forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Živi mrtvaci - drugi omnibus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2015 : 23:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Koliko sati u danu ne gledate televiziju? Kad smo se posljednji put ZAISTA potrudili dobiti nešto što smo željeli? Koliko je vremena prošlo otkad smo zaista TREBALI nešto što smo ŽELJELI?

Svijeta kakvog smo poznavali više nema.

Svijet trgovine i frivolnih potreba zamijenio je svijet preživljavanja i odgovornosti.

Epidemija apokaliptičnih proporcija pomela je Zemlju, a mrtvi su uskrsli i hrane se živima. Za nekoliko mjeseci društvo se rasulo - nema vlade, nema dućana s namirnicama, nema pošte, nema kablovske.

U svijetu kojim vladaju mrtvaci, prisiljeni smo napokon početi živjeti.

Ovo izdanje sadrži epizode 49-96 ovog ultrapopularnog zombie hita!

Živi mrtvaci 2 • Drugi omnibus • 1076 stranica • C/B • 160 x 240 • Tvrdi uvez • Scenarij Robert Kirkman • Crtež Charlie Adlard • Cliff Rathburn • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 10.11.2015. • Cijena 250 Kn

Trouble will find me

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 13/11/2015 : 08:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Uh, jedva čekam da ovo pročitam.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/11/2015 : 09:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Odmah se uzima, nema cekanja

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/11/2015 : 10:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
To te ja pitam! Sjajno!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/11/2015 : 13:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ovo se pazari na drugom mestu, odmah pisle Trgovine
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 13/11/2015 : 17:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
U srijedu uzeo svoji primjerak,prva liga :)....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2015 : 17:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kupio, i pokazujem okolo ljudima kako izgleda strip verzija Walking deada, budući da svi gledaju seriju.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2015 : 18:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uzima se, samo je pitanje vremena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 13/11/2015 : 18:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
kupljeno prvi dan; onda će se nakon trećega koji ce, nadam se, izaći dogodine trebati čekati bar 4 godine za četvrti compendium...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/11/2015 : 16:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Kupio jučer popodne, danas već pročitano....čekam sljedeći omnibus:(
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2015 : 16:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Kupio jučer popodne, danas već pročitano....čekam sljedeći omnibus:(



1076 stranica

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/11/2015 : 17:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...inače, po meni su epizode u ovom omnibusu za nijansu slabije, nekako, u par navrata je atmosfera prerazvodnjena, a neke situacije su pretjerano slične. Npr. -način na koji Michone ublažava svoju prošvikanost zbog svih šokova i svijeta u kojem se našla ubrzo nasljeđuje i Rick, a zatim i Andrea.
Također i situacija sa početka 200+ strana gdje Rick i Abraham vode razgovor u koji se uključuje mali Carl mi je poput scene iz nekog sastanka društva ovisnika gdje jedni drugom plaču na ramenu, možda malo pretjerano i nespretno urađeno.
Nooo, nakon pročitanog, ja sam zadovoljan jer budimo realni, da Živi mrtvaci nisu zanimljivi, tko bi me natjerao da 1080 strana pročitam od jednom?
Situacija i obrata koje niste očekivali u ovom omnibusu ne fali, šokirat će vas dovoljni broj puta kako bi s nestrpljenjem iščekivali 11.mjesec 2016-te i izlazak trećeg omnibusa.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/11/2015 : 17:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Oki

Kupio jučer popodne, danas već pročitano....čekam sljedeći omnibus:(



1076 stranica


Je...sinoć od 22.00 do 4.00, a danas kada sam se probudio, žena i cure su otišle u šetnju pa sam dovršio započeto
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/11/2015 : 18:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

...inače, po meni su epizode u ovom omnibusu za nijansu slabije, nekako, u par navrata je atmosfera prerazvodnjena, a neke situacije su pretjerano slične. Npr. -način na koji Michone ublažava svoju prošvikanost zbog svih šokova i svijeta u kojem se našla ubrzo nasljeđuje i Rick, a zatim i Andrea.
Također i situacija sa početka 200+ strana gdje Rick i Abraham vode razgovor u koji se uključuje mali Carl mi je poput scene iz nekog sastanka društva ovisnika gdje jedni drugom plaču na ramenu, možda malo pretjerano i nespretno urađeno.
Nooo, nakon pročitanog, ja sam zadovoljan jer budimo realni, da Živi mrtvaci nisu zanimljivi, tko bi me natjerao da 1080 strana pročitam od jednom?
Situacija i obrata koje niste očekivali u ovom omnibusu ne fali, šokirat će vas dovoljni broj puta kako bi s nestrpljenjem iščekivali 11.mjesec 2016-te i izlazak trećeg omnibusa.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2015 : 14:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
da, malo se počelo razvodnjavati.
rekao bih, očekivano.
sve što traje predugo, tako mora završiti.
ali je još uvijek vraški dooooooooooobro!

o jeziku neću mnogo. ovaj tandem nije najbolje iz fibre, kao zaista izvrsna ekipa iz nedavnog Toppija.
ali velik je to trud, ne bi bilo posteno previse zanovijetati.
darkwood je toliko "slengirao" srpski u svom izdanju pa i ovdje možemo dopustiti mnogo toga.
mozda samo reći da je glagol ŽELJETI upotrijebljen potpuno, ali bas potpuno pogresno na jedno 90% mjesta umjesto glagola HTJETI.
hoću, hoćeš, htjela sam... a ne sve puno želja, makar su blizu blagdani.
i obratiti pozornost na ZAŠTITITI, počesto fali jedan slog. nezgodan je, lako je previdjeti ono jedno "TI".

