forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Najbolji nogometas svih vremena!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/11/2015 : 18:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I West Hama, sto je jos cudnije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29276 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/11/2015 : 18:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nema tu nikaj čudno, u tome i je draž nogometa da ne pobjeđuju uvijek papirnati favoriti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2015 : 19:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Rahazlam

Engleski klubovi imaju vise novaca od Španjolskih i zato je i liga jača!


Znači zbog toga šta su nekakav Hull ili Norwich u stanju ispalit 10-15M Eura za nekakvo irsko drvo, ili Livrpool 25-30M za hrvatsko drvo je engleska liga jača?

Neznam šta ti je tu toliko čudno?Liga koja ima najviše novaca je najaca liga definitivno,al opet ja i ti nismo kompetentni da pričamo o tome jeli engleska liga jača od španjolske budući da ni ja ni ti nismo igrali u nijednoj.Dakle o tome mogu govoriti samo oni koji su igrali u obje lige,a svaki će ti od njih red da je Engleska jača.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2015 : 19:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by tinton

Pretjeruješ s novijim imenima.

kaj misliš na mene?


Na koga drugoga?

Imam samo 15 mjesta,a gore sam već napisao ipak je danas nogomet najteži stoga su i igrači najbolji,nekažem da se nebi mogao nać neko iz 70ih ali ipak,nogomet cijenim tek negdje od 1982,sve ovo prije je ništa.I da gledao sam jel imam CD,ono kad je bilo 2006 prije svjetskog u Njemačkoj za kupit povijest svih svjetskih prvenstava.Gledao sam recimo finale 58 Brazil Švedska 5:2,ako to neko smatra dobrim nogometom onda nemamo o čemu pričati!


Bio si prisutan na finalu ili...
Teško je pričati o tim vremenima jer je tada tehnologija bila debelo iza današnje i na osnovi tih snimki ne možeš stvoriti pravu sliku.

Mogu stvorit pravu sliku,kako ne.Znaci oni koji su u to doba gledali nogomet na telki nisu mogli stvorit pravu sliku?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2015 : 19:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Willer

Pa opet je čudno kako City recimo, ne uspije ništa napraviti u Europi. Jest da je momčad rezultat suludog trošenja šefova, ali kao da bi bila prva koja je takva osvojila veliki naslov.


Ne znam koliko si pratio, a možda i nisi (?), no to ti je slično kao i u slučaju onog "našeg" kapetana Jack-a, nedavno na aukcijama ove stranice.
Dečko pun love, energije i očito motivacije da kompletira kolekciju Z. S. i LMS.
Zaleti ti se on i pokupuje mahom sve redom što mu bi na dohvat ruke. Pri tome, ntii je obraćao pažnju na kvalitetu niti na cijenu, ama baš sve što mu se učinilo interesantno, valjda po sistemu "bolje ja odmah dok mi ne mazne netko drugi"?
Kad jednog dana, valjda je napravio neku inventuru pa ustanovio da ga sve do tada (milom i silom) kupljeno ipak nije dovelo do poželjenog cilja, stade ti on a da nije stigao ni do pola puta, dok drugi svoj kadar (u tom slučaju kolekciju) sastavljaju strpljivo i sistematski, korak po korak.
Dodatne investicije izostaše, sistem se sigurno raspade a i sam Jack investor se povuče (u konkretnom slučaju, biješe "povučen"), dok drugi i manji "investori" sve bliže pristižu ka zacrtanom cilju, jer su na realizaciji istoga radili konstantno, bez nervoze ili suludog rizika, baš ono "step by step".

Pa tako, za koju godinu, dok kapetan bude sjedio na ostatcima svojih nekadašnjih investicija (čitao ih na WC-u i kukao za spucanom lovom), poneki drugi će sebi moći prikačiti naslov "prvaka", u konkretnom slučaju, "vlasnika kompletnih kolekcija".

Eto tako nakako ti je to i u slučaju ManCity-ja, PSG-a i njima sličnih "velikana".
A pouka u svemu tome? Ni brdo love ti ne može zamijeniti pamet. Ponekad je bitnije imati "dobar nos" (feeling), strpljenje i izdržljivost.


Nemoj uspoređivati PSG i City jer je Paris puno bolje uložio svoje novce i klub je koji ima bar neku povijest s obzirom da su još mladi osnovani 1970te
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2015 : 19:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I West Hama, sto je jos cudnije.

