forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 vegetarijanci,vegani i prijatelji životinja!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2016 : 15:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Znaci slušam neki dan nekog čovjeka iz udruge prijatelji životinja koji se protivi kolinju i želi da se to zabrani,uglavnom ne jede meso niti ista životinjskog porijkla(čak ni med).Njihovi glavni argumenti su suosjećanje prema životinjama i sad kao tvrde da čovjek po prirodi nije mesojed,to zaključuju po uspoređivanju čovjeka sa drugim biljojedima i mesojedima,ali ipak koliko god oni vodili životinje priča im bas ne drži vodu.Sta vi mislite o tome?

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/01/2016 : 15:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
JE SUIS JANJAC!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bicko
Starting Member

17 Posts

Member since 25/08/2012

Posted - 21/01/2016 : 15:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bicko a Private Message  Reply with Quote
nažalost, moram biti pošten i nerado priznati da argumenti u prilog vegetarijanstva uglavnom stoje..Ali jbga, teško je biti jak i pošten u situacijama kad zamiriši pećenje..
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/01/2016 : 15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Taj koji bi zabranio kolinje je neki blentav čovjek.

Neka jede što ko hoće. Neko repu, blitvu, mrkvu i ostale trave a ja ću nastaviti s mesom pa dole izguram.

Kao što je rekao Kras, tko ne jede meso ne može ni guzit

Have mercy
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/01/2016 : 15:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Poštujem vegetarijance i njihova uvjerenja, apsolutno, imam i nekoliko prijatelja vegetarijanaca, ali ne mogu prestati uživati u mesu.

Vegetarijanska kuhinja je odlična, više puta sam guštao u njoj, ali mi zato ipak ne pada na pamet odustati od ´tice i prasice.

Opet, volio bih probati neko se vrijeme hraniti kao vegetarijanac, lako moguće da je i zdravije, makar mislim da nije i kompletno, jer ljudi su ipak mesožderi.

No tko zna, jednog dana... sve je moguće...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/01/2016 : 16:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi su koliko su nas učili svejedi, pa treba i sve jesti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2016 : 16:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bicko

nažalost, moram biti pošten i nerado priznati da argumenti u prilog vegetarijanstva uglavnom stoje..Ali jbga, teško je biti jak i pošten u situacijama kad zamiriši pećenje..

Koji argumenti stoje?
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 21/01/2016 : 16:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
njih najviše muči ovo:

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

chicolopez
New Member



174 Posts

Member since 19/05/2012

Posted - 21/01/2016 : 17:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send chicolopez a Private Message  Reply with Quote
Čisto sumnjam da bi ljudski metabolizam u par generacija uspio da se prilagodi samo vegetativnoj hrani.Za to bi ipak trebalo nekoliko stoljeća, a dotle, kako netko reče, živjela 'tica i prasica. Ja bez svog slavonskog kulena teško da bi uspio preživjeti dvije zime
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/01/2016 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kako god okreneš,il mesojed il vegić,al uvijek životinje nagrajsaju.prvo im vegići pojedu svu hranu, a onda mi mesojedi pojedemo životinje da ne uginu od gladi.






Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2016 : 17:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/01/2016 17:47:42
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/01/2016 : 17:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ako se alternativa za meso,kao što ti kažeš sintetika ili tak nešt ikad pojavi na tržištu,a da ima sve nutritivne vrijedosti ko pravo meso,ja ću biti prvi u redu za šoping.
uvijek se sjetim akronijanaca i onih njihovih tabletica za ishranu.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/01/2016 17:53:09
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 21/01/2016 : 18:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...




svaka čast,rekao si sve što stoji ! slazem se sa svime.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/01/2016 : 18:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nije lose biti vegeterijanac. Npr. naucne studije su dokazale da u prelasku u vegije, osoba na pocetku moze i da izgubi do 3,5kg. Takodje, posto ne jedu meso onda su za oko 24 posto dalji od srcanog udara. Medutim, sve ima svoje mane. Ako ne konzumiramo meso, dolazi do gubitka mase i snage, a obicno se snaga i mada dobija putem mesnih preradjevina (piletina, svinjetina, ovcetina...) sto je dakako dobro za snagu. Npr. ljudsko tijelo nije jos prilagodeno iskljucivo samo ishrani biljem, iako dobijamo vise vitamina iz njega, sve treba umjereno. Smijesno mi je to da neko ne konzumira mlijeko ili med, a kako znamo iz mlijeka dobija nase tijelo potrebni kalcij za kosti i zube. Naucne studije su cak dokazale da kod ljudi koji konzumiraju svaki dan mlijeko od rodenja pa do danas imaju jace kosti i zubi od ljudi koji se protive uzimanju mlijeka i sira. Budimo iskreni, vegiji su pomalo ludi u svojim tim idejama ukidanja mesa...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/01/2016 : 18:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...


