forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ratko Dragaš, dobrotvor ili prevarant ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 24/05/2016 : 17:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

inače ,ka da mora A dat lozinku B,dosta je da se dogovore da nabida neku aukciju do željene cijene.



Ja sam iskusio to prebidavanje na nekim Zagorima ZS.
- Stavio dobru ponudu na jedan stari Zagor ZS i prebida me jedan tip . Uredu ima najvecu ponudu , poslije nekoliko dana dobije taj strip i ostave jedan drugom pozitivne....sve uredu.
Prodje 6 mjeseci isti taj strip ponovo na aukcijama kod istog prodavaca. Vec neko stavio paprenu cijenu, previsoka za moj ukus. Pogledam ko je stavio najvecu ponudu kad na moje cudjenje isti taj kupac koji je osvojio isti taj strip 6 mjeseci ranije, ponovo nudi za taj strip koji je ustvari njegov.

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 24/05/2016 : 18:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senad7

quote:
Originally posted by lwood

inače ,ka da mora A dat lozinku B,dosta je da se dogovore da nabida neku aukciju do željene cijene.



Ja sam iskusio to prebidavanje na nekim Zagorima ZS.
- Stavio dobru ponudu na jedan stari Zagor ZS i prebida me jedan tip . Uredu ima najvecu ponudu , poslije nekoliko dana dobije taj strip i ostave jedan drugom pozitivne....sve uredu.
Prodje 6 mjeseci isti taj strip ponovo na aukcijama kod istog prodavaca. Vec neko stavio paprenu cijenu, previsoka za moj ukus. Pogledam ko je stavio najvecu ponudu kad na moje cudjenje isti taj kupac koji je osvojio isti taj strip 6 mjeseci ranije, ponovo nudi za taj strip koji je ustvari njegov.




ista stvar je i s martijevim gigantima od libellusa, isti prodavač isti kupac. jedino ako kupac voli imati nekoliko primjerka istog stripa
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/05/2016 : 18:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senad7

quote:
Originally posted by lwood

inače ,ka da mora A dat lozinku B,dosta je da se dogovore da nabida neku aukciju do željene cijene.



Ja sam iskusio to prebidavanje na nekim Zagorima ZS.
- Stavio dobru ponudu na jedan stari Zagor ZS i prebida me jedan tip . Uredu ima najvecu ponudu , poslije nekoliko dana dobije taj strip i ostave jedan drugom pozitivne....sve uredu.
Prodje 6 mjeseci isti taj strip ponovo na aukcijama kod istog prodavaca. Vec neko stavio paprenu cijenu, previsoka za moj ukus. Pogledam ko je stavio najvecu ponudu kad na moje cudjenje isti taj kupac koji je osvojio isti taj strip 6 mjeseci ranije, ponovo nudi za taj strip koji je ustvari njegov.




Da, neki stripovi\kolekcije su se prodavale više puta misterioznim kupcima i onda vraćali opet u prodaju. Viđao sam ih i po nekim drugim aukcijskim portalima.

Bila je i fora da ti nabiju cijenu i u tom nabijanju prešišaju gornju kupčevu tj. pravi kupac odustane od daljnjeg podizanja cijene pa se javi pobjednik sutra mailom da ga je malo ponijelo i da on to ipak ne može platiti pa da hoćeš li ti uzeti po toj svojoj zadnjoj cijeni. Zadnja cijena bi bila 500kn manja da ovaj kriminalac nije namjerno dizao.
Go to Top of Page

dragon_rage24
New Member

130 Posts

Member since 07/03/2009

Posted - 24/05/2016 : 18:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dragon_rage24 a Private Message  Reply with Quote
upravo ono što je senad napisao,jedno te isti stripovi se pojavljuju kod istih prodavača i skoro uvijek isti kupci ostavljaju ponude,
bavim se stripom već više od 20 godina i nisam naleti na otkupe veće količine glanc starih stripova,čak i moe prve dvije kolekcije zs i lms su bile za ocijeu 3,ali su bar cijene prije bile realne,maksimalno 100 kn za stari strip,a brojeve 100 pa nadalje si mogao kupiti od 10-40 kn,
zato sam prestao sa kupovinom zs i lms,a libelusove sa tim forama rasprodanih stripova sam odavno prestao kupovati
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 18:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa kad ste naletili na takve slučajeve zašto niste stavili na forum da se vidi ko stalno prodaje a ko mu stalno kupuje iste stripove.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/05/2016 : 18:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senad7

quote:
Originally posted by lwood

inače ,ka da mora A dat lozinku B,dosta je da se dogovore da nabida neku aukciju do željene cijene.



