forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Euro 2016 Tipovanje tex2 pobjednik!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2016 : 12:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Čestitke tex2 na osvajanju!
Može li samo objašnjenje što je presudilo pa da je Carson drugi a nije podjela titule kao u ligi petice?



da zar nije isti broj bodova podjela prvog mjesta? ,inače čestitke pobjedniku ili pobjednicima, a ja odličan 5 ali iz rikverca





tex je prvi valjda zbog više pogođenih ishoda
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/07/2016 : 13:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Jeste, baš to je presudilo.


quote:
Originally posted by tex2

Sve je moguće, finale je večeras, sva tri znaka moguća, ja sam morao igrati ne na Francuze, ostajem pri 0:0, ako i budem prvi bit će to zbog extra bodova, a ne tipovanja, sretno!


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/07/2016 : 13:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Tomo cestitam i zahvaljujem se za fenomenalno vodjenje topica!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/07/2016 : 15:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast tex2. Cestitike i svima ostalima.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29302 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/07/2016 : 16:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
22+12 (28 pogođenih utakmica)
20+14 (27 pogođenih utakmica)

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Čestitke tex2 na osvajanju!
Može li samo objašnjenje što je presudilo pa da je Carson drugi a nije podjela titule kao u ligi petice?
Ja 5., nije loše ali sam malo razočaran jer sam dobar dio prvenstva bio drugi.
Iduće sezone sve osvajam


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29302 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/07/2016 : 16:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Fala na čestitkama!!!

P.S. žao mi Carsona (zadnjih par natjecanja izvisi ko Prevc za 0 bodova) i Okija (vodio otpočetka, ali na njegovu žalost i ne do kraja), ali eto iskrumpiralo mene

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/07/2016 : 17:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
ma ako je isti broj bodova to bi trebala biti podjela prvog mjesta, pa nije to sad na gol razliku da igramo, uostalom teže je pogoditi rezultat nego pobjednika
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/07/2016 : 18:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Svaka cast tex2. Cestitike i svima ostalima.



Hvala Caleb, i tebi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 11/07/2016 : 18:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Cestitke tex2!
Od prvog do posljednjeg dana EP-a moderirao si topic poput vrhunskog dirigenta i ponajvise zasluzio naslov.
Ko kaze da u sportu nema pravde?
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4065 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/07/2016 : 19:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Tomo!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/07/2016 : 08:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Fala na čestitkama!!!

P.S. žao mi Carsona (zadnjih par natjecanja izvisi ko Prevc za 0 bodova) i Okija (vodio otpočetka, ali na njegovu žalost i ne do kraja), ali eto iskrumpiralo mene

Mislio sam da ne komentarisem, ali...
Nema zbog čega da ti bude žao mene, jer kada si promenio rezultat i stavio isti kao sto sam i ja tipovao, ja vise nisam imao ni sportsku sansu da budem prvi. Iskreno sam malo razocaran, jer znam da si stari kladionicar i fer igrac, ali ovako nesto nisam ocekivao. Ja sam to video tek posle tekme i iznenadio se. Dva ili cak tri puta sam gubio titulu u poslednjem kolu, ali sam uvek tipovao prvi da bi ljudi imali šansu da me stignu (ako se ne varam, jednom si me i ti tako pretekao), ali mi na pamet nije padalo da promenim rezultat i odigram isto kao moj konkurent.
Ali, neka bude da je sve ovo igra...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11694 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/07/2016 : 08:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Stoji ovo što kaže Kit Carson.

Stoga čestitke obojici!

Have mercy
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7032 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/07/2016 : 09:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da je ovo i meni prvo palo na pamet. Iako je tex2 jedan od najkorektnijih i najuvaženijih forumaša dosta jeftin potez od njega pokrivanjem Carsona. I to nakon već postavljenog tipa. Jebga, trebalo je o ovome taktičkom potezu razmišljati prije.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/07/2016 : 17:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Jbg., k'o u realnom životu. Ponekad i nad običnom zabavom zna zavladati taktiranje, razni strateški potezi etc., a takmičarski duh nadjača onaj sportski.