Znači nije u redu da mi jedemo druge životinje, a druge životinje smiju jesti treće životinje?
Ovaj poziv na prekidanje kolinja je kao kad su neki pisali peticije protiv jedenja pasa u Kini.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 21/01/2016 18:14:31
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2016 : 18:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...


Znači nije u redu da mi jedemo druge životinje, a druge životinje smiju jesti treće životinje?
Ovaj poziv na prekidanje kolinja je kao kad su neki pisali peticije protiv jedenja pasa u Kini.



Ja govorim o evoluciji. O moralu. Jedino čovjek se busa u prsa sa svojim razumom, bogom i dobrotom. Čovjek koji je evoluirao NE smije ni ubijati ni jesti druga živa bića. Dok se to ne ostvari mi ostajemo i jesmo ništa drugo nego životinje.
Dakle, životinje (u koje spadamo i mi) moraju jesti druge životinje jer ne mogu preživjeti drugačije.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/01/2016 : 18:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12


uvijek se sjetim akronijanaca i onih njihovih tabletica za ishranu.




Ne bih mogao zamisliti pecenu koku,peceni krompir i salatu u obliku smedje,zute i zelene tabletice..dok je crna sumeca za pepsi...

Jeo sam jednom veggie kod frendice davno, ali sojine snicle dobro imitiraju mesnu sniclu,ali sam bio sit same mascobe iz pecenja sojnicli
Nema tu sitosti...ribe,skoljke,skampi..radio sebi plodove mora prosli tjedan i tijesto, ali usprkos tijestu ogladnio za koji sat..neki dan umak od tune i tijesto...ista stvar..riba ok zbog minerala i joda..
Idem sad jesti pizzu sa suhom govedinom i mozzarelom baffala. tzv. Pemikan Pizza

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2016 : 18:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

njih najviše muči ovo:




Ovo obavezno pogledajte prije rasprave.
Ni jedan horor film nema ovo u sebi.
I dok gledajte zamislite da niste VI na vrhu lanca ishrane i da postoji netko tko ovo radi VAMA.
Još jednom ponavljam, ja čak ni ne volim životinje. Samo bih volio da čovjek kao vrsta evoluira u nešto više.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2016 : 18:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...

Ali život je takav da moramo jesti jedni druge,poanta i je da se živo jede.Sve sto je jestivo je živo ili je došlo iz živog osim soli!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2016 : 18:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...


Znači nije u redu da mi jedemo druge životinje, a druge životinje smiju jesti treće životinje?
Ovaj poziv na prekidanje kolinja je kao kad su neki pisali peticije protiv jedenja pasa u Kini.


Ali po meni nije isto,pas je uvijek bio prijatelj čovjeku i nikad ga nisu jeli,pa čak ni u Kini to je nedavno počelo,dok su svinje ljudi jeli oduvjek.Kao i meso uostalom svih domaćih životinja!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2016 : 18:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako ste moralna osoba i dobro se (ali mislim baš dobro) zamislite o činu krvavom ubijanja drugog živog bića kako biste ga pojeli, doći ćete do nekih zaključaka.
Da ne bude zabune nisam neki prijatelj životinja niti vegetarijanac (otac mi je mesar dapače i živim u ravnici).
Dakle, sam čin je apsolutni horor na koji smo ravnodušni jer smo od rođenja privikavani na to. Nije ovo jedino na šta smo isprogramirani, ali sada pričamo o ovome... Idealno bi bilo gajiti neko sintetičko meso koje nije živo ili se hraniti nekim energetskim putem. Svako živo biće u kozmičkom poretku ima isto pravo na život, a to pravo mi nekima uskraćujemo na najsuroviji način. Nedostatak centralnog nervnog sistem kod biljaka čini njihovo konzumiranje moralno prihvatljivijim mada bi se i o tome dalo filozofirati.
A što se tiče ubijanja, da li biste ubili svojeg kućnog ljubimca ili čak drugo ljudsko biće pa ga onda pojeli? Vjerovatno ne. No radimo nešto što je u principu ista stvar.
Iako to radim i sam (lako je mudrovati), potpuno sam svjestan šta radim. Priželjkujem nalaženje alternative, no to se neće desiti za naših života...

