forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/07/2016 : 21:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Slabašan strip, ni mene ne čudi da je Teller oduševljen.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 12/07/2016 : 23:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Ja se ovih Belle i Bronca nikako ne mogu sjetiti iz ZS/LMS perioda no ipak sam uzeo ovaj prvi broj za vidjeti o čemu se tu radi. Po meni je ovo totalno slabo, pokušaj nekakvog romantičnog humornog westerna gdje ne funkcionira ni romantika ni humor. Od ovdje predstavljenih crtača Chiarolla najbolje odrađuje posao, a ovaj D'Antonio (ili kako već) živi užas.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/07/2016 : 23:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by 1Euro

Gdje se može kupiti taj strip????

Pitao sam prije par dana HUM NA SUTI, trafika Tisak, rekli su da ga (još) nemaju, onda sam pre dva dana u Moščeničkoj Dragi pitao za taj strip, prodavačica me gledala, kao da sam izmislio taj strip,...ono prvi put čula, čak se počela smijati,....jel to došlo u Sloveniju?

Zašto to nemaju u SVAKOJ trafici u Hrvatskoj?

A onda se kuka kako se loše prodavaju stripovi, a pola njih se ne može nigdje kupiti....u toj Moščeničkoj Dragi nisu imali NIŠTA (niti PSDZ, Malog Rendžera, Bleka,Texa,....NIŠTA), samo one Zagore 3 u jedan za 25 kuna....remitenda ili kako se več kaže.....



jaz sem ga danes nabavil v trafiki pri nas. tako da poglej, so prišli pred par dnevi



sem bil danes v Celju (trafika v Citycentru), prodajalka ni nikoli slišala za ta strip ( in ima full stripov od Ludensa,....na splošno gre za večjo trafiko),....tako da me počasi mineva vse skupaj,.....da bom pa sedaj deset trafik obiskal in težil ljudem za ta strip pa tudi ne.
Naj se Ludens/Strip Agent približa nam bralcem, če želijo kaj prodat, če ne pa nič, briga me.
Saj ga še na Hrvaškem nimajo povsod....
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/07/2016 : 00:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ja imam sve PSDZ, a pročitao valjda 6 (zadnje 2 godine nijedan). Hrčak.


I ja svih 28, a stao nakon broja 2.
Mega hrčak?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/07/2016 : 05:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Slabašan strip, ni mene ne čudi da je Teller oduševljen.


ja sam izgleda procitana knjiga na tom forumu...
A cuj, moj ukus je moj a Valter ima svoj....
Meni je strip ok,nije za svrsavanje al pravo lagano stivo za ove vruce dana...
Preporuka.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/07/2016 : 13:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by velka031

Ja imam sve PSDZ, a pročitao valjda 6 (zadnje 2 godine nijedan). Hrčak.


I ja svih 28, a stao nakon broja 2.
Mega hrčak?




I sad još da nakupim 4 BB, pa gdje sa svim nepročitanim stripovima
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2016 : 14:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da ih ima malo B & B se neće ni primjetiti u tom moru nepročitanih, a pogotovo ako ih staviš uz Zagor klasike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/07/2016 : 17:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

S obzirom da ih ima malo B & B se neće ni primjetiti u tom moru nepročitanih, a pogotovo ako ih staviš uz Zagor klasike.



Aaa, klasici se čitaju, kad god se poželim neke dobre stare epizode, gušt je uzeti strip gdje je sve unutar jednih korica
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2016 : 17:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali ovi imaju (barem prvi broj) gotovo identičan hrbat kao klasici pa ih letimičnim pogledom ne možeš ni razlikovati na polici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 14/07/2016 : 08:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by velka031

Ja imam sve PSDZ, a pročitao valjda 6 (zadnje 2 godine nijedan). Hrčak.


I ja svih 28, a stao nakon broja 2.
Mega hrčak?



Ja nisam ni ta dva, koja je to kategorija hrčka?

Nešto kemijam, kad svi budu objavljeni da ih u komadu riješim.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 14/07/2016 : 20:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Kažu danas u Stripovima na kvadrat da već
tamo za tjedan dana treba doči drugi broj.
Da su njima rekli da će ovo biti mjesečno
izdanje. Dobra vijest. Brzo će se kompletirati. :)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/07/2016 : 20:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
To bi značilo da je zamišljeno kao ljetno izdanje, tj. da će ga ispucati do kraja rujna.
Što je pametna odluka, kao onomad ona Libellusova kiosk-izdanja, dok se stripovi bolje prodaju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 14/07/2016 : 21:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

To bi značilo da je zamišljeno kao ljetno izdanje, tj. da će ga ispucati do kraja rujna.



Misliš do kraja listopada, ako bude 5 brojeva?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/07/2016 : 22:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Točno, do kraja listopada, mea culpa.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/07/2016 : 22:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Valjda ce ubacit jos nesto,jer ove godine lito traje do kraja 11-og miseca.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/07/2016 : 22:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada neka Bernie izbaci i ostale brojeve do kraja ljeta dok ljudi imaju volje za ovakvom vrstom stripa.


Pun pogodak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/07/2016 : 23:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da poslije ide nešto bolje, Džudas recimo.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/07/2016 : 15:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Broj 2 vec u SNK!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2016 : 16:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vid' stvarno, onda se u ponedjeljak dodaje na spisak za kupovinu.
Izgleda da se prodaje dovoljno dobro kada tako brzo ide dvojka, ne vjerujem da je bio planiran mjesečni ritam prije izlaska jedinice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/07/2016 : 17:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sluzbeno je objavljeno da mjesecno izlazi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 15/07/2016 : 17:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vid' stvarno, onda se u ponedjeljak dodaje na spisak za kupovinu.
Izgleda da se prodaje dovoljno dobro kada tako brzo ide dvojka, ne vjerujem da je bio planiran mjesečni ritam prije izlaska jedinice.



Kako da se ne prodaje kada smo ga ovde izreklamirali samo tako...
Evo, gura lagano i deseta stranica topika, u vrhu je pregleda na s.com već duže vreme.

Nego, valjda će da ostane koji broj i za nas u Srbiji?
Kažu da ima ovog izdanja u Alan Fordu, ali, daleko je Beograd...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2016 : 19:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U samo mjesec dana topic je došao do 10 stranica, potukao je sve Zagorove najave i napravio tako dobru reklamu da su strip kupili i neki koji možda nisu ni planirali.
Ali, sada se valja prebaciti na drugi jer je Tromislawski okačio najavu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
788 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 06/12/2016 : 18:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Pročitah i drugi put kompletan topik od početka do kraja. Čudo kako na početnim stranicama vlada opšta pljuvačina, a kako topik napreduje sve bolje su ocjene B&B. Pročitao sam prvi broj odmah kad je izašao i bio mi je mnogo bolji nego što sam očekivao da će biti, jer sam prvo pročitao par stranica teme, pa onda strip.

Drugi nađoh na sajmu u BG, a pošto u Banjaluci nisam vidio da je dolazilo na kioske, nedavno nabavih u Darkwoodu i ostale brojeve. Krećem lagano sa čitanjem ostalih, taman će se nabaviti i petica, da se kompletira i pročita u kratkom roku.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/12/2016 : 19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ja imam sve a ništa nisam pročitao. Hrčak? Ne, nego čekam kompletiranje pa sve odjednom. Komentari su mi dali optimizam da novac nije bačen.

loading...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2016 : 19:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Slabašan strip, ni mene ne čudi da je Teller oduševljen.


ma boli nešto tellera..dok si u velikoj manjini, problem je u tebi a ne telleru.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000