forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 koji vam je vrag?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 19:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.

Mrzim mrznju!

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/08/2015 : 20:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ti letis , letim onda i ja .
Podrzavam napisano ...ovo nije revolucija, ovo je evolucija
Vidimo se kad se vidimo .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 20:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ne letimo nikamo. ovo su sada ozbiljne i konstruktivne kritike moderaciji. i to dobronamjerne kritike jer mi je ovaj forum i forumasi prirastao srcu. i neka vrate nazad wilera i stinkija.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/08/2015 : 20:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ne letimo nikamo. ovo su sada ozbiljne i konstruktivne kritike moderaciji. i to dobronamjerne kritike jer mi je ovaj forum i forumasi prirastao srcu. i neka vrate nazad wilera i stinkija.

Kao sto rekoh, podrzavam, po svaku cijenu .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/08/2015 : 20:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Dobri MH oce forum da pretvori u uljudbeno zboriste.no zaboravlja da mi nismo svicarci vec balkanci.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 20:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ma jebi ga, MH je unio totalni kaos od kada je poceo moderirati. glob i mladjo su predugo moderirali , i svi smo se navikli na njihov nacin moderiranja, aliMH je krenuo malo preostro. i dosta nerezonski. samo ce svih nas ujediniti protiv sebe :) ono sto na ovim prostorima nije uspjelo nikom nakon Tita, svi ujedinjeni u borbi za pravdu :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2015 : 20:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Najveci problem jeste sto postoje neke teme koje se nikako ne smiju spominjati. Mi spammeri skoro pa najmanje najebemo, ali je glupo sto nespammeri najebavaju bezveze. I ima jos jedno glupo pravilo: kada neko otvori neku temu pa jedan nasjedne na svadju, i na kraju taj sto je provocirao samo dobije opomenu dok ovaj komentator leti sa foruma sto je najgluplje sto sam ikada u zivotu video. Moj prijedlog jeste da otvore spammerski brlog i tu vecinom spammeri dolazili i manje trolovali ostale topice... Ali me niko ne slusa...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/08/2015 : 20:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Netko je rekao, kad tad svi ćemo odletjeti s foruma, ostat će samo moderatori.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2015 : 20:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Netko je rekao, kad tad svi ćemo odletjeti s foruma, ostat će samo moderatori.




I to ce se na kraju i desiti... Ako do toga dodje, mozemo mi lagano da otvorimo nas forum, forum bez moderatora i sa velikom slobodom...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 20:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
daj ne spamaj sa glupostima wolfe. ovo je forum kamo volim dolaziti. i sa velikom vecinom ljudi ovdje bi volio se upoznati i popiti cugu. i to bezobzira na politicka, vjerska, nacionalna razmimoilazenja. to je bit ovoga foruma. mozemo se mi i svadjati i ostalo ali mi je uvijek drago citati ovaj forum. ovo je stvarno dobronamjerna kritika.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/08/2015 : 20:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Netko je rekao, kad tad svi ćemo odletjeti s foruma, ostat će samo moderatori.



Iwood

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2015 : 20:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

daj ne spamaj sa glupostima wolfe. ovo je forum kamo volim dolaziti. i sa velikom vecinom ljudi ovdje bi volio se upoznati i popiti cugu. i to bezobzira na politicka, vjerska, nacionalna razmimoilazenja. to je bit ovoga foruma. mozemo se mi i svadjati i ostalo ali mi je uvijek drago citati ovaj forum. ovo je stvarno dobronamjerna kritika.



To su rekli teoreticari zavjere, ne ja Mamlaze...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/08/2015 : 20:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.



Hm..i meni je palo na pamet da je forum pitom dok se ne pojavi moderator. Onda svi najebu.
Neka naopaka prica.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24543 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/08/2015 : 20:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mamlaz

ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.



Hm..i meni je palo na pamet da je forum pitom dok se ne pojavi moderator. Onda svi najebu.
Neka naopaka prica.





Pa da znaš da si u pravu Charlie... I mafijaška organizacija je neverovatno mirna dok se ne pojavi policija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/08/2015 : 20:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Manhunteru je to u prirodi, on je lovac na ljude!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24543 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/08/2015 : 20:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ma jebi ga, MH je unio totalni kaos od kada je poceo moderirati. glob i mladjo su predugo moderirali , i svi smo se navikli na njihov nacin moderiranja, aliMH je krenuo malo preostro. i dosta nerezonski. samo ce svih nas ujediniti protiv sebe :) ono sto na ovim prostorima nije uspjelo nikom nakon Tita, svi ujedinjeni u borbi za pravdu :)




Ja mislim da sam bio moderator jedno dve-tri godine pre mladje. A globinjo poslednjie dve-tri godine uopšte ne moderira. A moderator sam od 2008.godine.
Tako da, ako si se na njih navikao, a na mene ne, onda ne znam šta da ti kažem...možda je nešto drugo u pitanju?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/08/2015 : 20:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mamlaz

ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.



Hm..i meni je palo na pamet da je forum pitom dok se ne pojavi moderator. Onda svi najebu.
Neka naopaka prica.





Pa da znaš da si u pravu Charlie... I mafijaška organizacija je neverovatno mirna dok se ne pojavi policija.



