forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ludens / Strip agent -- "Izdavacki plan" 2016
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 23/08/2016 : 19:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by ivan_micic

Neka berni izbaci nakon bele i bronka nikolino integral. To je pun pogodak😂


To će, nadam se, Agarthi objaviti Bilo bi logično poslije Valtera da nastave sa Muminovićevim opusom.


onda neka berni izbaci Luna
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 25/08/2016 : 17:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Pa onda dajte i Kći Grizlija! U danima puberteta kada bih pročitao LMS Bleka, onda mi je u dodatku Kći Grizlija postala čitanija od tog nabildanog snagatora

---

<b></b>
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 25/08/2016 : 17:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
ili još bolje, da izbaci ediciju ZS/LMS klasici s istim logom i čudesima, sav onaj treš koji je išao kao dodatak
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 27/08/2016 : 15:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by velka031

Kao i pokretanje nove edicije, u kojoj bi se u jednim koricama objavljivale najbolje Texove priče, pucam na one iz +600 ZS perioda prije svega... Al to su već puste želje...


tko zna?vrijeme će pokazati...


Ja vjerujem daće to bit ali zbog toga što su autorska prava na Teksa oko 500 eura po stripu , za očekivati je cijenu od 49 kuna po Tex klasiku ( pa i maxiji toliko koštaju a razlika u kvaliteti će biti ogromna)
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 27/08/2016 : 23:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Bolje da krenu sa Tex odabrane price kao Vc sa Zagorom,onako napamet bez ikakvog redosljeda objavljivat najbolje Texove price,ne razumijem opce sto cekaju,znaju da bi upalilo,Tex ima svoju publiku a i ne mora to biti neki veliki tiraz!
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 08/09/2016 : 20:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Kada smo već kod ideja za novi serijal poslije Belle i Bronca u YU Marti Misteriji u prvim brojevima išao je Đil. Meni je bijo OK.

Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 21/09/2016 : 10:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
B&B kasne nešto, ili?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 21/09/2016 : 11:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
po mojoj evidenciji bi trebali 24.9
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 21/09/2016 : 11:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Vidim da nema najava pa zato pitam,...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2016 : 11:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A možda se nađe u prodaji prije nego osvane najava, bio je već takav slučaj sa brojem 2.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/09/2016 : 15:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

B&B kasne nešto, ili?



Upravo informacije iz najvažnije kuće u Hrvatskoj , Ludens će izdat Belu i Bronka početkom 10 mjeseca a zadnji 5 broj početkom 11 mjeseca.Bernard mi je da naslutit da će bit i dalje izdanja po IF EDIZIONU.Bernardu puno zdravlja i sreće . Obeća mi je da će sa zadnje naslovne strane prestat s Asteriksom i stavljat nešto drugo ,kao Talijani ili VČ na primjer.
On i dalje puno radi , da bi nam kiosci bili puni,neka ga Manitu čuva
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/09/2016 : 16:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by goghy

B&B kasne nešto, ili?



Upravo informacije iz najvažnije kuće u Hrvatskoj , Ludens će izdat Belu i Bronka početkom 10 mjeseca a zadnji 5 broj početkom 11 mjeseca.Bernard mi je da naslutit da će bit i dalje izdanja po IF EDIZIONU.Bernardu puno zdravlja i sreće . Obeća mi je da će sa zadnje naslovne strane prestat s Asteriksom i stavljat nešto drugo ,kao Talijani ili VČ na primjer.
On i dalje puno radi , da bi nam kiosci bili puni,neka ga Manitu čuva


Berni je car, da ga nema trebalo bi ga izmislit...i jos se svake toliko pojave dezurna gundala i salonski kritizeri....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 21/09/2016 : 17:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

[quote]Originally posted by goghy

B&B kasne nešto, ili?



Upravo informacije iz najvažnije kuće u Hrvatskoj , Ludens će izdat Belu i Bronka početkom 10 mjeseca a zadnji 5 broj početkom 11 mjeseca.Bernard mi je da naslutit da će bit i dalje izdanja po IF EDIZIONU.Bernardu puno zdravlja i sreće . Obeća mi je da će sa zadnje naslovne strane prestat s Asteriksom i stavljat nešto drugo ,kao Talijani ili VČ na primjer.
On i dalje puno radi , da bi nam kiosci bili puni,neka ga Manitu čuva
Eto, puno hvala na obavijestima.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2016 : 18:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je najvažnija informacija da će konačno maknuti reklamu Asterixa sa zadnje korice redovnih izdanja, previše dugo već ista stoji tamo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/09/2016 : 19:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni je najvažnija informacija da će konačno maknuti reklamu Asterixa sa zadnje korice redovnih izdanja, previše dugo već ista stoji tamo.


