forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Brisanje osvetničkih komentara
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/01/2016 : 19:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
izgleda da ljudi imaju problema sa razumijevanjem
ne da je strip loše ocijenjen nego je "loše"(napisao sam vež što mislim o takvom slikanju) i slikan da se blago izrazim pa je uz to i loše zapakiran i nakon što mu se požalio dobija je fini odjeb.šta mu je triba dati nagradu?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 02/01/2016 : 21:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Vratiti stripove i covjek bi mu vratio pare.Rjesen problem, a ne onako nagovoriti covjeku.Ili svi se onako trebamo ponasati kad nam nesto neodgovara ?

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/01/2016 : 23:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jel vi koji ne razumijete šta je nesvrstani napisao u uvodu stvarno ne razumijete bit ili poantu,ili pišete kontra jer vam je tako došlo,ili pišete kontra jer uvijek mora nešto biti kontra,pa makar i bila kontra,a nije kontra...koje rasprave,sve je čisto ili,kako bi rekli srbi-prosto ko pasulj...a i ti nesvrstani,ono,stvarno si
pizdun(pičketina),umjesto da si u koroti(jer više nema lemmyja),ti ovdi drobiš...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 03/01/2016 : 00:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2016 : 13:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by klaudye

Nije me nitko pozvao u raspravu niti me se tiče, ali pošto je forum javni odlučio sam se uključiti. Sad se i ja pitam zašto, valjda zato jer nemam dovoljno svojih problema, ali što sad...
Kad sam govorio o mailovima, mislio sam na mailove koji su u uvodnom postu i koje si ti citirao, iz komunikacije između tebe i tomeka.



Daleko od toga da meni smeta šta si se ti javio, jer slažem se 100% da je ovo forum i da smo svi isti. Napisao sam ti da ne znam tko si jer sam iz tvoje primjedbe o mojim mailovima i postovima stekao dojam da ja i ti imamo neke neusglasice od ranije a nisam znao o čemu se radi.
quote:
Originally posted by klaudye

Nikad ni s jednim od vas nisam poslovao i pokušao sam problem sagledati potpuno objektivno.


Vjerovatno i ovdje leži problem nerazumijevanja mene i nekih ljudi koji su se ovdje javili. Ja na aukcijama ne poslujem, a očito je da je broj ljudi koji na aukcijama posluju sve veći.
quote:
Originally posted by klaudye


I dalje mislim da ono pič.... obična ružno zvuči i nije red, isto to da i teško podnosiš kritike neistomišljenika u ovom topicu. Kao da sve što netko veli je direktni napad na tebe osobno. Nije tako, čovječe, pa što bih ja imao protiv tebe i zašto?



E vidiš, ovo "pičketino obična" stvarno ružno zvuči i ja nemam problem prihvatiti činjenicu da ima ljudi kojima je to previše, ali i dalje stojim iza svake one pičketine napisane u onom mailu.
Ali ovo da teško prihvaćam kritike nistomišljenika ja doživljavam pomalo apsurdno. Javilo se evo poprilično ljudi, a jedini kojima sam uopće odgovarao ste ti i Oki, i to zato šta ste jedini pokazali suvislost u svojim postovima, s tim da je Oki u jednom trenutku zatupio braneći neobranjivo, a to je da Tomek nije zaslužio negativni. Dakle, ja stvarno nemam problem da me bilo tko smatra seljačinom, to može bit predmet rasprave, ali uvjeriti me da sam što se aukcije tiče trebao postupiti drugačije neće nitko. Meni je fascinantno recimo kako nitko od ovih "neistomišljenika" nije pročitao ono šta sam nekoliko puta napisao, a to je da u ovakvoj situaciji nema šanse da osobi povučem negativni, jer će sutra zbog toga šta sam taj negativni povukao i vratio strip u promet, dao šansu prodavaču da kad već nije meni, glavicu kupusa pod strip uvali nekome drugome. Meni ja megaapsurdno da sam u takvoj situaciji ja negativac, a ljudi koji mi savjetuju takvu svinjariju i kažu "trebao si vratiti strip" smatram ljudima vrlo upitnoga morala i socijalne inteligencije.
Kako recimo sa tobom nemam problem u komuniciranju, a neistomešljenik si?
Kako sam ti već i napisao, ja sam na ovom topicu odgovarao samo tebi i Okiju. Ostali koji pokušavaju biti moji neistomišljenici su likovi koji su od ovoga topica napravili apsurd i materijal za topic "Otišli smo u PM" i ne zavrijeđuju odgovor. Isto tako, nekoliko ljudi se pokušalo igrat psihologa i meni nudilo psihokauč, a istovremeno su u jako malo riječi rekli toliko puno o sebi i nesvjesno o nekakvim frustracijama i krivim srastanjima koja ih muče.
Pazi ti revije mojih "neistomišjenika":
Obi Wan, za kojeg mi i dalje nije jasno koji je bio cilj njegovog javljanja i skoka u prazno bez padobrana, čovjeka koji se ozbiljno naljutio kad sam mu rekao činjenicu da je paranoik, a vidi opet ironije i apsurda, dva dana poslije se u topicu o neozbiljnim striparnicama po deseti put razotkrije, na šta ga jang potpuno opravdano proglasi forumskim kraljem paranoje. Netko će opet u napisanome s moje strane vidjeti bezobrazluk, ali jesam li ja čačkao po Obiju i nabijao mu njegovu paranoju na nos ili je čovjek ničim izazvan došao na topic i odlučio se za samozapaljivanje?

