forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Revenant (2015)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/02/2016 : 00:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Oduševljen! Filmčina!

Film, koji te ne može ostaviti ravnodušnim. Svaki film nakon kojeg izađem pun emocija iz kina je OK in my book. S time da je Revenant puno više od »OK«, ovo je vrh filmske umjetnosti. Uživao sam u kinematografiji, igri svjetlosti, pejsažima, brutalnosti preživljavanja Glassa i cinizmu Fitzgeralda… Prekrasno snimljen i odglumljen film. skoro svaki frame filma može poslužiti kao wallpaper. U biti, moja sućut svima, koji niste izdržali i pogledali ste dvd screener… šteta… unakazili ste si doživljaj i nije čudno da ste onda dobili osjećaj razvučenosti. Ja sam stvarno uživao u svakom djeliću filma, nije mi se vukao ni sekunde. Prvi dio filma je jači (napad grizlija je već sada u analima filmske kulture), što ne znači da je drugi dio loš. Završnica je brutala... dio u kojem Glass sa suznim očima gleda u prazno je dio u kojem je odlučen i ovogodišnji dobitnik Oscara. Nakon svega što je prošao, taj Glassov pogled mi je stvarno sjeo. Bravo Leo, bravo Hardy i prije svega bravo Inarritu. Lijepo je gledati filmove, koje stvaraju umjetnici.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2016 : 00:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa nagorom iako nisam bas toliko odusevljen kao on
Odlicna je i muzika u filmu, bas lepo oslikava stanja u kom se nalaze glavni likovi.Mislim da bih mogao jos jedanput da ga pogledam u bioskopu jos skoncentrisaniji.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/02/2016 : 17:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Oduševljen! Filmčina!

Film, koji te ne može ostaviti ravnodušnim. Svaki film nakon kojeg izađem pun emocija iz kina je OK in my book. S time da je Revenant puno više od »OK«, ovo je vrh filmske umjetnosti. Uživao sam u kinematografiji, igri svjetlosti, pejsažima, brutalnosti preživljavanja Glassa i cinizmu Fitzgeralda… Prekrasno snimljen i odglumljen film. skoro svaki frame filma može poslužiti kao wallpaper. U biti, moja sućut svima, koji niste izdržali i pogledali ste dvd screener… šteta… unakazili ste si doživljaj i nije čudno da ste onda dobili osjećaj razvučenosti. Ja sam stvarno uživao u svakom djeliću filma, nije mi se vukao ni sekunde. Prvi dio filma je jači (napad grizlija je već sada u analima filmske kulture), što ne znači da je drugi dio loš. Završnica je brutala... dio u kojem Glass sa suznim očima gleda u prazno je dio u kojem je odlučen i ovogodišnji dobitnik Oscara. Nakon svega što je prošao, taj Glassov pogled mi je stvarno sjeo. Bravo Leo, bravo Hardy i prije svega bravo Inarritu. Lijepo je gledati filmove, koje stvaraju umjetnici.




potpisujem sve, bravo nagore nebi ni sam to bolje sročio,
pogledao sam film 3 puta i svaki put sam oduševljen
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/02/2016 : 19:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by nagor

Oduševljen! Filmčina!

Film, koji te ne može ostaviti ravnodušnim. Svaki film nakon kojeg izađem pun emocija iz kina je OK in my book. S time da je Revenant puno više od »OK«, ovo je vrh filmske umjetnosti. Uživao sam u kinematografiji, igri svjetlosti, pejsažima, brutalnosti preživljavanja Glassa i cinizmu Fitzgeralda… Prekrasno snimljen i odglumljen film. skoro svaki frame filma može poslužiti kao wallpaper. U biti, moja sućut svima, koji niste izdržali i pogledali ste dvd screener… šteta… unakazili ste si doživljaj i nije čudno da ste onda dobili osjećaj razvučenosti. Ja sam stvarno uživao u svakom djeliću filma, nije mi se vukao ni sekunde. Prvi dio filma je jači (napad grizlija je već sada u analima filmske kulture), što ne znači da je drugi dio loš. Završnica je brutala... dio u kojem Glass sa suznim očima gleda u prazno je dio u kojem je odlučen i ovogodišnji dobitnik Oscara. Nakon svega što je prošao, taj Glassov pogled mi je stvarno sjeo. Bravo Leo, bravo Hardy i prije svega bravo Inarritu. Lijepo je gledati filmove, koje stvaraju umjetnici.




