forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Politika
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 13:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne, ne i opet ne! Opet sebe sputavaš i postavljaš neke okvire i granice.
Nema toga "hladna Švajcarska" i "vreli Balkan"! Nema, razumeš?
Već sam ti napisao da sam video stvari koje ne možeš ni da zamisliš, sećaš se? Teško je osloboditi um iz okova koje si sebi stavio, ali ja verujem u tebe.

Samo tako ćemo biti pobednici. :)


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/04/2016 : 13:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ej, pa ne pišem o hladnoj švicarskoj i vrelom balkanu, nego tvom glumatanju hladnog prisebnog švicarca. ne čak ni glumatanju da bi se sad ti nešto htio praviti, ne to, nego pogrešnom uvidu da si vidio stvari, da si objektivniji, a zapravo si samo izgubio sam sebe, jer si prihvatio "švicarske vrijednosti", stvari koje ja ne mogu zamisliti jer su skroz tuđe mojemu biću. to je temeljni poraz, jer se odigrao u duhu, manhunteru.

inače,
švicarska je jednako bedasta na toj razini kao i srbija (ajd, da ne stavljam moju hrvatsku;), sve sam goli nihilist.
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 14:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topik kao i Punisher se polako pretvaraju u cirkus.
Pojedini forumaši su jedva dočekali ovako nešto i sada provlače kroz forum sve i svašta, a moderatori se bez ikakve veze i potrebe odjednom moraju pravdati svima.
Od pokretanja glasanja da li treba ukinuti u potpunosti spominjanje politike doći ćemo na kraju do toga da će se maltene politika dozvoliti u svakom mogućem obliku (iako većina ili bar pola forumaša želi da bude potpuno drugačije) i to samo zato što su dežurni forumski spameri koji inače vole i da političare "glasni" u ova 2 topika i količinu spamovanja su podigli na još jedan veći nivo.

Pojedinci pišu kako su naoštreni da se svađaju sa drugima radi politike, pa ako je to normalno (i to na sajtu posvećenom stripovima), ja onda ne znam šta nije?

I naravno dobar deo onih koji se zalažu za otvoreno spominjanje politike rade to samo zato što znaju da bi u takvim raspravama kao čopor vukova napadao u odnosu 10:1, a ako bi se koji slučajem desilo da i taj "jedan" nadjača ove ostale, ne sumnjam da bi se desilo da u raspravu uleti možda i poneki moderator ili čak vlasnik sajta, ne bi bilo prvi put, jer iako ne sumnjam da su protiv uplitanja politike bilo koje vrste kada već do toga dođe i njima se ponekad omakne tako nešto.

Generalno, politika na ovom forumu ne donosi ništa dobro, a dozvola da se spominje čak i ona sa bivših EX-Yu prostora bi bukvalno dovela do toga da na forumu ostane maksimum desetak članova iz Srbije (ionako ih nema baš puno od toga više) i to 3-4 dežurna uvlakača koji mrze sve direktno oko sebe plus ostali koje ne zanima politika, ali moraju da ostanu na forumu jer im je strip neka vrsta zanimanja i posla i ne mogu sebi da priušte da izgube neke veze i poslovnu reklamu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 14:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ti u godinu dana nisi napisao niti jedan post izvan sljedeća tri topica - Poraz osovine (uvjerljivo najviše), Rani srednji vijek i ovog topica.

I sad se ti zalažeš protiv politike na forumu? Koga ti zafrkavaš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 14:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
Prvo bih te tintone zamolio da obratiš pažnju na ton obraćanja, nikoga ja ne zafrkavam i uopšte ne znam kakva je to reč, možda se koristi u nekom uličarskom žargonu, ali meni svakako nije prisna.

Kao drugo, namerno ne pišem po forumu jer ne vidim svrhu tome, smatram da bih time samo davao legitimitet stvarima koje nikako ne valjaju.
Jeste, ponekad napišem nešto u političkoj temi (zaista krajnje minimalno već dosta vremena), ali samo zato jer ponekad ne mogu da odolim kada vidim kakve se gluposti tamo pišu i koliko pojedinci svesno krše pravila foruma, a to im se toleriše.
Ranije je bilo drugačije i tu i tamo sam imao volje da ponešto napišem u normalnim temama.Ako se ukine mogućnost spominjanja politike, možda ću i ponovo to raditi, ovako sigurno ne.

A i inače, nemam ja toliko vremena u životu pa da na raznoraznim forumima ostavljam po nekoliko desetina hiljada postova, ako je to stvar kojom se treba dičiti onda tu stvarno nešto nije u redu.
No, svakako bih pisao više da su neke stvari na forumu drugačije.

