forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gentleman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 12:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood
meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




Stojim uz cestu gdje nije pješački pa mi se dogodilo da je vozač autobusa u prestrojavanju dijagonalno blokirao promet i uz osmijeh mi rukom dao znak da pređem slobodno.. ja mu tada mahnula i rukom poslala poljubac.. To su toliko malene slatke sitnice koje svima uljepšaju dan, oplemenjuju čovjeka, ženu čine da se osjeti baš onako..nekako lijepo.



Budala.
Kad bi svatko za svakoga tako zaustavljao promet, nastao bi kaos.
Kakvog to smisla ima?


ako to nema smisla, što ima?
možda kad se zetov vozač pravi da te ne vidi kako želiš ući, pa ti zatvori vrata pred nosom, ili kad stoji na semaforu, 10 metara dalje od stanice i neće da otvori vrata starijoj gospođi, jer, eto, nije na stanici, a po pravilniku smije otvarati vrata samo i isključivo na stanici, ili kad je na trgu kolona tramvaja, pa on stane kod krleže i ne stane na stanici kod kioska, a tamo slijepac čeka baš šesticu
a i ne znaš gdje se to dogodilo, kakav je promet tamo, nemamo pojma kako čarlita izgleda, možda je prekrasna pa se vozač zanio ljepotom, možda je izgledala izgubljeno pa joj se smilovao...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 12:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
igore, što nemaš nikakve žene u blizini da ju upregneš u jaram da ti glumi ralicu?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/01/2016 : 12:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
nije to posao za ženu.ne zna žensko lopatom baratat,nema uputstva za upotrebu



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 12:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?



ne,debilno mi je.
razumin da otvoriš vrata ženi,ljubavnici ,prijateljici..
al nepoznatim ženama? jedino ako joj misliš uletit


Ne znam ovisi o prigodi ja ako skuzim da zena,starija mlada nebitno ide iza mene a ja idem recimo iz neke ustanove ili kafica onda izadem otvorim vrata propustim i zatvorim...ovisi o prigodi, normalno da neces uvjek otvarati zenama kao neki manijak vrata hahaha
A ovdje jasno govori da ne otvaras jer zelis " ubosti " da se tako izrazim vec zato jer ti je to normalno.


Pa ako je iza tebe normalno da nećeš zalupiti vrata u lice, bila žena ili muškarac.




moj prika ladno zalupi vrata stana u facu jehovinim svjedocima,bile ženske ili muški.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2016 : 12:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

nije to posao za ženu.ne zna žensko lopatom baratat,nema uputstva za upotrebu






vidi šta se ovome dečku dogodilo jerbo nije bija đentlmen.
https://youtu.be/14LMLmDZIVs

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/01/2016 : 13:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ovo mi je bolje:

https://www.youtube.com/watch?v=ASO_zypdnsQ

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 14:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood
meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?




Stojim uz cestu gdje nije pješački pa mi se dogodilo da je vozač autobusa u prestrojavanju dijagonalno blokirao promet i uz osmijeh mi rukom dao znak da pređem slobodno.. ja mu tada mahnula i rukom poslala poljubac.. To su toliko malene slatke sitnice koje svima uljepšaju dan, oplemenjuju čovjeka, ženu čine da se osjeti baš onako..nekako lijepo.



Budala.
Kad bi svatko za svakoga tako zaustavljao promet, nastao bi kaos.
Kakvog to smisla ima?


ako to nema smisla, što ima?
možda kad se zetov vozač pravi da te ne vidi kako želiš ući, pa ti zatvori vrata pred nosom, ili kad stoji na semaforu, 10 metara dalje od stanice i neće da otvori vrata starijoj gospođi, jer, eto, nije na stanici, a po pravilniku smije otvarati vrata samo i isključivo na stanici, ili kad je na trgu kolona tramvaja, pa on stane kod krleže i ne stane na stanici kod kioska, a tamo slijepac čeka baš šesticu
a i ne znaš gdje se to dogodilo, kakav je promet tamo, nemamo pojma kako čarlita izgleda, možda je prekrasna pa se vozač zanio ljepotom, možda je izgledala izgubljeno pa joj se smilovao...


