.
Prestani ili ću te udaljiti sa foruma.


Pa to mi je anegdota, doživljaj iz života koji mi je bio upečatljiv.

Zar to i nije predviđeno da se piše ovde?

Edited by - sergej773 on 19/08/2015 13:10:13
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/08/2015 : 13:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma topic je dobar samo ne da mi se više čitati segejeve postove tipa "xaxaxaxaxxaxa kako sam se napušio xaxaxaxaxaxaxa eeee ludoooooo"
Uglavnom, neka se svi drže teme i sve će biti ok.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/08/2015 : 13:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by mladjo

Sergej sad već opasno spamaš.
Prestani ili ću te udaljiti sa foruma.


Pa to mi je anegdota, doživljaj iz života koji mi je bio upečatljiv.

Zar to i nije predviđeno da se piše ovde?



Sve ti je gore objašnjeno.
Drži se teme.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 19/08/2015 : 13:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni bio skreuo sa teme to i pokušavam da objasnim ali ok.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2015 : 14:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dosta stvari iz mladih dana sam već zaboravio ali 08.05.1993. (subota) će mi ostati u sjećanju do kraja života, nažalost po lošem. Neću sada prepričavati što se dogodilo da ne kvarim dan a radi se o predugačkoj priči. Bolje je sačekati da se sjetim nekog ljepšeg događaja ali eto, trenutno mi ništa ne pada na pamet.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 14:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja eto imam dosta zanimljivih prica iz svog zivota ali mi nije gust prepricavati sve odjednom pa cu tako dan po dan po jednu pricu podugacko ispricati. Pocevsi od djetinstva, rane mladosti, tinejdzera pa sve do danas... Dobro hajd sad necu sve po redu, ali bit ce tu svasta zanimljivog...

Edited by - WOLF-HUNTER on 19/08/2015 14:34:47
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/08/2015 : 18:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nisam bas sigurna da mi je to najdraze sjecanje ali je sigurno jedno od najludjih jer nitko ne vjeruje kako sam sjedila na tresnji jeduci visnje.

No ovdje se prisjecam svog prvog pijanstva. Ne znam jesam li imala sedam godina ili manje ali sam otisla u nonotovu konobu, cudesno mjesto s mnostvo bacava punih vina, iznad njih su visili prsuti i kobasice i svakakve delicije i tu je bilo najsladje svima okupiti se oko jedne visoke bacve koja je sluzila kao pult na kom se sve serviralo za drustvo i potom se vino kusalo i u nedogled o njemu raspravljalo.
Bacve su imale kanelu i bilo je lako odvrnuti tu slavinu i tociti vino iz bacve.
Ja sam sama sobom tu si priustila gozbu i tocila i pila...tocila..znam da je djetetu vino slatko i lako te navuce..nemam pojma koliko sam tih casa natocila i popila ali sam se pravo napila.
Sve mi je bilo lijepo veselo i smijesno. Pa cak i kad me mama u ducan poslala jer uopce nista nije primjetila.
Teturala sam precicom, puteljkom preko tudjih dvorista, zidica i vrtova i kupila sto je trebalo, samo sam na povratku zapela, na domak cilja, kad je trebalo prekoraciti omanji zidic. Tu sam si pod njim sjela i jako se smijala, mislim da je vino u krvotoku postiglo svoj maximum. I pokazalo mi pogled na svijet kojeg se do danas drzim, iako vise nikad nisam takvo nesto ponovila.
Ali je steta trijezan, ne nastojati biti takva osobica.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 19/08/2015 18:18:54
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 19:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja ispricam jednu svoju pricu za danas...

WOLFS STORY 1: PRVA KRADJA.