Edited by - Dajak on 02/04/2016 14:20:18
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 02/04/2016 : 14:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Politiku dopustiti..al samo ovu nasu komunisticku..jes da je laz.ali vise volim zivjet u komunistckoj lazi nego demokratskoj istini...

Daj da se iznese da su ustase i cetnici bili saveznici kako 41-45 tako 91-95...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 14:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Znači zato što je politika dozvoljena na forumu (a htio bi da ne bude) ne pišeš po ostalim topicima nego samo političkim?
Logika za pet, nema šta.

Ne koristim nikakav uličarski žargon. Moj post je potpuno pristojan, pa ne razumijem što ti smeta u tonu obraćanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 14:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Znači zato što je politika dozvoljena na forumu (a htio bi da ne bude) ne pišeš po ostalim topicima nego samo političkim?
Logika za pet, nema šta.

Ne koristim nikakav uličarski žargon. Moj post je potpuno pristojan, pa ne razumijem što ti smeta u tonu obraćanja.




Jeste, tako je, to mi je logika, imam valjda pravo na neki svoj stav ili po tebi nemam?
A ponavljam, krajnje minimalno sam pisao i na toj jednoj političkoj temi (dakle ne na više njih već samo jednoj) i to ne planirano već u afektu što se kaže.Ni ne čitam tu temu redovno inače bih možda i više pisao u afektu. Ali evo, ako te to zadovoljava, neću više tamo uopšte pisati.

Post ti nikako nije bio pristojan, pogotovo jer se ja tebe nisam bio dotakao niti sam te na bilo koji način imao u razmišljanjima dok sam pisao post (o tebi kao forumašu imam pozitivan stav).Ne kažem da si napisao nešto strašno ili da si me uvredio, ali ipak si mogao biti malo uviđavniji.Ali kako želiš već.
U svakom slučaju, evo sad sam se i ja pravdao, čak sam ispunio i jednu želju u vezi daljeg pisanja na forumu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 15:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Naravno da imaš pravo na stav, samo mi nije jasan, ali to nije ni bitno.
Piši gdje hoćeš nije mi bitno, ali ne znam zašto imaš potrebu zabraniti drugim ljudima da o nečemu pričaju. Odatle i moj nešto oštriji prvi post (ali i dalje ne mislim da je bio nepristojan). Nikako mi ne ulazi u glavu da ljudi žele zabraniti drugim ljudima da pričaju o nečemu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 15:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ej, pa ne pišem o hladnoj švicarskoj i vrelom balkanu, nego tvom glumatanju hladnog prisebnog švicarca. ne čak ni glumatanju da bi se sad ti nešto htio praviti, ne to, nego pogrešnom uvidu da si vidio stvari, da si objektivniji, a zapravo si samo izgubio sam sebe, jer si prihvatio "švicarske vrijednosti", stvari koje ja ne mogu zamisliti jer su skroz tuđe mojemu biću. to je temeljni poraz, jer se odigrao u duhu, manhunteru.


Sad si me totalno razočarao, najiskrenije. Opet neki okviri.
Ja te zovem da letiš, i ti to radiš, ali poput laste pred oluju. Nisko pri zemlji, tamo gde se insekti sakupljaju.
Niti glumim, niti sam (uvek) priseban, niti sam Švajcarac. Zar je teško prihvatiti da ima i ovakvih?

Još jedno razočaranje: kakve su to "švajcarske vrednosti"? Hej, o čemu pričamo? Koje su to hrvatske, srpske ili mongolske vrednosti? Bez generalizovanja? Otvori svoj um, možeš ti to.


quote:

inače,
švicarska je jednako bedasta na toj razini kao i srbija (ajd, da ne stavljam moju hrvatsku;), sve sam goli nihilist.




O nihilizmu ćemo drugom prilikom. Ovo bi bilo sve za danas. Znam da ćeš željno iščekivati sledeći put i razmišljati. Ali, hej, to je sve u redu. Veruj mi.

Sad moram da moderiram.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 15:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dajak

Prvo bih te tintone zamolio da obratiš pažnju na ton obraćanja, nikoga ja ne zafrkavam i uopšte ne znam kakva je to reč, možda se koristi u nekom uličarskom žargonu, ali meni svakako nije prisna.

