forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Slate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/03/2017 : 21:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Čuj toliki je odmak da sam ga ponovo pročitao da se sjetim o čemu je ono bio.
Znaš kako je kod nas starijih ljudi, imamo onu bolest od koje ništa ne boli, ali svaki dan čujemo nešto novo.
Mislim da ju je neki švabo patentirao.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/02/2018 : 22:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije da sam u ovim godinama ponešto nestrpljiv, samo mi se učinilo da je netko spominjao nastavak Slatemana.
Daklem, oće to majstori ili da se ponovo oglasim za godinu?
Poneki info nebu nikoga odveć povredil.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/02/2018 : 21:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nije da sam u ovim godinama ponešto nestrpljiv, samo mi se učinilo da je netko spominjao nastavak Slatemana.
Daklem, oće to majstori ili da se ponovo oglasim za godinu?
Poneki info nebu nikoga odveć povredil.



Trenutna situacija je ovakva... Davor vise nema previse vremena za pisanje scenarija. Slijedeci na rasporedu mu je scenarij za zadnji dio Entropy sage (koju radi s Well-Beejem), Entropy Vol. 3.
Kriticni (Nenad) je takoder zatrpan crtackim projektima. Tako da iskreno ne znam kad ce biti Slate 2.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

borislav
New Member

137 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 01/03/2018 : 09:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Ova talijanka ima zaista lijepe i sportske noge (strana 1). Kritični bi morao izkoristiti priliku i proučiti na njoj anatomiju nogu. A i zagorova majca ji dobro pristoji. Mogao bi po njoj kreirati lik Zagorka. E, pa sad se sjetim, pa prave zagorke imaju hrvati.

Edited by - borislav on 01/03/2018 09:20:30
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/03/2018 : 23:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borislav

Ova talijanka ima zaista lijepe i sportske noge (strana 1). Kritični bi morao izkoristiti priliku i proučiti na njoj anatomiju nogu. A i zagorova majca ji dobro pristoji. Mogao bi po njoj kreirati lik Zagorka. E, pa sad se sjetim, pa prave zagorke imaju hrvati.



Borislave, u slijedecih nekoliko Epicenter Comics Zagor i Dylan Dog knjiga bit ce i nova reklama s Nataliom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/01/2019 : 21:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Znam, nije još prošla ni godina dana, a ja već dosađujem.
Ono nisam više u godinama, a i zdravlje me pomalo napušta, memorija zasigurno, ali tražeći neke stvari naletih na Slatermana pa da upitam.
Možda se bar scenarij prigotovio.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 17/01/2019 : 17:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ono nisam više u godinama, a i zdravlje me pomalo napušta,...



www.deviantart.com/kriticni

Edited by - kriticni on 21/03/2020 23:48:01
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 17/01/2019 : 21:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo prijedlog za nastavak sage.
Mene kao najvjernijeg pratitelja uvrstiti u strip barem kao ivi skoj.
Čitatelji ionako neće znati o čemu se radi, a ja ću moći prepričavati unucima da sam jednom bio u Americi.
Barem u stripu.
Samo me nemojte odmah ubiti, nek trajem barem koju stranicu.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 29/07/2019 : 10:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Ima li nekih novosti o ovome?
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 29/07/2019 : 11:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

Ima li nekih novosti o ovome?




www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 29/07/2019 : 11:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Tako lose? :D
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 21/03/2020 : 11:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ako sad nema vremena za realizaciju nastavka nemam pojma kad bumo saznali rasplet životne priče junaka.
Namojte da se ponovo za godinu javljam, sve mi je neugodno.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 21/03/2020 : 23:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
I meni je neugodno...
Gledaj ipak da se javis opet iduce godine, bice mi drago da te cujem

Budite pazljivi i cuvajte se dobri moji forumasi!



www.deviantart.com/kriticni

Edited by - kriticni on 21/03/2020 23:42:27
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/03/2020 : 22:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kak je krenulo još da poplave i skakavci prodju pa smo gotovi.
Slate je preživio, za razliku od mnogih stvari nije napustio policu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 22/03/2020 : 22:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kak je krenulo još da poplave i skakavci prodju pa smo gotovi.
Slate je preživio, za razliku od mnogih stvari nije napustio policu.



