forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 14.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/11/2015 : 13:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se čestitkama!

Došao sam zbog aukcija, ostao zbog strip enciklopedija i recenzija, a danas je teško zamisliti radni dan bez foruma.

Predlog za sledeći, jubilarni 15. rođendan. Markos bi mogao napisati jedan slavljenički tekst o istorijatu sajta. Kako je došao na ideju, gde je visio pre toga, šta je potrebno za svakodnevno održavanje ovakvog sajta, dal mu je više doneo il oduzeo (živaca)...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/11/2015 : 14:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan!
Moja najdraza internet stranica, bez prave konkurencije
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/11/2015 : 14:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Čestitamo! Neka bude živ još mnogo godina, čitaćemo stripove uvek.
Go to Top of Page

Demosten
New Member



Croatia
123 Posts

Member since 25/08/2006

Posted - 01/11/2015 : 14:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Demosten a Private Message  Reply with Quote
Sretan RočkaZ :)

Air force definition of explosives: A loud noise followed by the sudden going away of what was once there a second ago.
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 01/11/2015 : 14:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Srećan rođendan sjajnom sajtu, dugo nam trajao !

What a long strange trip it's been

Edited by - C Celtic on 01/11/2015 14:44:23
Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 01/11/2015 : 15:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
sve najbolje povodom rodjendana i ja ako sam na netu najcesce sam na scom, puno pohvala

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/11/2015 : 17:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan Stripovi.com.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/11/2015 : 17:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by velka031

Čestitam!
Najbolje što postoji na internetu!


Potpisujem.



Istina!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/11/2015 : 18:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Rijetki su dani kad ne provedem barem pola sata na ovoj web stranici. Sretan rođendan, hvala i živio još 100 godina!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 01/11/2015 : 18:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan!!!
Zahvaljujuci tom sajtu sam se nakon duzeg vremena (15 godina ), ponovo vratio stripovima.
Vracanje stripovima, je jedan od najboljih poteza u mom zivotu

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 01/11/2015 : 19:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Neka je sa srećom, i da doživite još deset puta toliko.
PS. Markose hvala na svemu

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2015 : 19:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2015 : 19:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Markos

Mali obećava!



istina, istina

ali, znaš kako je završio "dečko koji obećava"

no, da kažem koju
imam dosta zamjerki na scom (ha, uvijek se nađe), smeta i tvoja pasivnost i svjetonazor i životna filozofija itd., ali opet, nekako se gura sve to, pa se pojavljuju i dobre stvari

prije 14 godina mi je, ili, imao sam jedan neposredniji odnos, čak sam umaštao prijateljski. odonda mi je splasnula naivnost i sada sa hladne, svemirske, distance gledam scom. a prijateljski i strasno onih par stvari koje me tu zanimaju.


Uh, koliko tek ja imam zamjerki na stripovi.com... :) Ali, kakav je, takav je, boljeg trenutno nemamo, on je ogledalo svih nas. Za napravit boljeg dovoljno da svi mi koji ga činimo budemo bolji. Više korisnih tekstova i informacija, manje spama. Više dobre volje, manje ispoljavanja frustracija. Više konstrukcije, manje destrukcije. Zvuči patetično, ali u osnovi je tako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2015 : 19:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boban

Super si ti napredovao, markuse, za nekoga ko pre osam godina doslovno nije znao ko je Moebius, danas si izdavač najvrednijeg izdanja tog autora na ovim prostorima.
Lepo je videti da su ljudi spremni da uče i doprinose zajednici na ovakav način.


Hm, prije devet godina sam objavio Moebiusovo Presveto srce, ali dobro, hvala svejedno. Nije sramota ne znati, sramota je ne htjeti naučiti. Ja sam inženjer, matematičar, mi smo nekako uvijek gladni znanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/11/2015 : 20:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Uh, koliko tek ja imam zamjerki na stripovi.com... :) Ali, kakav je, takav je, boljeg trenutno nemamo, on je ogledalo svih nas. Za napravit boljeg dovoljno da svi mi koji ga činimo budemo bolji. Više korisnih tekstova i informacija, manje spama. Više dobre volje, manje ispoljavanja frustracija. Više konstrukcije, manje destrukcije. Zvuči patetično, ali u osnovi je tako.



slažem se
a ti bi trebao biti prvi koji će potegnuti, kako sam već nedavno rekao
i ne priznam da nemaš vremena, ma kako te razvuklo izdavaštvo, morat ćeš ga naći ili napraviti;)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/11/2015 : 20:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Gle, ako laže koza, ne laže rog. Činjenice su da će od 23.10 do 11.11, dakle u jedva dvadeset dana, iz tiska izaći 20 Fibrinih izdanja, sa ukupno 6460 stranica stripa. Bez lažne skromnosti, mislim da se takva koncentracija kvalitete i kvantitete u tako kratkom vremenskom roku još nije vidjela "na ovim prostorima". A sve to sam ja uredio, prelomio, pripremio za tisak itd itd. S druge strane, dan ima samo 24 sata...