Kao drugo, namerno ne pišem po forumu jer ne vidim svrhu tome, smatram da bih time samo davao legitimitet stvarima koje nikako ne valjaju.
Jeste, ponekad napišem nešto u političkoj temi (zaista krajnje minimalno već dosta vremena), ali samo zato jer ponekad ne mogu da odolim kada vidim kakve se gluposti tamo pišu i koliko pojedinci svesno krše pravila foruma, a to im se toleriše.
Ranije je bilo drugačije i tu i tamo sam imao volje da ponešto napišem u normalnim temama.Ako se ukine mogućnost spominjanja politike, možda ću i ponovo to raditi, ovako sigurno ne.

A i inače, nemam ja toliko vremena u životu pa da na raznoraznim forumima ostavljam po nekoliko desetina hiljada postova, ako je to stvar kojom se treba dičiti onda tu stvarno nešto nije u redu.
No, svakako bih pisao više da su neke stvari na forumu drugačije.



Pa zašto onda pišeš? Evo, i ovde daješ legitimitet temi politika na s.com.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 15:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ne želim nikome bilo šta zabraniti, niti ja to uopšte ovde mogu da uradim.Najbolje je da bude kako većina želi i to je to.

Problem je u tome što mnogi zloupotrebljavaju pravila foruma, a moderatori kojih je malo jednostavno ne mogu sve ispratiti, nekada i ne žele da se mešaju jer su pod pritiskom.
Kada bi se svi lepo držali nekakvih normalnih okvira i normalno diskutovali, sve bi bilo odlično, ništa ne bi falilo ni politici (sem što mislim da politici sa Ex-Yu prostora, bar onoj iz prošlog veka ipak nikako nije mesto ovde).
Ali ne vredi to kada su tu forumaši popur Rahazlama koji uživaju u svađi ili neki drugi koji ipak drže do sebe pa neće otvoreno priznati tako nešto, ali zato vešto provlače ono što ne smeju kroz druge teme.

U tome je stvar.Ja nikao ne vidim poentu u svemu tome i šta ti pojedinci postižu time, jakog mi zadovoljstva provocirati recimo u vrh glave 20 forumaša koji su relativno povučeni (oni koji nisu baš povučeni su i napustioli forum) i od kojih dobar deo svake "restupne godine" obiđe teme u kojima oni pišu ili čak to vidi samo kada se o tome povede diskusija u Punisheru.

Za provociranje ima gomila odgovarajućih sajtova i foruma na internetu koji se bave političkom tematikom.
Ovde bi se eto eventualno moglo prodiskutovati na normalan način o nekim stvarima da su stvari drugačije, ali to ne ide ako je nekom cilj da drugoga isprovocira, da mu nametne neki stav.Svako ima svoj stav i to je to.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6599 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/04/2016 : 15:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dajak



I naravno dobar deo onih koji se zalažu za otvoreno spominjanje politike rade to samo zato što znaju da bi u takvim raspravama kao čopor vukova napadao u odnosu 10:1, a ako bi se koji slučajem desilo da i taj "jedan" nadjača ove ostale, ne sumnjam da bi se desilo da u raspravu uleti možda i poneki moderator ili čak vlasnik sajta, ne bi bilo prvi put, jer iako ne sumnjam da su protiv uplitanja politike bilo koje vrste kada već do toga dođe i njima se ponekad omakne tako nešto.





Odlično detektirano. Kao Indijanci su kad okruže kola pa svatko po strelicu ispali

loading...
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 15:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dajak

Prvo bih te tintone zamolio da obratiš pažnju na ton obraćanja, nikoga ja ne zafrkavam i uopšte ne znam kakva je to reč, možda se koristi u nekom uličarskom žargonu, ali meni svakako nije prisna.

Kao drugo, namerno ne pišem po forumu jer ne vidim svrhu tome, smatram da bih time samo davao legitimitet stvarima koje nikako ne valjaju.
Jeste, ponekad napišem nešto u političkoj temi (zaista krajnje minimalno već dosta vremena), ali samo zato jer ponekad ne mogu da odolim kada vidim kakve se gluposti tamo pišu i koliko pojedinci svesno krše pravila foruma, a to im se toleriše.
Ranije je bilo drugačije i tu i tamo sam imao volje da ponešto napišem u normalnim temama.Ako se ukine mogućnost spominjanja politike, možda ću i ponovo to raditi, ovako sigurno ne.

A i inače, nemam ja toliko vremena u životu pa da na raznoraznim forumima ostavljam po nekoliko desetina hiljada postova, ako je to stvar kojom se treba dičiti onda tu stvarno nešto nije u redu.
No, svakako bih pisao više da su neke stvari na forumu drugačije.