Wast Ham ima bolje igrače od svih Španjolskih klubova osim Reala,Barce i Atletica.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/11/2015 : 19:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Messi. Za mene bez dvojbe. Znači, već sada je najbolji, a još je sezona pred njim.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/11/2015 : 19:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas je svejedno kako pratis utakmicu ali u ono vrijeme nije bilo tako. Mislis da je tada kamera mogla snimiti pokrete igraca na nacin kako su oni u stvarnosti izgledali. Pogledaj kako opcenito izgledaju video snimke onda a kako sada.
Krajem 90-ih (dok je malo tko imao internet) sam dosta citao kolumne Zvonimira Magdica Amiga koji je bio svjedok tih vremena i po njegovim pisanjima nisam stekao dojam da je tada nogomet bio zaostao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/11/2015 : 20:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemoj uspoređivati PSG i City jer je Paris puno bolje uložio svoje novce i klub je koji ima bar neku povijest s obzirom da su još mladi osnovani 1970te


Ni na kraj pameti mi nije da sad i ja započnem s tobom tu neku raspravku, al' vidim da si definitivno malo pobrk'o lončiće. Ustvari, ne malo već malo žešće.

Pa kako i po kojoj logici, brate dragi, PSG može imati "bar neku povijest" kad je osnovan 1970., a Man. City 1880?
City bar jednom osvojio europsku titulu (pobjednik tadašnjeg kupa kupova) a PSG još ništa.
Da nije ta "bolja povijest" možda zbog naslova prvaka Francuske u sezoni 85./86. i Safeta Sušića u plavo-crvenom dresu?

A jbg., sad samo još fali da kažeš kako je i francuska liga jača od španjolske.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2015 : 21:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemoj uspoređivati PSG i City jer je Paris puno bolje uložio svoje novce i klub je koji ima bar neku povijest s obzirom da su još mladi osnovani 1970te


Ni na kraj pameti mi nije da sad i ja započnem s tobom tu neku raspravku, al' vidim da si definitivno malo pobrk'o lončiće. Ustvari, ne malo već malo žešće.

Pa kako i po kojoj logici, brate dragi, PSG može imati "bar neku povijest" kad je osnovan 1970., a Man. City 1880?
City bar jednom osvojio europsku titulu (pobjednik tadašnjeg kupa kupova) a PSG još ništa.
Da nije ta "bolja povijest" možda zbog naslova prvaka Francuske u sezoni 85./86. i Safeta Sušića u plavo-crvenom dresu?

A jbg., sad samo još fali da kažeš kako je i francuska liga jača od španjolske.

Sa tobo u raspravu o nogometu sigurno necu ulazit,povrsno pratis,ni nemam sta s tobom o nogometu raspravljat!Spanjolska liga mozda je kvalitetom bolja od Francuske ali PSG je sigurno teze igrat protiv ekipa koje su fizicki daleko mocnije od onih u Spanjolskoj i ekipa koje su defanzivno orijenitrane,dok jedna Almerija igra protiv Barcelone na Camp nou sa tri napadaca!!
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 24/11/2015 : 23:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Jedan jedini gospodin Leo Messi i nema rasprave
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 24/11/2015 : 23:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
I još neko ko nije najbolji u istoriji - nemojte koristiti ovo "svih vremena", "ikada" itd., kada govorite o stripovima, filmovima, fudbalu i sl., jer postoje tek nešto duže od jednog veka - ali, kako je rekao ovaj čovek, "najvažniji igrač u svojoj generaciji". Maestro.


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/11/2015 : 00:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote

1. Ronaldo (onaj pravi, debeli)

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 26/11/2015 : 02:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/11/2015 : 23:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemoj uspoređivati PSG i City jer je Paris puno bolje uložio svoje novce i klub je koji ima bar neku povijest s obzirom da su još mladi osnovani 1970te


Ni na kraj pameti mi nije da sad i ja započnem s tobom tu neku raspravku, al' vidim da si definitivno malo pobrk'o lončiće. Ustvari, ne malo već malo žešće.

Pa kako i po kojoj logici, brate dragi, PSG može imati "bar neku povijest" kad je osnovan 1970., a Man. City 1880?
City bar jednom osvojio europsku titulu (pobjednik tadašnjeg kupa kupova) a PSG još ništa.
Da nije ta "bolja povijest" možda zbog naslova prvaka Francuske u sezoni 85./86. i Safeta Sušića u plavo-crvenom dresu?

A jbg., sad samo još fali da kažeš kako je i francuska liga jača od španjolske.

Sa tobo u raspravu o nogometu sigurno necu ulazit,povrsno pratis,ni nemam sta s tobom o nogometu raspravljat!Spanjolska liga mozda je kvalitetom bolja od Francuske ali PSG je sigurno teze igrat protiv ekipa koje su fizicki daleko mocnije od onih u Spanjolskoj i ekipa koje su defanzivno orijenitrane,dok jedna Almerija igra protiv Barcelone na Camp nou sa tri napadaca!!



