forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli naslovnice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2016 : 21:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti si prvi koji kaže da je Frisenda užas (prva naslovnica).

Ne sviđa mi se,noge loše nacrtane i tijelo,žuto nebo mi se nesvida,druga je ok dao bi joj 8,prvoj 4 jednostavno mi se nesvida,al opet kažem ukusi su različiti.Naslovnice mi djeluju dosta ozbiljnije nego npr. Zagorove kao da su rađene za stariju publiku,ja vise volim onako kao malo djecje,jbg ima nostalgija tu svoje prste!


Naravno, kada je u pitanju ozbiljniji serijal od Zagora.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/01/2016 : 11:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ove nove pop-art Stanove su mi odlične.






Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 26/01/2016 : 11:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i meni su ove nove Stanove za Dylana odlične, nema veze ni to što mi uopće ne izgledaju orginalno:)
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 26/01/2016 : 12:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
neki od mojih najbvećih favoriti:








Edited by - Koresh on 26/01/2016 13:29:43
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2016 : 12:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ova naslovnica Mister Noa je i meni posebno draga jer sam taj broj nekada imao u LMS izdanju, bilo bi idealno vidjeti je opet i kod Libellusa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/01/2016 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash






Nikad nisam shvatio Dnevnikov potez neobjavljivanja ove, možda i najbolje, naslovnice u Demoni sagi, nego ubace onu karikaturu od Mikice, i to još repriznu (ista kao i na ZS 815).

Edited by - wolf on 26/01/2016 13:17:20
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/01/2016 : 13:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

Moja najdraža naslovnica




Ova kao da je rađena za Grimm Fairy Tales
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 26/01/2016 : 13:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote

neke od najbolji naslovnica ima Mastantuono na S.Devilu i pogotovo na Magičnom vjetru

meni je on najbolji naslovničar,l bolji od Ville, čak mi je i stari Ferri bolji od Ville
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/01/2016 : 13:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Nikad nisam shvatio Dnevnikov potez neobjavljivanja ove, možda i najbolje, naslovnice u Demoni sagi, nego ubace onu karikaturu od Mikice, i to još repriznu (ista kao i na ZS 815).


Kako nisi shvatio. Pa kriz je tu. Jos na naslovnici. Njet.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/01/2016 : 13:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by wolf

Nikad nisam shvatio Dnevnikov potez neobjavljivanja ove, možda i najbolje, naslovnice u Demoni sagi, nego ubace onu karikaturu od Mikice, i to još repriznu (ista kao i na ZS 815).


Kako nisi shvatio. Pa kriz je tu. Jos na naslovnici. Njet.






U krajnjem slučaju mogli su ga prepraviti, onako u svom stilu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2016 : 13:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako mi Venturi i Frisenda imaju bolje nacrtane naslovnice i kod Mastantuona se može naći dobrih stvari, a kod nekih je kolor stvarno vrhunski.
Evo malo kombinacije Mastantuona i Venturija sa sličnim motivom.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 26/01/2016 : 14:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote

cijeli serijal Magični Vjetar ima najbolje naslovnice od svih ostalih serijala
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/01/2016 : 16:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh


cijeli serijal Magični Vjetar ima najbolje naslovnice od svih ostalih serijala



Apsolutno se slazem. Iznadprosecno kvalitetan duzi serijal u svim segmentima.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/01/2016 : 16:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Iako mi Venturi i Frisenda imaju bolje nacrtane naslovnice i kod Mastantuona se može naći dobrih stvari, a kod nekih je kolor stvarno vrhunski.
Evo malo kombinacije Mastantuona i Venturija sa sličnim motivom.





očito je da sjekire imaju nešto osobno protiv Magičnog
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/01/2016 : 18:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice MV-a su vrhunske, ali ipak je Tex glavni...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/01/2016 : 19:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Stvarno mi nije jasno zašto su oni iz Dnevnika ubacivali ovakav đubar na naslovnice...


Wtf?
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 26/01/2016 : 21:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Rekta koja iz redovne serije dilanova može da se nosi sa recimo ovom.


