forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/06/2016 : 11:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To me posebno zanima kako izgleda crtež Chiarolle, nisam vidio ništa njegovih stripova izvan Zagora.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 20/06/2016 : 14:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen
Što je nostalgija, od svih silnih solidnih, dobrih i jako dobrih strip ostvarenja oni izdaju nešto tako jadno kao Bella i Bronco. Katastrofa!


Dobro, možemo li mi koji želimo da pročitamo napokon kompletan ovaj serijal da prođemo bez kuknjave dušebrižnika na forumu?
Neće trajati ovo 500 i kusur brojeva nego tričavih 16 epizoda, odnosno 4-5 brojeva, koliko će već Strip-Agent da objavi.
Kome je to problem, onima koji kupuju sve što im oči vide od stripova, a posle se žale da nije na odgovarajućem nivou
dotični serijal?! Pa, nemoj ga kupovati onda, jasna stvar. Kada objave nešto što mi se ne dopada - super, ostaje mi
više para za ono što mi se dopada, a izdanja bar ima dosta. Možda nema nekog izbora kiosk izdanja, ali to je što je.

quote:
Originally posted by Johnny Difool
Ali lakše je objavljivati kratke, jeftine i loše stripove.

Nisam vidio da je igdje naznačen ritam izdavanja, ono "dvomjesečno" ili "tromjesečno izdanje", pa me ne bi iznenadilo da se drugi broj ni ne pojavi.


Da se kladimo da će drugi broj da izađe 100% do kraja ove godine?

Upravo, nekim kupcima (meni, recimo) a i izdavačima više odgovaraju kratki i jeftini serijali.
A o kvalitetu...pa, upitan je kvalitet i kod mnogih "vrhunskih ostvarenja" devete umetnosti.
Bitno mi je da ovo više vuče na klasičan western, bez nekih maskiranih-tajanstvenih-usamljenih jahača i štatijaznam,
imamo ženski lik, dozu humora, još da je više epizoda nacrtao Chiarolla bilo bi idealno.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 20/06/2016 : 14:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Nije mi jasno zašto su B&B dočekani na nož od dijela forumaša?
Jučer sam s velikim zadovoljstvom kupio u SNK. Tehnička izvedba sasvim solidna, plastificirane korice (prati stil PSDZ - retro western). 270+ stranica za 30 kn (mislim da je omjer dobiveno i uloženo sasvim ok).
Otvara priča iz ruku i pera D'Antonija (veliki majstor - autor kompletne sage PSDZ). Vjerujem da je nakon tog dugog i ozbiljnog posla dao sebi oduška i složio nešto lakše štivo.
Western-komedija s m-ž međusobnom zajebancijom i njihovim snalaženjem u doba građanskog rata. (ne zamara, veseli, nasmijava). I prije Legs, valjda prvi ženski lik s glavnom rolom.
Kako u surovoj stvarnosti u kojoj živimo ne volim teške i duboke teme jer me samo još više razj..., ovo mi se stvarno čini kao dobro potrošenih 30kn...
A tko takve stripove ne voli, uvijek može za 300 kn čitati Integrale "veće od života"


Till I Collapse
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/06/2016 : 15:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Nije mi jasno zašto su B&B dočekani na nož od dijela forumaša?
Jučer sam s velikim zadovoljstvom kupio u SNK. Tehnička izvedba sasvim solidna, plastificirane korice (prati stil PSDZ - retro western). 270+ stranica za 30 kn (mislim da je omjer dobiveno i uloženo sasvim ok).
Otvara priča iz ruku i pera D'Antonija (veliki majstor - autor kompletne sage PSDZ). Vjerujem da je nakon tog dugog i ozbiljnog posla dao sebi oduška i složio nešto lakše štivo.
Western-komedija s m-ž međusobnom zajebancijom i njihovim snalaženjem u doba građanskog rata. (ne zamara, veseli, nasmijava). I prije Legs, valjda prvi ženski lik s glavnom rolom.
Kako u surovoj stvarnosti u kojoj živimo ne volim teške i duboke teme jer me samo još više razj..., ovo mi se stvarno čini kao dobro potrošenih 30kn...
A tko takve stripove ne voli, uvijek može za 300 kn čitati Integrale "veće od života"



Nemam šta da dodam, ovde već odavno na forumu pojedinci izgleda nemaju šta da rade, osim da stalno pišu o tome šta im se ne sviđa i šta neće kupovati, umesto obrnuto...

Edited by - Bruce Springsteen on 20/06/2016 23:12:39
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 20/06/2016 : 19:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Dalen
Što je nostalgija, od svih silnih solidnih, dobrih i jako dobrih strip ostvarenja oni izdaju nešto tako jadno kao Bella i Bronco. Katastrofa!