Ali život je takav da moramo jesti jedni druge,poanta i je da se živo jede.Sve sto je jestivo je živo ili je došlo iz živog osim soli!


Tako je na žalost.
No, onda ne treba biti dvoličan i predstavljati ljudska bića kao nešto što nisu - produhovljene dobrice.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2016 : 18:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by xilrion

njih najviše muči ovo:




Ovo obavezno pogledajte prije rasprave.
Ni jedan horor film nema ovo u sebi.
I dok gledajte zamislite da niste VI na vrhu lanca ishrane i da postoji netko tko ovo radi VAMA.
Još jednom ponavljam, ja čak ni ne volim životinje. Samo bih volio da čovjek kao vrsta evoluira u nešto više.

Da ali jedno je inteligentno misleće biće a drugo je biće za koje nismo sigurni dali je uopće svjesno sebe.Slazem se da netreba ovako mučiti životinje ali opet kako proizvest toliko mesa ako ćeš ih ubijat jednu po jednu,ovako je brže efikasnije.I da svako ko kaže da je život čovjeka i životinje jednako vrijedan ne govori istinu jer spasio bi prije čovjeka nego životinju,zamisli utapa se brod i čovjek je na njemu i naravno da ćeš mu ići pomoc(ne svi ali velika većina ljudi ipak da)ako je na brodu krava ili kokos,janje nećeš riskirat život da ga spasis čak ni ako je mali rizik.To znaci da svi oni koji zagovaraju takvu tvrdnju izjednačavaju život čovjeka sa životom krave ili patke jednostavno su u sukobu sami sa sobom jer u stvarnosti im priča ne drži vodu.Mozda nekom to moze zvučat licemjerno,bahato al meni je smješno da je život patke jednako vrijedan kao čovjekov!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/01/2016 : 19:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
koja je onda alternativa?tofu?soja?salata?

za cijenu deset deka tofua kupim kilu krmenatli.ak se opet soje naderem,digne mi estrogen pa me puca na miroljubivost i počnu mi muške sise rasti.a salatu ionako jedem uz meso.


Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 21/01/2016 19:07:06
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 21/01/2016 : 19:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Rahazlam, što je inteligencija je vrlo upitna stvar. Da li bi inteligentna vrsta radila to što radi čovjek - i planetu i samom sebi?
Sasvim drugo je to što si ti skloniji svojoj vrsti. Ako neka slobodna životinja mora birati između tebe i neke jedinke iz svoga čopora, izabrat će svoju vrstu.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 21/01/2016 : 19:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by xilrion

njih najviše muči ovo:




Ovo obavezno pogledajte prije rasprave.
Ni jedan horor film nema ovo u sebi.
I dok gledajte zamislite da niste VI na vrhu lanca ishrane i da postoji netko tko ovo radi VAMA.
Još jednom ponavljam, ja čak ni ne volim životinje. Samo bih volio da čovjek kao vrsta evoluira u nešto više.

Da ali jedno je inteligentno misleće biće a drugo je biće za koje nismo sigurni dali je uopće svjesno sebe.Slazem se da netreba ovako mučiti životinje ali opet kako proizvest toliko mesa ako ćeš ih ubijat jednu po jednu,ovako je brže efikasnije.I da svako ko kaže da je život čovjeka i životinje jednako vrijedan ne govori istinu jer spasio bi prije čovjeka nego životinju,zamisli utapa se brod i čovjek je na njemu i naravno da ćeš mu ići pomoc(ne svi ali velika većina ljudi ipak da)ako je na brodu krava ili kokos,janje nećeš riskirat život da ga spasis čak ni ako je mali rizik.To znaci da svi oni koji zagovaraju takvu tvrdnju izjednačavaju život čovjeka sa životom krave ili patke jednostavno su u sukobu sami sa sobom jer u stvarnosti im priča ne drži vodu.Mozda nekom to moze zvučat licemjerno,bahato al meni je smješno da je život patke jednako vrijedan kao čovjekov!



heh,u slučaju da brod tone pa se nađeš na pustom otoku,prije bi spasio patku il svinjče.bilo bi mi malkice neugodno priklat čovjeka pa ga pojest kad ogladnim.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 21/01/2016 : 19:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
nema alternative. u takvom svijetu živimo i to se nikada neće promijeniti. oduvijek jedemo životinje i uvijek ćemo ih jesti. a o industriji neću niti govoriti. najbolje što bi u idealnoj situaciji tim stvorenjima mogli ponuditi je humano postupanje i lijep život te brzu i bezbolnu smrt.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000