Ja sam iskusio to prebidavanje na nekim Zagorima ZS.
- Stavio dobru ponudu na jedan stari Zagor ZS i prebida me jedan tip . Uredu ima najvecu ponudu , poslije nekoliko dana dobije taj strip i ostave jedan drugom pozitivne....sve uredu.
Prodje 6 mjeseci isti taj strip ponovo na aukcijama kod istog prodavaca. Vec neko stavio paprenu cijenu, previsoka za moj ukus. Pogledam ko je stavio najvecu ponudu kad na moje cudjenje isti taj kupac koji je osvojio isti taj strip 6 mjeseci ranije, ponovo nudi za taj strip koji je ustvari njegov.



Ma viđaj vraga, pa zar i toga ima!!??
Čovjek ga osvojio, biješe mu sigurno žao kolekcionaru u financijskim problemima uzeti taj, k'o oko u glavi čuvani dragulj, pa mu ga vratio. A kad je u toj drugoj turi vidio kako stripu prijeti odlazak u nečije nezahvalne ruke, odlučio ga ipak radije sam kupiti.
E to se zove dobrotvor, i baš je u skladu sa temom.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2016 : 18:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos
Jaki, to da ću ja svjesno dopustiti takve prevare zbog šake kuna provizije, to ti stvarno nije trebalo.



nisam ja ni napisao da si to dopustio samo čisto teoretski da bi tebi kao ubiraču provizije to u krajnjom slučaju i odgovaralo.


Nije vrat nego šija. Čisto teoretski, moš mislit. Pa vidimo na ovom topicu kako ljudi čitaju s razumijevanjem i kako vide samo ono što žele vidjeti.

quote:
Originally posted by jaki
quote:
Originally posted by Markos
Ako su ginko i dino alic bidali na lastanove aukcije, to onda sigurno nije bilo sa iste IP adrese. U tom slučaju, ja, kao i ti, mogu samo nagađati tko je tu stvarno bidao.


zar se mora imati ista IP?ko da je teško meni naći u kafiću wi fi i spojiti se ulogirati se sa tuđim nikom i nabijati cijenu.
opet čisto teoretski govorim/pišem.
hoću reći,da čim netko ima moj nik i šifru taj može radit što hoće bez da me išta pita.
a da li se to radilo ostaje na članovima foruma/aukcija da odrede svak za sebe.mene se to uostalom direktno ne tiće već ja opet samo malo teoretiziram.


IP adresa je jedini način da dokažem da je riječ o istoj osobi. Sve drugo se, kao što rekoh, svodi na nagađanje. S tim da sam ja spreman i na nagađanje reagirati, ako je dovoljno indikativno. Evo, ovdje spominju iste kupce i iste prodavače za iste stripove. Konkretna imena, molim, pa ću pogledati i adekvatno reagirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 24/05/2016 : 18:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
sad mi je žao što nisam zapisao ta imena, jer svaki put kad bi bidao koji god marti gigant, isti tip bi me nadbidao, išlo mi je na kurac ali šta ćeš... više me je bolilo to što bi taj strip na idućoj aukciji bidao isti čovo.
sad mi se neda tražiti u izgubljenim aukcijama jer ih izbrišem,ali pizda nisam. osjećao bi se ka' neka tužibaba
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/05/2016 : 18:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa kad ste naletili na takve slučajeve zašto niste stavili na forum da se vidi ko stalno prodaje a ko mu stalno kupuje iste stripove.



