forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dj-truck (is in da house!!!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 11:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Kada sam vidio ovo, odmah sam se zaljubio!!!!!!



Ovim bi se ja htio baviti!!!!!!!
Oduvijek sam volio putovati, muziku, automobile,....i eto sve je ovdje!!!!!

Ovo je najbolji posao na svijetu.

Problem je jedino što ovakav "vw bulli" košta jako puno novca.....možda bi se mogao napraviti i neki Piagio tricikel ili onaj Citroen praščič ili neki drugi takav kamion/kombi i opremiti sa DJ opremom, ali treba izgledati cool-ski.

Ili neki stari vatrogasni kamionet, kombi, možda tamič, fab,....možda neka ambulantna kola,....

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 13:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Koliko je to " jako puno "?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 14:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Koliko je to " jako puno "?



evo, jedan se prodao za 235.000 usd....

http://money.cnn.com/2014/12/05/autos/vw-bus-auction/index.html

inače ja mislim da ih se može dobiti "več" od 60.000 eura,....najjeftinija opcija je neki zapušteni VW na nekakvom autootpadu pa da ga se onda preuredi,....ali nisam siguran da u današnje vrijeme uopče ima nekakvih "zapuštenih" VW T1, T2
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 29/10/2017 : 14:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Ima napuštenih, sječaš se onog što su pronašli i napravili putujuču pivnicu

http://citymagazine.si/clanek/beer-bulli-zavrzen-vw-hippie-van-postaja-prva-potujoca-pivnica-v-sloveniji/

https://www.kombikegbrisbane.com/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 29/10/2017 14:55:07
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 20:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pa to je budučnost....ovakvi kombiji, fast food trucks,...pivo,...šta god,...ja bi imao DJ npr...možeš putovati, ideš negdje uz more, jezero, rijeku,...puštaš muziku, ono piknik, house party style....dođe još neki drugi kombi sa pivom, ili kebabom, hot-dogom,....i to je to,...kada ti dopizdi lokacija lijepo se odvezeš nekamo drugdje...nisi ovisan o nekakvom kvartu, ne trebaš plačati arhitekte, režije, gradbenu dozvolu,...i šta ja znam šta sve ne....ovako sjedneš u hipi van, zapališ džolu i puštaš muziku,....a imao bi i nekakvu rezidenciju (nekakav pašnjak, travnjak,...) koji bi se zvao Karakorum i gdje bi svi ovakvi preuređeni kombiji došli i tada bi tamo bila velika fešta, festival ovakvih vozila,....koji bi trajao par dana (ko woodstock npr) a onda dalje po planu,...imao bi svoju web stranicu gdje bi ljudi mogli unajmiti mene kao dj-a, razno razna otvaranja, pikniki, house party-ji,...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2017 : 22:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Euro koliko si dosad svojih planova ostvario?
Ili da si barem nešto pokrenuo osim ideje?
Jel' vidiš da imaš problema sa realizacijom?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Euro koliko si dosad svojih planova ostvario?
-jako malo, u biti niti se ne sječam da li sam ikoga....

Ili da si barem nešto pokrenuo osim ideje?

-mislim da nisam

Jel' vidiš da imaš problema sa realizacijom?
-ne bi baš rekao da imam problem sa realizacijom, nego imam previše ideja, premalo vremena, premalo novca, premalo iskustva, premalo strpljenja, lijen sam, uvijek idem linijom najmanjeg odpora,...i tako to, pa prije nego dođe do realizacije ja več imam neki novi plan koji mi je više zanimljiv,...

Ali ova ideja stvarno nije loša, jer to bi j avolio raditi, u biti to i nije ono neki težak rad, više zajebancija, hobi, druženje,..i takvi me poslovi zanimaju, ne zanimaju me tvornice, pisarne,trgovine,....nego druženje, zajebancija, muzika,...i to bi moglo biti to....

Festival Karakorum, stari!!!! Karakorum je bio glavni grad Mongola u 13. stolječu, tamo se je sve događalo, Karakorum j ebio centar moči 13.stolječa, a Mongoli su nomadi, lutalice,...znači glavni grad nomada, a to smo i mi, koji volimo ovakve kombije (nomadi, lutalice,..) pa eto Festival Karakorum, u čast Mongolima iz 13.stolječa, ako to nije dobra prilika da ljudi dođu i napiju se, ne znam šta je haha!



Edited by - 1Euro on 29/10/2017 23:04:45
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2017 : 23:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mladjo

Euro koliko si dosad svojih planova ostvario?
-jako malo, u biti niti se ne sječam da li sam ikoga....

Ili da si barem nešto pokrenuo osim ideje?

