forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex maxi 19 - Texova pravda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/06/2016 : 21:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izmišljeni maxiji bi bili odličan potez, ali da idu stare epizode kao što prakticiraju Finci.



Najkasnije 2020. krećem sa izdanjem "Zlatnog Texa", eto obećavam na ovom mjestu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/06/2016 : 22:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.

Osim toga ne treba zaboraviti ni da i Libellus drži neka prava a s obzirom da su nedavno počeli i sa nazovimo to ˝best of˝-om čisto sumnjam da će se Ludensu dati zajebavati sa takvim čušpajziranjem.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/06/2016 : 08:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by jaki

dogodine poćinju lažni maxiji:)



To uopšte neće biti loše



Neće biti loše ako budu u te maxije ubacivali stare epizode.
Ali bojim se da taj film nećemo gledati.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2016 : 09:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ili da unutra stave almanahe (ako su na volju prava i za kiosk izdanja odnosno za dva izdavaca - zasto je LIB zastekao sa almanahima?) ... a mozda i nove epizode, od recimo broja 666 dalje. Mada ne vidim kruha iz tog brasna.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 16/06/2016 : 12:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Ja bih radije da se objavljuju priče od broja 1 do 300 ako je ikako moguće. Ove 600+ će doći u VČ, pa LIB i onda u opet LU.

Ali za izmišljene maxi Texove sam više nego za Zagorove. Ne znam zašto
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 16/06/2016 : 12:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro kada bi se Ludens odlučio da objavljuje izmišljene maksije. E sad o sadržaju bi se dalo raspravljati. Npr po tri almanaha bi bilo odlično, ali možda i nešto kao The best of, ali u formi Maksija.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2016 : 12:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je, ove starije price bi dosle ko budali samar. I da nisu od keca, moze i tu negdje od 80 dalje. Ali vidjet cemo sta je na meniju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/06/2016 : 13:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
u lažni maxi i gigant zagor su išli sa novim epizodama, to jest, sa epizodama ispred redovne serije, dok su sa lažnim mister no maxi prvo napravili onaj sa jubilarnim brojevima da bi kasnije ona dva išla također ispred redovne serije tako i da sa texom je veća vjerovatnoća da će ići nove epizode...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2016 : 13:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Ja bih radije da se objavljuju priče od broja 1 do 300 ako je ikako moguće. Ove 600+ će doći u VČ, pa LIB i onda u opet LU.


Libellus je ispred VČ-a jer je došao do broja 603.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/06/2016 : 14:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.




pa kad će ići lažni maksiji i ne trebaju mu klasici

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/06/2016 : 20:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Cromwell

Za izmišljene maxije ne znam ali Bernard mi je nedavno rekao da Tex Klasik i/ili odabrane priče nisu u planu.




pa kad će ići lažni maksiji i ne trebaju mu klasici



Znači lažni maxiji uzimaju epizode nadugo i naširoko 1-650

loading...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/06/2016 : 20:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Je, ove starije price bi dosle ko budali samar. I da nisu od keca, moze i tu negdje od 80 dalje. Ali vidjet cemo sta je na meniju.


Potpisujem.
Još i da češće izlazi.

320 stranica, ide ljeto. Ne može bolje.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/06/2016 : 20:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izmišljeni maxiji bi bili odličan potez, ali da idu stare epizode kao što prakticiraju Finci.



samo izmisljeni maxi ima smisao, ovo djubre sto izlazi sada odavno zaobilazim
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/06/2016 : 21:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ako i bude izmišljeni Maxi ubacit će neku svoju Ludens priču od broja 52 na dalje....

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2016 : 22:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

uf, na tu variantu ni pomislio nisam ...

stvarno se nadam da nece

(da ne ureknes!)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/06/2016 : 22:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Meni se čini najlogičnijom


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 17/06/2016 : 22:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Kupio danas na kiosku.

Pročitao prvu priču i nije mi baš nešto sjela. Da je imala drugačiji kraj bila bi koliko toliko bolja, no ovako mi je ispala već viđena loša priča o osveti.

Druga priča čita se sutra.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 18/06/2016 : 12:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ovaj maksi unutra ima dve price ?
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 18/06/2016 : 14:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Da, dvije su priče. Prva je "Bijes Ricka Melvilla", druga "Cijena mržnje".

Iako su obje priče već X puta viđene, druga mi je priča bolja jer ima više akcije, čak 32 strane neprestane akcije

Edited by - Duke Zill on 18/06/2016 14:17:21
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/06/2016 : 17:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Dvije predvidljive i dosadne price pracene losim crtezom. Ortiz naravno bolji od Cossua, ali ovdje bas i ne puno. Jos jedan razocaravajuci maxi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/06/2016 : 17:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni je ovaj maxi dobro lego...predvidljivo ali zanimljivo, nije ni ta Cossua tako loš.
zanimljivo da Tex nosi naslov TEXOVA PRAVDA iako unutra obe priće imaju drugačije naslove...
Bilo je več takvih slučajeva u toj ediciji ili je to izuzetak?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/06/2016 : 18:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

meni je ovaj maxi dobro lego...predvidljivo ali zanimljivo, nije ni ta Cossua tako loš.
zanimljivo da Tex nosi naslov TEXOVA PRAVDA iako unutra obe priće imaju drugačije naslove...
Bilo je več takvih slučajeva u toj ediciji ili je to izuzetak?



Tamo negdje peti-šesti maxi je bio Dva lica osvete, također dvije priče samo se sad ne mogu sjetiti imaju li svaka svoj naziv, ali pretpostavljam da imaju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/06/2016 : 18:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bio je sličan slučaj u maxiju Dva lica osvete kada su se priče zvale Texov bijes i Strašna mržnja, iako je tada i naslov sa korica bio stavljen uz obje priče.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/04/2017 : 09:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Bože mili - uvek kažem da ne postoji loš Tex,ali ovo je na granici podnošljivosti.
Faraci je blagi užas;priče za decu do 12 godina,predvidive,naivne i pune šupljina.
Druga mi je nešto bolja od prve koja mi je možda i najgora Texova priča ikad.A ni druga nije nešto bolja.
Cossu je meni lično sasvim pristojan crtač,i njegov crtež mi i donekle izvlači prvu epizodu.
Ortiz mi je crtački kralj,ali je ovde debelo podbacio - a dobro,ovog Texa je crtao baš pod stare dane (možda i neposredno pred smrt).

U svakom slučaju,ovo je Tex za zaborav.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/04/2017 09:19:46
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/10/2017 : 21:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je ova prva priča odron. Nepravedno osuđeni pobjegne iz zatvora i kaže "Kad sam već osuđen idem ukokati one koji su me strpali u zatvor pa da bar ima razloga zašto sam tamo" i to se i dogodi, Tex i Carson ništa ne spriječe i na kraju se preda a Tex mu poželi sreću ako mu se pruži druga prilika. Koja druga prilika .
Druga priča će pričekati par tjedana, treba ovo "svariti".

loading...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000