potpisujem sve, bravo nagore nebi ni sam to bolje sročio,
pogledao sam film 3 puta i svaki put sam oduševljen



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/02/2016 : 09:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
sad još samo da ga pogledam u kinu da doživljaj bude još bolji
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/02/2016 : 09:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

sad još samo da ga pogledam u kinu da doživljaj bude još bolji



Moraš. Jer onaj napad indijanaca na početku je prejeben na velikom ekranu, o napadu grizlija da ne i pričamo. Ko da si unutra... ta fora sa dugim scenama stvarno pali kod akcije. Sjetimo se samo akcijskog prizora kod Children of men. Na velikom ekranu takve scene dolaze do punog izražaja.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/02/2016 : 16:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tihomirduras

sad još samo da ga pogledam u kinu da doživljaj bude još bolji



Moraš. Jer onaj napad indijanaca na početku je prejeben na velikom ekranu, o napadu grizlija da ne i pričamo. Ko da si unutra... ta fora sa dugim scenama stvarno pali kod akcije. Sjetimo se samo akcijskog prizora kod Children of men. Na velikom ekranu takve scene dolaze do punog izražaja.


Auh, koliko je Kuaron razbio tim prizorom
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/02/2016 : 16:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Najbolji film koji sam ikada gledao.
Nema najmanje kritike, propusta...

" osveta nije u čovjekovim, nego stvoriteljevim rukama "
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 04/02/2016 : 17:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
solidan filmić uz poneku odličnu scenu.bespotrebno ubacivanje glassova indijanskog sina kojeg u stvarnom životu nije imao.a kojeg fitzgerald kolje.valjda da bi kod gledatelja izazvao emocije sućuti i solidariziranja sa glavnim junakom.mošmislit.realno,fitzgerald i nije takav šupak ko što je ispao u filmu.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 04/02/2016 : 19:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
Ovaj film je pretenciozni kvazi umjetnički bulšit kojim se nastavlja prošlogodišnja Inarrituova grčevita tendencija da bude sam sebi najveći redatelj u svojim očima. Ovaj film je toliko nebitan, da se to jednostavno ne može riječima opisati. Jedino vrijedno spomena Hardyjeva je virtuoznost.

quote:
Originally posted by Tonka24

Najbolji film koji sam ikada gledao.
Nema najmanje kritike, propusta...

" osveta nije u čovjekovim, nego stvoriteljevim rukama "



Aj razmisli još jednom.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/02/2016 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Hardy bolji od Lea? Ne znam baš. Hardyev lik je nekako privlačniji publici jer je Fitzgerald cinični "preživljač". Leo je ipak bolji glumac. Zašto? Pokušajte zamisliti da su uloge zamijenjene... da je Hardy Glass, a Leo Fitzgerald. Leov Fitzgerald bi i dalje bio dobar lik, ali stvarno sumnjam da bi Hardy znao toliko dobro odglumiti patnju Glassa. To je ta razlika.
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 04/02/2016 : 22:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Hardy bolji od Lea? Ne znam baš. Hardyev lik je nekako privlačniji publici jer je Fitzgerald cinični "preživljač". Leo je ipak bolji glumac. Zašto? Pokušajte zamisliti da su uloge zamijenjene... da je Hardy Glass, a Leo Fitzgerald. Leov Fitzgerald bi i dalje bio dobar lik, ali stvarno sumnjam da bi Hardy znao toliko dobro odglumiti patnju Glassa. To je ta razlika.



Možeš ti sada pričati o hipotetskim situacijama koliko hoćeš, i isto tako ti ja mogu piostaviti pitanje: Može li Leo odglumiti Hardyjevu ulogu? Ne bih rekao, dok Hardy glumi sve što mu zadaš, ne znam jesi li gledao Locke (http://www.imdb.com/title/tt2692904/), ovogodišnji Legend (http://www.imdb.com/title/tt3569230/?ref_=nv_sr_2) ili pak The Drop(http://www.imdb.com/title/tt1600196/?ref_=nv_sr_1).