Ili onaj gerilac za kojeg isto ne znam tko je ali koji i kako sam kaže od svega ovoga vidi samo moj primitivizam? Samo to vidi iz svega ovoga? Interesantno.

Ili recimo Garfield Mo moj neistomišljenik? Pa čovjek nesvjesno toliko ružno piše o sebi da je mene za njega sram.
Pazi još jednog apsurda u nizu.
Ja sam na aukciji ostavio negativan komentar da sutra zaštitim istog tog Garfield Moa(I svakog drugog korisnika aukcija naravno, uključujuči Okija i tebe), i da pripazi ako ikad bude radio išta sa tim prodavačem.
S druge strane taj isti Garfield Mo meni onako vertikalno moralno kaže da on takvu nekulturu nije vidio(Vjerovatno je i djecu u drugu sobu morao odvesti), i istovremeno poručuje da bi on vratio strip???
Pazi ti kralja i moralne vertikale.
Mrtav hladan napiše da bi vratio strip, povukao negativni, i dozvolio toj osobi da sutra uvali glavicu kupusa pod strip Okiju, tebi i meni???
I onda kaže Garfield Mo da takve nekulture nije vidio, a ja se istovremeno mislim da takve socijalne neinteligencije nisam vidio.

I Bonjovi4ever je jedan od "kvalitetnih neistomišljenika" koji je ostavio par rečenica, a njega sam ostavio za kraj jer zauzima posebno mjesto, a njegov me upis posebno uznemirio.
Da se odmah razumijemo, nije uopće riječ o napisanome, mada je njegova konstatacija o mojoj nezrelosti i frustraciji ono šta me potaklo da dobro razmislim o svemu.
Nikad nisam mislio da me nešto benigno poput forumskog nicka može toliko uznemiriti, ali i to se dogodilo. Čak nije problem u samome nicku koliko u jednom broju i četiri slova(Zvuči još benignije, zar ne?), jer pazi, netko tko sebi da nick bonjovi je možda samo ljubitelj bon jovija, ali kad netko sebi da nadimak bonjovi4ever to znači da je toj osobi bon jovi nešto više od samoga banda. Zašto me to posebno uznemirilo pokušat ću objasniti.
Otkada sam u ranim teen godinama počeo pokazivati tragove osobnosti i muziku počeo doživljavati kao nešto više od muzike jasna mi je osnovna podjela ljudi koji slušaju muziku.Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead. Naravno da sam ja tada kao dječak, kako i priliči, slušao Metallicu i Maiden. U svjetlu toga, još jedan apsurd u nizu na ovom topicu, bonjovi 4ever meni kaže da sam nezreo i frustriran??? Kako bi se ti, dobri moj i pošteni klaudye osjećao da ti bubuljičava tinejđerka frfljajući kroz aparatić za zube govori da si nezreo i frustriran?
Ja recimo znam kako je to kad ti neki band ili pjevač znači puno više od same glazbe. Ja već 10 godina nosim snaggletootha na lijevom ramenu tako da sam i službeno ono šta se kaže"Motorhead for life", i znam ljude kojima su ono što je meni Motorhead, njima Clash, Ramones, Fugazi ili AC/DC. Isto tako razumijem i ljude koji strašno vole Madonnu ili Michael Jacksona, ali nekoga tko je bonjovi4ever ja se pomalo plašim.
quote:
Originally posted by klaudye



Ja nisam nikome davao dijagnozu, samo sam rekao kakav sam dojam stekao. Ali hvala na tituli dr. , iako to nisam, imponira mi :)
Drago mi je da si se potrudio odgovoriti, čak je i ugodno čitati tvoje odgovore na moj post. Argumentirano i smisleno odgovaraš, što ipak znači da to znaš. Možda si trebao tako i s tomekom. Biti konkretniji i jasniji, a manje koristiti uvrede i ishitrenost. To nije savjet, to je moje mišljenje.