Dobro, možemo li mi koji želimo da pročitamo napokon kompletan ovaj serijal da prođemo bez kuknjave dušebrižnika na forumu?
Neće trajati ovo 500 i kusur brojeva nego tričavih 16 epizoda, odnosno 4-5 brojeva, koliko će već Strip-Agent da objavi.
Kome je to problem, onima koji kupuju sve što im oči vide od stripova, a posle se žale da nije na odgovarajućem nivou
dotični serijal?! Pa, nemoj ga kupovati onda, jasna stvar. Kada objave nešto što mi se ne dopada - super, ostaje mi
više para za ono što mi se dopada, a izdanja bar ima dosta. Možda nema nekog izbora kiosk izdanja, ali to je što je.

quote:
Originally posted by Johnny Difool
Ali lakše je objavljivati kratke, jeftine i loše stripove.

Nisam vidio da je igdje naznačen ritam izdavanja, ono "dvomjesečno" ili "tromjesečno izdanje", pa me ne bi iznenadilo da se drugi broj ni ne pojavi.


Da se kladimo da će drugi broj da izađe 100% do kraja ove godine?

Upravo, nekim kupcima (meni, recimo) a i izdavačima više odgovaraju kratki i jeftini serijali.
A o kvalitetu...pa, upitan je kvalitet i kod mnogih "vrhunskih ostvarenja" devete umetnosti.
Bitno mi je da ovo više vuče na klasičan western, bez nekih maskiranih-tajanstvenih-usamljenih jahača i štatijaznam,
imamo ženski lik, dozu humora, još da je više epizoda nacrtao Chiarolla bilo bi idealno.




+1
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2016 : 20:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Iz koje godine je ovaj strip?
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/06/2016 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Iz koje godine je ovaj strip?



1984/85


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 20/06/2016 : 20:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Ja ne znam ništa o ovom stripu osim imena glavnih junaka i žanra, tako da sam full novi u tome.
Nisam još kupio strip, ali budem ga uzeo ovih dana. Drago mi je da ću vidjeti Chiarollu i ovdje.

Edited by - Duke Zill on 20/06/2016 20:29:27
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/06/2016 : 20:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feniks

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Dalen
Što je nostalgija, od svih silnih solidnih, dobrih i jako dobrih strip ostvarenja oni izdaju nešto tako jadno kao Bella i Bronco. Katastrofa!


Dobro, možemo li mi koji želimo da pročitamo napokon kompletan ovaj serijal da prođemo bez kuknjave dušebrižnika na forumu?
Neće trajati ovo 500 i kusur brojeva nego tričavih 16 epizoda, odnosno 4-5 brojeva, koliko će već Strip-Agent da objavi.
Kome je to problem, onima koji kupuju sve što im oči vide od stripova, a posle se žale da nije na odgovarajućem nivou
dotični serijal?! Pa, nemoj ga kupovati onda, jasna stvar. Kada objave nešto što mi se ne dopada - super, ostaje mi
više para za ono što mi se dopada, a izdanja bar ima dosta. Možda nema nekog izbora kiosk izdanja, ali to je što je.

quote:
Originally posted by Johnny Difool
Ali lakše je objavljivati kratke, jeftine i loše stripove.

Nisam vidio da je igdje naznačen ritam izdavanja, ono "dvomjesečno" ili "tromjesečno izdanje", pa me ne bi iznenadilo da se drugi broj ni ne pojavi.


Da se kladimo da će drugi broj da izađe 100% do kraja ove godine?

Upravo, nekim kupcima (meni, recimo) a i izdavačima više odgovaraju kratki i jeftini serijali.
A o kvalitetu...pa, upitan je kvalitet i kod mnogih "vrhunskih ostvarenja" devete umetnosti.
Bitno mi je da ovo više vuče na klasičan western, bez nekih maskiranih-tajanstvenih-usamljenih jahača i štatijaznam,
imamo ženski lik, dozu humora, još da je više epizoda nacrtao Chiarolla bilo bi idealno.




+1



Ajde kad vec o tome da je B&B los strip..tj.sranje.
To je samo subjektivno misljenje jednog ili vise forumasa i ko takvo nevazno jer ukusa je koliko ljudi...
Meni je recimo 80% onog sto objavljuje Fibra sranje..i sto sad?
Ne kupujem i to je to..
Sa tim da je to izdanje mnogo vrednije od onih Fibrinih, jer ide na kioske...
Dostupno svima,nije preskupo,nije samo dobar strip i tako dalje...
A o crnim prognozama o tome da ostane objavljen samo prvi broj...
Ako bi Jonnya pitali Mali Rendzer bi prvo nestao sa kioska a onda presao tromjesecno..a nije se ostvarilo ni jedno n drugo..
Nece se ni za B&B, pet knjiga moze bez problema objavit i Strip Agent, bez da namlati gadne novce..nigdje ne pise dvomjesecno i tromjesecno?..
Ne pise ni cijena pa nije strip badava na kioscima.
PSDZ ne blistaju pa su vec preko pola serojala odmakle..
Marka na kioscima nema ali Zalostne Sove su tu sa nama stalno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 20/06/2016 20:50:48
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/06/2016 : 20:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Ja ne znam ništa o ovom stripu osim imena glavnih junaka i žanra, tako da sam full novi u tome.
Nisam još kupio strip, ali budem ga uzeo ovih dana. Drago mi je da ću vidjeti Chiarollu i ovdje.