Da djeca vole da kradu je dokazano, ali da je dokazano da je postojao veci lopov od mene nije. Kao malog, roditelji su me uvijek ucili da ne trebas krasti i da se zbog toga moze otici u zatvor. Nakon toga me je bilo strah ukrasti necega dok sa 8 godina nisam vidio jednog jarana kako krade voce na pijaci. Posto sam za to vrijeme bio da Bog sacuvaj ludo dijete, odlucio sam da svoj nadimak moram posto toliko opravdati nekom kradjom. Medutim, nisam htio da ukradem nesta obicno, htio sam da ukradem nesta zanimljivo, nesta vrijedno. Nakon nekog duzeg istrazivanja po gradu dosao sam do zakljucka da imam 3 dobra mjesta za ukrast: pijaca, prodavnica i zlatarna. Ova zadnja je naspram prve dvije bila teska pa je ubrzo spala sa spiska. Prodavnica je bila laksa ali tamo je te mogao svako da vidi. Na kraju sam se odlucio za klasiku, kradja u pijaci. Sjecam se da je za to vrijeme bio jedan bracni par koji su prodavali drvene puske. Kada su pistolji, puske i drveni macevi bili u pitanju onda je porodica Krstic bila glavna po tom pitanju. Medutim, nisu to bile obicne puske, bilr su to kvalitetne puske sa finim detaljima, sa mogucnoscu da vadis i stavljas sanzer, repetiras i da cak ugradis snajpersko socivo. To je bio san snova za tadasnje djecake, a pogotovo za mene. Medutim, cijena je bila jako velika te mi moj otac nije htio da kupi, imao je novca ali nije htio da ga dadne za to. Ako gledamo u danasnjim parama, cijena odredene puske je iznosila 400 maraka. Puske su bile zaista originalne, pa cak sa metalnim dijelovima. Mnogi od mojih prijatelja su imale takve, a i ja sam zeljno iscekivao taj dan da dobijem je i ja... Elem, porodica Krstic je imala kvalitetnu robu ali je po glasu bila jako skrta. Djecijr glasine govore da bi dijete prodali radi zarade, medutim ja u to nisam vjerovao. Ali sam vrlo dobro znao kakvi su bili i da su u mladosti imali svadje sa mojim djedom. Cvrsto sam odlucio da ukradem jednu njihovu pusku, radi svoje srece ali i radi da pakosti da ih financijski sroljam radi svadja da djedom. Od silnih pusaka moj izbot jr bio pao na repliku legendarnog AK47, od lijrpr hrastovine, lakiran i sa maksimalno detalja ukrasen. Cijen je bila nevjerovatnih 500 maraka. Da bih je ukrao morao sam da smislim dobar plan. Zakljucak plana je bio: pozar! Krstici su pored standa imali malu policu sa drvetom i rezervnim dijelovima. Cim sam iskoristio guzvu, bacio sam upaljenu sibicu na suvo drvo i tako sebi olaksao put ka cilju. Svi su bili upereni ka vatra dok niko nije bacao paznju na drugu tezgu sa oruzjem, sto sam lako iskoristio. Uzeo sam pusku i jos usput uzro snajpersko socivo i drveni pregusivac i brzim stepom odjurio iz pijace. Kada sam se vratio kuci, morao sam da smislim dobru izliku odakle mi oruzje. Kada sam bio stao pred roditelje, znoj me pocela da hvata dok se nije cuo djedov glas koji je rekao "ja sam mu je kupio" nakon cega je pocela mala diskusija izmedu djeda i roditelja zbog cijene. Na kraju su roditelje prihvatili da sam dobio pusku ali je djed vrlo dobro znao da sam je ukrao ali mr na kraju ipak zastitio. Posto je i moj djed kao mali bio mali kriminalac, tako sam i ja bio... Sljedeci dan sam jedva cekao jaranima da pokazem pusku i da se igramo. Igrali smo se cijeli dan bez prestanka. Nisam siguran gdje mi je sada ta puska, ali kada je nadjem ima sigurno da je okacim na zid kao uspomenu.

Edited by - WOLF-HUNTER on 19/08/2015 19:06:01
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 19/08/2015 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nisam bas sigurna da mi je to najdraze sjecanje ali je sigurno jedno od najludjih jer nitko ne vjeruje kako sam sjedila na tresnji jeduci visnje.

No ovdje se prisjecam svog prvog pijanstva. Ne znam jesam li imala sedam godina ili manje ali sam otisla u nonotovu konobu, cudesno mjesto s mnostvo bacava punih vina, iznad njih su visili prsuti i kobasice i svakakve delicije i tu je bilo najsladje svima okupiti se oko jedne visoke bacve koja je sluzila kao pult na kom se sve serviralo za drustvo i potom se vino kusalo i u nedogled o njemu raspravljalo.
Bacve su imale kanelu i bilo je lako odvrnuti tu slavinu i tociti vino iz bacve.
Ja sam sama sobom tu si priustila gozbu i tocila i pila...tocila..znam da je djetetu vino slatko i lako te navuce..nemam pojma koliko sam tih casa natocila i popila ali sam se pravo napila.
Sve mi je bilo lijepo veselo i smijesno. Pa cak i kad me mama u ducan poslala jer uopce nista nije primjetila.
Teturala sam precicom, puteljkom preko tudjih dvorista, zidica i vrtova i kupila sto je trebalo, samo sam na povratku zapela, na domak cilja, kad je trebalo prekoraciti omanji zidic. Tu sam si pod njim sjela i jako se smijala, mislim da je vino u krvotoku postiglo svoj maximum. I pokazalo mi pogled na svijet kojeg se do danas drzim, iako vise nikad nisam takvo nesto ponovila.
Ali je steta trijezan, ne nastojati biti takva osobica.




