forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Slate
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/07/2016 : 22:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast cijeloj ekipi!

Pogotovo majstoru D.J'u. Püno puno uspjeha!

A gari u zagorovoj majici ...

(kako se zove, jel meksikanka?)

Lp

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/07/2016 : 23:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala Tonto. Jedini problem na Comic-Conu je sto se covjek osjeca jako, jako mali u moru svega toga. Toliko izdavaca, prodavaca, nevjerovatnog talenta, moze biti inspirativno ili depresivno. (To me podsjeca na jedan opis jednog pisca sto se navodno desavalo kad je prije skoro 30 godina Van Halen izbacio svoj prvi album i kad su ljudi culi "Eruption". Navodno mnogo kutija gitara se ili otvaralo ili zauvijek zatvaralo. Neki su ostali inspirarani, a drugi deprimirani jer se ne mogu usporediti s tom pirotehnikom. Inace nisam neki VH fan )
Na Comic-Conu osim glumaca nitko se bas ne istice, za njima se bas vristi. Npr, moj booth je bio odmah pored sirokog puta koji je vodio prema ogromnome DC Comics boothu kao sto se vidi iz one jedne slike s guzvom i kad su npr. izlazili glumci iz Suicide Squada, bilo je dosta ludo. Oni su brzo prosli prema DC boothu sa guardovima okolo njih, ali i sa svojeg mjesta, iznad guzve vidio sam Will Smithovu prepoznatljivu nasmjesenu facu. Inace ja sam mrtav hladan prema glumcima i glumicama, jedino bi bas volio upoznati Svarcejnegera, a mozda i De Nira.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/07/2016 : 23:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Svaka cast cijeloj ekipi!

Pogotovo majstoru D.J'u. Püno puno uspjeha!

A gari u zagorovoj majici ...

(kako se zove, jel meksikanka?)

Lp


Hvala Tutta!
Hehe, slabo citas, samo gledas. Cura se zove Natalia i talijanskog, irskog i jos nekog porijekla je (zaboravio sam tocno).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 29/07/2016 : 07:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Je li vas itko pitao u 4 dana, koliko traju događanja, što znači znak na majici?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/07/2016 : 08:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Hvala D.J.!

Crna kosa... taman ten... jednostavno se nisam mogao koncentrirati na citanje. Zato sam sad sve, od slova do slova.

Kao sto ste dali par odgovora u vezi sa Comic-Conom, karte, crtaci, tako to doneklen izgleda i u Njemackoj. Naravno je sve, puno manjih odmjera.

...Natalia, jos i lijepo ime...ima li 155cm, evo pocinje opet koncentracija popustati... Sorry!


Lp i ugodan dan


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2016 : 20:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

Je li vas itko pitao u 4 dana, koliko traju događanja, što znači znak na majici?


Nije nitko pitao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2016 : 20:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Hvala D.J.!

Crna kosa... taman ten... jednostavno se nisam mogao koncentrirati na citanje. Zato sam sad sve, od slova do slova.

Kao sto ste dali par odgovora u vezi sa Comic-Conom, karte, crtaci, tako to doneklen izgleda i u Njemackoj. Naravno je sve, puno manjih odmjera.

...Natalia, jos i lijepo ime...ima li 155cm, evo pocinje opet koncentracija popustati... Sorry!


Lp i ugodan dan





Mislim da je 158 cm.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 29/07/2016 : 21:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Super izvještaj sa događanja.
Pošto sam malo teške ruke pri traženju po bespućima interpleta, ima negdje da se vide iznutrice stripa?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2016 : 21:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Haha! Evo "iznutrica" stripa!
Inace strip je u pravom americkom formatu, znaci 170 x 240 mm. Ove stranice na forumu su mnogo manje nego uzivo:













www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 29/07/2016 21:26:13
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2016 : 21:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
I jos:








www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 29/07/2016 21:27:34
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 29/07/2016 : 21:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja mislio da je to neko veselje sa razbijanjem negativaca, kad ono...
Možda je i muzika koju slušam dok sam čitao ovih par stranica upotpunila raspoloženje.
Probaj se staviti na moje mjesto, pročitaj i poslušaj.
Baš bio na tridesetoj minuti, pa prevrti.


inače svaka pohvala

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/07/2016 : 21:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Haha! Pa znas koliko moze biti veselo kad je Torghal (Davor) pisao!
No zanimljivo je, pravi triler sa balkanskim zacinom!
Muzika ti je super, da se najjezis.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/07/2016 : 19:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Da ne ispadne da u stripu nema akcije evo jos jedna tabla(radna verzija).
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2016 : 22:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Daklem, zašto nije ko Fibra, prvih šezdesetak stranica besplatno za pregled?

