forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sto ste danas sanjali?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 16:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Usnuh danas zanimljiv san.Znaci ja u svom stanu samnom moji roditelji i Chicho,teško je rec ko sam ja bio Zagor ili ja?Rakosi napada prvi put i obranili smo se,tog se loše sjećam ali sjećam se da smo očekivali novi napad!Bio sam uplašen i došli su Tonka,Doc i još 2 moja prijatelja za svaki slučaj da Rakosi nebi došao s Mađarima ili nekim još prijateljima budući da je i sam opasan protivnik.Sljedece čega se sjećam da slijedim Rakosija po Zagrebačkom glavnom kolodvoru i izgubim ga(ali to zapravo nije bio Rakosi nego neka žena,al čudni su ti snovi).Sljedece čega se sjećam ja držim kolac u ruci a Rakosi skače kroz prozor u moj stan znam da me uhvatio jak strah al tu su bili tonka,doc i neki moji pravi prijatelji s puškama u ruci(iste ko iz stripa)i odjednom se nađemo u kući moje bake di sam zabio Rakosiju kolac u srce i dolazi moja teta i kaže nešto u stilu hvala bogu sredili smo ga.E sad ispada da sam ja to sve zapravo čitao,uzimam u ruke 3 ludensovih stripa jedna je naslovnica bila ona iz slobodne dalmacije vampir a druge nepoznate i tako listam ja strip i čitam komentare na recenziji i nije bio dobro ocijenjen,uspio sam zapamtit samo od velke031 da ga nije bas dobro ocijenio,al meni je bas bio dobar.Tad sam se probudio!!

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2016 : 17:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I to si sve uspio odsanjati u 7 sekundi.
Ja se ujutro ničega ne sjećam i to traje već godinama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 17:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I to si sve uspio odsanjati u 7 sekundi.
Ja se ujutro ničega ne sjećam i to traje već godinama.

San moze trajati i do 1 minute!To nije dobro sto se ne sjecas svojih snova...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 12/02/2016 : 17:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
"Sanjao sam nocas da te nema, da lezim budan na postelji od sn´jega.
I tiho, tiho, neka druga zena moje ime doziva kroz noc... Ruzan san.

Vidio sam u snu ljiljan b´jeli, crne konje i svatove bez pjesme.
I tiho bez glasa odlaze nekud neki dragi ljudi, e, al´gdje? Ruzan san..." (Bijelo Dugme)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2016 : 17:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zar nisu istraživanja pokazala da je do 7 sekundi, nisam već dugo u toku pa može biti da ima i novijih podataka.
I ja sam prije 15-20 godina mogao skoro u detalje prepričati san ali sada to ide puno teže, sjećam se samo onoga što sanjam neposredno prije buđenja a taj slučaj je stvarno rijedak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/02/2016 : 17:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
sanjao sam seks sa poznanicom
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 17:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zar nisu istraživanja pokazala da je do 7 sekundi, nisam već dugo u toku pa može biti da ima i novijih podataka.
I ja sam prije 15-20 godina mogao skoro u detalje prepričati san ali sada to ide puno teže, sjećam se samo onoga što sanjam neposredno prije buđenja a taj slučaj je stvarno rijedak.

Ima vise faza sna,nisu sve iste covjek u 8,9 sati spavanja sanja oko 20 minuta,ali većinu tog se ne sjećaa...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 17:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

