forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ebay refund
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 25/09/2015 : 14:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Obi, ne drndaj se sa Kinezima nego otvaraj mu taj slučaj!
eBay preko Paypal-a pokreće vraćanje tvoje love i gotovo. NIŠTA ti Paypal ne uvažava "automatski", odn. sam po sebi, jer je kupovina odvijena preko eBaya a nije u pitanju neka "obična" (klasična) pošiljka love preko njih.
Dakle, sve naredne korake u tvoje ime preuzima eBay (incl. povrata love), pod uslovom da si u roku od ta, već nekoliko puta pomenuta 32 dana, otvorio "slučaj neprimljenog artikla".
Pa gdje to ima, ostaviti pozitivan komentar a nisi dobio ni robu niti svoju lovu natrag?!
Mani te priče za male Kineze, nije on ovisan o jednom komentaru manje ili više, nego je očito da te želi za'ebati.
Imam skoro 2.500 raznih transakcija na eBay-u, po svim zemaljskim kontinentima i masom država, u sklopu kojih sam imao sva moguća iskustva, pa ti sad pitaj dalje koga želiš ili slušaj kojekakve Kineze!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/09/2015 : 20:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto, hvala svima koji su pomogli svojim iskustvima.
Po idućoj poruci od prodavača, vidjet ću kako vjetar puše. Za otvorit slučaj imam 30 dana od zadnjeg roka dostave, a do sada je prošlo 8 dana od tog zadnjeg roka. Ako plati do ponedjeljka ili utorka dobro, a ako ne otvaram slučaj...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/09/2015 : 16:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prodavač je ipak odlučio dati refund bez da otvaram slučaj.
Na paypal stranici se vidi taj refund, ali novca nema na mojoj VISA kartici.
Da li je nešto pošlo kako ne treba ili samo treba čekati? I koliko?
Ili taj novac trebam tražiti na kojekakvim eBay ili paypal balansima?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/09/2015 16:48:18
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/09/2015 : 18:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Od cajniza sam prosle godine kupio neki mali bluetooth zvucnik i nikako niti nakon mj dana nije stigao.Ja pitao za situaciju,pisu pricekajte jos,ako ne dodje saljemo drugi ili ce refund.Jos proslo deset dana i procitao prvi put bolje pravila za otvaranje slucaja i rok je bio mj dana,ali nisam siguran negdje je nesto pisalo i za neki refund od 45 dana.Natjeravali se pet-sest puta s mailovima, a dobivao automatske odgovore i zadnji put sam napisao da tih desetak eura poklone zrtvama potresa.
Nikad vise od kineza..
Pred tri tjedna odem na Uk ebay i nadjem iste zvucnike i pise lokacija u UK, ali cekam tri tjedna i koji sad vrag, pogledam na ebay.com adresa im u Kini. Slagali su sa lokacijom na Uk ebayu i navukli kupce,ima ih jos dosta koliko sam vidio. S kinezima treba oprezno, laziraju lokaciju predmeta,Itema i onda salju iz Kine. Dosad sam narucivao par puta slicne zvucnike iz Uk (padali na pod otisle membrane,imaju za 3W dobar zvuk) i dosli su mi za tri-cetiri dana Royal Mailom bez pol frke.
Na njemackom ebayu savjetuju oprez sa kineskim trgovcima jer dnevno se pojavljuju deseci novih prodavaca i u tom moru ima puno dzunki,a ne zna se ispod koje su neozbiljni prodavaci tj. pirati.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/09/2015 : 21:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]
da se razumemo, Paypal tebi neče nakazati novac na tvoj transakcijski račun!
Mislim da hoće.
To ti trebaš napraviti sam.
Mislim da ne trebam.
Znači, ako je novac na Paypal računu, to znači, da ti j etaj kinez vratio novac i tvoj novac je sada na Paypalu.
Mislim da ne.
Ti ga možeš tamo ostaviti, pa kada budeš sljedeči put nešto kupovao, najprije če ti uzeti sa paypal računa (ali i tamo trebaš namjestiti na Eur, ili usd,...ovisi gdje češ kupovati, odnosno da li trebaš plačati eurima ili dolarima,...jer ako češ imati na računu eure a kupovat češ na Ebayu, gdje treba plačati sa dolarima, neče ti uzet sa paypala jer imaš na eure,...dosta komplicirano za nekoga tko se time bavi prvi put...).
Kod mene je sve u dolarima pa nema komplikacija.
Ako ti taj novac sa paypala želiš podiči, odnosno sebi nakazati, to ti trebaš napraviti sam, to ti neče paypal napraviti.
Novac nije na paypalu.
To napraviš ovako:

-najprije ideš na MY ACCOUNT
-onda klikneš na WITHDRAW
-tamo odabereš WITHDRAW FUNDS TO YOUR CARD

i onda napišeš iznos koji češ podiči.
Imam 0 (nula)
Opet trebaš paziti imaš li eure ili usd,...i novac bi trebao da bude na tvom računu za 1-2 dana a i uzet če ti 2 eura provizije, tako da češ dobiti za 2 eura manji iznos, koji si nakazao....
Mislim da nema provizije za refund.
Eto, to je to, i sretno!