Po čemu zaključuješ da su franuske momčadi fizički moćnije od španjolskih? Neki konkretni podaci ili subjektivno opažanje?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 27/11/2015 : 03:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nemoj uspoređivati PSG i City jer je Paris puno bolje uložio svoje novce i klub je koji ima bar neku povijest s obzirom da su još mladi osnovani 1970te


Ni na kraj pameti mi nije da sad i ja započnem s tobom tu neku raspravku, al' vidim da si definitivno malo pobrk'o lončiće. Ustvari, ne malo već malo žešće.

Pa kako i po kojoj logici, brate dragi, PSG može imati "bar neku povijest" kad je osnovan 1970., a Man. City 1880?
City bar jednom osvojio europsku titulu (pobjednik tadašnjeg kupa kupova) a PSG još ništa.
Da nije ta "bolja povijest" možda zbog naslova prvaka Francuske u sezoni 85./86. i Safeta Sušića u plavo-crvenom dresu?

A jbg., sad samo još fali da kažeš kako je i francuska liga jača od španjolske.

Sa tobo u raspravu o nogometu sigurno necu ulazit,povrsno pratis,ni nemam sta s tobom o nogometu raspravljat!Spanjolska liga mozda je kvalitetom bolja od Francuske ali PSG je sigurno teze igrat protiv ekipa koje su fizicki daleko mocnije od onih u Spanjolskoj i ekipa koje su defanzivno orijenitrane,dok jedna Almerija igra protiv Barcelone na Camp nou sa tri napadaca!!



Po čemu zaključuješ da su franuske momčadi fizički moćnije od španjolskih? Neki konkretni podaci ili subjektivno opažanje?

Bio je neko pričo,Sangol čini mi se da je fizički najaca liga,tehnički 4,5 iza ovih jačih liga pa i sam vidiš da ima puno ovih crnaca od metar devedeset ko od brda odvaljeni!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/11/2015 : 18:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A isti taj Sagnol je i "bio pričo", dok je sa svojih metar i žilet još igrao u Bayernu, da je Bundesliga fizički najjača.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 23/12/2015 : 19:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Roberto Carlos da Silva Rocha
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/12/2015 : 23:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Roberto Carlos da Silva Rocha



Najbolji lijevi bek ikad
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/12/2015 : 10:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Vidim još se raspravlja o ovoj nezahvalnoj teškoj temi, to jest o teškom pitanju.
Usporedimo Paul Scholesa i Mesija oni su otprilike iste visine, započeli su igrati na istoj poziciji s tim da je Scholes iz napada počeo igrati u vezi. Tko je bolji igrač? Scholes definitivno, jer Mesi nikad neće moći igrati ono što je igrao Scholes. Scholes je vrhunski prirodno nadareni igrač, fizički je moćniji od Mesija, pa i nekim elementima igre svakako je bolji od Mesija.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/12/2015 : 11:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Vidim još se raspravlja o ovoj nezahvalnoj teškoj temi, to jest o teškom pitanju.
Usporedimo Paul Scholesa i Mesija oni su otprilike iste visine, započeli su igrati na istoj poziciji s tim da je Scholes iz napada počeo igrati u vezi. Tko je bolji igrač? Scholes definitivno, jer Mesi nikad neće moći igrati ono što je igrao Scholes. Scholes je vrhunski prirodno nadareni igrač, fizički je moćniji od Mesija, pa i nekim elementima igre svakako je bolji od Mesija.


Ante Rukavina je bolji i od jednog i od drugog.
Ja polivalentnijeg igrača od Rukavine nisan vidija.
Čovik može jednako loše odigrat svaku poziciju na terenu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2015 : 12:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Nemoj tako, nitko nije tako razigravao kao ante...

Zajebanciju na stranu ovdje cu se sloziti s krugijem, i meni je scholes bolji igrac od messija

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/12/2015 : 12:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma Scholes je zakon, kakav Messi, kakav Ronaldo, kakav Pele. Jedino ga sa svojom karijerom Luka Modrić može dostići.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2015 : 13:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Scholes je za mene xavi prije xavija... A xavi je vjerovatno najbolji igrac kojeg sam gledao.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/12/2015 : 13:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Ovdje nigdje ne stoji usporedba: koji je napadač bolji od kojeg.
Još je Scholes 2 cm niži od Mesija, a bolji je u skok igri. Ne razumijem zašto se uvijek više cijene napadači iako oni ovise što će učiniti ostatak ekipe, pogotovo veznjaci. Pa imamo slučaj kako Mesi lošije igra za repku ( bez obzira što je motiviranost daleko manja, ali se lova ipak uzme ) nego za klub, u repci ima daleko lošiju veznu liniju od kluba. Mesi pripada onim igračima koji imaju izrazito brzu reakciju ( ne računajući onu prirodnu gdje će igrač od metar i žilet uvijek bolje reagirati od nekog dvometraša ) ali istu osobinu je Bog dao i Scholesu, s tom se osobinom rodiš, ne možeš je naučiti ili utrenirati.

Edited by - Kruger on 28/12/2015 13:11:26
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000