Vidim na Amazonu 11 Američkih valutnih jedinica za strip.
Kod nas će to biti negdje za kupiti normalno ili samo naručivanje preko bare?
I još jedno priupitanje, ono vol.1 znači da će ih biti koliko?
Rezime, kupovanje po izlasku ili čekanje da pravda pobjedi i Fibra sve sakupi i izda u integralu?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2016 : 08:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Daklem, zašto nije ko Fibra, prvih šezdesetak stranica besplatno za pregled?

Vidim na Amazonu 11 Američkih valutnih jedinica za strip.
Kod nas će to biti negdje za kupiti normalno ili samo naručivanje preko bare?
I još jedno priupitanje, ono vol.1 znači da će ih biti koliko?
Rezime, kupovanje po izlasku ili čekanje da pravda pobjedi i Fibra sve sakupi i izda u integralu?


Da, bit ce ga za kupiti kao i ostala izdanja Epicenter Comicsa u Hrvatskoj u SNK-u, u BiH od Pijanog Patka, a u Srbiji od Legaza.
Bit ce i nastavak price, koliko dijelova to vjerovatno jos ni Davor ne zna.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tata i sin
Junior Member

336 Posts

Member since 01/07/2016

Posted - 01/08/2016 : 10:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tata i sin a Private Message  Reply with Quote
Zanimljive i lepe table. Čestitke i sa naše strane i želja da vam ovaj projekat već na sledećem Comic-Conu osigura veće redove posetilaca ispred vašeg štanda, nego ispred štanda D.C. Comicsa i Marvela.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2016 : 19:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tata i sin

Zanimljive i lepe table. Čestitke i sa naše strane i želja da vam ovaj projekat već na sledećem Comic-Conu osigura veće redove posetilaca ispred vašeg štanda, nego ispred štanda D.C. Comicsa i Marvela.



Morat cemo i mi poceti snimati visokobudzetni film s poznatim glumcima i pozvati ih u goste!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/08/2016 : 19:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kad će krenuti prodaja u lijepoj našoj?
Čuo sam da će samo prvih par kupaca dobiti poster Tutine mexikanke u prirodnoj veličini, pa da ga preduhitrim da ne pokupuje baš sve.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2016 : 20:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kad će krenuti prodaja u lijepoj našoj?
Čuo sam da će samo prvih par kupaca dobiti poster Tutine mexikanke u prirodnoj veličini, pa da ga preduhitrim da ne pokupuje baš sve.


Ti si se ozbiljno zagrijao za ovu knjigu! Drago mi je! Knjige idu za Europu kasnije ovaj tjedan!
A za Tuttinu "meksikanku"... Ideja za poklon poster nije losa, a ja pravim nekakve DD postere... Bas sam budala.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/08/2016 : 20:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja podržavam sve što je tako naše, a tako domaće i simpatično.
Čak i ženinu kuhinju podržavam.
Dobro to nije baš simpatično, no negdje se mora malo odstupiti od pravila.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 17:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Od prosle subote u Stripovima na kvadrat.
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.80b385e9061c45ebb3e01dfa50a243b2.slate-the-last-american-superhero-vol-1.aspx
U Srbiji se moze nabaviti kontaktiranjem naseg Legaza, a u Bosni kontaktiranjem Pijanog Patka.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/09/2016 : 17:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote


Prevara, nema postera od gospođe Mexikanke iznutra.
Tuta je otkupio sve, pa za nas simpli kupce nije ostao ni jedan.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/09/2016 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj



Prevara, nema postera od gospođe Mexikanke iznutra.
Tuta je otkupio sve, pa za nas simpli kupce nije ostao ni jedan.


Vazno da je strip dobar!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/03/2017 : 20:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Mislim, hoću li ja ostariti dok izađe drugi dio.
Znam da nije mjesečnik. ali nadam se da nije ni godišnjak.
Jel dečki imaju kaj ili još nisu olovke našiljili?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1958 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/03/2017 : 21:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Mislim, hoću li ja ostariti dok izađe drugi dio.
Znam da nije mjesečnik. ali nadam se da nije ni godišnjak.
Jel dečki imaju kaj ili još nisu olovke našiljili?


Scenarij je u fazi pisanja,bia san preokupiran sa Entropy2 ali sada san se bacia na nastavak Slate-a.Aj drago mi je da te zanima kad ce nastavak,to valjda znaci da ti se svidia prvi dio.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000