Cjenim dobre namjere, ali imam jak dojam da si promašio temu totalno + gomila dezinformacija.
Ja nisam ništa prodao pa da mi novac sjedne na račun i da plaćam proviziju.
Jednostavno refund ide preko paypala na moju karticu.
To i piše tamo da je tako napravljeno. No, novac još nije stigao pa me zanima da li je moguća greška, mahinacija sa odgodom ili samo treba čekati i koliko?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/09/2015 21:30:11
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/09/2015 : 23:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote


Euro legendo!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/09/2015 : 23:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood



Euro legendo!



đe si "majstore s mora"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 29/09/2015 : 07:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
U slučaju refundiranja od strane prodavača novac ti sjedne na karticu unutar 2-5 dana (bez ikakve provizije), u slučaju da ti netko plati nešto preko paypala taj ti novac sjedne na karticu 1. u sljedećem mjesecu.
Možeš tražiti i da ti ranije sjedne ali tada plačaš proviziju

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 29/09/2015 07:17:56
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 29/09/2015 : 09:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Novac ti bez provizije automatski sjedne na karticu 1. u mjesecu.
Ti također taj isti novac možaš povući na karticu kad god želiš ali češ onda platiti proviziju
I ja sam eto na ebayu već sedam godina tako da i nisam neki početnik

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 29/09/2015 : 09:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Prodavač je ipak odlučio dati refund bez da otvaram slučaj.
Na paypal stranici se vidi taj refund, ali novca nema na mojoj VISA kartici.
Da li je nešto pošlo kako ne treba ili samo treba čekati? I koliko?
Ili taj novac trebam tražiti na kojekakvim eBay ili paypal balansima?


treba par dana da se to proknjiži, obično 3-4 radna dana i refund ti Paypal vrača na tvoj račun tako da...akmo ti je Paypal javio da si dobio refund onda si ga dobio i biti će ti vidljiv na kartici za 3-4 radna dana i nemaš brige

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 29/09/2015 : 09:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

da se razumemo, Paypal tebi neče nakazati novac na tvoj transakcijski račun!
To ti trebaš napraviti sam.


netočno! ne zbunjuj čovjeka ;)

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/09/2015 : 12:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ma pusti. Čim taj uvjetuje povrat novca pozitivnim komentarom muljator je. Da je vratio novac bez ikakvih rasprava onda bi možda i zaslužio pozitivni, ali ovako ne.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 16:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Obi-wan

Prodavač je ipak odlučio dati refund bez da otvaram slučaj.
Na paypal stranici se vidi taj refund, ali novca nema na mojoj VISA kartici.
Da li je nešto pošlo kako ne treba ili samo treba čekati? I koliko?
Ili taj novac trebam tražiti na kojekakvim eBay ili paypal balansima?


treba par dana da se to proknjiži, obično 3-4 radna dana i refund ti Paypal vrača na tvoj račun tako da...akmo ti je Paypal javio da si dobio refund onda si ga dobio i biti će ti vidljiv na kartici za 3-4 radna dana i nemaš brige


Zahvaljujem.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 16:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by 1Euro

da se razumemo, Paypal tebi neče nakazati novac na tvoj transakcijski račun!
To ti trebaš napraviti sam.


netočno! ne zbunjuj čovjeka ;)



pa kod mene je tako, pogledaj post iznad, a sad ako imate drugi drukčije, vaša stvar, ja imam tako kako sam napisao i kako najbolje funkcionira za mene i nemam nikakvih problema osim što na svakih 500 eura plačam 2 eura provizije, što mi i nije neki problem.