Leonardo sa svojim bejbifejsom i svojim polutalentom jednostavno ne može parirati glumcu kao što je Hardy, svi ovi filmovi posjeduju karakterno različite profile protagonista, a u jednom od njih Hardy ima dvije različite uloge koje je odigrao briljantno. Pogledaj sada Lea, skoro čitav njegov glumači opus bazira se na jednoj te istoj platformi, a to je platforma bezličnosti - on je jednostavno provikan a prosječan glumac. Tako da da, Hardy bi ko iz pičke odglumio Leovu ulogu, dok Leo ne bi mogao skinuti Hardija u njegovoj, u tom je najveća caka.

Kao kada mi netko počne dizati u nebesa Johnnyja Deppa... pa taj lik je čisti provikani, precijenjeni, preplaćeni antitalent. Jedan od najlošijih glumaca današnjice.

Edited by - kosinusoid on 04/02/2016 22:28:17
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/02/2016 : 23:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosinusoid

quote:
Originally posted by nagor

Hardy bolji od Lea? Ne znam baš. Hardyev lik je nekako privlačniji publici jer je Fitzgerald cinični "preživljač". Leo je ipak bolji glumac. Zašto? Pokušajte zamisliti da su uloge zamijenjene... da je Hardy Glass, a Leo Fitzgerald. Leov Fitzgerald bi i dalje bio dobar lik, ali stvarno sumnjam da bi Hardy znao toliko dobro odglumiti patnju Glassa. To je ta razlika.



Možeš ti sada pričati o hipotetskim situacijama koliko hoćeš, i isto tako ti ja mogu piostaviti pitanje: Može li Leo odglumiti Hardyjevu ulogu? Ne bih rekao, dok Hardy glumi sve što mu zadaš, ne znam jesi li gledao Locke (http://www.imdb.com/title/tt2692904/), ovogodišnji Legend (http://www.imdb.com/title/tt3569230/?ref_=nv_sr_2) ili pak The Drop(http://www.imdb.com/title/tt1600196/?ref_=nv_sr_1).

Leonardo sa svojim bejbifejsom i svojim polutalentom jednostavno ne može parirati glumcu kao što je Hardy, svi ovi filmovi posjeduju karakterno različite profile protagonista, a u jednom od njih Hardy ima dvije različite uloge koje je odigrao briljantno. Pogledaj sada Lea, skoro čitav njegov glumači opus bazira se na jednoj te istoj platformi, a to je platforma bezličnosti - on je jednostavno provikan a prosječan glumac. Tako da da, Hardy bi ko iz pičke odglumio Leovu ulogu, dok Leo ne bi mogao skinuti Hardija u njegovoj, u tom je najveća caka.

Kao kada mi netko počne dizati u nebesa Johnnyja Deppa... pa taj lik je čisti provikani, precijenjeni, preplaćeni antitalent. Jedan od najlošijih glumaca današnjice.


Ovo boldano, ništa nisi rekao. A reći za Lea i Depa da su provikani je lupetanje. Dep je vrhunci glumac, druga je stvar što je zadnjih godina nezainteresovan i non-stop u jednoj te istoj roli (pirata), nešto što se desilo i Paćinu npr. Ali pogledaj Ed Vuda, Fear and Loathing, Svini Toda, Doni Braska, pa i tu prvu ulogu pirata - to su vrsni performansi za koje samo slijepac može reći da su izvedbe antitalenta. Za Lea još više, Gilbert Grejp, Vuk s Vol Strita, Đango, podcijenjeni The Beach,...
Mislim, jedno je da ti je neko antipatičan i slično, ali daj...
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 05/02/2016 : 10:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
Leo mi je drag glumac, dapače, ali većina fanova miješa njegovu glumu s jačinom filmova u kojima glumi. Filmovi u kojima je on glavni glumac redom su prvoklasni, ali ne i njegova gluma. Spominjes Vuka s volstrita...na koji nacin je leo rasturio tu ulogu? Jbg, ja ne vidim to sto ti vidis, smatram da ne treba mijesati dobar film s necijom glumom, u ovom slucaju prosjecnom glumom i na temelju dobrog filma velicati neciji glumacki talent je u potpunosti krivo. O tom filmu se i dalje da razglabati jer Scorcese je samo kopipejstao Dobre momke, i sve je to vec vidjeno, ustaljen je, ali uvijek dobar.