Dijagnoza nije problem, pa nisam Obi wan da se na takve stvari ljutim, samo mi je pomalo smiješno kako se ljudi i inače na forumima razbacuju i lijepe drugima frustracije, nezrelost ili nejebicu. Ja to smatram poprilično hrabrim, samo šta je problem kod takve vrste hrabrosti šta prijeđe granicu, pa se šta je često slučaj, iznimna hrabrost pretvori u iznimnu glupost.

Šta se ishitrenosti tiče, moram ti reći da griješiš. Dijelom sam i ja kriv jer sam u mome prvome postu lijepio mailove jedan za drugim pa se stekne dojam da smo kroz pola sata došli od nezadovoljstva do pičketine, ali da bi stigli od nezadovoljstva do pičktine trebalo je dobrih 15-20 dana. I baš kompletno suprotno od ishitrenosti, prije davanja negativnog sam kontaktirao njegove kupce koje osobno ili forumski poznajem i od svih dobio odgovor da čovjek pakira loše i slabo procjenjuje stripove. Evo wolf koji se ovdje javio je jedan od njih.
Ne sjećam se ko je spominjao, ali netko je napisao da možda čovjek nema iskustva pa sam preoštro reagirao, ali ni to ne drži vodu. Imao sam prilike kupovati stripove od ljudi kojima su to bile prve aukcije, i recimo prvi mi na pamet pada momak sa nickom smomo koji mi je prvog Libellus Sherlocka poslao nezaštićenog i samo ubačenog u kovertu tako da je jadan stigao poprilično masakriran. Tada mi nije palo na pamet oštro reagirati i kategorički tražiti povrat, jer ne volim djelovati ishitreno(upravo ono šta mi se spočitava), a bilo je jasno da se radi o mladome momku koji nije nikakav trgovac nego samo mladi momak koji voli stripove i koji se tek uključio u aukcije. Napisao sam mu tada mail u kojem sam mu rekao da mu zbog ovoga gore navedenoga ništa ne zamjeram, da je meni strip dobar i takav kakav je ali da ipak ubudući bolje pakira jer će mu netko drugi takvu stvar zamjeriti i ostaviti negativni komentar.
Najjači mi je bio acestroke koji mi je 6 Ken Parkera iz USA poslao ne znam kojim čudom nabivene u jednu kovertu, pa ne samo da su stripovi nakon putovanja preko Atlantika stigli izubijani nego su se i na samome Kenu unutar stripa pojavile masnice koje nisu nacrtali ni Milazzo ni Maraffa, ali odgovorio sam mu isto šta i smomi, da vidim da je novi na aukcijama, a i sa foruma znam da nije osoba koja bi svjesno išla meni ili bilo kome drugome raditi štetu. Čovjek mi se najiskrenije ispričao, i šta se mene tiče problem oštećenih Kenova ne postoji. Da ne pričam o tome da mi je čovjek par mjeseci poslije javio da je poslao DeeCay-u nekakav paket u kojem je za mene stavio jedan primjerak nekakve Zagorove knjižice koju je radio. Evo recimo i taj čovjek mi je poslao oštečene stripove, ali mu nikad to nisam zamjerio jer se ponio kao čovjek.
Tomek se recimo ni u jednom trenutku nije ispričao, šta bi bez ikakvih para i besplatnih poštarina bilo dovoljno da ne dobije negativni komentar.
"Ispričavam se, ali po mojim kriterijima je ovo četvorka, a i ti si prvi koji se žališ na pakiranje" nije isprika, nego čista i nedvojbena odjebenica.


quote:
Originally posted by klaudye



Što se tiče tvoje biografije, stvarno lijepo i iskreno ti čestitam na svemu što si postigao, a i što ćeš tek postići. Neću više ovdje odgovarati, želim ti svako dobro u novoj 2016. godini, a pogotovo da uspiješ tom Martiju izravnati hrbat.



Nije to biografija, to je bila samo prva seansa.
I iskreno nema potrebe za nekim čestitanjem, jedino ako danas nismo došli do još jednoga apsurda, da normalni samim tim šta su normalni zaslužuju čestitke.
Kojom brzinom normalni izumiru, imam osjećaj da će mo od eto samo čestitanja na "normalnosti" vrlo brzo doći do "normalih", zaštićene izumiruće vrste, ili će mo ih sami eliminirat jer smetaju posebnima.