Cjenim tvoj entuzijazam, ali brkaš kruške i jabuke i lupaš gluposti.
Napisao si gomilu zbunjujućih stvari jer ovo uopće nije ono o čemu ti pričaš. Pa još pišeš velikim crvenim slovima i ljutiš se (a nisi u pravu). Nivo vrtića.
Kao što reče Alan, treba samo sačekati 3-4 dana i rješena stvar...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/09/2015 16:36:21
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 16:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
onda se snađi sam pametnjakoviču.
Ja sam na Ebayu več nekoliko godina, a ne samo na Ebayu, i Delcampe i slični sajtovi, imam paypal več duže vrijeme, nakazao ili platio sam paypalom godinama a onda mi ti pričaš o dezinformacijama, koji si jednom od nekog kineza nešto kupio a i to nisi napravio kako treba.
Ti uopšte ne kužiš šta je plačanje PAYPALOM i šta je plačanje KREDITNOM KARTICOM i kakve veze ima VISA (kreditna kartica) kada ti plačaš paypalom.
Samo ti čekaj, da če ti Paypal nakazati novac sam od sebe.
Ponavljam ti, da to trebaš napraviti sam i objasnio sam ti kako to trebaš napraviti AKO novac imaš na Paypalu kao što si rekao.
Ako imaš novac na paypalu a uz to i nekakvu obavijest, trebaš napisati KAKVU OBAVIJEST IMAŠ jer ako nemaš nikakve obavijesti, onda je to to i čekati na paypal da če ti nakazati novac je SMIJEŠNO.
Kinez ti je vratio novac, novac ti je na paypalu, ti sada SAM trebaš nakazati sebi novac na svoj račun. U biti ti podigneš novac sa paypal računa na svoj transakcijski račun, to je sva umjtnost.
No, ti si očito previše pametan pa eto radi po svome.


Nemaš pojma, sjedi 2

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/09/2015 : 16:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U 11. mjesecu trebam naručiti nešto iz Kine, pošto je u pitanju roba vrijedna 465 $ nije mi baš svejedno, pogotovo kada pročitam ovaj slučaj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 16:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

U 11. mjesecu trebam naručiti nešto iz Kine, pošto je u pitanju roba vrijedna 465 $ nije mi baš svejedno, pogotovo kada pročitam ovaj slučaj.


Zašto?
Pa čovjek mi je vratio novac (poslije malo natezanja) bez da sam i morao otvarati slučaj. Za mene dosta ohrabrujuće. Bila je to neosigurana pošiljka bez internacionalnog tracking broja. Ovo tvoje će vjerovatno imati adekvatan broj za praćenje.

Inače, ovaj topic sam otvorio i djelom zato da se točno vidi šta bude kod refunda i kako.
Ljudi su sve rekli (osim Eurovog lupetanja) pa ako se nekome desi nešto slično, zna šta mu je raditi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/09/2015 16:34:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/09/2015 : 16:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vratio ti je novce ali je ipak pokušao nešto muljati, to moraš priznati.
Inače, ja mislim kupovati sa aliexpressa što bi trebala biti sasvim druga priča. Nisam još kupovao sa te stranice, od Kineza samo sa dealextremea i nikada nije bilo problema ali moram priznati da ni račun nije prelazio 80 $.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 19:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vratio ti je novce ali je ipak pokušao nešto muljati, to moraš priznati.
Mislim da je samo htio garantiran pozitivan komentar.
Inače, ja mislim kupovati sa aliexpressa što bi trebala biti sasvim druga priča.
U kom smislu druga priča?
Nisam još kupovao sa te stranice, od Kineza samo sa dealextremea i nikada nije bilo problema ali moram priznati da ni račun nije prelazio 80 $.


Osobno, ne bih imao živaca kupovati ništa previše skupo iz inozemstva...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/09/2015 : 19:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

Vratio ti je novce ali je ipak pokušao nešto muljati, to moraš priznati.
Mislim da je samo htio garantiran pozitivan komentar.
Inače, ja mislim kupovati sa aliexpressa što bi trebala biti sasvim druga priča.
U kom smislu druga priča?
Nisam još kupovao sa te stranice, od Kineza samo sa dealextremea i nikada nije bilo problema ali moram priznati da ni račun nije prelazio 80 $.


Osobno, ne bih imao živaca kupovati ništa previše skupo iz inozemstva...