Sto se Deppa tice, da, imao je par dobrih uloga, a vrhunac karijere su, smatram i jedan i drugi dotakli u zajednickom filmu - Gilbertu Grejpu. Depp meni predstavlja olicje komercijalnog nisko-talentiranog glumca. Nema to veze s antipatijom.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/02/2016 : 11:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.slashfilm.com/johnny-depp-leads-list-of-most-overpaid-actors/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/02/2016 : 19:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosinusoid

Leo mi je drag glumac, dapače, ali većina fanova miješa njegovu glumu s jačinom filmova u kojima glumi. Filmovi u kojima je on glavni glumac redom su prvoklasni, ali ne i njegova gluma. Spominjes Vuka s volstrita...na koji nacin je leo rasturio tu ulogu? Jbg, ja ne vidim to sto ti vidis, smatram da ne treba mijesati dobar film s necijom glumom, u ovom slucaju prosjecnom glumom i na temelju dobrog filma velicati neciji glumacki talent je u potpunosti krivo. O tom filmu se i dalje da razglabati jer Scorcese je samo kopipejstao Dobre momke, i sve je to vec vidjeno, ustaljen je, ali uvijek dobar.

Sto se Deppa tice, da, imao je par dobrih uloga, a vrhunac karijere su, smatram i jedan i drugi dotakli u zajednickom filmu - Gilbertu Grejpu. Depp meni predstavlja olicje komercijalnog nisko-talentiranog glumca. Nema to veze s antipatijom.


Ja mislim da su Vuka upravo performansi izvukli. Tanko bi to bilo da nije bilo Leove i Hilove nadahnutosti. A zbog čega je tu ulogu rasturio? Pa mi očigledno drugačije posmatramo šta je dobra gluma, ta njegova uloga nije bila ''teška'', ali koliko se on u nju unio i šta je sve radio, kakav dijapazon emocija i kakva ''fizička'' gluma, vrhunski. Ali da se ne vrtimo, skoro sam imao raspravu oko uloge Mekonahija u Dalas Bajersu, ono je meni totalno prosječno, mumljanje, mršavost i ispijen izgled meni nisu dovoljni za Oskara, ali eto, očigledno sam u manjini. Kao i ti za Lea
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/02/2016 : 11:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/black/clanak/pogledajte-usporedbu-je-li-inarritu-povratnikom-pokrao-velikog-ruskog-redatelja/873317.aspx

Ma kakva krađa. U biti samo ova scena sa ruševnom crkvom mi se čini kao namjerni hommage. Sve ostalo je slično ali daleko od toga da je krađa.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/02/2016 : 20:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosinusoid

Ovaj film je pretenciozni kvazi umjetnički bulšit kojim se nastavlja prošlogodišnja Inarrituova grčevita tendencija da bude sam sebi najveći redatelj u svojim očima. Ovaj film je toliko nebitan, da se to jednostavno ne može riječima opisati. Jedino vrijedno spomena Hardyjeva je virtuoznost.

quote:
Originally posted by Tonka24

Najbolji film koji sam ikada gledao.
Nema najmanje kritike, propusta...

" osveta nije u čovjekovim, nego stvoriteljevim rukama "



Aj razmisli još jednom.


Koji je tebi najbolji film?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2016 : 20:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by kosinusoid

Ovaj film je pretenciozni kvazi umjetnički bulšit kojim se nastavlja prošlogodišnja Inarrituova grčevita tendencija da bude sam sebi najveći redatelj u svojim očima. Ovaj film je toliko nebitan, da se to jednostavno ne može riječima opisati. Jedino vrijedno spomena Hardyjeva je virtuoznost.

quote:
Originally posted by Tonka24

Najbolji film koji sam ikada gledao.
Nema najmanje kritike, propusta...

" osveta nije u čovjekovim, nego stvoriteljevim rukama "



Aj razmisli još jednom.


Koji je tebi najbolji film?