Martiju ću ravnat hrbat kad prijeđem u paralelnu dimenziju u kojoj ću biti ultimativno đubre, i to ne zato da mi stoji ravno na polici nego zato da ga uspijem slikat da stoji ravno i uvalim ga kao četvorku nekoj naivčini na stripovi.com.

Ako netko hoće ovaj strip, neka slobodno javi. Strip je besplatan, poštarina moja. Važi za svih osim Tomeka.

Sve najbolje i tebi i svim ostalima koji su se ovdje javili, uz želje da ni ovi kojima i dalje ništa nije jasno u novoj godini ne nalete na svoga Tomeka.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/01/2016 14:55:11
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2016 : 14:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

Sve što se nadam je da NESVRSTANI nije u nikakvoj zavadi sa suludim slikarima...



Sretna nova svima!!!!


Willeru nisi valjda????

Šalim se, nemam problem sa suludim slikarima. Naravno, osim ako uz to šta su suludi slikari, nisu pičketine obične ili glupi ko 100 kuraca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/01/2016 : 16:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead.


dakle,ja sam prvo bio curica,pa dječak,koji je izrastao u muskarca.
Picketino!
Bio sam dijete/curica od 10 godina kad sam počeo slušati dobrog jovu
Bio je tako lip i sladak!
Uh,dakle,priznajem.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2016 : 17:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead.


dakle,ja sam prvo bio curica,pa dječak,koji je izrastao u muskarca.
Picketino!
Bio sam dijete/curica od 10 godina kad sam počeo slušati dobrog jovu
Bio je tako lip i sladak!
Uh,dakle,priznajem.


Iz toga vrimena mi je smišno kako je jedan moj prijatelj podivlja na mlađu sestru koja je obožavala Maiden ali ih nije nikad vidila jer je to bilo vrime presnimljenih kazeta. I tako, on po prvi put donese doma ploču Live after death, a ova odreagira "Ajme kako su ružni, neću ih više slušat"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 17:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
svi smo tada slušali:

https://www.youtube.com/watch?v=eOUtsybozjg

Hvala bogu da sam onda odkrio Guns and Roses (by the way Slash i Axl su se opet udružili!!!!)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/01/2016 : 17:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead.


Nikad nisam posebno volio nikoga od ovih, a motorhead mi je gomila nesnosne buke... sto nije u redu sa mnom.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/01/2016 : 17:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
I meni je lemmy bio bučan
Nisam se moga naviknut na njegov glas
Posli je sve leglo kako triba
Triba bit uporsn

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/01/2016 : 19:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Ili onaj gerilac za kojeg isto ne znam tko je ali koji i kako sam kaže od svega ovoga vidi samo moj primitivizam? Samo to vidi iz svega ovoga? Interesantno. by@Nesvrstani
Naravno da vidim tvoj primitivizam, kao što vide i svi ostali. Čovjek ti vrača novce, i ti reaguješ kako reaguješ. Sam ti je rekao da nije iskusan na aukcijama, nije objektivno ocijenio strip i za isto se izvinuo i ponudio povrat novca. Situacija je prilično jasna.
Sad što ovdje dolazi da je Split kontra svih, to je druga stvar. Inače svako dobro i sretna Nova godina.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2016 : 20:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Ili onaj gerilac za kojeg isto ne znam tko je ali koji i kako sam kaže od svega ovoga vidi samo moj primitivizam? Samo to vidi iz svega ovoga? Interesantno. by@Nesvrstani
Naravno da vidim tvoj primitivizam, kao što vide i svi ostali. Čovjek ti vrača novce, i ti reaguješ kako reaguješ. Sam ti je rekao da nije iskusan na aukcijama, nije objektivno ocijenio strip i za isto se izvinuo i ponudio povrat novca. Situacija je prilično jasna.
Sad što ovdje dolazi da je Split kontra svih, to je druga stvar. Inače svako dobro i sretna Nova godina.


Da malo pritegneš na svoju stranu si odlučio biti drugi nakon Tomeka koji će u priču koja se vrti oko jedne aukcije ubaciti i red regionalnih predrasuda?
Jesi li svjestan koliko bi imbecilno bilo da ja sada tebi odgovorim da od bosanca pametan odgovor nisam ni očekivao?
Jesi li svjestan koliko je ovo glupo i nisko?
Jesi li svjestan da je ovo nepristojnije i neprimjerenije nego 100 puta na forumu napisati Pička?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/01/2016 23:15:48
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/01/2016 : 21:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2016 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead.


Nikad nisam posebno volio nikoga od ovih, a motorhead mi je gomila nesnosne buke... sto nije u redu sa mnom.