-mislim da nisam

Jel' vidiš da imaš problema sa realizacijom?
-ne bi baš rekao da imam problem sa realizacijom, nego imam previše ideja, premalo vremena, premalo novca, premalo iskustva, premalo strpljenja, lijen sam, uvijek idem linijom najmanjeg odpora,...i tako to, pa prije nego dođe do realizacije ja več imam neki novi plan koji mi je više zanimljiv,...

Ali ova ideja stvarno nije loša, jer to bi j avolio raditi, u biti to i nije ono neki težak rad, više zajebancija, hobi, druženje,..i takvi me poslovi zanimaju, ne zanimaju me tvornice, pisarne,trgovine,....nego druženje, zajebancija, muzika,...i to bi moglo biti to....

Festival Karakorum, stari!!!! Karakorum je bio glavni grad Mongola u 13. stolječu, tamo se je sve događalo, Karakorum j ebio centar moči 13.stolječa, a Mongoli su nomadi, lutalice,...znači glavni grad nomada, a to smo i mi, koji volimo ovakve kombije (nomadi, lutalice,..) pa eto Festival Karakorum, u čast Mongolima iz 13.stolječa, ako to nije dobra prilika da ljudi dođu i napiju se, ne znam šta je haha!






Boldano - ok, detektirao si problem. Sad trebaš naći rješenje. Znači ovo te fakat zanima? Evo, kreni sa realizacijom. Prvo vidi da li te ovo zanima dovoljno da u to nešto uložiš. A uložiti trebaš novce i vrijeme. Znači da li te to dovoljno zanima i da li imaš dovoljno novaca?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 29/10/2017 : 23:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
1Euro, iskren si čovjek a to se cijeni.
Upalit će jednom i neka tvoja ideja garant.

A ovo što bi ti volio, i tata bi sine.
Ne radit a trošit pare, uživat u putovanjima, hrani, piću, dobroj cigari, ženama...

Have mercy
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/10/2017 : 08:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pa vremena imam dovoljno (pitanje je da li imam dovoljno strpljenja, zanimanja, da li če me to i sutra zanimati, kada se budu pojavili prvi problemi....) a novaca nikada dosta haha. U biti novac mi trenutačno nije baš toliki problem, jer sam nešto naslijedio, pa bi možda i išlo. Ali u meni se uvijek bore dva (anđeo i đavo) i anđeo če mi reči, "evo, to je to, to je ono šta želiš, počni raditi,imaš energiju, imaš onaj wibe, mojo, sad ili nikad, ti nisi čovjek za tvornicu, eto, to je to šta si oduvijek tražio, samo hrabro" a anđeo če mi reči"koji kurac stari, nečeš valjda početi raditi nešto, sada kada imaš novac, raditi uvijek možeš nešto i kasnije, imaš škole i sve to, nisi još spreman, a i kakav kombi stari, zašto radije ne kupiš novog Ford Mustanga cabrio ili sačekaš na novi Bmw Z4, to ti je sigurnije"

i onda tako skroz....do sada je više puta pobjedio crni đavo ( a ne mogu reči da je bio u krivu...) možda je kod mene obrnuto, možda je đavo moj anđeo čuvar haha.

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/10/2017 : 10:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
A ovo što bi ti volio, i tata bi sine.
Ne radit a trošit pare, uživat u putovanjima, hrani, piću, dobroj cigari, ženama...



Izivko, koji si ti dekadentni hedonist .
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/10/2017 : 15:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by izivko
A ovo što bi ti volio, i tata bi sine.
Ne radit a trošit pare, uživat u putovanjima, hrani, piću, dobroj cigari, ženama...



Izivko, koji si ti dekadentni hedonist .


Je, isti sam 1Euro. Samo tanak sam s idejama

Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/10/2017 : 15:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ideja imaš, ali ...

Ako dobro pamtim citat iz "Mladih lavova":

Dragi, lijep si i zabavan, ali imaš li ti novaca?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 04/11/2017 : 16:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Evo nove ideje. Pa da škljocaš

http://superzena.b92.net/sudbine.php?yyyy=2017&mm=11&nav_id=1321614

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 04/11/2017 16:53:15
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Malo sam razmišljao i eto šta sam smislio!

Imam nešto novca, imam logotip (1Euro Productions), imam radionicu,...znači ja več dosta toga imam,ali nisam imao ideju što napraviti sa tim. I to kažem ja, koji imam milijun ideja.....SVE DO DANAS!!!!!!!

Eto, napravit ču muzički studio KARAKORUM (glavni grad Mongola iz 13.stolječa). Zašto Karakorum? Pa zato, jer je glavni grad NOMADA, lutalica, ljudi koji dođu i odu,.....i zato jer je bio središte moči, največeg kopnenog imperija ikada. Volim Mongole, zato jer imaju dosta sličnosti sa Indijancima ( a oduvijek sam volio indijance!) samo sa tom razlikom, da su Indijanci dosta bježali, bili proganjani,...dok je kod Mongola obrnuto, drugi su bježali pred njima, prognani su bili od strane Mongola,....to je isto ko da voliš mačke i lavove, ali nečeš nikada staviti mačku na grb, nego češ staviti lava, a u moči indijanci su mačke, dok su Mongoli lavovi.