sanjao sam seks sa poznanicom

E to su najačih snovi!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/02/2016 : 17:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Usnuh danas zanimljiv san.Znaci ja u svom stanu samnom moji roditelji i Chicho,teško je rec ko sam ja bio Zagor ili ja?Rakosi napada prvi put i obranili smo se,tog se loše sjećam ali sjećam se da smo očekivali novi napad!Bio sam uplašen i došli su Tonka,Doc i još 2 moja prijatelja za svaki slučaj da Rakosi nebi došao s Mađarima ili nekim još prijateljima budući da je i sam opasan protivnik.Sljedece čega se sjećam da slijedim Rakosija po Zagrebačkom glavnom kolodvoru i izgubim ga(ali to zapravo nije bio Rakosi nego neka žena,al čudni su ti snovi).Sljedece čega se sjećam ja držim kolac u ruci a Rakosi skače kroz prozor u moj stan znam da me uhvatio jak strah al tu su bili tonka,doc i neki moji pravi prijatelji s puškama u ruci(iste ko iz stripa)i odjednom se nađemo u kući moje bake di sam zabio Rakosiju kolac u srce i dolazi moja teta i kaže nešto u stilu hvala bogu sredili smo ga.E sad ispada da sam ja to sve zapravo čitao,uzimam u ruke 3 ludensovih stripa jedna je naslovnica bila ona iz slobodne dalmacije vampir a druge nepoznate i tako listam ja strip i čitam komentare na recenziji i nije bio dobro ocijenjen,uspio sam zapamtit samo od velke031 da ga nije bas dobro ocijenio,al meni je bas bio dobar.Tad sam se probudio!!



Bokte, pa kud baš ja u horror snovima. Znaš, nije mi taj vampir baš tako loš
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/02/2016 : 17:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

sanjao sam seks sa poznanicom

E to su najačih snovi!!

sreca pa izostanu nocne polucije



Edited by - Sneaksie Thiefsie on 12/02/2016 17:57:02
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2016 : 17:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

sanjao sam seks sa poznanicom

E to su najačih snovi!!


Ali su u pravilu i najkraći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/02/2016 : 18:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
stripove sanjao nekoliko puta
kao nadjem ih negde
pocnem da kupim
i probudim se
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 18:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

Usnuh danas zanimljiv san.Znaci ja u svom stanu samnom moji roditelji i Chicho,teško je rec ko sam ja bio Zagor ili ja?Rakosi napada prvi put i obranili smo se,tog se loše sjećam ali sjećam se da smo očekivali novi napad!Bio sam uplašen i došli su Tonka,Doc i još 2 moja prijatelja za svaki slučaj da Rakosi nebi došao s Mađarima ili nekim još prijateljima budući da je i sam opasan protivnik.Sljedece čega se sjećam da slijedim Rakosija po Zagrebačkom glavnom kolodvoru i izgubim ga(ali to zapravo nije bio Rakosi nego neka žena,al čudni su ti snovi).Sljedece čega se sjećam ja držim kolac u ruci a Rakosi skače kroz prozor u moj stan znam da me uhvatio jak strah al tu su bili tonka,doc i neki moji pravi prijatelji s puškama u ruci(iste ko iz stripa)i odjednom se nađemo u kući moje bake di sam zabio Rakosiju kolac u srce i dolazi moja teta i kaže nešto u stilu hvala bogu sredili smo ga.E sad ispada da sam ja to sve zapravo čitao,uzimam u ruke 3 ludensovih stripa jedna je naslovnica bila ona iz slobodne dalmacije vampir a druge nepoznate i tako listam ja strip i čitam komentare na recenziji i nije bio dobro ocijenjen,uspio sam zapamtit samo od velke031 da ga nije bas dobro ocijenio,al meni je bas bio dobar.Tad sam se probudio!!



Bokte, pa kud baš ja u horror snovima. Znaš, nije mi taj vampir baš tako loš

Vjerovatno si mi osto u podsvijesti kad si popljuvao 2.i 3. Kandraxa pa očekujem da ćeš i 4. vampira a još ti i Chiarolla i Cassaro nisu bas dragi...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 18:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

stripove sanjao nekoliko puta
kao nadjem ih negde
pocnem da kupim
i probudim se

Ja sam sanjo par puta striparnice,prije par godina sam sanjo jednu veliku na trgu točno tamo gdje je sad hmm...nemam pojma sta je tamo sad jel nisam dugo bio ali pored onog tiska di je stanica i tamo je bilo fakat puno stripova a nedavno sam sanjo da sam u snku ali da je puno veće na dva Kata i da ima milijune stripova i ja sam htio ukrast neke stripove al su me skuzili,onda sam se probudio!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 18:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

sanjao sam seks sa poznanicom

E to su najačih snovi!!


Ali su u pravilu i najkraći.

