forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vrijeme za uzbunu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 18:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



i životinje pripadaju NSP-u,štoviše one su njihov tajni adut ako zakaže cijepljenje i čipiranje.
kravlje ludilo,ptičja i svinjska gripa,lastavičin hemeroid,sve je to jedna mašinerija koja radi u korist novog poretka.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2015 : 18:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Malo ste kontradiktorni...kao NWO vlada svijetom preko korporacija a hoce nas pobit..zar nije cilj korporacija sto vise ljudi.jer onda je veca zarada..ako nas pobiji kome ce prodavat svoje trule proizvode
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2015 : 20:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/TvLZxG6pB6U


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 20:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



i životinje pripadaju NSP-u,štoviše one su njihov tajni adut ako zakaže cijepljenje i čipiranje.
kravlje ludilo,ptičja i svinjska gripa,lastavičin hemeroid,sve je to jedna mašinerija koja radi u korist novog poretka.



Ponavljam: sve se moze svesti na svoju korist... Lako cemo mi sa zivotinjama nego je nama bitno kako da sprijecimo djecu da postanu pederi... Ah znam! Zatvorimo ih u jednu prostoriju svezani i dovedemo striptizete da im plesu u krilima
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 20:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



Popijete jednu "Gricku" i citajte ove postove.
Majke mi, meni ovi ljudi djeluju kao da su pisali napuseni.



Mi kada smo napuseni pisemo sa ljubavlju
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 01/07/2022 : 17:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da je Novi svetski poredak ponovo u nastajanju...
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 01/07/2022 : 22:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Je,jedino ako se debili poredaju u nizu.Svijet gotovo sigurno ide prema novom masovnom izumiranju kakvo nije viđeno još od doba dinosaura,i to zbog čega,zbog zlobe,gluposti,i pohlepe.Za samo koje stoljeće možda jedino žohari prežive da mogu pričati o tome.Prenapučenost je izmakla kontroli i došli smo do granica prirodnih resursa.Ako su ljudi nastali od majmuna,jedina je razlika što majmuni ne uništavaju planet.

Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 01/07/2022 : 22:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Problem je taj što su ljudi generalno govna, obrni okreni, 90% bar.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/07/2022 : 09:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nismo mi ljudi govna, samo volimo reprinte.
Ne razmišljajući o posljedicama.

Bok, kako si.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000