Ovo je već drugi put da kod njega inzistiram na tome i da udovolji mojoj skromnoj molbi.Naravno argumentira sam Bernardu da je to već dosadno i ofucano, te da radi protiv sebe jer ne reklamira svoje stripove.Reklamira ih unutar stripa ali na poleđini u bojito je efektnije i uočljivije. Dovoljno je pogledat kako to rade Talijani na redovnim serijama pa to dobro radi i Veseli četvrtak , pa ako hoćete to je odlično radija Dnevnik na ZS i LMS.Prošli sam mu put sugerira da i kad misli izbacit novog junaka to najprije 3-4 mjeseca izreklamira
na poleđini stripa da svi vidu kad kupe strip.Ne pratu svi internet a na dosta kiosa stripovi se ne vide .Nekim stripofilima kad sam reka za Belu i Bronka da izlazi ostali su začuđeni a već je izašlo bilo dva broja.A sad kad bi vam reka da kad sam prije mjesec dana slučajno u razgovoru jednom velikom stripofilu(preko 15 000 tisuća stripova ima ) reka o smrti Maestra ostaje začuđen a i pomalo mu je neugodno bilo,nije čovik na internetu a spomenuto je to samo u redovnom Zagorovom stripu (onaj kada krokodila ubada nožem tj. onaj koji čita Andrija u seriji Andrija i Anđelka)E pa sad recite svoje mišljenje jeli ovo ludo šta govorim
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2016 : 20:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sigurno da ima takvih ljudi koji samo žive svoj život i ne prate preko interneta što se događa u svijetu.
Kada izdavač pokrene novi serijal treba ga dobro izreklamirati i distribuirati, čak su se i ovdje neki žalili da na pojedinim kioscima nisu mogli pronaći Bellu & Bronca, kako će ga tek pronaći oni koji uopće ne znaju da izlazi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/09/2016 : 20:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam mislim da je i kapetan Miki samo banija na kioske .
Jako je bitno da Ludens iskoristi svoj medijski prostor, šta ih košta pripremit najavu i nekoliko mjeseci prije i to na zadnju koricu .Pa nisu Talijani i drugi ludi šta koriste besplatne prostore samoreklamiranja.Koliko ljudi samo uopće nije znalo da izlazi Miki.A ni na kiosu tete nisu nešto motivirane ,stripovi se uopće i ne vide .Kako pogledam na forumu i stripovima na kvadrat znam da će izaći pojedini strip i kad na kiosu pitam tetu,ona mi reće nema toga i na moje inzistiranje bude toga.Na jedan kiosk znam jednu tetu , pa mi ona na kompjuteru pogleda šta će sutra doć od stripova.Dobro nisu ni one krive kioski su pretrpani svim i svačim pa se u većini slučajeva uopće ne vide.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 23/09/2016 : 21:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni je najvažnija informacija da će konačno maknuti reklamu Asterixa sa zadnje korice redovnih izdanja, previše dugo već ista stoji tamo.


Ovo je već drugi put da kod njega inzistiram na tome i da udovolji mojoj skromnoj molbi.Naravno argumentira sam Bernardu da je to već dosadno i ofucano, te da radi protiv sebe jer ne reklamira svoje stripove.Reklamira ih unutar stripa ali na poleđini u bojito je efektnije i uočljivije. Dovoljno je pogledat kako to rade Talijani na redovnim serijama pa to dobro radi i Veseli četvrtak , pa ako hoćete to je odlično radija Dnevnik na ZS i LMS.Prošli sam mu put sugerira da i kad misli izbacit novog junaka to najprije 3-4 mjeseca izreklamira
na poleđini stripa da svi vidu kad kupe strip.Ne pratu svi internet a na dosta kiosa stripovi se ne vide .Nekim stripofilima kad sam reka za Belu i Bronka da izlazi ostali su začuđeni a već je izašlo bilo dva broja.A sad kad bi vam reka da kad sam prije mjesec dana slučajno u razgovoru jednom velikom stripofilu(preko 15 000 tisuća stripova ima ) reka o smrti Maestra ostaje začuđen a i pomalo mu je neugodno bilo,nije čovik na internetu a spomenuto je to samo u redovnom Zagorovom stripu (onaj kada krokodila ubada nožem tj. onaj koji čita Andrija u seriji Andrija i Anđelka)E pa sad recite svoje mišljenje jeli ovo ludo šta govorim



Nisam siguran al mislim da je Ferrijeva smrt bila objavljena na dnevniku,Hrt dnevnik cini mi se!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 23/09/2016 : 21:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni je najvažnija informacija da će konačno maknuti reklamu Asterixa sa zadnje korice redovnih izdanja, previše dugo već ista stoji tamo.



Stvarno ti je to vazno?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2016 : 22:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Naravno, Bookglobe svojom neozbiljnošću nije zaslužio da mu se izdanja reklamiraju tako dugo (a ionako im prodaja neće porasti).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 23/09/2016 : 22:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Naravno, Bookglobe svojom neozbiljnošću nije zaslužio da mu se izdanja reklamiraju tako dugo (a ionako im prodaja neće porasti).



Svejedno mi je,uopce na to ne obracam paznju,najbolje je bilo sa cetiri ludensova stripa iza!

Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 28/10/2016 : 12:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kada ce izaci zagor specijal ?
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 10/11/2016 : 12:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

kada ce izaci zagor specijal ?



Stvarno ne kontam šta čekaju.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2016 : 12:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će najprije ići novi maxi, a možda ipak izdaju oba u isto vrijeme.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 10/11/2016 : 14:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Vidim, izašle i PsDZ 30,..
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000