Vidio sam jutros u vijestima da je bio zemljotres, srecom nije bilo vise povredjenih.

Cuvajte se ljudi, nemojte da nas rastave ove prirodne nepogode, nasa je sudbina da se pokoljemo sami izmedju sebe a ne da nas tamo neki zemljotresi i virusu prejebu

Ne znam da li bi sada trebao reci da se zajebavam??!

Kakogod, ne dajte se ljudi, proci ce ova sranja prije ili kasnije, samo budite pametni!
Pozz sa bliskog vam istoka


www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 23/03/2020 : 21:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pa ti bi trebao biti scenarista, a ne likovni opremljivač stranica.
Humor i duh su prisutni, još samo zaplet.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/01/2021 : 10:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Svačeg se čovjek sjeti na neradne dane.
Pas mi ima proljev i četiri noći hodam kvartom svakih ponešto sati.
Mogu zaključiti da jednako nema ljudi na ulici ni u jedan, ni u tri, četiri, pet...
Kako smo noćas konačno prespavali bez izlazaka i kako je život lijep pomislio sam šta bi me veselilo i sjetio se da bi mogao pročitati Slate dugi dio.
Možda je izašao a da ja nemam pojma ili je jedini serijal koji ja pratim uklet zbog mene.
Kad smo se pisali zadnji puta bil je potres u zg, valjda se nije ništa gore desilo od tada.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 10/01/2021 : 13:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
Cisto da ispostujem tradiciju...



...te odgovorim

https://www.youtube.com/watch?v=Zz60Fr1S6L0

www.deviantart.com/kriticni

Edited by - kriticni on 10/01/2021 14:19:41
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/01/2021 : 20:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote

Vidim ja u tebi talenta, mogao bi kad bi vježbao početi se baviti stripom.

Inače obečao si da će imati cameo ulogu u jednoj epizodi, nemoj otezati, vidiš kakva su vremena, nemoj da je posthumno.

Ko se sad oženio, dobio dite, udomio psa da je zapelo?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 10/01/2021 20:59:30
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 13/01/2021 : 21:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj


Vidim ja u tebi talenta, mogao bi kad bi vježbao početi se baviti stripom.

Inače obečao si da će imati cameo ulogu u jednoj epizodi, nemoj otezati, vidiš kakva su vremena, nemoj da je posthumno.

Ko se sad oženio, dobio dite, udomio psa da je zapelo?


Scenarista otisa u (zasluzenu) strip mirovinu tako da ako ikad bude novih epizoda pisat ce ih neko drugi.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/01/2021 : 08:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by ivi skoj


Vidim ja u tebi talenta, mogao bi kad bi vježbao početi se baviti stripom.

Inače obečao si da će imati cameo ulogu u jednoj epizodi, nemoj otezati, vidiš kakva su vremena, nemoj da je posthumno.

Ko se sad oženio, dobio dite, udomio psa da je zapelo?


Scenarista otisa u (zasluzenu) strip mirovinu tako da ako ikad bude novih epizoda pisat ce ih neko drugi.


Svi mi koji se bavimo ikakvom vrstom stvaranja imamo svoje demone, svoje nesigurnosti i sumnje. Meni je zao sto si polozio oruzje pred svojim demonima. Svi dodjemo do trenutka u zivotu kada cemo zbog drugih stvari/ljudi/problema gurnuti svoje stvaralastvo, svoju strast u drugi plan pa cak i odustati, ali cemo joj se uvijek vracati jer bez nje smo nepotpuni. Zao mi je sto si i pored toga sto su te prepoznala (i objavila) svjetski priznata imena hrvatskog stripa dao previse na znacenju nedojebanim nebitnicima koji su te kritizirali. Svakoga kritiziraju (pa i na ovom forumu postoje ljudi koji ce kenjati po hermannu ili milleru). Zao mi je sto mi nakon takve svoje odluke, nakon sve nase komunikacije nisi barem javio da odustajes jer dugo sam cekao nastavke scenarija.
Najvise od svega zao mi je bacenog pripovjedackog talenta kojeg si sigurno imao/imas.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 14/01/2021 : 15:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by ivi skoj


Vidim ja u tebi talenta, mogao bi kad bi vježbao početi se baviti stripom.

