forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vrijeme za uzbunu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 27/08/2015 : 17:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Misliš rezultati pollova?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/08/2015 : 17:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da, to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/08/2015 : 21:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Čovječe, 68% forumaša vjeruje u te gluposti...
Gdje ide ovaj svijet? Ovih dana su svi pollovi katastrofa.



Nemaju ljudi realna objasnjenja za sva sranja koja se desavaju, pa je lakse izmisliti razloge i ne kriviti samog sebe, vec grupu ljudi iz sijenke.
Oduvijek je tako, samo sto je svako selo imalo zasebnu ideju, a danas nas je internet povezao, pa se teorije zavjere sire brzinom vecom od svijetlosti, cime otkrivaju jos jednu NWO zavjeru da se ne moze putovati brze od nje, pa ta mogucnost ostaje samo privilegija odabranih, onih koji se ne vakcinisu, jedu iskljucivo organsko, imuni su na chemtrailse i znaju kako da se odbrane od HAARP-a. Pridruzi se, tintone, i spoznaces istinu.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/08/2015 : 01:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote



Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 04:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by tinton

Čovječe, 68% forumaša vjeruje u te gluposti...
Gdje ide ovaj svijet? Ovih dana su svi pollovi katastrofa.



Nemaju ljudi realna objasnjenja za sva sranja koja se desavaju, pa je lakse izmisliti razloge i ne kriviti samog sebe, vec grupu ljudi iz sijenke.
Oduvijek je tako, samo sto je svako selo imalo zasebnu ideju, a danas nas je internet povezao, pa se teorije zavjere sire brzinom vecom od svijetlosti, cime otkrivaju jos jednu NWO zavjeru da se ne moze putovati brze od nje, pa ta mogucnost ostaje samo privilegija odabranih, onih koji se ne vakcinisu, jedu iskljucivo organsko, imuni su na chemtrailse i znaju kako da se odbrane od HAARP-a. Pridruzi se, tintone, i spoznaces istinu.



To je i mene iznenadilo, svaka čast ljudima koji shvaćaju što im se događa.

Oli se ti to sprdaš, nekako mi se čini kako se ismijavaš?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 08:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
inače znam sve o nsp-u,u malom mi je prstu.

ali trenutno kopam nos sa njime pa sam zaboravio koji su ciljevi tog
poretka?

mislim,svi laprdaju o tom poretku,ko o jetiju,ali zna li itko nešto konkretnije?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2015 : 08:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 09:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
http://www.dnevno.hr/planet-x/vazno-savjetnik-britanskog-premijera-uznemirio-slijedi-kolaps-pocnite-skupljati-hranu-vodu-gotovinu-evo-zasto-825517

evo ga,stižeeeee

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2015 : 10:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

http://www.dnevno.hr/planet-x/vazno-savjetnik-britanskog-premijera-uznemirio-slijedi-kolaps-pocnite-skupljati-hranu-vodu-gotovinu-evo-zasto-825517

evo ga,stižeeeee




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2015 : 10:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



svake godine opale 80 milijuna ljudi više.
baš su super ti planovi o smanjenju populacije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/08/2015 : 10:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Depopulaciju će uspješno provest jedino antivakseri.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 10:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

http://www.dnevno.hr/planet-x/vazno-savjetnik-britanskog-premijera-uznemirio-slijedi-kolaps-pocnite-skupljati-hranu-vodu-gotovinu-evo-zasto-825517

evo ga,stižeeeee



Cek, cek, cek na sekundu malo... Ja kako znam, odnosno kako internet kaze, taj navodni krah bi se trebao da dogodi krajem 9 a ne u 10 mjesecu. Zatim, i ako se taj krah i desi - kakp su uopste sigurni da ce im se svi porobiti? Valjda ima ljudi koji nece da budu dio tog poredka i koji ce se pobuniti... Mislim, da li je moguce stvoriti to u jednoj zemlji? Da. Ali po cijelome svijetu? Kako oni sada mogu da tako odjednom sruse sile poput Amerike, Britanije, Rusije i Kine? I kakvo je to glupa rijes da svi moramo taj poredak da prihvatimo? Ako su neki tokom rata mogli da prezive sijajuci, onda valjda mozemo i ovo da sredimo... Odnosno, ako ga uopste i bude
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 14:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Apsolutna kontrola nad svakim čovjekom... iz koje je bajke ovaj izašao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2015 : 14:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
baš bi se usrečija s tin

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2015 : 14:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



To jedna od teorija. Mada, možda nisi primijetio, u bogatijim zemljama, ajmo reć Zapadnom svijetu plus Japan, a i Rusija i Ukrajina se mogu slobodno ubrojiti ( ne znam kakva je situacija u Bjelorusiji? ) broj stanovnika ne raste već opada. Po tim teorijama cilj je uništiti Staru Europsku civilizaciju. A onda će lako sa siromašnim zemljama.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 14:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 15:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 15:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Jedan dio teorije zavjera sigurno je istina, a ostatak budulaština. Mislim da nikad nećemo saznati koji je koji.