Motorhead ti je otprilike ka Sandman u kojega da bi uša triba skidat sloj po sloj, kako kaže Mr.Višeslojni.
Meni je Motorhead uvik bija dobar, ali uvik samo jedan od brda bendova koje san sluša. Meni su kompletno legli, i recimo da me "prosvitlilo" negdi u drugoj polovici mojih dvadesetih, a šta iden stariji sve su mi bliži i bliži. Slušat Motorhead je ka da slušaš roditelje koji pričaju neke stvari koje ne razumiš, i misliš da pričaju gluposti dok sam ne doživiš stvari o kojima se priča, a onda kako vrime odmiče kužiš da priča i te kako drži vodu. Mene je "Stay clean" pogodila u pravome trenutku, pa mi se složila "Just 'cos you've got the power", pa me "I got mine" ubola u srce u pravome momentu, pa san doživija "Bite the bullet", pa san bija "Heart of stone", pa san skužija da "No voices in the sky" nije dobra pisma, nego način na koji funkcionira svit, pa san onda skužija "Orgasmatron", itd...

I nema tu ništa racionalno i nedvojbeno dokazivo.
Nekoga pogodi Mišo, nekoga Grdović, a mene je pogodija Motorhead.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/01/2016 22:09:34
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/01/2016 : 21:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Willer

Sve što se nadam je da NESVRSTANI nije u nikakvoj zavadi sa suludim slikarima...



Sretna nova svima!!!!


Willeru nisi valjda????

Šalim se, nemam problem sa suludim slikarima. Naravno, osim ako uz to šta su suludi slikari, nisu pičketine obične ili glupi ko 100 kuraca.



Ja ne, ali znam neke... ljudine.

Edit: Ja sam samo "suludi" bez "slikar"... uostalom kaže se "s kim si, takav si".

Edited by - Willer on 03/01/2016 22:16:33
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/01/2016 : 22:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Da malo pritegneš na svoju stranu si odlučio biti drugi nakon Tomeka koji će u priču koja se vrti oko jedne aukcije ubaciti i red regionalnih predrasuda?
Jesi li svjestan koliko bi imbecilno bilo da ja sada tebi odgovorim da od bosanca pametan odgovor nisam ni očekivao?
Jesi li svjestan koliko je ovo glupo i nisko?
Jesi li svjestan da je ovo nepristojnije i neprimjerenije nego 100 puta forumu napisati Pička?
[/quote]
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako) i na nikakvu uvredu nisam ni pomišljao nego samo konstatovao činjenicu a ni na kraj mi nisu bile neke predrasude (nit sam nacionalista nit rasista) i gnušam se takvih ljudi. A sa tim komentarom o bosancima, vidim da nisi samo primitivan več još nešto što ne bi imenovao...

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/01/2016 : 22:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/01/2016 : 22:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 03/01/2016 : 22:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)



A vi naši izbjeglice (iz zagore), hahahaha
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/01/2016 : 00:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.


Dakle nakon šta ti je čovjek nacrtao koliko si krivo shvatio šta sam napisao, ti i dalje tvrdiš da sam ja taj koji ima problema sa razumijevanjem?

Korisniče gerilac1 čestitamo, na tradicionalnom novogodišnjem turniru stripovi.com u disciplini skakanje iz aviona bez padobrana ste za poseban stil i atraktivan doskok na čelo osvojili posebnu nagradu žirija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/01/2016 00:10:26
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/01/2016 : 00:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako)


nebitno...da je nesvrstani iz špičkovine ili pušće bistre,opet bih napisao isto...da ni vlaja,ne bi splita bilo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 04/01/2016 : 08:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...



Ja recimo ne volim raštiku
Ne mogu to razumno objasniti, znam da je ultra zdrava ali kad je nitko od mojih nije volio vjerojatno zato ne volim ni ja

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/01/2016 : 09:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...



Ja recimo ne volim raštiku
Ne mogu to razumno objasniti, znam da je ultra zdrava ali kad je nitko od mojih nije volio vjerojatno zato ne volim ni ja


A vidis,moj stari i mater se dave u njoj...
A ja kad je vidim

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 04/01/2016 : 09:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.


Dakle nakon šta ti je čovjek nacrtao koliko si krivo shvatio šta sam napisao, ti i dalje tvrdiš da sam ja taj koji ima problema sa razumijevanjem?

Korisniče gerilac1 čestitamo, na tradicionalnom novogodišnjem turniru stripovi.com u disciplini skakanje iz aviona bez padobrana ste za poseban stil i atraktivan doskok na čelo osvojili posebnu nagradu žirija.


Apsolutno stojim iza svojih riječi, i nemoj da mi nabijaš etiketu nacionaliste. I btw hvala na prosvjetljenju i "čestitkama".

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000