forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 11 - Noćna akcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 09:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za Kita me zabole kita (sorry telleru 😁), ali kad vidim ovu naslovnicu s nekakvim vampirima, zasvrbe me prsti.
Slab sam na vampire, eto.






samo se sjeti da unutra nema ničega od ovih zombija (ne vampira) i bit će ti lakše.
kit zbilja ima odličnih epizoda, meni je kao klincu bio draži i od zagora (!), ali ne ovaj kit.
nikako mi nije jasno da ovo netko može uistinu čitati...
ludens je trebao udariti s dobrim stvarima, pa se (eventualno) za 647 godina vratiti na ovo.

iako, valjda ne može ni izdati ono što IF još nije izdao, ne znam.


apsolutno bih se složio sa boldovanim!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 24/10/2015 : 09:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za Kita me zabole kita (sorry telleru 😁), ali kad vidim ovu naslovnicu s nekakvim vampirima, zasvrbe me prsti.
Slab sam na vampire, eto.






samo se sjeti da unutra nema ničega od ovih zombija (ne vampira) i bit će ti lakše.
kit zbilja ima odličnih epizoda, meni je kao klincu bio draži i od zagora (!), ali ne ovaj kit.
nikako mi nije jasno da ovo netko može uistinu čitati...
ludens je trebao udariti s dobrim stvarima, pa se (eventualno) za 647 godina vratiti na ovo.

iako, valjda ne može ni izdati ono što IF još nije izdao, ne znam.


apsolutno bih se složio sa boldovanim!



Od Malog Rendžera pamtim par epizoda kao dosta dobre, iako ne znam kakve bi mi bile danas. Npr. Teleskopulos, Tajfun, Jastreb...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6365 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/10/2015 : 09:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Hebeš naslovnicu ako je smeće unutra, a jest.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2950 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/10/2015 : 10:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
uzimao bih 100% ovo izdanje da je 1 sveska 1 epizoda, ne da mi se za ove 2 ili 3 u 1 trošiti ni novac ni vrijeme, osim PSDZ ili ako bi se uvelo koje novo interesantno izdanje u formatu 2 u 1 ili 3 u 1
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2015 : 10:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Smeća ima u skoro svim serijalima.
Ja se osobno nigdje nisam toliko razočarao kao kod pojedinih epizoda Zagora, a valjda to ovisi i o očekivanjima koje imaš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6365 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/10/2015 : 10:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ne relativiziraj. Jedno je kad priča-scenarij podbaci, a drugo kad je sam koncept infantilan i pregažen vremenom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2015 : 10:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa zar to isto nisu bili Zagor i Tex u svojim početnim godinama?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6365 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/10/2015 : 11:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
A zašto sad to naglašavaš kad je o tome i riječ? Rado bih, kao i mnogi, kupovao i čitao kasnijeg Malog rendžera.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 11:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Hebeš naslovnicu ako je smeće unutra, a jest.


nisi fer, moj sin ne cita smece....uziva u tim prvim epizodama ko ja nekad...
Ako hocete citat starijeg MR kupujte i ovog mladog...to je poanta.
Prvi zagor i tex su puno brezvezniji od ovog prvog MR ako smo iskreni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/10/2015 11:55:13
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/10/2015 : 11:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za Kita me zabole kita (sorry telleru 😁), ali kad vidim ovu naslovnicu s nekakvim vampirima, zasvrbe me prsti.
Slab sam na vampire, eto.






samo se sjeti da unutra nema ničega od ovih zombija (ne vampira) i bit će ti lakše.
kit zbilja ima odličnih epizoda, meni je kao klincu bio draži i od zagora (!), ali ne ovaj kit.
nikako mi nije jasno da ovo netko može uistinu čitati...
ludens je trebao udariti s dobrim stvarima, pa se (eventualno) za 647 godina vratiti na ovo.
iako, valjda ne može ni izdati ono što IF još nije izdao, ne znam.