Taj moj studio Karakorum, če djelovati po principu ZADRUGE, DRUŠTVA,....što znači, da ču ja svima koji budu došli u moj studio omogučiti, da vježbaju, da pokušaju napraviti neki sampl, pronači neki rif, neki dio muzike,...sastaviti neki komad, na mojoj opremi.
Radionicu ču totalno preurediti, bit če unutra bar, jacuzzi, sauna, terasa, bit če par flipera unutra, bilijard,...sve da se ljudi osječaju dobro, relaksirano,...a u gornjem katu če biti muzička oprema, na kojoj če se vježbati.
Iako roker po duši, mislim kako su kod Rock muzike več sve rekli GNR, Metalica, Aerosmith,...pa bez veze da se bavimo rock muzikom. Bavit čemo se house i technom nalik Scooter, Blumchen,...znači glasno, brzo, sa puno brzih samplova,.....ono Njemačka muzika '90 godina, u koju čemo komponirati neke nove elemente (npr zvuk konjenice,kada zemlja podrhtava ispod konja, zvuk mača, kada nekome odsječe glavu, strava koju su donosili Mongoli kada su napali neki grad,....znači bit če tu zvukova povezanih sa Mongolima, umjesto ono što su radili kod Scootera, kada su vikali "Scooter is back in the house", mi čemo unutra staviti nešto vezano na Mongole, npr "Burn this town" itd....znači, sve mora biti glasno, brzo i opasno. Ne volim ljubavne pjesme, ne volim spore pjesme,...nego čemo sve raditi na jakost (brzina, glasno, ono kao da miksamo scootera sa hororom, avanturom, pustolovinom iz filmova),....može npr neka pjesma početi normalno, pa onda netko vikne "The Mongols are coming" ljudi paničare i onda sve najbrži ritmovi koje čemo sami sastaviti, slično kao radi Scooter ali još brže!!!!! Želim da je njihova "Fire" kao romantična pjesma u sporedbi sa našom!!!!! Kada čemo mi napraviti muziku sa naslovom FIRE, to treba posramiti scooterov "fire".

No dobro, znači, ja ču omogučiti različitim ljudima, da dođu u moj Karakorum, da uživaju u njemu (jacuzzi, sauna, fliperi, bar,..) i da vježbaju i rade muziku. Pošto sam ja producent, sva ova muzika koju budu napravili bit če moje vlasništvo, a oni če biti navedeni kao avtori i dobit če dio zarade, ja ču im organizirati promidžbe, koncerte itd,....znači bit če puno različitih umjetnika, nadam se da če doči i iz inozemstva, npr Njemačka,....i ako sastavimo npr 10-15 singlova, onda čemo sve to staviti na platu, cd npr....pod zajedničkim imenom Warlords from Karakorum.


Ono što mene zanima je, kakvu opremu ja trebam nabaviti za ovakvo miksanje muzike. Vjerovatno sve što piše PIONEER gore haha, ali ozbiljno!?

Koje komponente su najbolje za ovakvu house/techno/rave glasbu?

Kakvu opremu su imali Blumchen, Scooter,...?

Recimo Moby mi se ne sviđa, jer je prespor....mora biti brzo i glasno, samo me ovo zanima!!!!!

Kada budemo imali nekoliko singlova, ja ču organizirati Karakorum Festival, gdje če ljudi (na način nomada) doči negdje na neki travnjak, a mi čemo imati neki takav kombi, kao u prvom postu, samo što če naš biti neki običan kombi a ne VW t1, ali na taj način, da mu se složi strijeha p ačemo napraviti koncert!

Znači, u biti pokrečem puno novih stvari:

-način promoviranja (festivali na otvorenom a ne po diskotekama, sa kombija, automobila, sa muzikom ispod haube,...)
-zadružništvo u muziki (znači, SVATKO če moči doči i vježbati na mojoj opremi, u mom Karakorumu, i moči če napraviti svoj singel, dobit če support na svim područjima, bit če surađivanja između ostalih glasbenika,...)
-stvoriti novi stil muzike u kojem če se preplijetati techno, filmovi, istorija, horor,...gdje če umjesto pjevačkog glasa biti vik, strava, zvukovi mača, konjenice,...