A možda su u prometu koji je čarlitin junak zaustavio bila kola hitne pomoći koja su vozila bolesnika kojem su sekunde radile o životu i zbog te "đentlmenske geste" je možda umro.

Možemo mi izmišljati priče koliko hoćemo, ali u svakom slučaju je zaustavljanje promeza da bi Čarlita prošla budalaština parekselans..

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 14:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24





meni je ovo totalna budalaština.
šta bi nepoznatin ženama otvara vrata?



Nemoj mi reci da nisi skuzio poantu?Ili se sprdas kao i obicno?



ne,debilno mi je.
razumin da otvoriš vrata ženi,ljubavnici ,prijateljici..
al nepoznatim ženama? jedino ako joj misliš uletit


Ne znam ovisi o prigodi ja ako skuzim da zena,starija mlada nebitno ide iza mene a ja idem recimo iz neke ustanove ili kafica onda izadem otvorim vrata propustim i zatvorim...ovisi o prigodi, normalno da neces uvjek otvarati zenama kao neki manijak vrata hahaha
A ovdje jasno govori da ne otvaras jer zelis " ubosti " da se tako izrazim vec zato jer ti je to normalno.


Pa ako je iza tebe normalno da nećeš zalupiti vrata u lice, bila žena ili muškarac.




moj prika ladno zalupi vrata stana u facu jehovinim svjedocima,bile ženske ili muški.


Dobro, jehove su vjerojano ispred, a ne iza njega u tom trenutku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 15:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Možemo mi izmišljati priče koliko hoćemo, ali u svakom slučaju je zaustavljanje promeza da bi Čarlita prošla budalaština parekselans..


rade se i luđe stvari.
Ti si gori od Jehovinih svjedoka.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/01/2016 : 15:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote


https://www.youtube.com/watch?v=Pb3LPb1j_qY
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 15:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Krase, jesi l' gled'o Garija Kasparova u Nedjeljom u 2 kod Stankovića (HTV1)?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/01/2016 : 15:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Krase, jesi l' gled'o Garija Kasparova u Nedjeljom u 2 kod Stankovića (HTV1)?



nisam. gdje se može pogledati?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 15:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Repriza je na HTV1 u 23.16. A mislim da je moguće i na internetskoj stranici HRT, gdje postoji opcija 'emisije na zahtjev'.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 15:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nego, ja sam bio uvjeren da Čarli po godinama Tintonu može biti baka, a ne mama, kako je na prethodnoj stranici konstatirala.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 16:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Repriza je na HTV1 u 23.16. A mislim da je moguće i na internetskoj stranici HRT, gdje postoji opcija 'emisije na zahtjev'.


Nije još došlo u emisije na zahtjev.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 16:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by VALTER

Krase, jesi l' gled'o Garija Kasparova u Nedjeljom u 2 kod Stankovića (HTV1)?



nisam. gdje se može pogledati?



nisi ništa propustio.....Gari ti je protiv Putina....
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 17:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ma da!?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 20:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Nego, ja sam bio uvjeren da Čarli po godinama Tintonu može biti baka, a ne mama, kako je na prethodnoj stranici konstatirala.