Osim toga, što se tiče "potezanja", koliko god ja to godinama odbijao prihvatiti, ja kad sam postao izdavač prešao sam "na tamnu stranu" stripaštva, u smislu da više jednostavno nisam "jedan od nas", običan stripofil i kolekcionar kao i većina vas. I kako mi je to postajalo jasnije, tako sam se povlačio s foruma, jer sam svjestan da se moje riječi gotovo nikad neće tumačiti iz perspektive običnog stripofila, nego iz perspektive vlasnika Fibre. I sad da ja idem pisati tekstove, recenzije, kritike... Ako ih pišem o svojim izdanjima, onda će se to gledati kao reklama, ako pišem o tuđim i nedajbože kažem nešto kritično, onda će se to gledati kao napad na konkurenciju. Uglavnom, najbolje mi je šutjeti. Iako u tome nikad nisam bio dobar, učim pomalo. Mali obećava:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/11/2015 : 20:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje!

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/11/2015 : 20:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođoš najdražem sajtu i još najmanje toliko!!!

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2015 : 21:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Cestitke
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 01/11/2015 : 21:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan omiljenom siteu (sad fali neki smajli sa rođendanskom tortom)
Go to Top of Page

moore
New Member



Croatia
116 Posts

Member since 01/04/2004

Posted - 01/11/2015 : 21:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send moore a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan!
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 01/11/2015 : 22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Gle, ako laže koza, ne laže rog. Činjenice su da će od 23.10 do 11.11, dakle u jedva dvadeset dana, iz tiska izaći 20 Fibrinih izdanja, sa ukupno 6460 stranica stripa. Bez lažne skromnosti, mislim da se takva koncentracija kvalitete i kvantitete u tako kratkom vremenskom roku još nije vidjela "na ovim prostorima". A sve to sam ja uredio, prelomio, pripremio za tisak itd itd. S druge strane, dan ima samo 24 sata...

Osim toga, što se tiče "potezanja", koliko god ja to godinama odbijao prihvatiti, ja kad sam postao izdavač prešao sam "na tamnu stranu" stripaštva, u smislu da više jednostavno nisam "jedan od nas", običan stripofil i kolekcionar kao i većina vas. I kako mi je to postajalo jasnije, tako sam se povlačio s foruma, jer sam svjestan da se moje riječi gotovo nikad neće tumačiti iz perspektive običnog stripofila, nego iz perspektive vlasnika Fibre. I sad da ja idem pisati tekstove, recenzije, kritike... Ako ih pišem o svojim izdanjima, onda će se to gledati kao reklama, ako pišem o tuđim i nedajbože kažem nešto kritično, onda će se to gledati kao napad na konkurenciju. Uglavnom, najbolje mi je šutjeti. Iako u tome nikad nisam bio dobar, učim pomalo. Mali obećava:)




Sretan rodjendan i da ih bude bar jos toliko...
Kad si vec spomenuo vrijeme mislim Markose da suradjujes s Mr. Jinxom kad sve to stizes...
Inace posto na interliberu planiram kupiti svih 20 izdanja a i 5 izdanih prije najveci problem ce biti to transportitrati do auta, morat cu svojim karavanom uci u hangar.
Go to Top of Page

Boban
Junior Member



Serbia
485 Posts

Member since 05/11/2002

Posted - 01/11/2015 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Boban's Homepage  Send Boban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Boban

Super si ti napredovao, markuse, za nekoga ko pre osam godina doslovno nije znao ko je Moebius, danas si izdavač najvrednijeg izdanja tog autora na ovim prostorima.
Lepo je videti da su ljudi spremni da uče i doprinose zajednici na ovakav način.


Hm, prije devet godina sam objavio Moebiusovo Presveto srce, ali dobro, hvala svejedno. Nije sramota ne znati, sramota je ne htjeti naučiti. Ja sam inženjer, matematičar, mi smo nekako uvijek gladni znanja.



ah, kako vreme brzo leti... izgleda da nije osam nego deset.

__________ Put cemo naci, ili cemo ga napraviti.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/11/2015 : 22:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stripovi.com danas slavi 14. rođendan!



Čestitke četrnaestogodišnjaku i Webmasteru na raznolikom i etabliranom portalu! Usput, kako možeš (uvažavajući činjenicu da si vlasnik i webmaster portala) biti član od 27.08.2001. ako je portal počeo s radom prije 14 godina, dakle 01.11.2001. godine!?
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 01/11/2015 : 22:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Prvi sajt koji ujutro otvaram je scom. Nema dana bez scom. Sve čestitke Markosu što je istrajao tolike godine!

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000