Zato jer ako si s dobrom pickom brzo shvatiš da je san!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/02/2016 : 18:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

stripove sanjao nekoliko puta
kao nadjem ih negde
pocnem da kupim
i probudim se


To se i meni znalo dešavati u onim rijetkim snovima kojih se sjećam. Jednom sam čak "nabavio" punu kutiju stripova, počeo da ih vadim ali alarm je zazvonio i uništio ih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 12/02/2016 : 18:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
jedan od strašnijih snova koje nikada neću zaboraviti:

budim se. noć je, tišina. ja u sobi na krevetu, sve je mirno. sve izgleda identično kao u stvarnosti i osjećaj je stvaran. iz nekog razloga ustajem i sjednem na rub kreveta i vidim da kroz prozor dopire svjetlost. znam da je to svjetlost ulične rasvjete. ustajem i lagano se približavam prozoru. tada primjećujem, još iz daljine, crvenkasto nebo i da pada snijeg. u stvari sipa. približavam se i vidim da je ulica bijela i sve je mirno i spokojno, nema žive duše. tada se potpuno približim prozoru i u trenu ispred mene, s druge strane prozora velika crna smrt.
potpuno blizu, lebdi u zraku sva u crnom samo bijela zla lubanja me gleda ravno u oči. ja skamenjen od straha. tada u trenu ta smrt odjuri u daljinu i nestaje. ja se budim. potpuno ista situacija i u javi. mrak, tišina, svjetlo dopire kroz prozor i vidim da pada snijeg. ali nisam se približavao prozoru. ostao sam ukočen u krevetu i nisam tako brzo zaspao. imao sam nekih 13-15 godina.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/02/2016 : 18:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

jedan od strašnijih snova koje nikada neću zaboraviti:

budim se. noć je, tišina. ja u sobi na krevetu, sve je mirno. sve izgleda identično kao u stvarnosti i osjećaj je stvaran. iz nekog razloga ustajem i sjednem na rub kreveta i vidim da kroz prozor dopire svjetlost. znam da je to svjetlost ulične rasvjete. ustajem i lagano se približavam prozoru. tada primjećujem, još iz daljine, crvenkasto nebo i da pada snijeg. u stvari sipa. približavam se i vidim da je ulica bijela i sve je mirno i spokojno, nema žive duše. tada se potpuno približim prozoru i u trenu ispred mene, s druge strane prozora velika crna smrt.
potpuno blizu, lebdi u zraku sva u crnom samo bijela zla lubanja me gleda ravno u oči. ja skamenjen od straha. tada u trenu ta smrt odjuri u daljinu i nestaje. ja se budim. potpuno ista situacija i u javi. mrak, tišina, svjetlo dopire kroz prozor i vidim da pada snijeg. ali nisam se približavao prozoru. ostao sam ukočen u krevetu i nisam tako brzo zaspao. imao sam nekih 13-15 godina.

Da noćne more nisu bas ugodne,sjećam se kad sam bio mali neki 5,6 godina sanjo sam da su me oteli neki tipovi s maskama na glavi probudio sam se sav uplašen...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/02/2016 : 18:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja sam do desete godine života više puta sanjao da nas napadaju Kinezi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/02/2016 : 18:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

jedan od strašnijih snova koje nikada neću zaboraviti:

budim se. noć je, tišina. ja u sobi na krevetu, sve je mirno. sve izgleda identično kao u stvarnosti i osjećaj je stvaran. iz nekog razloga ustajem i sjednem na rub kreveta i vidim da kroz prozor dopire svjetlost. znam da je to svjetlost ulične rasvjete. ustajem i lagano se približavam prozoru. tada primjećujem, još iz daljine, crvenkasto nebo i da pada snijeg. u stvari sipa. približavam se i vidim da je ulica bijela i sve je mirno i spokojno, nema žive duše. tada se potpuno približim prozoru i u trenu ispred mene, s druge strane prozora velika crna smrt.
potpuno blizu, lebdi u zraku sva u crnom samo bijela zla lubanja me gleda ravno u oči. ja skamenjen od straha. tada u trenu ta smrt odjuri u daljinu i nestaje. ja se budim. potpuno ista situacija i u javi. mrak, tišina, svjetlo dopire kroz prozor i vidim da pada snijeg. ali nisam se približavao prozoru. ostao sam ukočen u krevetu i nisam tako brzo zaspao. imao sam nekih 13-15 godina.