Tvoje prvo pijanstvo...prva ljubav zaborava nema

Sumnjao sam da volis popit
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2015 : 20:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER
Da djeca vole da kradu je dokazano,


Ti kao da si vidovit, ovaj moj događaj iz 1993. je također vezan za krađu, zapravo je to bio neuspjeli pokušaj. Uhvaćen sam skupa sa frendom s kojim sam to izveo i mogli smo se gadno provesti jer smo imali već 14 godina, iako je vrijednost ukradenih stvari bila simbolična.
Možda jednom prilikom navedem u detalje kako se sve odvijalo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 19/08/2015 : 20:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
I ja sam jednom krao.bile neke cokolade frizbi sta li.i moja drugarica maja rekla ako ocu poljubac da joj donesem...

Mislim da je tad ćaća tri pruta skršio na meni
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2015 : 20:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom u 80-ima dobio batina od starog zbog krađe jagoda iz vrta, a najveća ironija je u tome da me prijavila žena koja uopće nije bila vlasnik tih jagoda (igrom slučaja se našla na tom mjestu jer je tražila svoga sina koji je također operirao po vrtu).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 20:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ako cemo iskreno, ja i danas volim da kradem. Ali od ovih giganata poput Binga ;)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/08/2015 : 20:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dragi teen,
nisam nikad ništa ukrao,
jesam li normalan?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 20:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Dragi teen,
nisam nikad ništa ukrao,
jesam li normalan?



Jesi. Zapravo normalno je krasti i nekrasti ako mene pitas.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/08/2015 : 21:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tebi je normalno da djeca vole da kradu?!
A gdje je to normalno, molim te?
Kaj sve ne bum pročital...

Evo, ja kao klinac apsolutno ništa nikad nisam ukrao (a ni kasnije, naravno.)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 21:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Tebi je normalno da djeca vole da kradu?!
A gdje je to normalno, molim te?
Kaj sve ne bum pročital...

Evo, ja kao klinac apsolutno ništa nikad nisam ukrao (a ni kasnije, naravno.)



Pa ako je danas za djecu normalno biti gej onda je valjda normalno i da kradu... Sve je to djecije, ali eto bilo je i djece koja nisu krala...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 19/08/2015 : 21:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Tebi je normalno da djeca vole da kradu?!
A gdje je to normalno, molim te?
Kaj sve ne bum pročital...

Evo, ja kao klinac apsolutno ništa nikad nisam ukrao (a ni kasnije, naravno.)



Deca komunizma se nebroje
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 19/08/2015 : 21:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mladjo

Tebi je normalno da djeca vole da kradu?!
A gdje je to normalno, molim te?
Kaj sve ne bum pročital...

Evo, ja kao klinac apsolutno ništa nikad nisam ukrao (a ni kasnije, naravno.)



Deca komunizma se nebroje



Jbg, i ja sam komunista a nisam rastao u to vrijeme. Da li se i ja u to brojim?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/08/2015 : 21:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nisam bas sigurna da mi je to najdraze sjecanje ali je sigurno jedno od najludjih jer nitko ne vjeruje kako sam sjedila na tresnji jeduci visnje.

No ovdje se prisjecam svog prvog pijanstva. Ne znam jesam li imala sedam godina ili manje ali sam otisla u nonotovu konobu, cudesno mjesto s mnostvo bacava punih vina, iznad njih su visili prsuti i kobasice i svakakve delicije i tu je bilo najsladje svima okupiti se oko jedne visoke bacve koja je sluzila kao pult na kom se sve serviralo za drustvo i potom se vino kusalo i u nedogled o njemu raspravljalo.
Bacve su imale kanelu i bilo je lako odvrnuti tu slavinu i tociti vino iz bacve.
Ja sam sama sobom tu si priustila gozbu i tocila i pila...tocila..znam da je djetetu vino slatko i lako te navuce..nemam pojma koliko sam tih casa natocila i popila ali sam se pravo napila.
Sve mi je bilo lijepo veselo i smijesno. Pa cak i kad me mama u ducan poslala jer uopce nista nije primjetila.
Teturala sam precicom, puteljkom preko tudjih dvorista, zidica i vrtova i kupila sto je trebalo, samo sam na povratku zapela, na domak cilja, kad je trebalo prekoraciti omanji zidic. Tu sam si pod njim sjela i jako se smijala, mislim da je vino u krvotoku postiglo svoj maximum. I pokazalo mi pogled na svijet kojeg se do danas drzim, iako vise nikad nisam takvo nesto ponovila.
Ali je steta trijezan, ne nastojati biti takva osobica.




Tvoje prvo pijanstvo...prva ljubav zaborava nema

Sumnjao sam da volis popit



Oh..gle! Pa to Versace povrijedjeni progovara!
Oni su opaki

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 19/08/2015 : 22:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Nema toga tko nema zgoda i nezgoda,pa dok vidim u kojem smjeru će otići ovaj topic -možda i ja nešto dodam...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000