Pa zašto onda pišeš? Evo, i ovde daješ legitimitet temi politika na s.com.



Pa pišem u generalnoj temi vezano za funkcionisanje foruma da bih eto i sa svoje strane izneo neko gledište.

Smeta li ti to?
Eto, želiš li da ne pišem više uopšte?Ako ti je to želja rado ću ti je ispuniti, to je barem najmanji problem.Samo da se zna da je to tvoja želja i pošto si moderator na neki način i tvoja zapovest.

Inače, eto šta ti je psihologija.Pošto su Manhuntera neki napadali ovde da trenira strogoću i čak da je pristrasan kada je reč o nekim članovima koji često spominju politiku, on se sada iskaljuje na meni kao nekom ko dolazi iz Srbije i koga retko znaju ovde jer ređe piše kako bi tobože uspostavio neku ravnotežu i dokazao da je nepristrasan.I nije prvi put to da radi.A ja sam se eto kao jedan od retkih (srećom pa se oglasio još poneko) usudio da obrazložim svoj stav zbog čega sam za ukidanje spominjanja politike, ostali se očigledno sa pravom boje zbog ovih "glasnih".
Manhunteru, pokazuješ time najgore moguće kvalifikacije za funkciju koju obavljaš.Ali olakšaću ti stvari, ne brini.

Edited by - Dajak on 02/04/2016 15:30:46
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/04/2016 : 15:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Dajak



I naravno dobar deo onih koji se zalažu za otvoreno spominjanje politike rade to samo zato što znaju da bi u takvim raspravama kao čopor vukova napadao u odnosu 10:1, a ako bi se koji slučajem desilo da i taj "jedan" nadjača ove ostale, ne sumnjam da bi se desilo da u raspravu uleti možda i poneki moderator ili čak vlasnik sajta, ne bi bilo prvi put, jer iako ne sumnjam da su protiv uplitanja politike bilo koje vrste kada već do toga dođe i njima se ponekad omakne tako nešto.





Odlično detektirano. Kao Indijanci su kad okruže kola pa svatko po strelicu ispali



Tačno tako, očekujem uskoro i ostale, a već se po očekivanju oglasio i moderator, doduše onaj koji se oseća uvek prozvanim da uspostavlja ravnotežu, ali doći će i onaj drugi, a zatim i gazda sajta.Pre ili kasnije će se sve svesti na onih 10 koje sam spominjao, ali možda je to nekima i cilj, treba u stvari malo bolje razmisliti.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6599 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/04/2016 : 15:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
A ti, tintone, si vrlo dosadan i za dolijevanje ulja na vatru rođen lik. Prije koje stranice si pisao da ti je nejasno zašto su protiv politike oni koji u taj dio uopće ne zalaze a sad tu podjebaješ čovjeka da folira da je protiv politike jer je dotad najčešće pisao upravo tamo. Odredi se

loading...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/04/2016 : 16:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Politiku dopustiti..al samo ovu nasu komunisticku..jes da je laz.ali vise volim zivjet u komunistckoj lazi nego demokratskoj istini...

Daj da se iznese da su ustase i cetnici bili saveznici kako 41-45 tako 91-95...



Tako je. Dopustiti rasprave o međunarodnoj politici izvan Balkana, ali i objektivan govor o razdoblju NOB-a i jugoslavenskog samoupravnog socijalizma (što može uključivati i kritički diskurs),

Onemogućiti nacionalističko talasanje i divljanje.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/04/2016 : 16:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Zadnja opcija

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/04/2016 : 17:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ti u godinu dana nisi napisao niti jedan post izvan sljedeća tri topica - Poraz osovine (uvjerljivo najviše), Rani srednji vijek i ovog topica.

I sad se ti zalažeš protiv politike na forumu? Koga ti zafrkavaš?



Čovjek je iznio svoj stav u kulturnom, korektnom i uljudnom obliku na koji nema ni najmanjeg prigovora. Pridržavao se u potpunosti teme topica ("politika da ili ne?"), a pitanje gdje ili na čemu je on do sada učestvovao odgovorio si i sam, rezultatom svojeg detektivskog rešerširanja, na topicu "Poraz osovine zla" koji je, ako se ne varam, i te kako politička tema, zar ne?
Pa čak i da je u godinu dana i u sklopu svojih 400-tinjak postova, njih 399 pisao na temu "Snjeguljica i sedam patuljaka" a 400. na ovom topicu, to bi bila isključivo njegova stvar, ili ne?
Upravo ti si, nekoliko postova unatrag, pomenuo pitanje slobode govora, da bi se sada kao čudio što se javlja netko tko očito ne odgovara tvome "klišeu sugovornika" na ovom poll-u?
Pa naravno da nije fin način na koji si ga prozvao a i pitanje "Koga on to zafrkava?" bilo bi opravdano, no isključivo kada bi ga on tebi postavio.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 05/04/2016 : 10:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ja bih dopustio politiku bez uvjeta, osim da je svatko odgovoran za napisano i prema tome će eventualno biti kažnjen.

