forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Politika
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/04/2016 : 20:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
glupi poll da gluplji ne može biti. nema uopće jasne opcije koja ide u prilog bezuvjetnoj dozvoli političkih topika, jer što uopće znači "ne, treba ostaviti kako jeste trenutno" ako se trenutno izbacuju ljudi zbog političkih topika i političkih viceva? svaka opcija praktički ovak il onak ide u prilog zabrani ili što većem ograničenju politike na forumu. ali forumaš nagor je ovdje sjajno uočio, ovako manhunter samo traži (vaš) legitimitet za što lakše obračunavanje i sankcioniranje neistomišljenika. znači, ne samo glup nego i vrlo podmukli manhunterov potez.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/04/2016 : 21:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju za poptunu slobodu sto se tice politike,otvorit podfuorum politika i ako ide ide,ako ne jebgi onda...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2016 : 22:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

glupi poll da gluplji ne može biti. nema uopće jasne opcije koja ide

znači, ne samo glup nego i vrlo podmukli manhunterov potez.



Čuj, možda si kupio jeftiniju kartu, pa ne vidiš dobro iz zadnjih redova.
Opcija je: zabrana politike, ili ostaviti kako jeste. Ovo "kako jeste" je da je po pravilima foruma politika zabranjena. A podmukli manhunter toleriše gomilu topica u kojima sve vrvi od politike. Toliko o tome koliko je ovaj poll glup i podmukao.
Sutra da moderatori odluče da zatvore sve te topice i da počnu da poštuju pravila foruma, bilo bi više nego legitimno. To što smo tolerantni, a opet smo glupi i podmukli, sami smo krivi.

Ja da sam podmukao, stavio bih veto na tvoje vraćanje na forum. I uopšte, ne znam odakle ti obraz da ovde nekome nešto napišeš, posle svih onih NAJGORIH uvreda koje si uputio Markosu, meni, i svim članovima ovog foruma? Staviću link na forum Znaka Sagite, pa neka i drugi vide o čemu se radi. A ti, šuti, samo šuti, moj dječače. Da ne bude drugačije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2016 : 22:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
[quote author=kikec link=topic=8743.msg243680#msg243680 date=1271089100]
Ma što se sad taj manhunter ovdje kurči!? Čime se on to prijeti? Ma koji kurac on zna... kad ne pozna niti vlastiti! Što on zna on meni? Kako sam se i ja ulizivao drugima? Kako sam nebrojeno puta ispao glup? Kakav sam životni promašaj? Što god gadno i strašno da on zna o meni, ja garantiram da to nije niti upola tako gadno i nakaradno poput onoga što manhunter radi na stripovi.com!
Pa slušaj sad manhunter što si ti! Markosova ponizna kurva! I vjeruj mi, u ovom trenutku ne postoji ništa gore na ovome svijetu!
[/quote]

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/04/2016 : 23:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
staviti ćeš linkove sa Sagite? I one u kojima je markos fizički prijetio nekim forumasima? A ti ostao totalno ismijan i popisan? Slobodno udri. Neka svi vide. Meni svejedno.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/04/2016 : 23:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Koja ekipa alah te mazo: kikec, zosko...

Have mercy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2016 : 23:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Slobodno udri. Neka svi vide. Meni svejedno.



Naravno da ti je svejedno. Onaj koji nema obraza tako razmišlja.
Od tog vremena sa Sagite, Zosko je zauvek otišao, stinky je odrastao, a ti... Pa ne znam, zaključi sam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2016 : 23:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Koja ekipa alah te mazo: kikec, zosko...



Kiky, zosko, stinky. Tada im je nedostajala žena s bradom i gutač mačeva da bi cirkus bio kompletan.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/04/2016 : 23:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

U svakom slucaju za poptunu slobodu sto se tice politike,otvorit podfuorum politika i ako ide ide,ako ne jebgi onda...


....izjavio je baš netko tko se tek nedavno, na još relativno "smiješnoj" temi ("Gdje su nestali forumaši iz Srbije") nije mogao suszdržati ni tri posta a da ne počne lupetati gluposti o agresiji, agresorima i ostalim sranjima. E biseru nad biserima, nisi ti promašio samo temu pa ni čak ni samu zanimaciju, promašio i propustio si ti toga malo više.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/04/2016 : 23:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
4.NAJSTROŽE JE ZABRANJENO BILO KAKVO ILI IKAKVO RASPRAVLJANJE O POLITICI,LJUDIMA IZ POLITIKE,UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI...OTVARANJE TOPICA KOJI KOMENTIRAJU GORE NAVEDENE TEME,POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH,A I OSTALIH RATOVA...ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI...AUTOR POLITIČKOG TOPICA DOBIJA BAN,A AKTIVNI SUDIONICI ISTOG TOPICA KOJI KOMENTIRAJU NASLOV ISTOG NEUKUSNIM I NEUMJESNIM PRIMJEDBAMA KOJI POTIČU NA MRŽNJU ILI UVREDE DOBIJAJU TAKOĐER BAN...