Ovo ti je treći put, koliko sam uočila da me spominješ u posljednje vrijeme. S obzirom na dosadašnje iskustvo na forumu i uzevši u obzir sve parametre, ti se ne uklapaš.
Nije sada ovdje bitno niti je riječ o tome kojim se riječima koristiš, mada su i one pokazatelji koji mi otkrivaju intonaciju provokacije i ukazuju na više utrošenog vremena, no što je uobičajeno primjetiti kod ostalih forumaša s kojima čak jesam u interakciji, spontanoj, prekinutoj, povremenoj, što sa tobom uopće ne postoji, ali postoji zato tvoj niz koji me upućuje da zaključim tvoju nakanu.
Zato sada i ovdje izvoli obznaniti i obrazložiti jasno svoje razloge tome jer ti ja neću dopustiti da nastaviš taj niz kojim si istaknuo sebe kao moju potencijalnu metu na koju ću morati utrošiti više vremena od onog koje sam predvidjela da mi na forumu bude na zadovoljstvo.
Postoji i korak dalje, da isključivo u zadovoljstvo pretvorim vrijeme kojim ću se tobom pozabaviti, što nikome ne želim jer se tada i ja sebe same uplašim. Dovoljno mi je tek znati što mogu, ako poželim.

Ćeš se igrati?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24659 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2016 : 20:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
BEZ.OFF.TOPICA.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/01/2016 : 20:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by VALTER

Nego, ja sam bio uvjeren da Čarli po godinama Tintonu može biti baka, a ne mama, kako je na prethodnoj stranici konstatirala.



Ovo ti je treći put, koliko sam uočila da me spominješ u posljednje vrijeme. S obzirom na dosadašnje iskustvo na forumu i uzevši u obzir sve parametre, ti se ne uklapaš.
Nije sada ovdje bitno niti je riječ o tome kojim se riječima koristiš, mada su i one pokazatelji koji mi otkrivaju intonaciju provokacije i ukazuju na više utrošenog vremena, no što je uobičajeno primjetiti kod ostalih forumaša s kojima čak jesam u interakciji, spontanoj, prekinutoj, povremenoj, što sa tobom uopće ne postoji, ali postoji zato tvoj niz koji me upućuje da zaključim tvoju nakanu.
Zato sada i ovdje izvoli obznaniti i obrazložiti jasno svoje razloge tome jer ti ja neću dopustiti da nastaviš taj niz kojim si istaknuo sebe kao moju potencijalnu metu na koju ću morati utrošiti više vremena od onog koje sam predvidjela da mi na forumu bude na zadovoljstvo.
Postoji i korak dalje, da isključivo u zadovoljstvo pretvorim vrijeme kojim ću se tobom pozabaviti, što nikome ne želim jer se tada i ja sebe same uplašim. Dovoljno mi je tek znati što mogu, ako poželim.

Ćeš se igrati?



Uopće te često ne spominjem, ne daj si dodatno na važnosti, to ionako stalno radiš, uz inzistiranje na vlastitoj ženstvenosti u svakoj mogućoj i nemogućoj prilici.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11685 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/01/2016 : 20:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ne voliš žene?

Have mercy
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

BEZ.OFF.TOPICA.



Dragi manhunteru,
dajem ti časnu, gentlemensku riječ, da svojim daljnjim postupcima ja neću izaći iz okvira ove teme, sasvim gentlemenski skidam svoje rukavicu, po rukavicu i jednu bacam u lice u ovom izazovu na duel osobi, od koje zahtjevam da se očituje o motivima za svoje riječi.
Kako je ovo virtualno, ne trebaju nam sekundanti, niti možemo birati oružje premda mi je mač najplemenitije i najmilije, vatreno mi skraćuje vrijeme, neke druge vještine samo bi me zaprljale da se okušamo u tom duelu..zato mi jedino virtualno preostaje da
gentlemenski ubijem protivnika što čistije, bez krvi i napora, vještinom baratanja riječima.
I bez offtopicarenja, naravno, zašto bi bilo toliko jednostavno.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/01/2016 : 21:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Uopće te često ne spominjem, ne daj si dodatno na važnosti, to ionako stalno radiš, uz inzistiranje na vlastitoj ženstvenosti u svakoj mogućoj i nemogućoj prilici.