Previše Dylan Doga... :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/02/2016 : 18:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Moj najgori san je bio onaj u kojem sam bio svjestan da sanjam, a nisam se mogao probuditi. Užasan osjećaj... nekako podsvjesno zarobljen u svom tijelu na granici sna i jave... to mi se dvaput dogodilo... uff...

To stanje se zove paraliza sna.

http://znanost.geek.hr/clanak/zapitajte-mozgove-sto-je-paraliza-spavanja/

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 12/02/2016 : 18:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
imao sam još jedan sličan san samo što se radilo o gitari koja je visila na zidu i, naravno, žice su same svirale i to onako lagano, ponavljajući jednu melodiju. isto sam se probudio i buljio u gitaru neko vrijeme u strahu....
inače imam dosta često lucidnih snova, znači svjestan sam da sanjam. ali rijeđe mogu kontrolirati san, da promijenim tijek ili donesem neku svjesnu odluku ili da radim što me volja. ali dogodi se. čudan osjećaj.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/02/2016 : 18:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

Usnuh danas zanimljiv san.Znaci ja u svom stanu samnom moji roditelji i Chicho,teško je rec ko sam ja bio Zagor ili ja?Rakosi napada prvi put i obranili smo se,tog se loše sjećam ali sjećam se da smo očekivali novi napad!Bio sam uplašen i došli su Tonka,Doc i još 2 moja prijatelja za svaki slučaj da Rakosi nebi došao s Mađarima ili nekim još prijateljima budući da je i sam opasan protivnik.Sljedece čega se sjećam da slijedim Rakosija po Zagrebačkom glavnom kolodvoru i izgubim ga(ali to zapravo nije bio Rakosi nego neka žena,al čudni su ti snovi).Sljedece čega se sjećam ja držim kolac u ruci a Rakosi skače kroz prozor u moj stan znam da me uhvatio jak strah al tu su bili tonka,doc i neki moji pravi prijatelji s puškama u ruci(iste ko iz stripa)i odjednom se nađemo u kući moje bake di sam zabio Rakosiju kolac u srce i dolazi moja teta i kaže nešto u stilu hvala bogu sredili smo ga.E sad ispada da sam ja to sve zapravo čitao,uzimam u ruke 3 ludensovih stripa jedna je naslovnica bila ona iz slobodne dalmacije vampir a druge nepoznate i tako listam ja strip i čitam komentare na recenziji i nije bio dobro ocijenjen,uspio sam zapamtit samo od velke031 da ga nije bas dobro ocijenio,al meni je bas bio dobar.Tad sam se probudio!!



Bokte, pa kud baš ja u horror snovima. Znaš, nije mi taj vampir baš tako loš

Vjerovatno si mi osto u podsvijesti kad si popljuvao 2.i 3. Kandraxa pa očekujem da ćeš i 4. vampira a još ti i Chiarolla i Cassaro nisu bas dragi...



Cassaro je noćna mora koju sanjam budan
A da sam popljuvao drugog Kandraxa - teško
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/02/2016 : 18:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

sanjao sam seks sa poznanicom

E to su najačih snovi!!


zavisi od poznanice



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/02/2016 : 18:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

sjecam se da sam cesto sanjao kupovinu stripova na obliznjem kiosku (uz blok gdje sam zivio kao mali), pa tako kada sam se prije cca 10 godina vratio stripu poslije '93 ... poceli i ti isti snovi, mada zivim drugdje, a kiosk se promjenio i nisam jos kupio nijednog stripa tamo



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/02/2016 : 19:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


sjecam se da sam cesto sanjao kupovinu stripova na obliznjem kiosku (uz blok gdje sam zivio kao mali), pa tako kada sam se prije cca 10 godina vratio stripu poslije '93 ... poceli i ti isti snovi, mada zivim drugdje, a kiosk se promjenio i nisam jos kupio nijednog stripa tamo




Da, to je to. To je i meni bio jedan od dražih snova. Budući da sam iz malog sela, koje uopće nema kioska, dosta puta sam sanjao da sam u gradu i da sam naletio na kiosk koji ima gomila stripova koji mi fale u kolekciji. Ah... simpler times... :)
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000