dakle, ako sam dobro shvatio, ovo glasanje se svodi na dvije opcije
1) skroz ili djelomično izbaciti politiku s foruma
ili
2) ostaviti kako je sada - a sada je skroz ili djelomično skroz zabranjena
ali se skroz ili djelomično tolerira dok mlađo ne počme sa svojim skroz ili djelomično standardnim poštapalicama:
mir
ajmo, mir
ajmo, smirite se
posljednje upozorenje
slijedeći koji zucne leti van
i što sad da radim? posljednje upozorenje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/04/2016 : 00:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI

a zašto se o ovim temama ne smi pričat?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 02/04/2016 : 01:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

U svakom slucaju za poptunu slobodu sto se tice politike,otvorit podfuorum politika i ako ide ide,ako ne jebgi onda...


....izjavio je baš netko tko se tek nedavno, na još relativno "smiješnoj" temi ("Gdje su nestali forumaši iz Srbije") nije mogao suszdržati ni tri posta a da ne počne lupetati gluposti o agresiji, agresorima i ostalim sranjima. E biseru nad biserima, nisi ti promašio samo temu pa ni čak ni samu zanimaciju, promašio i propustio si ti toga malo više.

Ja sam iznio povijesne cinjenice!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 02/04/2016 : 01:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI

a zašto se o ovim temama ne smi pričat?

Mislim o inkviziciji nema smisla prica,to je bilo davno,o crkvi se prica a ovo ostalo neznam,zajebane teme ti mafijasi i ubojstva!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/04/2016 : 02:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

U svakom slucaju za poptunu slobodu sto se tice politike,otvorit podfuorum politika i ako ide ide,ako ne jebgi onda...


....izjavio je baš netko tko se tek nedavno, na još relativno "smiješnoj" temi ("Gdje su nestali forumaši iz Srbije") nije mogao suszdržati ni tri posta a da ne počne lupetati gluposti o agresiji, agresorima i ostalim sranjima. E biseru nad biserima, nisi ti promašio samo temu pa ni čak ni samu zanimaciju, promašio i propustio si ti toga malo više.

Ja sam iznio povijesne cinjenice!



Rahazlam - mir inače ću te udaljiti sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 02/04/2016 : 03:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Rahazlam

U svakom slucaju za poptunu slobodu sto se tice politike,otvorit podfuorum politika i ako ide ide,ako ne jebgi onda...


....izjavio je baš netko tko se tek nedavno, na još relativno "smiješnoj" temi ("Gdje su nestali forumaši iz Srbije") nije mogao suszdržati ni tri posta a da ne počne lupetati gluposti o agresiji, agresorima i ostalim sranjima. E biseru nad biserima, nisi ti promašio samo temu pa ni čak ni samu zanimaciju, promašio i propustio si ti toga malo više.

Ja sam iznio povijesne cinjenice!



Rahazlam - mir inače ću te udaljiti sa foruma.

Evo miran sam!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/04/2016 : 09:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kiky

Slobodno udri. Neka svi vide. Meni svejedno.



Naravno da ti je svejedno. Onaj koji nema obraza tako razmišlja.
Od tog vremena sa Sagite, Zosko je zauvek otišao, stinky je odrastao, a ti... Pa ne znam, zaključi sam.



od tog vremena sa sagite, zoško je zauvijek izbačen sa stripovi.com, stinky manipulira, masakrira filozofiju i fantazira o (primjerice) hrvatstvu bez ikakvog pokrića, a ja sam se u međuvremenu već i par sreo sa markosom uživo, nešto kratko časkao, popio pivo i postao drug na fejsbuku. recimo i to.

ali evo, što ovdje radi tvoja povrijeđena sujeta; morala je na površinu opet izvući ono što su svi sudionici svađe sa sagite već davno ostavili za sobom, čisto iz razloga da me se pokuša poniziti. oodlo i bespotrebno, ali to si ti. a vidim da i dalje uspješno rastjeruješ neke od dugogodišnjih forumaša sa ovog mjesta. i dalje nemilosrdno razaraš i osipaš ovo mjesto.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/04/2016 : 10:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kiky, priberi si
moje pokriće sam ja sam, to je tako evidentno da uopće ne trebam ni obrazlagati svoje postove. dovoljno je da stavim bilo što, evo stavim samo isprekidanu crtu --- i već to sadrži toliko plodnih i bogatih misli da manhunteru zadaje kognitivne i emocionalne poteškoće.