Za sebe sam siguran da i o najškakljivijoj temi mogu pisati s respektiranjem ostalih sugovornika. Doduše, ja stvarno ne mogu o ovom našem ratu objektivno govoriti jer sam tada imao manje od 10 godina, pa bi bilo glupo reći 'to su povijesne činjenice' ili slično. Povijesnih činjenica je bezbroj, ovisno o tome tko ih zapisuje. Tu se 100% slažem s Obijevim stavom koji je nedavno napisao.

O temama iz drugog svjetskog rata sam još manje pozvan pričati. Zločinac, heroj, nemam pojma i uglavnom me ne zanima.

Ali o nekim općim pitanjima, pravima na jednakost, ženskim pravima, stupnju uplitanja religije u život i sličnima itekako mogu diskutirati jer se tu iznosi stav. Takve teme nikako ne bih zabranjivao, a ove povijesne me uglavnom i ne zanimaju jer iz 100 izvora dobijem 100 različitih informacija.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2016 : 10:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

A ti, tintone, (...) Prije koje stranice si pisao da ti je nejasno zašto su protiv politike oni koji u taj dio uopće ne zalaze a sad tu podjebaješ čovjeka da folira da je protiv politike jer je dotad najčešće pisao upravo tamo. Odredi se



touche
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 05/04/2016 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

A ti, tintone, si vrlo dosadan i za dolijevanje ulja na vatru rođen lik. Prije koje stranice si pisao da ti je nejasno zašto su protiv politike oni koji u taj dio uopće ne zalaze a sad tu podjebaješ čovjeka da folira da je protiv politike jer je dotad najčešće pisao upravo tamo. Odredi se



A nije bas Dwayne, tinton nam je zagrebacki gimnazijalac i uci logiku. Ja nisam isao u gimnaziju, ali mi se cini logicno, ne pises o politici - prpotiv si politike, pises o politici - foliras da si protiv politike, jer logika nalaze da si - za politiku i folirant si, ne?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2016 : 16:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

4.NAJSTROŽE JE ZABRANJENO BILO KAKVO ILI IKAKVO RASPRAVLJANJE O POLITICI,LJUDIMA IZ POLITIKE,UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI...OTVARANJE TOPICA KOJI KOMENTIRAJU GORE NAVEDENE TEME,POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH,A I OSTALIH RATOVA...ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI...AUTOR POLITIČKOG TOPICA DOBIJA BAN,A AKTIVNI SUDIONICI ISTOG TOPICA KOJI KOMENTIRAJU NASLOV ISTOG NEUKUSNIM I NEUMJESNIM PRIMJEDBAMA KOJI POTIČU NA MRŽNJU ILI UVREDE DOBIJAJU TAKOĐER BAN...

dakle, ako sam dobro shvatio, ovo glasanje se svodi na dvije opcije
1) skroz ili djelomično izbaciti politiku s foruma
ili
2) ostaviti kako je sada - a sada je skroz ili djelomično skroz zabranjena
ali se skroz ili djelomično tolerira dok mlađo ne počme sa svojim skroz ili djelomično standardnim poštapalicama




Dobro si shvatio.
Ljudi su da se skroz izbaci ali djelomično.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/04/2016 16:12:14
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2016 : 16:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

A ti, tintone, (...) Prije koje stranice si pisao da ti je nejasno zašto su protiv politike oni koji u taj dio uopće ne zalaze a sad tu podjebaješ čovjeka da folira da je protiv politike jer je dotad najčešće pisao upravo tamo. Odredi se



touche



Touche, ali Dwayneu.
Ni meni nije jasno zašto bi neko ko zalazi isključivo na određene teme istovremeno te teme zabranija.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/04/2016 : 17:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
promašio si bit,
bit je da jednom zamjera što hoće ukinuti politiku, a zalazi isključivo na političke teme
a drugima zamjera što hoće ukinuti politiku, a uopće ne zalaze na političke teme

nek se odredi/odluči
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000