Necu vise pricat s tobom.
Gori si od PMS-a

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 21:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mamlaz

ma jebi ga, MH je unio totalni kaos od kada je poceo moderirati. glob i mladjo su predugo moderirali , i svi smo se navikli na njihov nacin moderiranja, aliMH je krenuo malo preostro. i dosta nerezonski. samo ce svih nas ujediniti protiv sebe :) ono sto na ovim prostorima nije uspjelo nikom nakon Tita, svi ujedinjeni u borbi za pravdu :)




Ja mislim da sam bio moderator jedno dve-tri godine pre mladje. A globinjo poslednjie dve-tri godine uopšte ne moderira. A moderator sam od 2008.godine.
Tako da, ako si se na njih navikao, a na mene ne, onda ne znam šta da ti kažem...možda je nešto drugo u pitanju?


ajmo ozbiljno. dok si moderirao smo bili na tebe naviknuti. sada si se vratio nakon dosta vremena i unio si pomutnju. ajde malo sagledaj svoje moderiranje objektivno.
ps. i molio bi da ne trolas svojim ad hominem argumentima. nisam ja taj koji ista ima shvacat vec svi mi moramo pokusat doprinijet da ovaj forum bude mjesto gdje cemo sa gustom dolaziti.
i ubuduce bi bila stvar dobrog idhoja da se ne ponasas tako omalovazavajuce prema sugovornicima. ti si sada moderator i predstavljas ovaj site.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 25/08/2015 : 23:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

i na kraju taj sto je provocirao samo dobije opomenu dok ovaj komentator leti sa foruma sto je najgluplje sto sam ikada u zivotu video.


Kao što sam npr. i ja jednom prilikom doživio, iako liku nisam "nasjeo".
U konkretnom slučaju, svako normalan vidio je tko je u biti krenuo "u ofanzivu", no na'ebe onaj tko ostane kulturan i dostojan pravilima argumentiranja na ljudski korektan način. A zatim, kada dobiješ ban, pojavi se jedan ortak provokatora i kruži ti poput lešinara nad glavom, nazivajući te kao jedini "provokatorom" - iza leđa! Hrabri i veliki likovi, neki pojedinci, nema šta.
No valjda je tu neko nepisano pravilo po kojem se "novajlija" na forumu ne treba nadati pravdi. Tako u samom startu u biti fino izgubiš volju učestvovati čak i na temama koje te ponekad i privlače.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2015 : 23:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

i na kraju taj sto je provocirao samo dobije opomenu dok ovaj komentator leti sa foruma sto je najgluplje sto sam ikada u zivotu video.


Kao što sam npr. i ja jednom prilikom doživio, iako liku nisam "nasjeo".
U konkretnom slučaju, svako normalan vidio je tko je u biti krenuo "u ofanzivu", no na'ebe onaj tko ostane kulturan i dostojan pravilima argumentiranja na ljudski korektan način. A zatim, kada dobiješ ban, pojavi se jedan ortak provokatora i kruži ti poput lešinara nad glavom, nazivajući te kao jedini "provokatorom" - iza leđa! Hrabri i veliki likovi, neki pojedinci, nema šta.
No valjda je tu neko nepisano pravilo po kojem se "novajlija" na forumu ne treba nadati pravdi. Tako u samom startu u biti fino izgubiš volju učestvovati čak i na temama koje te ponekad i privlače.



I ja sam vise puta bio banovan sa sajta, ali zbog moje krivice jer sam spammer. Mada to mene ne pogadja i nakon sedmicu dana ponovo pocinjem sa istim radom...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 23:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
duki ajde ne petljaj ovdje. ima punisher topik. imas 47 postova i vec si izletio. molio bi da ne sjebete topik sa glupostima. hvala unaprijed.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/08/2015 : 23:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
wolfe ajde ne spamaj topik. tnks unaprijed.imate punisher topik za to kada ga otkljucaju.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/08/2015 : 00:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

wolfe ajde ne spamaj topik. tnks unaprijed.imate punisher topik za to kada ga otkljucaju.



Ja ovdje ne vidim nikako spamanje, samo razgovaram sa kolegom forumasem. Ako je to postalo spamanje ja onda ne znam dalje... Ako je ovo spam onda je mala maca naspram onoga sto znam spamat. Eto, za mene je pravi spam kada pises 10 postova za redom sa samo jednom recenicom...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/08/2015 : 00:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

duki ajde ne petljaj ovdje. ima punisher topik. imas 47 postova i vec si izletio. molio bi da ne sjebete topik sa glupostima. hvala unaprijed.


Naravno i potpuno si u pravu, jer ti si sigurno vrijedniji kao čovjek od mene pošto imaš toliko postova?
Ja niti sam petljao niti skretao s ove (tvoje) teme, a sjećam se i kako je taj isti moderator "Manhunter", kojem si očevidno posvetio ovaj topic, u mom slučaju bio jedan od onih koji su svojim komentarom ispali u potpunosti korektni. Stoga, nije ti ok napisati tako paušalno: "Imaš 47 postova i već si izletio..." kad je očito da ne znaš zbog čega, kao u ostalnom ni ja sam.

Nego, ja ti sigurno neću "sjebati topic", ne brini, jer znam prepoznati određene razne granice.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 26/08/2015 00:22:50
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 26/08/2015 : 00:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Zašto je zaključan Punisher?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 26/08/2015 : 01:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by sergej773

Zašto je zaključan Punisher?



Radi prirodnog poretka stvari.
Charlie je tvrdila da se Punisher ne može zaključati, a kako žensko
nikada ne može biti u pravu, Manhunter ga je morao zaključati.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000