manhunteru,
nisi li se malo zajebo?
pomalo mi jesi drag, no to ne znači da ti mogu dozvoliti, tu gdje ti jesi sada, da pričaš ovakve bedastoće. kako ti sebi dozvoljavaš da pričaš o "odrastanju", ti koji me ne možeš ni sagledati, tvoj je horizont preuzak za tako nešto, a ovdje se praviš neki dasa?? ne bu išlo, mališa.
preporučam ti da čitaš Pascala, da se uopće koliko-toliko približiš razumijevanu ovakvog čovjeka koji spaja takve ekstreme u koje se ti ne usudiš ni pogledati, jer bi dobio epilepsiju.

bogec bistrički, pa meni je čak i ovaj kiky, ta mimozica, meni je i on čak drag, čak i njega podnosim, makar nije nikakav Hrvat i najobičnija je bjelosvjetska zbunjola.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/04/2016 : 11:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI

a zašto se o ovim temama ne smi pričat?


Ma da, to su ta stara pravila foruma koja su još uvijek službena, ali ne poštuju se baš mnogo.
Definitivno treba ići na promjenu Ustava.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/04/2016 : 11:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
opcija 3 ali pošto ima najmanje glasova onda opcija 1
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 12:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky



manhunteru,
nisi li se malo zajebo?
pomalo mi jesi drag, no to ne znači da ti mogu dozvoliti, tu gdje ti jesi sada, da pričaš ovakve bedastoće. kako ti sebi dozvoljavaš da pričaš o "odrastanju", ti koji me ne možeš ni sagledati, tvoj je horizont preuzak za tako nešto, a ovdje se praviš neki dasa?? ne bu išlo, mališa.




Toliko o povređenoj sujeti.
Mislio sam da si "odrastao" u pristupu, ništa drugo.
A i ti si meni pomalo drag.
Kiky? Kiky nije vredan pomena.


quote:
preporučam ti da čitaš Pascala, da se uopće koliko-toliko približiš razumijevanu ovakvog čovjeka koji spaja takve ekstreme u koje se ti ne usudiš ni pogledati, jer bi dobio epilepsiju.




Preporučujem ti da čitaš mene (eno ti link u potpisu), da sagledaš stvari iz nekog drugog ugla. Video sam stvari koje ti ne možeš ni da zamisliš, dragi Deckarde.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/04/2016 : 12:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
aha, kako da ne. postoji "proizvoljna negativnost prazne sujete", a postoji i potpuni, samosvjestan čovjek. ja nisam ovo drugo baš u totalnoj potpunosti, ali sam blizu, bliže nego itko koga si ti uopće vidio u knjizi, kamoli ovako komunicirao na forumu.

zar je to tako teško prihvatiti, da među nama postoje i ovakvi, lipi moj manhunteru??
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 12:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky



zar je to tako teško prihvatiti, da među nama postoje i ovakvi, lipi moj manhunteru??



Percepcija ti nije jača strana. Ja nikada nisam rekao da ne prihvatam tako nešto.
Ponekad samo od silnog drveća ne vidiš šumu. To ti pričam već godinama. Zar je to teško prihvatiti, my dear Deckard?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/04/2016 : 12:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa nije, prihvaćam kritku da nisam nihilist. ako je to kritika;)
da, naše percepcije se mimoilaze (makar ne potpuno, da ne bi bilo nekih dodira). i možda si ti stvarno bolji, pravi šumski čovjek, uostalom nisi ni tako naivan pa živiš u Švicarskoj. dok sam ja tu u ovoj mojoj Hrvatskoj, koja još nije dala ni ultimativni hrvatski strip.
da, da, bit će da si ti bolji čovjek, pravi šumski nihilist.


--------------------- ajd priznaj da malo tko te može ovako izvrtiti da ne znaš jel bi se ljutio ili mi digao spomenik;)))))
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/04/2016 : 13:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mesto življenja nema nikakve veze.
A ti ponekad potpadaš pod uticaj malograđanštine. I još gore, povučeš i mene. Nemoj to da nam radiš.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/04/2016 : 13:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
malograđanštine ne, ali primitivnog - da. ne pod utjecaj u smislu kako si se ti izrazio, nego, na koncu svega, svih mojih saznanja, ne vidim ni način ni potrebu da se steriliziram. naprotiv, baš u spoju visokog i niskog ima više istine, nego u hladnoj švicarskoj distanci koja nema nikakve veze. to i ti sam znaš, građanine svijeta, samo se ... sramiš??

a da je spojiti to sve teško, da je to put oštrice britve, to se slažem i vjeruj mi: ne bih vam ili nam htio raditi nažao, na kraju krajeva. izaći ćemo iz svega kao pobjednici, nek te to tješi;)
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000