This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/01/2016 : 21:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi


Stvarno mi nije jasno zašto su oni iz Dnevnika ubacivali ovakav đubar na naslovnice...




Zagorov izraz face je kao da se odmara u blaženom miru svoje kolibe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 27/01/2016 : 07:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi


Mikica majka...Špecijalno za dvanaestopalačnog Igora...






Ovo nije Mikica, već Branko Plavšić.
Nije sve domaće naslovnice nacrtao Mikica...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/01/2016 : 08:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Rekta koja iz redovne serije dilanova može da se nosi sa recimo ovom.





Ima Dylan bolju sa sličnim motivom:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 27/01/2016 : 09:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Pa šta znam. Meni su upravo takve dilanove naslovnice...Počesto vrlo proste...Tu su poneki motivi, simboli, bez detalja sirovo postavljeni....Ako bih dao 5 za Julijinu, onda tek 3 za ovu Dilanovu...
Da me je oduševila neka...to je na Planeta Mrtvih - Kuća sećanja

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/01/2016 : 12:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Pa šta znam. Meni su upravo takve dilanove naslovnice...Počesto vrlo proste...Tu su poneki motivi, simboli, bez detalja sirovo postavljeni....Ako bih dao 5 za Julijinu, onda tek 3 za ovu Dilanovu...
Da me je oduševila neka...to je na Planeta Mrtvih - Kuća sećanja



Ukusi, meni nije toliko bitan zanatski dio crteža (iako ne odmaže), puno mi je bitnija kreativnost i sama postavka naslovnice. Ova Julijina nije loša, ali meni bi bila puno bolja da vidimo samo stol, Juliju i medija u cijelosti (znači odmaknuti malo kameru) i smrt iznad njih. Sve ostalo može biti crno. Ne sviđa mi se ni način kako smrt 'izlazi' iz dima.

Nije mi to loša naslovnica, ali po meni je mogla biti i bolja.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/01/2016 : 13:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by bagi


Mikica majka...Špecijalno za dvanaestopalačnog Igora...






Ovo nije Mikica, već Branko Plavšić.
Nije sve domaće naslovnice nacrtao Mikica...




O pokojnicima sve najbolje...Plavsic je u to vrijeme vec bio crtacki potkovan i ne znam kako mu se ovo potkralo...Izgleda kao da ga je nazvrljao u pet minuta,na brzaka...
Mikica je tad,pretpostavljam,bio puno mladji pa njegove crtacke eskapade se mogu i opravdati,nije razvio stil do kraja...Njega sam volio u EKS almanahu na nindji ali naslovnice u ZS i LMS su mu ocajne...

Wtf?
Go to Top of Page

leKrava
New Member



242 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 27/01/2016 : 13:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Meni Dylan ima najbolje naslovnice (Nathan mi je na pocetku isto imao jako dobre naslovnice).





Bilo bi zanimljivo kad bi Bonelli kao DC i Marvel izdavao stripove s alternativnim naslovnicima (razni crtaci i stilovi)
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/01/2016 : 13:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by bagi


Mikica majka...Špecijalno za dvanaestopalačnog Igora...






Ovo nije Mikica, već Branko Plavšić.
Nije sve domaće naslovnice nacrtao Mikica...




O pokojnicima sve najbolje...Plavsic je u to vrijeme vec bio crtacki potkovan i ne znam kako mu se ovo potkralo...Izgleda kao da ga je nazvrljao u pet minuta,na brzaka...
Mikica je tad,pretpostavljam,bio puno mladji pa njegove crtacke eskapade se mogu i opravdati,nije razvio stil do kraja...Njega sam volio u EKS almanahu na nindji ali naslovnice u ZS i LMS su mu ocajne...



Na ovom crtežu je samo glava baš problematična, bila bi OK da Tex miruje, nije u skladu s ostatkom. Ostatak crteža je zanatski korektan, malo nerviraju ove ravne linije terena ispod Texa ali očito je rađeno na brzinu.

Mikica je baš puno griješio u proporcijama, po tome je prepoznatljiv:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000