Nije baš izravno povezano s temom, ali Castelli je u "Spektru" vrhunski isprdao kako "osobe s paranormalnim sposobnostima" tako "profesionalne skeptike".

Recimo da su teoretičari zavjere ekvivalenti prvima, a potpuni negatori baš svake od istih, drugima.

No, s teoretičarima zavjere postoji više problema, što ipak ne znači da su problemi ovih drugih išta manje važni, naprotiv. Često i jedni i drugi rade iste pogreške, unaprijed proglašavaju točnost ili netočnost neke teze pa onda manipuliraju činjenicama kako bi svoj stav "dokazali".

Razmišljajući o "NSP" sa svojih solidarističkih pozicija, nekako sam došao do toga da bi raščlanjenje teorije "Novog svjetskog poretka" na proste faktore, pokazalo njenu istovremenu i točnost i pogrešnost. Samo što bi, u tom slučaju, poprilično propala zabava jednima a i drugima, svakima na svoj način.

Prvima to više ne bi izgledalo tako skrovito, moćno-sveobuhvatno i konspirativno-ujedinjeno. Pa bi spektakl naziva "NSP" neslavno propao; dokazalo bi se, između svega ostalog, i da se neki sudionici "zavjere" između sebe strašno mrze i mrse jedni drugima planove. A to znači da i oni pokazuju ljudske osobine te obavljaju veliku i malu nuždu: prava katastrofa za svakog teoretičara zavjere. Drugi bi se pak malo bolje suočili s užasima koje svjetski moćnici na ovaj ili onaj način, javno ili tajno rade. I kako je na posljedicama te tobožnje "zavjere" utemeljen velik dio sustava, a posljedice čega, putem medija, do javnosti dopiru relativizacijom, banalizacijom i slavnom Chewbacca defense.

Itd. Itd.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 16:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Većinom se sve svodi na moć i novac (baš sam otkrio toplu vodu). A to vidimo od nižih do viših razina, ali uza sve moguće razlike od slučaja do slučaja. Ako su na jednom mjestu neke stvari povezive, ne znači nužno da su i na nekom drugom. Ako su na jednom mjestu posljedice samo loše, na znači da su nužno i na nekom drugom. Nikad ne valja ništa pojednostavljivati, ali ni baš uvijek bježati od "velikih" zaključaka.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/08/2015 : 16:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
ako ste gledali Endgame, ide malo tom smjerom

zaboravio dodati svijetom vladaju korporacije, a demokratije nema, tako da ljudi ne odlučuju baš mnogo http://www.collective-evolution.com/2015/08/28/democracy-doesnt-exist-heres-why-voting-doesnt-change-anything/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/08/2015 17:24:28
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/08/2015 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš ljubitelj teorija o namjernoj depopulaciji, a i teško je dokazati takve stvari. A to da je u zapadnom svijetu, preciznije našem kontinentu pad populacije namjeran ne drži mi vodu. Najlogičnije objašnjenje mi je da je razlog slabom natalitetu duže školovanje, pogotovo kod žena u odnosu na prije 5og, kasnije stupanje u brak, problem školovanja i zbrinjavanja većeg broja djece u familiji za sve koji žive u gradovima... Moji baka i deda koji su živjeli na selu na velikoj zemlji nisu se puno sekirali što su imali četiri kćeri i pet sinova. Danas svi hoće u gradove gdje za veći broj djece doslovno moraš biti financijski iznad prosjeka.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 17:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 17:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 17:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



Popijete jednu "Gricku" i citajte ove postove.
Majke mi, meni ovi ljudi djeluju kao da su pisali napuseni.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2015 : 17:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



To jedna od teorija. Mada, možda nisi primijetio, u bogatijim zemljama, ajmo reć Zapadnom svijetu plus Japan, a i Rusija i Ukrajina se mogu slobodno ubrojiti ( ne znam kakva je situacija u Bjelorusiji? ) broj stanovnika ne raste već opada. Po tim teorijama cilj je uništiti Staru Europsku civilizaciju. A onda će lako sa siromašnim zemljama.



Sve je to jalovo..ja da sam sef NWO i da hocu smanjit brojno stanje zapada jednostavno bi isprovociro rusiju
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000