Mislim da bi moja kupovina trebala po svemu biti drugačije od tvoje, vjerujem da bi trebao biti broj za praćenje pošiljke a dostava za ovu robu je svega 10-ak dana.
Jebiga, ja sam prisiljen kupovati ovo izvana jer se kod nas to ne može pronaći, barem ne u varijanti koja meni treba.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/09/2015 : 20:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Refund sa amazona ili sa ebaya(vise u pitanje preplacena postarina) sam uvijek rijesio kulturno jer su takvi nijemci i ameri bili.
Danas stigao zvucnik omotan u papir (komprimirani stiropor i u maloj crnoj vrecici kao od smeca) sa etiketom poste iz ceske republike..😒... covjece, adresa kao u UK, salju iz kine u cesku i onda k meni..22 dana...treba paziti na te "item location".
Uglavnom vise volim kupiti iz njemacke i Uk, bar dodje zapakirano kako spada.
Prosle godine kupio malo skuplju stvar oko 100 eura iz Usa (replika iz filma) i osim nekih kopiranja racuna za carinu nisam imao frku.
Zapad je ipak zapad,ali trgovina sa podmuklim lasicama treba imati zivce...

Za Dodsa, ako mislis toliko platiti taj artikl bolje razmisli,puno novaca, i pitanje je koliki je taj paket i kako je osjetljiv za transport.😒

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 20:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

U 11. mjesecu trebam naručiti nešto iz Kine, pošto je u pitanju roba vrijedna 465 $ nije mi baš svejedno, pogotovo kada pročitam ovaj slučaj.


Zašto?
Pa čovjek mi je vratio novac (poslije malo natezanja) bez da sam i morao otvarati slučaj. Za mene dosta ohrabrujuće. Bila je to neosigurana pošiljka bez internacionalnog tracking broja. Ovo tvoje će vjerovatno imati adekvatan broj za praćenje.

Inače, ovaj topic sam otvorio i djelom zato da se točno vidi šta bude kod refunda i kako.
Ljudi su sve rekli (osim Eurovog lupetanja) pa ako se nekome desi nešto slično, zna šta mu je raditi.



kakvog lupetanja?
Pa jesam li ti objasnio kako možeš več sada podiči novac, i ne trebaš čekati 3-4 dana.
To uradiš ovako:

-najprije ideš na MY ACCOUNT
-onda klikneš na WITHDRAW
-tamo odabereš WITHDRAW FUNDS TO YOUR CARD

ali ako ti je teško plačati proviziju (2 eura) onda čekaj, šta ti ja mogu drugo.
Ne shvačam, zašto bi to bilo lupetanje, pa ja ti imam Paypal več godinama. Kupujem i prodavam najviše na Ebayu več godinama i obavio sam jako puno transakcija.
Ovo mi je zadnji put da sam ti pomogao.
Čak se nadam, da nečeš dobiti taj novac od tog Kineza, eto za kaznu!


Opet ti tjeraš svoje. Tvrdoglav ko .....
Stanje my account je 0 (nemam ništa). To sam već rekao, ali tebi se ne može dokazati. Refund ide preko paypala na moju VISA karticu.
Nisi ti ništa pomogao već plasirao gomilu pogrešnih informacija zbog kojih bi se netko mogao opeći ili naći u nedoumici. Najbolje da obrišeš sve što si napisao jer ti samo tjeraš svoju priču koja nema veze sa refundom. Ponašaš se kao dijete koje na zna procesuirati informacije. Pročitaj još jednom sve pa ćeš vidjeti da ovo sve nema veze sa tobom i tvojim prodavanjem na eBay-u. Ovo je refund, nema provizije od 2 eura, mora se čekati da papal i moja banka proslijede novac na karticu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 29/09/2015 20:41:28
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 20:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by DODSFERD

Vratio ti je novce ali je ipak pokušao nešto muljati, to moraš priznati.
Mislim da je samo htio garantiran pozitivan komentar.
Inače, ja mislim kupovati sa aliexpressa što bi trebala biti sasvim druga priča.
U kom smislu druga priča?
Nisam još kupovao sa te stranice, od Kineza samo sa dealextremea i nikada nije bilo problema ali moram priznati da ni račun nije prelazio 80 $.


Osobno, ne bih imao živaca kupovati ništa previše skupo iz inozemstva...


Mislim da bi moja kupovina trebala po svemu biti drugačije od tvoje, vjerujem da bi trebao biti broj za praćenje pošiljke a dostava za ovu robu je svega 10-ak dana.
Jebiga, ja sam prisiljen kupovati ovo izvana jer se kod nas to ne može pronaći, barem ne u varijanti koja meni treba.