Koliko se ja sjećam, bila je žestoka polemika o tome na nekom topicu. Obrana je govorila da to nisu isti stripovi nego da su otkriveni neki mitski tavani i skladišta sa hrpom glancera.
Radi se o svojevremenoj poplavi glancera ZS/LMS.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 18:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nije vrat nego šija. Čisto teoretski, moš mislit. Pa vidimo na ovom topicu kako ljudi čitaju s razumijevanjem i kako vide samo ono što žele vidjeti.




šta san ja sad kriv što ljudi ne čitaju sa razumijavanjem?
inače kad je dino alić u mene kupija strip ti si se javio da provjeriš da li je to ratko ili ne.ja san ti reka da ne znam ali da bi moga bit.
znači,znam da si pazio na aukcijske anomalije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/05/2016 : 19:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos

Nije vrat nego šija. Čisto teoretski, moš mislit. Pa vidimo na ovom topicu kako ljudi čitaju s razumijevanjem i kako vide samo ono što žele vidjeti.




šta san ja sad kriv što ljudi ne čitaju sa razumijavanjem?
inače kad je dino alić u mene kupija strip ti si se javio da provjeriš da li je to ratko ili ne.ja san ti reka da ne znam ali da bi moga bit.
znači,znam da si pazio na aukcijske anomalije.


Eto vidiš, znaš da pazim, a onda tu "teoretski" govoriš da "valjda pazim".

Trouble will find me
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 24/05/2016 : 19:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
Evo sad imamo dokaz da je Dino Alic kupio strip na aukcijama.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 19:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja još ne znam jesi li ti kupija ili ratko?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 19:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Eto vidiš, znaš da pazim, a onda tu "teoretski" govoriš da "valjda pazim".


to je bilo upućeno dinu aliću,koji kaže da nije bilo muljaže sa nabidavanjem koristeći tebe kao pokriće(ti si provjerio) i to nakon šta je prizna da je da svoju šifru ratku.pa ćisto da mu spustim da si ti kao vlasnik sajta koji ubire proviziju u sukobu interesa i da treba oformiti neovisno povjeresnstvo da se ispitaju možebitne muljaže.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 24/05/2016 : 19:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by Markos

Eto vidiš, znaš da pazim, a onda tu "teoretski" govoriš da "valjda pazim".


to je bilo upućeno dinu aliću,koji kaže da nije bilo muljaže sa nabidavanjem koristeći tebe kao pokriće(ti si provjerio) i to nakon šta je prizna da je da svoju šifru ratku.pa ćisto da mu spustim da si ti kao vlasnik sajta koji ubire proviziju u sukobu interesa i da treba oformiti neovisno povjeresnstvo da se ispitaju možebitne muljaže.

Predlažem tebe za glavnog povjerenika.u nista nisi umješan(osim sto si prodavao stripove Ratku Alicu)a sve te zanima i non stop si dostupan na forumu.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/05/2016 : 20:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
Mene brine gdje je Johnny Difool?
Samo da nije "rasprodan" jer previše priča
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 20:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dino alic

Predlažem tebe za glavnog povjerenika.u nista nisi umješan(osim sto si prodavao stripove Ratku Alicu)a sve te zanima i non stop si dostupan na forumu.



može,samo ostaje da se marko i ja dogovorimo oko honorara.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/05/2016 : 20:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Mene brine gdje je Johnny Difool?
Samo da nije "rasprodan" jer previše priča




Sve je u najboljem redu, evo me. Samo sam u međuvremenu doznao neke stvari, pa mi je slika puno detaljnija i jasnija.
Ali psssst, hush, hush, nije za javnost.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 24/05/2016 : 20:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Dr. Westax

Mene brine gdje je Johnny Difool?
Samo da nije "rasprodan" jer previše priča




Sve je u najboljem redu, evo me. Samo sam u međuvremenu doznao neke stvari, pa mi je slika puno detaljnija i jasnija.
Ali psssst, hush, hush, nije za javnost.