Dobrodošli u KARAKORUM!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
treba nadmašiti ovo na svim područjima:

https://www.youtube.com/watch?v=U1oFIsEu40w

ako ova pjesma vozi 50 na sat, naša treba biti barem jedanput brža i iči 100 na sat, ovo če biti prijamni izpit za svakoga koji če doči u moj studio, želim da nadmašimo ovo u svim segmentima. PA ovo je bilo pre 20 godina...vrijeme je za nešto bolje, žestije, brže,...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ovo je npr 70 na sat po mom kriteriju, mi trebamo iči na 120:

https://www.youtube.com/watch?v=hRqAOyXL15Q
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ovo je jedva na 30, ali ima potencijala, kada mi to uhvatimo u svoje ruke i kada umjesto ove djevojke stvari u ruke uzme Genghis Khan:

https://www.youtube.com/watch?v=R5QJVUMARLc

vratit čemo na cestu automobile tipa Renault 5, citroen Ax, Jugo Coral 45,.....u kojem če grmiti naša muzika, želim da im popucaju stakla!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
yeah, ovo želim nadmašiti!!!!!!! Ovo je nekih 50 na sat, mi čemo raditi 100!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=vSfVfVvYstg

kada mi budemo radili "summer hit" ovo če slušati jedino djeca do 12 godina dok če našu slušati sve generacije, posramit čemo njemačku techno scenu!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ovo je bilo dobro u 20 stolječu, ali mi smo danas u 21. stolječu, treba nadmašiti ovo, bržeeeeeeeeeeeeee, jačeeeeeeeeeee, glasnijeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ2ONynaoRA
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
brzina je ok, tamo negdje na 80 po mom kriteriju ali nema jačine, trebali su zvučnici GRMITI, želim da se tresu stakla:

https://www.youtube.com/watch?v=cLNjP1vkyYU
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
u svoju glasbu želim uključiti i violine, one vojničke bubnjeve, prerađivati himne,....recimo napraviti komad gdje če "pjevati" violina, npr solo violina/gusle dok od pozadi na max svira techno/rave/house,...ali treba to ukomponirati sa stilom!!!! u pravi trenutak pustiti solo violine itd....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 11:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
npr Ruska Himna mi se jako sviđa, pa želim napraviti komad u koju ču uključiti rusku himnu:

https://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

https://www.youtube.com/watch?v=vN-ARytZKgQ

početak pjesme, neki totalni brzi rifovi, pucnjevi sa brzostrijelki, panika,...kaos,....puno nekih samplova i to npr polovina pjesme recimo nekih 2-3 minuta, a onda na polovini polako od pozadi čuje se ruska himna, koju pjevaju neki vojnički zbor i sve glasnije i sve glasnije, ruska himna polako preuzima kontrolu...dok na kraju pjesme npr poslednju minutu slušamo samo rusku himnu....Ovaj komad mogao bi nazvati leningrad.....

vidim sad da su neki to več pokušali raditi, ali ovo je sprdačina....

https://www.youtube.com/watch?v=0PH72d26KTI

ko da se neko djete igralo sa sintersaizerom...ali mi čemo napraviti pravu stvar!

vidim sad da nisam jedini došao na tu ideju, bilo je i nekih rock pokušaja ali ovo je smiješno:

https://www.youtube.com/watch?v=zaw5Zm6EskA

dobro nema veze, ljudi su pokušali ali tek ja ču napraviti PRAVU STVAR!!!!

Edited by - 1Euro on 05/11/2017 11:14:18
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 11:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
vjerovatno najbolja pjesma na svijetu, bit če pravi izazov preurediti je, a da ne izgubi taj "violinski šmek" onaj koji bude uspio dobit če vječnu slavu!!!!!
Možemo i mi pokušati....bit če jebeno....

https://www.youtube.com/watch?v=2pCv7k_Hzvg

ovima je dosta lijepo uspjelo sa dudama.....sviđa mi se!!!!slušam to u svom automobilu!!!!ali ja bi to napravio sa technom i violinama a jednu verziju i sa dudama, što da ne, jebena pjesma!!!!! ili sa vojničkim bubnjevima, umjesto basa npr....bit če izazov! Mogao bi biti prijamni ispit za one koji stignu u moj studio!!! Diploma!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=BR-csWS1bcM

Edited by - 1Euro on 05/11/2017 11:21:50
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/11/2017 : 11:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
volio bi preurediti i ovu pjesmu:

https://www.youtube.com/watch?v=K6RUg-NkjY4

violina i tekst je super!!!!! Još da mu dam onaj techno fler.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/11/2017 : 21:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

brzina je ok, tamo negdje na 80 po mom kriteriju ali nema jačine, trebali su zvučnici GRMITI, želim da se tresu stakla:

https://www.youtube.com/watch?v=cLNjP1vkyYU


Ovo je taman 120 km/h a grmi sve u 16, ne tresu se samo stakla već i zidovi. https://www.youtube.com/watch?v=-rwCyOYUh5g
Uzmeš ovaj bend i riješio si sve probleme.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000