Pažljivo. Bojim se da si u zabludi. Aliexpres i Alibaba su manje sigurni od eBaya. eBay nudi garanciju. Da mi ovaj lik nije vratio svojom voljom, vratio bi posredovanjem eBay-a. Ne znam ima li toga na navedenim sajtovima...I meni obično bude tracking number i stigne za 10 dana. Gdje je ovo moje završilo, bog zna...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/09/2015 : 21:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Zar ti misliš da ja nisam imao posla sa refound. Eto, baš sam išao tražiti arhivu svog Ebay računa i vidi ove iznose, a koliko možeš vidjeti pomogao sam Ebayu, da su ih razotkrili i izbacili sa sajta, a radilo se o dosta visokom iznosu, kojeg sam mogao popušiti (ali nisam, jer sam koristio Buyers protection i slično), znam kako se osječaš kada trebaš čekati na svoj novac, eto ja sam nekoliko puta čekao, zato sam ti i htio pomoči ali nema veze, neču više nikada da ti pomognem, i pobrisat ču postove kako si želio iako sam stavio koristne informacije, ako ne za tvoj slučaj, onda za nekog drugog koji se susreče sa nekim problemom podizanja novca.
I varalice u mom primjeru su bili ENGLEZI a ne Kinezi, tako da ih ima svugdje. No, nas dvojica smo time završili, najbolje da se ignoriramo na forumu. Eto, toliko do mene.

ORDER DATE
Jul 06, 2013

ORDER TOTAL
US $1,070.43
+ US $7.67
shipping
Order 0
View similar items
View seller's other items
More actions
1 item sold by0179jason
2012 1oz Gold Krugerrand Coin
2012 1oz Gold Krugerrand Coin
( 121137691647 )
This user is no longer registered on eBay.
Add note
ITEM PRICE:
US $1,070.43

ORDER DATE
Jun 22, 2013

ORDER TOTAL
US $1,230.00
+ US $20.00
shipping
Order 0
View similar items
View seller's other items
More actions
1 item sold byjassko75uk
Solid Gold ring seal from ancient Greece 400-100BC 18,33g / 23kt.
Solid Gold ring seal from ancient Greece 400-100BC 18,33g / 23kt.
( 221241052005 )
This user is no longer registered on eBay.
Add note
ITEM PRICE:
US $1,230.00


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/09/2015 : 21:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Zar ti misliš da ja nisam imao posla sa refound. Eto, baš sam išao tražiti arhivu svog Ebay računa i vidi ove iznose,
WAU (WOW)
a koliko možeš vidjeti pomogao sam Ebayu, da su ih razotkrili i izbacili sa sajta, a radilo se o dosta visokom iznosu, kojeg sam mogao popušiti (ali nisam, jer sam koristio Buyers protection i slično), znam kako se osječaš kada trebaš čekati na svoj novac, eto ja sam nekoliko puta čekao, zato sam ti i htio pomoči
Lijepo od tebe.
ali nema veze, neču više nikada da ti pomognem,
A i to može.
i pobrisat ču postove kako si želio iako sam stavio koristne informacije, ako ne za tvoj slučaj, onda za nekog drugog koji se susreče sa nekim problemom podizanja novca.
Ma da, ali ovo nije topic o podizanju novca sa paypal balansa.
I varalice u mom primjeru su bili ENGLEZI a ne Kinezi, tako da ih ima svugdje.
Varalica ima svagdje, bez obzira na naciju.
No, nas dvojica smo time završili, najbolje da se ignoriramo na forumu. Eto, toliko do mene.
Ne budi lud, tebe je nemoguće ignorirati. A ako istrajavaš u toj zamisli, izazivam te na dvoboj.

ORDER DATE
Jul 06, 2013

ORDER TOTAL
US $1,070.43
+ US $7.67
shipping
Order 0
View similar items
View seller's other items
More actions
1 item sold by0179jason
2012 1oz Gold Krugerrand Coin
2012 1oz Gold Krugerrand Coin
( 121137691647 )
This user is no longer registered on eBay.
Add note
ITEM PRICE:
US $1,070.43

ORDER DATE
Jun 22, 2013

ORDER TOTAL
US $1,230.00
+ US $20.00
shipping
Order 0
View similar items
View seller's other items
More actions
1 item sold byjassko75uk
Solid Gold ring seal from ancient Greece 400-100BC 18,33g / 23kt.
Solid Gold ring seal from ancient Greece 400-100BC 18,33g / 23kt.
( 221241052005 )
This user is no longer registered on eBay.
Add note
ITEM PRICE:
US $1,230.000.000.000.000.000.009

Ja sam istinski zapanjen ovim iznosima! primi moje najiskrenije izvinjenje ti Bože plaćanja preko paypala. Oh kako glup bijah i ne vidjeh istinu ispred nosa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000