moj covjek...Chiarolla je kralj...umjetnik..skoro ga je steta za Zagora.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/06/2016 : 21:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da ide na svakih 5-6 mjeseci to je sasvim dovoljno da u nekom skorijem vremenu budu objavljene sve epizode, i nadam se da budu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/06/2016 : 00:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

To me posebno zanima kako izgleda crtež Chiarolle, nisam vidio ništa njegovih stripova izvan Zagora.



Dobar je i da se prepoznati.





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/06/2016 : 01:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ova Bella k'o kocijas.. Svako malo "kopile"..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2016 : 03:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ova Bella k'o kocijas.. Svako malo "kopile"..


da...ako prevodi Dok nije ni cudno...
Dobri stari Dnevnik sa svojim prevoditeljima...
chiarolla bolji kao na Zagoru...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/06/2016 : 08:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by emirem

Ova Bella k'o kocijas.. Svako malo "kopile"..


da...ako prevodi Dok nije ni cudno...
Dobri stari Dnevnik sa svojim prevoditeljima...
chiarolla bolji kao na Zagoru...


Svejedno, zanima me samo hoce li se ovo dvoje vjencati na kraju, volim ove romanticne price
Tko se tuce (psuje) taj se voli.. A mozda je vrsta tourettovog sindroma, poput one iz "zigola" komedije.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 21/06/2016 : 09:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Sjajan je Chiarolla. Svaka mu čast.
Bronco s brkovima me malo podsjeća na Charles Bronsona, a i poklopac na oku mu super stoji
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/06/2016 : 10:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv ovog izdanja. Dapače, neka cvjeta tisuću stripovskih cvjetova, izdanja... ili čega već.

Jedino što ne vidim smisla u izdavanju stripa kojeg ni Dnevnik prije 31 godinu nije objavio čitavog, već nekih 6 ili 8 brojeva, ne sjećam se točno. To pak znači da se loše prodavao, jer da nije išao bi do kraja.

Pa ako se onda loše prodavao, u vremenu kad je strip-izdavaštvo u Jugi proživljavalo zlatna vremena, nije mi jasna logika koja pretpostavlja da će sad ići bolje.

Ali moguće da griješim, i da će ovo postati izdavačka zlatna koka.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 21/06/2016 10:18:15
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/06/2016 : 10:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Možda je to bilo loše za tadašnje stanje u izdavaštvu i za tadašnja očekivanja izdavača, možda je i u toj lošoj prodaji katastrofalno stanje spriječavala dobra prodaja u Hrvatskoj, tko će znati.
Ja ću dati stripu priliku, ne mogu se nešto vele opeći. Dosad me najviše opekao "Secret" od Padore, a i to bješe kratak serijal tako da opeklina nije bolna. Od toga ne može biti lošije a uopće ne sumnjam da će Berni kompletirati ovo, ritam svako 2-3 mjeseca i sve super

loading...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2016 : 10:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv ovog izdanja. Dapače, neka cvjeta tisuću stripovskih cvjetova, izdanja... ili čega već.

Jedino što ne vidim smisla u izdavanju stripa kojeg ni Dnevnik prije 31 godinu nije objavio čitavog, već nekih 6 ili 8 brojeva, ne sjećam se točno. To pak znači da se loše prodavao, jer da nije išao bi do kraja.

Pa ako se onda loše prodavao, u vremenu kad je strip-izdavaštvo u Jugi proživljavalo zlatna vremena, nije mi jasna logika koja pretpostavlja da će sad ići bolje.