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/02/2016 : 21:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dobro film je dugometrazan priznajem...kod mene je slucaj da je trajao jos sat bio bi jos bolji...volim takve filmove.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/02/2016 : 17:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sinoc gledao do 3 ujutro...
Atmosfera izvrsna.
Leo ne bi trebao da se ljuti na eventualno nedobivanje kipica, jer valjda je shvatio da mu je akademija nesklona.
Iako sam za to da ga dobije.
Netko je spomenuo Grapea, a taj sam film gledao prije nekoliko mjeseci i vec onda se vidjelo kako mali glumi. I to izvanredno. Trebalo je stvarno da se unese u ulogu bolesnog klinca.
Fitz me sa svojim izjavama podsjetio na par forumasa sa svojim negaitvistickim izjavama i kao sto prilici takvima oblace druge kapute kako vjetar puse. Mislim na Fitzgeraldovo stvarno maskiranje u uniformu da dobije imunitet od Glassove osvete.
Fotografija i kamera dinamicne,muzika ostavlja dojam bezizlaznosti i nade istovremeno.
Traperi prikazani kako im dolikuje iako sam uvijek volio realan prikaz kostimografije tog doba osvajanja divljeg zapada, ipak su mi traperi iz filmova 40-50-tih i nasih stripova bili "sminkeri" po oblacenju i drazi u usporedbi sa ovim odrpancima.☺
Medvjed atak mi izgleda previse CGI i nema stvarnog napada dresirane zivotinje kao sto su nekada radili sa medom😆 Bartom ("Legenda o jeseni","na rubu").
Noga u kratkom periodu pogotovo kad je u noznom zglobu slomljena (spiralna fraktura) ne moze brzo zacijeliti.
Scene sanjanja zene podsjeca na Gladius Maximusa i njegove vizije ulaza u Elysium.
Citao na wikici o Jim Bridgeru, pise da je on prvi koji je ugledao gejzire Yellowstonea, ali u utvrdi su spominjali taj park,znaci da je bio mapiran i cudi me da je u kasnijoj dobi Bridger vidio gejzire prije tih istrazivaca koji su vec bili tamo.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/02/2016 : 14:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/black/clanak/remek-dijelo-ili-filmski-davez-nevjerojatna-istinita-prica-koja-je-podijelila-kritiku-i-publiku-/870229.aspx

quote:
U pravilu nas najzanimljiviji okršaj čeka u kategoriji glavnog glumca gdje će DiCaprio odmjeriti snage s Damonom, Cranstonom, Fassbenderom i Redmayneom s tim da ni jedan od njih ni po čemu ne zaslužuje kipića kao DiCaprio koji je ovog puta stvarno otišao korak dalje (i pritom ne govorimo samo o ludostima koje je morao raditi već i samoj glumi). Hoće li politički korektna ljigavost prevladati pa kipić na kraju završi u rukama Redmaynea, ostaje vidjeti.


Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/02/2016 : 14:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo ako je dozvoljeno iznijeti ću svoje subjektivno o mišljenje o di capriu. Ne volim ga i nikad mu ne bi dao oskara. Leonardo je vrhunski glumac i njegov trud je ama baš svaki put hvale vrijedan, ali ja se niti jedan put nisam mogao oteti dojmu da jednostavno preglumljuje... ama baš svaki put ja sam imao dojam da se previše trudi, baš previše. Nikad nisam doživio opuštenost i uživanje u glumi s njegove strane... nekakvu ležernost u obavljanju glumačkog posla.
Najjednostavnije mi je to usporediti s gitarističkim virtuozima (tipa Steve Vai), svaka vam čast, genijalno svirate, ali vaša me glazba strašno davi...dosadni ste i pretjerujete.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 15/02/2016 : 15:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Dicaprio je odlican glumac ali sad da je neka glumacka velicina,to nije.Dovoljno je pogledat Bande New Yorka i kako ga je Daniel Day Lewis pomea sa ekrana.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/02/2016 : 18:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Dicaprio je odlican glumac ali sad da je neka glumacka velicina,to nije.Dovoljno je pogledat Bande New Yorka i kako ga je Daniel Day Lewis pomea sa ekrana.


A opet, u Djangu, Foxx odličan, Waltz fenomenalan, a DiCaprio najbolji...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000