Inače obečao si da će imati cameo ulogu u jednoj epizodi, nemoj otezati, vidiš kakva su vremena, nemoj da je posthumno.

Ko se sad oženio, dobio dite, udomio psa da je zapelo?


Scenarista otisa u (zasluzenu) strip mirovinu tako da ako ikad bude novih epizoda pisat ce ih neko drugi.


Svi mi koji se bavimo ikakvom vrstom stvaranja imamo svoje demone, svoje nesigurnosti i sumnje. Meni je zao sto si polozio oruzje pred svojim demonima. Svi dodjemo do trenutka u zivotu kada cemo zbog drugih stvari/ljudi/problema gurnuti svoje stvaralastvo, svoju strast u drugi plan pa cak i odustati, ali cemo joj se uvijek vracati jer bez nje smo nepotpuni. Zao mi je sto si i pored toga sto su te prepoznala (i objavila) svjetski priznata imena hrvatskog stripa dao previse na znacenju nedojebanim nebitnicima koji su te kritizirali. Svakoga kritiziraju (pa i na ovom forumu postoje ljudi koji ce kenjati po hermannu ili milleru). Zao mi je sto mi nakon takve svoje odluke, nakon sve nase komunikacije nisi barem javio da odustajes jer dugo sam cekao nastavke scenarija.
Najvise od svega zao mi je bacenog pripovjedackog talenta kojeg si sigurno imao/imas.


Nisam ti nista javia jer jos nisan spreman potpisat kapitulaciju kad su u pitanju Savrsena buducnost i Crveni snijeg.Ali trenutno mi se nacrtat pedesetak tabli Savrsene buducnosti cini kao naucna fantastika.Napisat Crveni snijeg malo manja naucna fantastika.Na sve ostalo,zapoceto,nezapoceto,zamisljeno,nezamisljeno ide jedan veliki KRAJ.
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 14/01/2021 : 18:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote

www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/01/2021 : 21:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Fino okupljanje ovdje na forumu! Sve u svoje vrijeme. Brutalna slika Kritičnog za kraj.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 15/01/2021 : 00:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by ivi skoj


Vidim ja u tebi talenta, mogao bi kad bi vježbao početi se baviti stripom.

Inače obečao si da će imati cameo ulogu u jednoj epizodi, nemoj otezati, vidiš kakva su vremena, nemoj da je posthumno.

Ko se sad oženio, dobio dite, udomio psa da je zapelo?


Scenarista otisa u (zasluzenu) strip mirovinu tako da ako ikad bude novih epizoda pisat ce ih neko drugi.


Svi mi koji se bavimo ikakvom vrstom stvaranja imamo svoje demone, svoje nesigurnosti i sumnje. Meni je zao sto si polozio oruzje pred svojim demonima. Svi dodjemo do trenutka u zivotu kada cemo zbog drugih stvari/ljudi/problema gurnuti svoje stvaralastvo, svoju strast u drugi plan pa cak i odustati, ali cemo joj se uvijek vracati jer bez nje smo nepotpuni. Zao mi je sto si i pored toga sto su te prepoznala (i objavila) svjetski priznata imena hrvatskog stripa dao previse na znacenju nedojebanim nebitnicima koji su te kritizirali. Svakoga kritiziraju (pa i na ovom forumu postoje ljudi koji ce kenjati po hermannu ili milleru). Zao mi je sto mi nakon takve svoje odluke, nakon sve nase komunikacije nisi barem javio da odustajes jer dugo sam cekao nastavke scenarija.
Najvise od svega zao mi je bacenog pripovjedackog talenta kojeg si sigurno imao/imas.



+1

Ovi radovi, Kriticni, koje vidim na deviantu su na profi razini.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000