Ali moguće da griješim, i da će ovo postati izdavačka zlatna koka.




nešto suditi po Dnevniku je malo...pa zaj*ebano.
Dnevnik je imao sebi svojstvenu izdavačku politiku, koju nebi razumeo ni Bog...
em cenzura, preskoki, dodatki, različite edicije..nije objavio ni nekoliko Kit Tellera, Zagora, Marka, Texa,preskočio Kenovu Kraljicu Misurija i još tisuću zavrzlama...
Sigurno to nije izdanje Strip Agenta u rangu Alan Forda da se izdavać obogati i pravi treći-četvrti reprint, ali je jako zanimljivo, kratak serijal, ne preskupo(za usporedbu DSDZ od Rozenkrantza košta trostruko više), ide sad na ljeto na kioske...
ima nostalgičnu notu i neje previše retro, ipak je to serijal iz sredine zlatnih 80-tih.
Razturit sigurno neće ali Bernard to ni ne očekuje.
Očekuje valjda solidnu prodaju i da se pokrije prodajom.
On bi bio zadovoljan a i mi jer bi za kratko vrijeme dobili pod strehu još jednog junaka i to na kioscima..identično izdanje nekog izdavaća za striparnice koštalo bi bar triput više.
Sa solidnom prodajom očekujem to izdanje tromjesečno pa da u godinu i po rešimo i to.
Bella i Bronko to zaslužuju.
Objavljuje se i puno lošijih stvari pod epitetom dobri stripovi...
Dobri stari romantični vestern još živi, ako bi se rukovodili onome što je moderno na HTV negi vrtjeli stare vestern filmove, koji imaju odličnu gledanost. Nije sve staro i loše ili gore od ovih novotarija.
I to ne znaći da to nitko ne gleda ili neće kupit.
Ja mislio Johnny da te MALI RENDŽER uvijerio da dobar strip još uvijek može preživjet u i ova zajeb*ana moderna vremena.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 21/06/2016 : 11:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv ovog izdanja. Dapače, neka cvjeta tisuću stripovskih cvjetova, izdanja... ili čega već.

Jedino što ne vidim smisla u izdavanju stripa kojeg ni Dnevnik prije 31 godinu nije objavio čitavog, već nekih 6 ili 8 brojeva, ne sjećam se točno. To pak znači da se loše prodavao, jer da nije išao bi do kraja.

Pa ako se onda loše prodavao, u vremenu kad je strip-izdavaštvo u Jugi proživljavalo zlatna vremena, nije mi jasna logika koja pretpostavlja da će sad ići bolje.

Ali moguće da griješim, i da će ovo postati izdavačka zlatna koka.




nešto suditi po Dnevniku je malo...pa zaj*ebano.
Dnevnik je imao sebi svojstvenu izdavačku politiku, koju nebi razumeo ni Bog...
em cenzura, preskoki, dodatki, različite edicije..nije objavio ni nekoliko Kit Tellera, Zagora, Marka, Texa,preskočio Kenovu Kraljicu Misurija i još tisuću zavrzlama...
Sigurno to nije izdanje Strip Agenta u rangu Alan Forda da se izdavać obogati i pravi treći-četvrti reprint, ali je jako zanimljivo, kratak serijal, ne preskupo(za usporedbu DSDZ od Rozenkrantza košta trostruko više), ide sad na ljeto na kioske...
ima nostalgičnu notu i neje previše retro, ipak je to serijal iz sredine zlatnih 80-tih.
Razturit sigurno neće ali Bernard to ni ne očekuje.
Očekuje valjda solidnu prodaju i da se pokrije prodajom.
On bi bio zadovoljan a i mi jer bi za kratko vrijeme dobili pod strehu još jednog junaka i to na kioscima..identično izdanje nekog izdavaća za striparnice koštalo bi bar triput više.
Sa solidnom prodajom očekujem to izdanje tromjesečno pa da u godinu i po rešimo i to.
Bella i Bronko to zaslužuju.
Objavljuje se i puno lošijih stvari pod epitetom dobri stripovi...

Dobri stari romantični vestern još živi, ako bi se rukovodili onome što je moderno na HTV ne bi vrtjeli stare vestern filmove, koji imaju odličnu gledanost. Nije sve staro i loše ili gore od ovih novotarija.
I to ne znaći da to nitko ne gleda ili neće kupit.
Ja mislio Johnny da te MALI RENDŽER uvijerio da dobar strip još uvijek može preživjet u i ova zajeb*ana moderna vremena.




Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/06/2016 : 11:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro izgleda ovaj crtež, Chiarolla se tu puno više potrudio nego kod Zagora.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 21/06/2016 : 12:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Dobro izgleda ovaj crtež, Chiarolla se tu puno više potrudio nego kod Zagora.



Bio je i 30 godina mlađi
Mislim da je sada i najstariji Zagorov crtač, ako se ne varam
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/06/2016 : 18:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uzeo ga danas i sviđa mi se ono što sam vidio kod prelistavanja, izdanje svakako vrijedi 39,90... pardon, 29,90 kn.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/06/2016 : 19:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Rekoh ja. Sigurno nije samo za wc-a, al' za večer na kauču, bez utakmice na tv-u, u svakom slučaju jeste.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/06/2016 : 20:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Rekoh ja. Sigurno nije samo za wc-a, al' za večer na kauču, bez utakmice na tv-u, u svakom slučaju jeste.



za na wc ti je druna


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000