forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 3 - Prošlost Jimmya Gitare
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/10/2015 : 12:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Pa, ako Ludens dopire do Makarske, a video sam tamo x puta Bernarda...

To nesto je usko vezano za Makarsku i svako ko je bio tamo na festivalu odmah ce znati da je to to....


Ma ja sam krivo shvatio tebe, pa si onda ti krivo shvatio mene.
Rezultat općeh neshvaćanja je Valterov trijumf. Ionako da sam i vidio ne bih povezao s Makarskom (iako sam bio na MaFestu), nego automatski sa Zadrom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 03/10/2015 : 12:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
sad sam malo guglao.. nisam znao da ima i u Zadru... Bio sam ubedjenda je Kalalarga u Makarskoj unikat.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/10/2015 : 12:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6363 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/10/2015 : 13:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja znam, nema na desetke kalelargi po dalmatinskim gradovima. Pored najpoznatije zadarske ('Široke ulice') još samo ta u Makarskoj.
Go to Top of Page

almon
New Member

Croatia
226 Posts

Member since 13/11/2009

Posted - 03/10/2015 : 19:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send almon a Private Message  Reply with Quote
Arch Stanton.
Unknown.

Dobar,loš,zao.

Svaka čast.
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 03/10/2015 : 20:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Mala nagradna igra:
Ko u stripu nadje nesto u vezi Makarske, dobije od mene crtez.
Skriveno je i jako sitno.



imam samo talijanski original:
stranica br.54: Darijo ,,dado,, Antunović, tip u zelenoj košulji
stranica br.100: terasa i ograda spominju na ,,vilu Doneli,, u kojoj spavaju i koja je krcata Slovencima sva četiri dana festivala.

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/10/2015 : 20:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Koliko ja znam, nema na desetke kalelargi po dalmatinskim gradovima. Pored najpoznatije zadarske ('Široke ulice') još samo ta u Makarskoj.




Imamo je i mi u Šibeniku, i to čak dvije - Gornju i Donju!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/10/2015 : 22:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER


Inače, uočio sam grobove 'Petera Blagoy E. Wicha' i 'Save Savanovicha', kao i lokal 'Talichni Tom' kojeg drži 'Morris'.



Sve redje pratim forum, ali ovo moram da prokomentarisem.
Svaka cast gospodinu Banetu, ovo ce da mi bude jedan od drazih stripova zbog svih tih "prosvercovanih" elemenata
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 03/10/2015 : 23:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by cat claw

Mala nagradna igra:
Ko u stripu nadje nesto u vezi Makarske, dobije od mene crtez.
Skriveno je i jako sitno.



imam samo talijanski original:
stranica br.54: Darijo ,,dado,, Antunović, tip u zelenoj košulji
stranica br.100: terasa i ograda spominju na ,,vilu Doneli,, u kojoj spavaju i koja je krcata Slovencima sva četiri dana festivala.



hm... nije Dado A, ali jeste jedan drugi poznat lik :D. A i kosulja je trebala da bude zzuta. Ne znam zasto su skinuli crnu maramu... koja je ostala na jednoj od sledecih slika.
Na terasi koju spominjes nisam bio. Sto bi kazali, ta moja terasa je jedna vrlo uopstena obicna terasa.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/10/2015 : 23:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
jedva čekam da pročitam taj strip!!!!!!!!!!!
Ova "kolor edicija" je pravo osviježenje, jer je u boji, u svakoj epizodi nastupa neki naš stari poznanik, mogli su jedino malo cijenu smanjit i ubrzati ritam.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/10/2015 : 23:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4994 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 04/10/2015 : 00:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.




ide 1 kom godišnje? ili... ?

Marty M. 71 - rasprodan PIBD 10 - rasprodan 46 god. Alan Forda u HR Ggdje nestade ZLATNI klasik

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 09:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Isto kao i c/b specijali, jednom godišnje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2015 : 11:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.



pa nije....što fali cijeni 25 kuna?

Po 25 kuna je išao Zagor Almanah, Zagor Specijal.

Što se tiče ubrzavanja ritma,...pa to važi za Italijane, da naprave bar dva godišnje a onda čemo ih i mi dobiti...za sada smo 3.3 sa Italijanima, ali negdje sam pročitao planove šta sve bi trebalo izači u Kolor Ediciji, i bilo je puno toga,...pa bi bilo super da ubrzaju, jer sam (smo) nestrpljiv-i

Edited by - 1Euro on 04/10/2015 11:25:45
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 04/10/2015 : 11:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Ako ludens ovako nastavi uskoro preticemo talijance






Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2950 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/10/2015 : 12:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.



pa nije....što fali cijeni 25 kuna?

Po 25 kuna je išao Zagor Almanah, Zagor Specijal.