Sasvim se slažem, kao i anto, jedino što mi ovi na naslovnici zbog izduženih prstiju s kandžama više vuku na vampire nego na zombije.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 12:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
E moj boze...jadne vase cure i zene..vas zadovoljit je misija nemoguce...
Kvragu,pa svi serijali iz tih 50-60-70 godina su naivni do boli...jel vam bolji Fantom,Mandrak,Tarzan...ako tako gledamo i to je danas smece i necitljivo...ni Rip Kirby i Modesti su po naivi tu uz Kit Tellera...a sve neka vrhunska ostvarenja 9 umjetnosti...uzivajte uz naivo jer zivot je vec dosta ozbiljan...a ko kaze da morate sve i procitat sto kupite...
MR je tako dobro izdanje da vec sam pogled na prvih 11 brojeva izgleda fascinantno...
Ne pametujte previse i ne ubijajte nam ljubav do stripa...pa makar bio simpaticna naiva.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 12:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Smeća ima u skoro svim serijalima.
Ja se osobno nigdje nisam toliko razočarao kao kod pojedinih epizoda Zagora, a valjda to ovisi i o očekivanjima koje imaš.


meni su ovi zadnji Cajuni necitljivo smece...taj mangantini bi gambi mogao samo silit olovke ili kuhat kavu....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2015 : 12:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

A zašto sad to naglašavaš kad je o tome i riječ? Rado bih, kao i mnogi, kupovao i čitao kasnijeg Malog rendžera.


Stvar je u tome da Ludensovo izdanje ide po licenci If Edizionija pa se ne može objavljivati nešto što još nije izašlo kod njih.
Ako ovo izdanje opstane dovoljno dugo jednoga dana ćeš imati priliku uzimati te kasnije epizode.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2015 : 12:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

E moj boze...jadne vase cure i zene..vas zadovoljit je misija nemoguce...
Kvragu,pa svi serijali iz tih 50-60-70 godina su naivni do boli...jel vam bolji Fantom,Mandrak,Tarzan...ako tako gledamo i to je danas smece i necitljivo...ni Rip Kirby i Modesti su po naivi tu uz Kit Tellera...a sve neka vrhunska ostvarenja 9 umjetnosti...uzivajte uz naivo jer zivot je vec dosta ozbiljan...a ko kaze da morate sve i procitat sto kupite...


Istina, čisto sumnjam da su svi koji imaju početne Zagorove i Texove epizode u Libellus izdanju to pročitali. A oni koji jesu sigurno nisu očekivali vrhunske doživljaje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/10/2015 : 13:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Istina, čisto sumnjam da su svi koji imaju početne Zagorove i Texove epizode u Libellus izdanju to pročitali. A oni koji jesu sigurno nisu očekivali vrhunske doživljaje.



Kit je daleko citljiviji u tim pocetnim epizodama.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 14:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by DODSFERD


Istina, čisto sumnjam da su svi koji imaju početne Zagorove i Texove epizode u Libellus izdanju to pročitali. A oni koji jesu sigurno nisu očekivali vrhunske doživljaje.



Kit je daleko citljiviji u tim pocetnim epizodama.


bravo na samokritiki...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/10/2015 : 16:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jest, i duhovitiji i citljiviji, sto najvise govori o zagoru i texu u to doba, ali je svejedno - necitljiv.
a usporedjivati kirbyja i još štošta s ovim bonellijevim infantilnostima zaista je totalno blesavo...

evo, ovo bismo mi htjeli:

gusar crnobradi
šume umiru
leteći stražari
čovek bez lica
pakleni plan
utvara
jastreb na nišanu
crna magija
dvojnik

pa i one iz srednjeg doba poput:

tajanstvenog zamka
obračuna u vodenici
u močvari
planine očaja
doline straha
maske mržnje
pod užarenim suncem

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/10/2015 : 17:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Maska mržnje... nekidan sam ju u Asteroidu držao u rukama poslije valjda 35 godina... bemti koji udar nostalgije i povratak u ona vremena... kakve madlene, kakvo izgubljeno vrijeme...