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Atebash
New Member



Bosnia and Herzegovina
136 Posts

Member since 11/09/2002

Posted - 30/12/2015 : 18:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Atebash's Homepage  Send Atebash a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje - bit cu u Makarskoj za nekoliko dana, da li se ovaj strip moze kupiti u tom gradu i gdje?

Unaprijed hvala :)
Go to Top of Page

Atebash
New Member



Bosnia and Herzegovina
136 Posts

Member since 11/09/2002

Posted - 05/01/2016 : 01:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Atebash's Homepage  Send Atebash a Private Message  Reply with Quote
Znaci nista od Makarske, a Split? Postoji li lokacija u Splitu gdje bi se moglo kupiti?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25753 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/01/2016 : 01:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pitaj Columba.
pošalji mu privatnu poruku ili mail.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Atebash
New Member



Bosnia and Herzegovina
136 Posts

Member since 11/09/2002

Posted - 06/01/2016 : 14:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Atebash's Homepage  Send Atebash a Private Message  Reply with Quote
Ok, hvala :)
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 06/01/2016 : 16:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atebash

Ok, hvala :)


Pogledaj na pik-u.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/01/2016 : 23:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
U mahu procitao oba. Prvi 9/10, drugi 10/10. Mrtvaci su samo fasada Kirkmanove poezije ljudske psihe i medjusobnih odnosa. Idem dalje sa trecim, americkim.

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/01/2016 : 22:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Citam tricu i zasad 11/10. Ovo stvarno postaje jos bolje sa svakom stranicom. Stvarno neverovatno! Neakako sam se prisjetio "Game of Thrones" - bolje se na nikog ne navezati jer - svi umiru. Sto je jako tesko. Nadam se, da ce Kirkman bar Andreu ostaviti zivu..

Marko, daj tricu ljudima sto pre, bit ce sretni. Nesto sam nacuo, da mozda izlazi uskoro..

Jack the Black.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/01/2016 : 10:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Odlican strip, pravi laboratorij akutne psihijatrije, zamaskirane eugenike i klasicnog Darwinizma.
Zombiji su postali samo paravan za istinske i mracne dubine opstanka duse.
Demokracija je mrtva, zivjela demokracija , zapalimo lomace prividnosti i uzmimo "stvar" u svoje ruke, ovdje ima i dobra doza Zeitgeista, i dok se polako ali sigurno podize izmaglica sa postapokalipticnog stripa i otvaraju vrata velikog vode sa psiholoskog kauca , ovaj strip postaje sve bolji i bolji.
Najbrutalnije od svega je metamorfoza djece u psihopate, smjena generacija i nova zora istinskih zivih mrtvaca.
Zombiji su popusili, zavjesa je podignuta..sto reci,covjek je covjeku vuk...
Jedva cekam tricu

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/01/2016 : 12:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Citam tricu i zasad 11/10. Ovo stvarno postaje jos bolje sa svakom stranicom. Stvarno neverovatno! Neakako sam se prisjetio "Game of Thrones" - bolje se na nikog ne navezati jer - svi umiru. Sto je jako tesko. Nadam se, da ce Kirkman bar Andreu ostaviti zivu..

Marko, daj tricu ljudima sto pre, bit ce sretni. Nesto sam nacuo, da mozda izlazi uskoro..



Heh, tek kad završiš trojku ima da žarko želiš četvorku jer se trojka završava jebeno...

...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/01/2016 : 14:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by mike

Citam tricu i zasad 11/10. Ovo stvarno postaje jos bolje sa svakom stranicom. Stvarno neverovatno! Neakako sam se prisjetio "Game of Thrones" - bolje se na nikog ne navezati jer - svi umiru. Sto je jako tesko. Nadam se, da ce Kirkman bar Andreu ostaviti zivu..

Marko, daj tricu ljudima sto pre, bit ce sretni. Nesto sam nacuo, da mozda izlazi uskoro..



Heh, tek kad završiš trojku ima da žarko želiš četvorku jer se trojka završava jebeno...



Nema sanse za cetvorku, necu valjda 4 godine cekati.. Kupuje se naravno 25. trejd, koji izlazi pocetkom aprila :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/02/2016 : 19:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Dobar. malo se ponavlja ali brzo se čita pa toliko i ne smeta.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000