Što se tiče ubrzavanja ritma,...pa to važi za Italijane, da naprave bar dva godišnje a onda čemo ih i mi dobiti...za sada smo 3.3 sa Italijanima, ali negdje sam pročitao planove šta sve bi trebalo izači u Kolor Ediciji, i bilo je puno toga,...pa bi bilo super da ubrzaju, jer sam (smo) nestrpljiv-i



ako slučajno nisi znao, ovaj strip je u boji prema tome 25 kn ne može biti, umjesto toga budi malo zahvalniji što ovaj strip uopće izlazi i ova cijena je jako povoljna
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2950 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/10/2015 : 12:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
za Kerca u Zagoru u boji 29,90 kn je bagatela, bezobrazno mala cijena
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2015 : 12:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.



pa nije....što fali cijeni 25 kuna?

Po 25 kuna je išao Zagor Almanah, Zagor Specijal.

Što se tiče ubrzavanja ritma,...pa to važi za Italijane, da naprave bar dva godišnje a onda čemo ih i mi dobiti...za sada smo 3.3 sa Italijanima, ali negdje sam pročitao planove šta sve bi trebalo izači u Kolor Ediciji, i bilo je puno toga,...pa bi bilo super da ubrzaju, jer sam (smo) nestrpljiv-i



ako slučajno nisi znao, ovaj strip je u boji prema tome 25 kn ne može biti, umjesto toga budi malo zahvalniji što ovaj strip uopće izlazi i ova cijena je jako povoljna



naravno da sam znao, ali ako može tex u boji za 18 kuna na 112 stranica, mogao bi i Zagor u boji za 25.
Imali smo več takav primjer (Utrka sedam strelica) Zagor u boji za 25 kuna, prema tome.....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 12:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Boja košta i nije pošteno uspoređivati takvo izdanje sa c/b. Almanah je uz to imao i mali broj stranica, pa kada se uzme u obzir sadržaj onih 25 kn je bilo previše za sve što je nudio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2015 : 12:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

za Kerca u Zagoru u boji 29,90 kn je bagatela, bezobrazno mala cijena



pa tko ti brani da plačaš više. Napiši pismo Ludensu i stavi unutra višak uz objašnjenje, da je cijena jednostavno premalena i da tako više ne ide
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2015 : 12:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Boja košta i nije pošteno uspoređivati takvo izdanje sa c/b. Almanah je uz to imao i mali broj stranica, pa kada se uzme u obzir sadržaj onih 25 kn je bilo previše za sve što je nudio.




pa bila je i boja kod almanaha (ona zelena kod popratnog teksta hehe).
Da te pitam nešto:

Što više voliš za 25 kuna:

-strip c/b na 160 strana (Specijalac)
-strip 128 strana u boji
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 12:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Cijena je u rangu očekivanja a ritam ipak diktiraju Talijani.



pa nije....što fali cijeni 25 kuna?

Po 25 kuna je išao Zagor Almanah, Zagor Specijal.

Što se tiče ubrzavanja ritma,...pa to važi za Italijane, da naprave bar dva godišnje a onda čemo ih i mi dobiti...za sada smo 3.3 sa Italijanima, ali negdje sam pročitao planove šta sve bi trebalo izači u Kolor Ediciji, i bilo je puno toga,...pa bi bilo super da ubrzaju, jer sam (smo) nestrpljiv-i



ako slučajno nisi znao, ovaj strip je u boji prema tome 25 kn ne može biti, umjesto toga budi malo zahvalniji što ovaj strip uopće izlazi i ova cijena je jako povoljna



naravno da sam znao, ali ako može tex u boji za 18 kuna na 112 stranica, mogao bi i Zagor u boji za 25.
Imali smo več takav primjer (Utrka sedam strelica) Zagor u boji za 25 kuna, prema tome.....


Cijena Texovog jubilarca je bila više kao poklon čitateljima nego realnost, ne trebamo u budućnosti očekivati takve poteze.
Utrka sa sedam strelica je imala 30-ak stranica manje od ovih koloraca a izašla je prije dosta vremena tako da tu cijenu ne treba uspoređivati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 12:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Boja košta i nije pošteno uspoređivati takvo izdanje sa c/b. Almanah je uz to imao i mali broj stranica, pa kada se uzme u obzir sadržaj onih 25 kn je bilo previše za sve što je nudio.




pa bila je i boja kod almanaha (ona zelena kod popratnog teksta hehe).
Da te pitam nešto:

Što više voliš za 25 kuna:

-strip c/b na 160 strana (Specijalac)
-strip 128 strana u boji



Meni je svejedno ako je priča dobra a ne ova zadnja lakrdija Christopher mora umrijeti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/10/2015 : 13:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
da nemamo kukali bi kako smo jadni i siroti, sad kad imamo radi bi bezplatno ili jeftinije...
Balkance zadovolit?...misija nemoguće.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2950 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 04/10/2015 : 13:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Koresh

za Kerca u Zagoru u boji 29,90 kn je bagatela, bezobrazno mala cijena



pa tko ti brani da plačaš više. Napiši pismo Ludensu i stavi unutra višak uz objašnjenje, da je cijena jednostavno premalena i da tako više ne ide



to je kao da ja tebi kažem da ukradeš strip sa kioska jer ti je preskup za 5 kn

Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000