Upravo sam skinula svoju ženstvenost i privremeno ju objesila na vješalicu.
Trenutno sam u ulozi gentlemana, ne bih li ti olakšala situaciju, u kojoj te može opterećivati što si u duelu sa ženom, pa se prilagođavam tome i tebi.
Dakle, zaboravi na ženstvenost..nema je više. Sad smo dva uma, dva alata i možemo odabrati oružje kojim ćemo zapucati..
Hoćemo li? Biraj prvi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/01/2016 : 02:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
20 zlatnih pravila

1.Budite nesebični i pažljivi. Ljubav prema drugima može se manifestovati na razne načine, makar i u najmanjim stvarima koje im činite, a to će na kraju stvoriti divno mjesto za vas u njihovim srcima. Vi ćete ih pobijediti. Pokažite interesovanje za druge ljude. Kada je prigodno, postavite im pitanja o njima.

2.Budite iskreni. Kažite ono što mislite. Uradite ono što ste obećali.

3.Izgledajte najbolje prije izlaska u javnost. Dobro se oblačite. Vježbajte. Zdravo se hranite.

4.Ne budite aljkavi i nespretni. Budite uredni, naročito obratite pažnju na predmete koji se vide u javnosti, kao što su maramica, sat, torba, rokovnik, mobilni telefon i kišobran.

5.Slušajte, saosjećajte i, koliko je to moguće, prihvatajte šta vam drugi pričaju. Slušaj pažljivo, posveti pažnju govorniku. Nikada ne prekidajte druge dok pričaju, ne stavljajte monopol nad razgovorom, ali uvijek doprinosite diskusiji. Ne raspravljajte se. Razmotrite argumente drugih.

6.Ponašajte se i djelujte u skladu sa situacijom. Ne vičite, ne smijte se suviše glasno, budite umjereni.

7.Govorite dubokim, muževnim glasom.

8.Imajte samouvjerene gestove. Ne ponašajte se djetinjasto.

9.Ne tračajte, ne govorite negativno o nekome, naročitio ne iza leđa.

10.Ne žalite se! Ako imate neku zamjerku učinite to u četiri oka, nježno i u pravo vrijeme. Ne lovite tuđe greške. Uradite suprotno, pohvalite druge.

11.Često se smijte, budite šarmantni. Ali zapamtite, osmijeh uvijek mora biti iskren i primjeren. Dame ne cijene namrgođene i mrzovoljne ljude u svom društvu.

12.Uvijek imajte samokontrolu. Pravi gospodin kontroliše svoja osećanja. Dakle, nikada nije pijan, ne gura druge u redu za bisokop, ne pokazuje nestrpljenje.

13.Ne dozvolite da se brzo uvrijedite. Ne budite osetljivi, ako vas neko uvrijedi priđite mu i popričajte na pravi način.

14.Ne budite nervozni i izbirljivi, na primjer, s hranom. Ako ste upitani, ne odgovarajte galamom već neposrednošću.

15.Ne koristite sleng, žargon, zvučne riječi, skraćenice sa četa, provincijalizme, fraze ili riječi koje ne razumije društvo u kojem ste. Ne koristite zagonetke i zbunjujuće izraze

16.Izbjegavajte teme koje su drugima nepoznate.

17.Ne hvalite se pred drugima. Ne pričajte previše o sebi jer je to narcisoidno ponašanje.

18.Kada nekoga sretnete na hodniku ili na ulici obavezno se pozdravite s tom osobom. Ne ignorišite ljude jer ćete djelovati kao snob.

19.Nikada ne kasnite na sastanak.

20.Kada vam neko zahvali, uvijek odgovorite "nema na čemu".

Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 04/01/2016 : 02:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Tonka24
3. Poštuju tuđe vlasništvo i zato vraćaju svoje dugove.


zanimljivo...
hmmm steta sta nisi ti jedan od tih jelda?
nego ostajes duzan ljudima kao npr meni za one DVD-ove sa filmova od prije 2 godine koje sam ti poslao



utjeraj mu dug


dvosmisleno xe xe

Edited by - sergej773 on 04/01/2016 02:56:07
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000