Ajde na PM.
Ne želim da dobiješ metak iz kubure u leđa
Go to Top of Page

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 24/05/2016 : 20:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
Mene u ovoj citavoj zbrci i kalamburu, jedino zanima kako su svi nevini, naivni,sablaznjeni,iskreni, pravi cistunci....
Moras biti bas prava naivcina, da poverujes, da na licitacijama sve stima cisto i posteno. Nema tu nikakve filozofije, niti mistifikacije. Postoje dve strane- prodavac(kome je interes da namakne sto vecu cifru),i kupac(interes da kupi nesto, za sto manju cifru). Kupac je uvek u inferiornijem polozaju od prodavca, on je taj koji moze da utice na krajnju cenu. Kao sto kaze poslovica, riba uvek smrdi od glave, u ovom slucaju-prodavca. Svaka atraktivna licitacija, je u nacelu sumnjiva i potencijalno neregularna.Desi se doduse retko, ali je moguce da nekad i takva bude postena, ali retko.
Prevara na licitacijama je uvek bilo, i bice,vecoj ili manjoj meri.Nisam pratio previse aukcije na "Stripovima", ali znam da ih na Limundu ima. Nije da ih ima, nego ih ima i previse. Ponekad se desi da to bude providno odradjeno, i tada reaguju ljudi iz Limundo tima, ali kazem, to je dosta retko. Licitacija je previse i bilo bi im potrebno previse saradnika, a to nije u interesu poslodavcima itd. Mislim da je slicna situacija i na Stripovima.
Hocu da kazem da se digla prevelika buka, gotovo oko nicega. Prevara je oduvek bilo i bice dok je ljudi. Ne poznajem ni Ginka,ni Ratka, ali ocito je da je prava istina'negde tamo' i da ce ona kad-tad isplivati na povrsinu. Ne kaze se dzaba da 'istina ima uvek dva lica'.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2016 : 21:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bilo je i prije toga:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37674

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 24/05/2016 : 21:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Residents

Mene u ovoj citavoj zbrci i kalamburu, jedino zanima kako su svi nevini, naivni,sablaznjeni,iskreni, pravi cistunci....
Moras biti bas prava naivcina, da poverujes, da na licitacijama sve stima cisto i posteno. Nema tu nikakve filozofije, niti mistifikacije. Postoje dve strane- prodavac(kome je interes da namakne sto vecu cifru),i kupac(interes da kupi nesto, za sto manju cifru). Kupac je uvek u inferiornijem polozaju od prodavca, on je taj koji moze da utice na krajnju cenu. Kao sto kaze poslovica, riba uvek smrdi od glave, u ovom slucaju- Marka Sunjica. Odavno imam sumnju da je on uistinu taj capo di tutti capi koji kontrolira cjelokupnu scenu i preko aukcija financira svoju nadasve sumnjivu izdavacku djelatnost. Hocu rec, on kontrolira svaki IP, moze ber problema stelat svaku licitaciju i namjestat do mile volje a ovamo se fakat pravi naivan kao Karamarko, "pa muz zadnji sazna, ne?".
Svaka atraktivna licitacija, je u nacelu sumnjiva i potencijalno neregularna.Desi se doduse retko, ali je moguce da nekad i takva bude postena, ali retko.



Ovakav post je definitivno trebao forumu, da otvori oči ljudima. Bravo.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/05/2016 : 21:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Residents
Kupac je uvek u inferiornijem polozaju od prodavca, on je taj koji moze da utice na krajnju cenu. Kao sto kaze poslovica, riba uvek smrdi od glave, u ovom slucaju-prodavca. Svaka atraktivna licitacija, je u nacelu sumnjiva i potencijalno neregularna.Desi se doduse retko, ali je moguce da nekad i takva bude postena, ali retko.