Npr. moja koncentracija bila je usmjerena na to kad će Tutta postaviti svoj tip. Vidim ja ono pred 1/8 finala, stiže on nas malo prenaglo i pravo me prep'o!
Rekoh, hajd' da stavim suprotan tip od njegovog i povećam si izgled na 2 moguća boda.
Al' nem'reš ti njega dočekati kad on do 5 minuta pred početak tekme postavlja one golotinje tamo!
I šta bi? Ja 0:0 a Tutta 1:1, e jbg, opet pušiona!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 13/07/2016 : 06:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Kada se o pobjedniku odlucije u zadnjem kolu,svi oni koji teoretski mogu da pobijede trebali bi svoj tip poslat na PM,npr.nekom od moderatora.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/07/2016 : 07:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma ja sam za to da se niti jednom od prve osmorice ne isplati lova.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/07/2016 : 08:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ubuduće svatko tko se smatra konkurentom za naslov tipovanje parova zadnjeg kola mora obaviti u tajnosti, tj. slanjem zajednički dogovorenom posredniku, također igraču koji je izgubio šanse za titulu. Taj sve objavi dovoljno prije početka prvog meča i ako se netko ne slaže nek ispravi odnosno optuži posrednika. Imaju screenshotovi i to će riješiti dvojbu. Uostalom, tako smo odigrali zadnje kolo redovne lige i mislim da je rizik minimalan, sveden samo na obraz posrednika. Stoga i jest ključno da posrednik bude netko tko se svim konkurentima doima poštenim.

Vidim da je i MD72 jutros to spomenuo


loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/07/2016 08:54:07
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/07/2016 : 09:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hehe,
Tex i Kit u duelu! a ja mislio da su kao braća, očito u stripu lažu :P

ali zaboravljate da je komotno OKI mogao do naslova da je pogodio rezultat
tako da bi i Tex i Kit izvisili
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/07/2016 : 09:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
inače, slična situacija je bila i meni kad sam pobijedio u tipovanju lige prvaka
mislim da smo ja i zeljko bili u pitanju

ja stavio rezultat, zeljko prepisao moj
ja vidio da cu najebati ako tako zavrsi utakmica pa promijenio rezultat
vidio to i zeljko i ponovno prepisao moj
vidio sam i to ali mi se nije dalo naganjati
nisam se naljutio niti smatram da sam imao razloga za naljutiti se, sve je to pošteno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2016 : 10:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve je to taktika, kao i ova koju smo gledali na EP.
U ovakvim slučajevima, ako netko želi izbjeći da netko "prepiše" njegov rezultat samo tipuje zadnji i problem riješen.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/07/2016 : 11:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

hehe,
Tex i Kit u duelu! a ja mislio da su kao braća, očito u stripu lažu :P


Ma daleko smo mi od duela. Ja i dalje smatram Texa za jednog od najkorektnijeg u tipovanju. X puta smo opominjali jedan drugog ako bude neko vanredno kolo, postavljali parove jedan drugome kada neko od nas ima smetnje sa netom... E, baš zbog toga sam se iznenadio.

A da sam imao situaciju kao ti sa Željkom, e tad bih se već iznervirao. Ovde je on logično rezonovao što nije igrao na Francusku i ok je što je promenio, samo nije morao baš isti rezultat. Mogao je 1:1 (ili 2:2 sto bi bilo malo nemoguće). Čak je bilo najlogičnije da je igrao pobedu Portugala i onda je pokriven na obe strane, ali...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/07/2016 : 12:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve je to taktika, kao i ova koju smo gledali na EP.
U ovakvim slučajevima, ako netko želi izbjeći da netko "prepiše" njegov rezultat samo tipuje zadnji i problem riješen.



A šta ako dvojica, ili njih više, čekaju da da prvi, drugi, peti....bude ispred njih a oni sami zadnji?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2016 : 13:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako utakmica počinje u 21 h onda tipuješ u 20:59:59, mala je vjerojatnost da će netko čekati do zadnje sekunde da prepiše.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/07/2016 : 14:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A ako je kao na aukcijama ovdje gdje se, kad ostavljaš ponudu u zadnjih par sekundi, njihov predodređeni završetak produžuje za minutu pa ti se početak tekme pomjeri na 21:01 ili čak 21:02h?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Martin
Average Member

768 Posts

Member since 05/11/2005

Posted - 14/07/2016 : 11:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Martin a Private Message  Reply with Quote
Cestitke pobjedniku
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000