A ja bih volio vidjeti i Putovanje u praistoriju, priče s alienom i KKK, i još par stvari.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2015 : 17:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Klu kluks klan ce za koju godinicu kod Van Gogha,to je tamo oko 130 originala...dobar spisak ja bi ga produzio....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/10/2015 : 02:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
naravno da ima jos barem 10 odlicnih, ovako sam po sjecanju...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/10/2015 : 02:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ergo, poenta je u tome da mi ovo nećemo dočekati. nikad.
prodaja ovih naivnih epizoda je, makar ti kupio i 10 komada za sloveniju, loša, i u najboljem će slučaju životariti na kapaljku...
a onako bi se našlo barem 200 matoraca s područja bivše juge koji bi ipak značili nešto...
a što se van gogha tiće... molim te, nemoj... njega će ludens čak i s 3 broja godišnje sustignuti...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/10/2015 : 02:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Maska mržnje... nekidan sam ju u Asteroidu držao u rukama poslije valjda 35 godina... bemti koji udar nostalgije i povratak u ona vremena... kakve madlene, kakvo izgubljeno vrijeme...

A ja bih volio vidjeti i Putovanje u praistoriju, priče s alienom i KKK, i još par stvari.





evo je baš i ja idem uzeti u ruke... kakav fetišizam
praistoriju sam podsvjesno izostavio jer je zahvaljujući jednom svecu iz jamerike imam u a4 hc izdanju

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/10/2015 : 09:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ergo, poenta je u tome da mi ovo nećemo dočekati. nikad.
prodaja ovih naivnih epizoda je, makar ti kupio i 10 komada za sloveniju, loša, i u najboljem će slučaju životariti na kapaljku...
a onako bi se našlo barem 200 matoraca s područja bivše juge koji bi ipak značili nešto...
a što se van gogha tiće... molim te, nemoj... njega će ludens čak i s 3 broja godišnje sustignuti...


Momci su se trgnuli i najavili novu turu, prvo je trebalo srediti probleme s očima da se može bezbrižno čitati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/10/2015 : 10:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Curunir

ergo, poenta je u tome da mi ovo nećemo dočekati. nikad.
prodaja ovih naivnih epizoda je, makar ti kupio i 10 komada za sloveniju, loša, i u najboljem će slučaju životariti na kapaljku...
a onako bi se našlo barem 200 matoraca s područja bivše juge koji bi ipak značili nešto...
a što se van gogha tiće... molim te, nemoj... njega će ludens čak i s 3 broja godišnje sustignuti...


Momci su se trgnuli i najavili novu turu, prvo je trebalo srediti probleme s očima da se može bezbrižno čitati.


naravno, ipak su citatelji njihovih izdanja zrelijih godina.
I? Jel netko kupio pa za kad je najava nastavka, za dva mjeseca ili nedajboze tri?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 25/10/2015 10:44:38
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/10/2015 : 11:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Jedini koncept kojim sve junake stare 50, 60 ili koliko već godina (s iznimkom Zagora koji je kod nas priča za sebe) ima smisla danas objavljivati jesu odabrane priče.
Dakle ne od naivnih i nečitljivih početaka koji ne mogu privući ni današnju djecu sitnog zuba, nego kasnije, ambicioznije, ozbiljnije i uspjelije epizode.
Kad je Libellus to shvatio s Texom, s ranih epizoda su se prebacili na odabrane priče. Tu bi se moglo pokazati da je možda prekasno, jer će s jedne strane prekidom kontinuiteta izgubiti čitatelje koje možda hoće, ali možda i ne nadoknaditi "the best of" pričama, a s druge što je nakon 8 godina krize i u općoj besparici nezahvalno kretati ispočetka.
Van Gogh je odmah trebao krenuti s konceptom odabranih priča, i vjerujem da bi im onda išlo bolje. Ovako će sve prije propasti nego što će oni stići do priča koje eventualno čekamo mi stari jarci, ipak najvjermiji kupci.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000