Stripovi nisu kruh da ga moraš imati svaki dan ili zrak bez kojeg nemoš disat pa da te netko ucjenjuje visokom cijenom a ti nemaš izbora nego kupiti.I sad recimo da ti imaš dvadeset kuna ili što ga li vi koristite na tom kupindu i odlučio si da je to ta cijena koju si pripravan platiti i nećeš platiti više od toga,kojom magijom te prodavač može naterati da platiš više?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ginko
New Member

Croatia
114 Posts

Member since 23/09/2004

Posted - 24/05/2016 : 21:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ginko a Private Message  Reply with Quote
Eto, umjesto da se Ginka bar malo podrži, još ga se i pljuje. Ajmo prvo oko nickova. Kad sam rekao da trebate shvatiti postove, mislio sam na sljedeće. Pomaganjem oko slaganja raznih kolekcija stripova Ratku, te čekajući da se ti stripovi stave na aukcije, uočio sam da iste stripove prodaje pod drugim nickovima (bilo ih je pet). U četiri nisam primijetio spomenuta bidanja, samo u jednom. I moje posuđene stripove također je prodavao tako. Na pitanje zbog čega izbjegavao je odgovor, ja nisam inzistirao na tome , a iskreno mene baš i nije to toliko zanimalo. Nisam uopće znao da nije plaćao provizije aukcija na ovom sajtu te da ne smije prodavati pod svojim nickom. Stvarno nisam. U posljednjih godinu , dvije niti previše kupujem na aukcijama ( malo toga osim novih stripova mi treba, ili me zanima) niti gledam forum. Isto tako vrlo rijetko ćete me naći u raspravama oko bilo čega. U posljednjih 7 mjeseci vrtivši film unatrag, više sam se pozabavio time i došao do nekih svojih zaključaka. Niti jedno ime nisam govorio jer da iznesete neko ime, riskirate tužbu za ugled i čast. A trebate imati i konkretne dokaze. Već mi je dovoljan jedan sud, ne treba mi još koji. Budimo realni, nigdje nije zabranjeno nikom od tih ljudi da prodaju njegove stripove pod svojim nickom, razloge prodavanja istih oni znaju. Ja ih nisam pitao. Nemam ja više lozinki (ni nickova), nego samo jednu koju sam dao tadašnjem prijatelju i molio ga da mi izbida neke stripove koji su kasno završavali, ako baš morate znati. Ja osobno bidao sam puno i za članove bivše udruge , jer sam obećao kod plaćanja članarine da ću probati nabaviti jeftinije stripove. Ovaj sajt ima odlične moderatore i vlasnika (webmastera), koji budno prate što se piše na forumu, i radi na aukcijama. Kaznit će bilo koga tko napravi nešto krivo. Zaključke koje su donijeli neki pojedinci, dodali drugi ne možemo izmijeniti. Njihovo pravo je da misle kako hoće. Moje isto tako. Moje pretpostavke, kombinacije, razmišljanja nisu dovoljan dokaz da izađem u javnost sa određenim imenima. Već bi to netko učinio da može. Nadbidavanje nisam ja prvi ni spominjao, dodali su ga sami neki pojedinci. Zašto sam ga spomenuo u zadnjem postu? Teško da me se može uvjeriti da nije čudno da isti likovi bidaju kod istih prodavača, pa čak i iste stripove (jednake očuvanosti). Nemoguće je da nitko nije ništa vidio, i ako je vidio šuti i ne zanima ga. Kako ne čitam previše forum, ne vjerujem da to dosada nitko nije spominjao takvu mogućnost. Sličan slučaj imao sam na jednoj aukciji kod kupovine jednog noža. Isti lik prebida mi isti nož kod istog prodavača koji je stavljen u razmaku od 10 dana. Nakon mjesec dana opet. Sumnja, da. Dokazi ? Nema ih. Neke provokativne izjave bile su i jesu zato da bacim udicu velikim ribama (njegovi kompići ) na koje sumnjam, ali nažalost, nijedna riba nije zagrizla. Neke stvari su mi jasnije, ali daleko sam do kraja istrage. Da bi došao do svega toga što sam naveo treba samo malo više vremena i volje. A sad opet opletite , to nekima jako dobro ide. Što sam sve prošao, neće mi ni to biti teško.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2016 : 21:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Imate primjer one gospodje koja je htjela kupiti neki NN gigant i otvorila je topik o toj aukciji ..bilo je to nedavno i nakon svega onaj koji je kupio taj strip je i poklonio gospodji strip.

Bila je to lijepa gesta.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000